ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Молодiжна полiтика - учнiвське самоврядування
 КУПАЛЬСЬКI ЗАБАВИ НА БЕРЕЗI БУГУ
    У четвер, 7 липня у Червонограда на одному iз берегiв Захiдного Бугу вiдбулось святкування Iвана Купала. Органiзували дiйство пiд назвою "Купала на Бузi" Учнiвське самоврядування м. Червоноград. . Цього дня активна молодь мiста провела ряд акцiй. Серед них це - квест "У пошуках цвiту папоротi", майстер - клас iз плетiння вiночкiв, танцювальнi банси та анiмацiї та спiванка українських пiсень пiд гiтару. Близько 9 години на березi рiчки запалала яскравим вогнищем велика ватра. Завершилось дiйство близько пiвночi.
    Детальнiше...

 ДЕНЬ МОЛОДI ТА ДЕНЬ МIСТА
    До Дня Мiста та Дня молодi Учнiвське самоврядування м. Червоноград органiзували Дитячу сцену у парку культури та вiдпочинку.
    Розпочалось дiйство iз дитячого велопробiгу однiєю iз алей парку.
    Конкурс малюнку на асфальтi допомогла органiзувати крамниця "АУРА", а оформити сцену повiтряними кульками фiрма "Булька"
    На сценi цього дня виступали юнi творчi таланти Червонограда iз музичними та танцювальними номерами. Додавали позитиву рiзноманiтнi банси та анiмацiї у виконаннi активу молодi.
    Детальнiше...

 ПРАПОР ПОШАНИ У ЧЕРВОНОГРАДI
    21 червня Учнiвське самоврядування м. Червоноград офiцiйно прийняло Прапор Пошани вiд Сокальський регiональний учнiвський парламент
    До дня скорбо?ти i вшанува?ння па?м'ятi жертв вiйни?, який в Українi вiдзначають 22 червня, було проведено пробiг зi стягом.
    Також молодь хвилиною мовчання вшанувала загиблих у вiйнi i запалили свiчу пам'ятi.
    На завершення було спiльно виконано Державний Гiмн України.
    Детальнiше...

 ПРИБИРАЄМО З ДЕПУТАТОМ: ЧЗШ №8
    "Прибираємо з депутатом" на ЧСШ 8. У суботу,4 червня Дем'ян Кобрин разом iз командою поприбирали стадiон школи 8. Цього дня допомогти школярам погодився депутат Львiвської обласної ради Михайло Нискогуз.
    Естафера передається школi 1 та Глушик Юлiї
    Детальнiше...

 ЗУСТРIЧ З ПРЕЗИДЕНТОМ
    Представники Учнiвського самоврядування м. Червоноград Оксана Водонос та Богдан Шульський взяли участь у Всеукраїнському дитячому форумi "Дiти змiнюють свiт".
    Впродовж декiлька днiв на них чекала насичена програма та зустрiч iз Президентом України Петром Порошенком.
    Детальнiше...

 КВIТКОВИЙ ПРАПОР
    У суботу, 21 травня Учнiвське самоврядування м. Червоноград    Цього дня було створено два синьо - жовтих стяги iз 130 кущiв квiтiв.
    Детальнiше...

 ПРИБИРАЄМО З ДЕПУТАТОМ: ЧЗШ №12
    У суботу, 14 травня вiдбулась чергова акцiя "Прибираємо iз депутатом"". Цього разу челендж приймала ЧЗШ №12 та Соломiя Стасюк
    Допомогти молодим активiстам зголосились два депутати мiської ради Павло Гоц та Богдан Твардовський
    Цього дня було прибрано сад на стадiонi ЧЗШ №12 та Гiмназiї.
    Естафету було передано ЧСШ №8 та Demian Kobrun
    У вас є тиждень!
    Детальнiше...

 "ПОДОЛАЙ ХВОРОБУ ПОСМIШКОЮ" ЗI СМIШАРИКАМИ
    Учнiвське самоврядування м. Червоноград у п'ятницю, 13 травня побували iз акцiєю "Подолай хворобу посмiшкою" у дитячому вiддiленнi Червоноградської лiкарнi. Цього разу дiткам демонстрували мультфiльм "Смiшарики" та пробували лiпити iз пластилiну.
    Детальнiше...

 ПРИБИРАЄМО З ДЕПУТАТОМ: ЧЗШ №2
    У суботу продовжився челендж "Прибираємо iз депутатом". На жаль цього разу нам не вдалось запросити депутатiв.
    Стадiон школи №2 був майже не засмiчений, тому прибирати багато не довелось. Час вiд часу тут прибирають учнi - говорить учасник Учнiвського самоврядування м. Червоноград Богдан Шульський.
    Детальнiше...

 "ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ, РАЗОМ"
    Учнiвське самоврядування м. Червоноград приєдналось наймасштабнiшої щорiчної Всеукраїнської соцiально-екологiчної акцiї "Зробимо Україну чистою разом!"
    Разом iз iншими молодiжними органiзацiями було прибрано територiю вулицi Набережної.
    Детальнiше...

 "МIСТОК ЩАСТЯ" СТАВ ЗОЛОТИМ
    У суботу,16 квiтня Учнiвське самоврядування м. Червоноград дофарбувало Мiсток Щастя, що знаходиться на Левадi. Залишилось ще встановити iнформацiйнi таблички та висадити квiти!
    Детальнiше...

 ПРИБИРАЄМО З ДЕПУТАТОМ: ЧНВК №10
    Учнiвське самоврядування м. Червоноград придумали челендж акцiю по прибиранню стадiонiв шкiл мiста. Щоправда запрошують на толоку депутата,який живе чи закрiплений до даного округу.
    У суботу,16 квiтня перше прибирання вiдбулось на стадiонi школи №10. Таня Гук зiбрала команда активних учнiв школи та запросили депутата мiської ради, головного редактора телеканалу "Бужнет" Андрiя Дiкальчука.
    Детальнiше...

 ЗУСТРIЧ В ОБЛАСНIЙ АДМIНIСТРАЦIЇ
    У п'ятницю, 15 квiтня в Львiвськiй обласнiй державнiй адмiнiстрацiї вiдбулась зустрiч iз Львiвським обласним учнiвським парламентом та Радою старшокласникiв мiста Мукачева. Червоноград презентував свою роботу. Говорили про проблеми самоврядування, дiлились досвiдом та знайомились.
    Зi вступним словом до школярiв звернувся заступник голови ЛОДА Юрiй Пiдлiсний.
    Дякуємо за запрошення обласному координатору Анна Терещук.
    Детальнiше...

 ПОДОЛАЙ ХВОРОБУ ПОСМIШКОЮ: МАША I ВЕДМIДЬ
    15 квiтня вже вдруге вiдбулась зустрiч Учнiвського самоврядування м. Червоноград з дiтками,якi знаходяться у дитячому вiддiленнi Червоноградської лiкарнi.
    Цього разу у проектi "Подолай хворобу посмiшкою" малечi демонстрували мульфiльм "Маша i Ведмiдь" на великому екранi, а також розмальовували з дiтьми персонажiв мультфiльму.
    Детальнiше...

 "МIСТОК ЩАСТЯ" ПОЧАЛИ ФАРБУВАТИ
    У суботу, 9 квiтня тривали роботи з облаштування "Мiстку щастя". Цього дня Учнiвське самоврядування м. Червоноград пофарбували одну частину мосту у золотистий колiр.
    Впродовж тижня допомогли прибирати територiю працiвники ЖЕД - 3 разом з керiвником Катериною Войтович.
    Також придбати фарбу посприяли представники перукарнi "Твоя", що знаходиться на ринку Левада Ольга Поптанич та Надiя Кобрин " , а також Володимир Гуляйгродський Наступних вихiдних Учнiвське самоврядування м.Червоноград планує завершити роботи iз фарбування.
    Детальнiше...

 ПРИБИРАННЯ КРИСТИНОПIЛЬСЬКОГО КЛАДОВИЩА
    Польське товариство в мiстi Червоноградi спiльно з Учнiвським самоврядуванням м. Червоноград та Молодiжною радою при мiському головi спiльно з мешканцями мiста прибирали у суботу, 2 квiтня Кристинопiльське кладовище.
    Детальнiше...

 ДРУГА ТОЛОКА НА "МIСТКУ ЩАСТЯ"
    У суботу, 2 квiтня продовжилось прибирання "Мiстка Щастя".7
    Бiльше 10 мiшкiв смiття було зiбрано поблизу мосту, а також двi великi купи iз сухих гiлок.
    Також поставили банку для збору коштiв на фарбу. Зiбрали -73 грн.
    Наступної суботи, за сприятливих погодних умов, Учнiвське самоврядування м. Червоноград? буде фарбувати мiст. Долучайтесь!
    Детальнiше...

 ПОДОЛАЙ ХВОРОБУ ПОСМIШКОЮ
    З третьої спроби вдалось запустити проект Учнiвського самоврядування м. Червоноград "Подолай хворобу посмiшкою".
    Раз у мiсяць активiсти - школярi будуть вiдвiдувати дiтей у дитячому вiддiленнi Червоноградської лiкарнi.
    Перша зустрiч вiдбулась 1 квiтня. Учнi разом iз малечею танцювали анiмацiї, малювали пальчиками та дивились на великому екранi мультфiльм "Баранчик шон".
    Якщо у вас є пропозицiї чи бажання долучитись - пишiть нам!
    Детальнiше...

 ШКОЛЯРI ПРИБИРАЮТЬ "МIСТОК ЩАСТЯ" (ВIДЕО)
    Цьогорiч у рамках весняного прибирання Учнiвське самоврядування м. Червоноград вирiшило облаштувати мiст на Левадi по вулицi Клюсiвськiй. Перша толока вiдбулась у суботу,26 березня. Було зiбрано близько 10 мiшкiв зi смiттям.
    Назву школярi придумали - "Мiсток Щастя".
    Чому саме щастя? Детальнiше у ролику.
    Детальнiше...

 ІДЕЯ ЗМІНЮЄ КРАЇНУ
    Під такою назвою у четвер, 24 березня в сесійні залі міської ради відбувся тренінг для молоді міста. Участь у ньому взяли представники Учнівського самоврядування м. Червоноград, Молодіжної ради при міському голові, студентський та учнівський актив.
     Спікером даного заходу був голова ЛОО "Спілка Української Молоді в Україні", працівник УКУ Андрій Фендик.
    Детальнiше...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради