На початок<< Вверх<< Туризм - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 У Червоноградi проведуть паспортизацiю вiкових дерев
    В листопадi цього року на територiї Сокальської центральної районної лiкарнi стався кричущий випадок знищення вiкових дерев. Для недопущення у майбутньому таких протиправних дiй у м. Червоноградi туристичним ресурсом Krystynopol.info та Вiддiлом культури Червоноградської мiської ради iнiцiйовано процедуру паспортизацiї та занесення до природоохоронного фонду держави вiкових дерев територiї мiста, що мають культурну, iсторичну чи природну цiннiсть.
    Детальнiше...

 Iнтерактивна карта туристичних об'єктiв Сокальщини
    На сайтi Krystynopol.info запрацювала iнтерактивна карта туристичних об'єктiв для бiльш зручнiшого та наочного представлення культурної спадщини регiону. База локацiй з їхнiми описами буде регулярно поповнюватись.
    Онлайн-карта бази об'єктiв сайту доступна за посиланням: https://krystynopol.info/turystychna-karta/
    Детальнiше...

 Шейхет Мейлах у Червоноградi допоможе звести меморiал євреям Кристинополя
    19 листопада 2019 року вiдбулася робоча зустрiч червоноградцiв з Шейхетом Мейлахом - керiвником релiгiйної громади "Турей Загав", директором Центру дослiдження iудаїки та благодiйної органiзацiї "Єврейське вiдродження" по питанню зведення меморiалу євреям мiста Кристинопiль по вулицi Белзькiй у Червоноградi.
    Пам'ятник буде споруджено саме на дiлянцi, що розташована на територiї колишнього цвинтаря євреїв, що пiдтверджується архiвними документами та аерофотозйомкою мiсцевостi 1944 року. Згiдно рiшення депутатського корпусу ЧМР на дану дiлянку накладено мораторiй i видiлено пiд будiвництво вищеназваного об'єкту.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Туризм - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради