ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Спорт - хронiка подiй << Назад
 ФIНIШУВАЛА ВIДКРИТА ПЕРШIСТЬ М. СОСНIВКИ З ВIЛЬНОЇ БОРОТЬБИ
    28 квiтня у шахтарському мiстечку Соснiвка (Львiвська обл.) успiшно пройшла вiдкрита першiсть з вiльної боротьби. У змаганнях прийняли участь юнi борцi та борчинi з усiх спортивних шкiл Львiвщини, якi культивують цей мужнiй вид спорту, також було запрошено команди з Волинської областi. Загалом було 135 учасникiв (116 юнакiв, 19 дiвчат).
    Змагання пройшли на високому органiзацiйному рiвнi. На протязi одного дня розiграли 20 комплектiв нагород .
    Гостями змагань були: Заслужений майстер спорту України, дворазова призерка чемпiонату свiту, дворазова чемпiонка Європи Наталiя Синишин, майстер спорту, призерка чемпiонату Європи Юлiя Кузмiв, заступник начальника обласного управлiння комiтету з питань фiзичного виховання МОН України Iгор Вовк, Заслуженi тренери України:IванПалiй (с.Iваничi, Волинська обл.), Михайло Костюк (с.Пiдгiрцi, Стрийський р-н),голова Володимир-Волинської мiської органiзацiї ФСТ "Спартак" В. Сиротинський, директор СДЮШОР "Спартакiвець" Ярослав Склярський.
    Висловлюємо велику подяку директору Червоноградського навчально-виховного комплексу № 13 м. Соснiвка Любов ПавловнiПарiйчукза допомогу в органiзацiї та проведеннi цих змагань та за багаторiчну пiдтримку розвитку вiльної боротьби у м. Соснiвка, батькiвському комiтету секцiї вiльної боротьби м. Соснiвка.
    Команди учасники змагань:
    м. Володимир-Волинськ , ДЮСШ "Спартак";
    с. Iваничi , Волинська обл.;
    м. Львiв , СДЮШОР "Спартакiвець";
    м. Львiв , СДЮШОР "Богатир";
    м. Львiв , ДЮСШ № 7;
    м. Львiв , СК Лiдер-Львiв;
    м. Трускавець, СДЮШОР "Спартакiвець";
    м. Трускавець, ДЮСК "Спортовець";
    м. Винники, ДЮСШ "Тризуб";
    м. Пустомити, ДЮСШ "Надiя"
    смт. Щирець-Лани (Пустомитiвський р-н), СДЮШОР "Спартакiвець";
    с. Пiдгiрцi (Стрийський р-н), ДЮСШ "Сокiл";
    с. Пiсочна (Миколаївський р-н), СДЮШОР "Спартакiвець"
    Господарi змагань команда м. Соснiвки СДЮШОР "Спартакiвець" .
    Переможцi та призери змагань
    Дiвчата 2000-2003р.н
    Вагова категорiя до 24 кг.
    1-е мiсце - Кушнiр Андрiана м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце -Гладiй Анастасiя, м. Львiв(СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце - Будзяк Олеся, с. Пiдгiрцi, (Стрийський р-н., ДЮСШ "Сокiл");
    3-є мiсце -Лаць Дiана , с. Iваничi, (Волинська обл..).
    Вагова категорiя до 27 кг.
    1-е мiсце - Васенович ДiанаВолодимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    2-е мiсце - Врублевська Юлiя, м. Львiв (СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце - Кирильчук Свiтлана,Володимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    3-є мiсце -Хоминець Олександра, м. Трускавець (ДЮСК "Спортовець")
    Вагова категорiя до 32 кг.
    1-е мiсце - Коваль Юлiя, м.Володимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    2-е мiсце - Бабiцька Вiкторiя,м. Винники,(ДЮСШ "Тризуб");
    3-є мiсце -Цень Дiана,м. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце - Ткачук Дана,с. Iваничi, (Волинська обл.).
    
    Вагова категорiя до 37 кг.
    1-е мiсце - Тимофiїв Христина,м. Львiв (СК Львiв-Лiдер);
    2-е мiсце -Чудик Оксана, м. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець")
    Вагова категорiя до 42 кг.
    1-е мiсце - Масловська Ольга, с. Iваничi, (Волинська обл.);
    2-е мiсце -Вовчак Романа,с. Пiсочна (Миколаївський р-н.,СДЮШОР "Спартакiвець").
    
    Юнаки 2001-2003рр.н.
    Вагова категорiя до 22 кг.
    1-е мiсце - Швирьов Євген, м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець")
    2-е мiсце - Крюк Анатолiй , Володимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    3-є мiсце - Кравчук Дмитро, м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець")
    3-є мiсце - Кiндiй Мар'ян, с. Пiсочна (Миколаївський р-н.,СДЮШОР "Спартакiвець").
    Вагова категорiя до 24 кг.
    1-е мiсце-Серьогiн Олександр, Володимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    2-е мiсце -Рекротюк Роман, Володимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    3-є мiсце - Будзяк Микола, с. Пiдгiрцi, (Стрийський р-н., ДЮСШ "Сокiл")
    3-є мiсце -Ципук Марко , с. Iваничi, (Волинська обл..)
    Вагова категорiя до 26 кг.
    1-е мiсце-Кушнiр Олесь , м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце - Завальний Глiб, Володимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    3-є мiсце -Легоцький Михайло, м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце - Iлькiв Андрiй, м. Щирець, (Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець")
    
    Вагова категорiя до 29 кг.
    1-е мiсце - Велiнський Артур , м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце - Хомин Василь,с. Пiсочна (Миколаївський р-н.,СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце -Лукiн Вадим, м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце - Загороднiй Роман, с. Пiдгiрцi, (Стрийський р-н., ДЮСШ "Сокiл").
    Вагова категорiя до 32 кг.
    1-е мiсце-Корець Богдан,с. Iваничi, (Волинська обл.);
    2-е мiсце -Плясецький Максим,с. Iваничi, (Волинська обл.);
    3-є мiсце - Павлик Василь, м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце - Чижевський Роман,м. Володимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    Вагова категорiя до 35 кг.
    1-е мiсце-Климишин Костянтин, м. Львiв (СК Львiв-Лiдер);
    2-е мiсце - Савка Богдан,м. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце - Костюк Арсен, м. Львiв (СДЮШОР "Спартакiвець")
    Вагова категорiя до 38 кг.
    1-е мiсце-Савка Роман, м. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце - Барнашевський Андрiй, м. Львiв (ДЮСШ № 7);
    3-є мiсце -Чепурний Вiталiй,м. Львiв (СК Львiв-Лiдер);
    3-є мiсце -Тягливець Олег,м. Пустомити (ДЮСШ "Надiя").
    Вагова категорiя до 42 кг.
    1-е мiсце-Галун Остап, м. Винники,(ДЮСШ "Тризуб");
    2-е мiсце -Линда Юрiй,м. Пустомити (ДЮСШ "Надiя");
    3-є мiсце -Михайлiв Богдан, м. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець")
    3-є мiсце -Предик Артур,м. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець");
    Вагова категорiя до 47 кг.
    1-е мiсце-ТахiровРамiк, м. Львiв (СДЮШОР "Богатир")
    2-е мiсце -Кошилевич Максим, с. Iваничi, (Волинська обл.);
    3-є мiсце -Передерреєв Максим,м.Володимир-Волинськ(ДЮСШ "Спартак");
    3-є мiсце -Iванський Вiталiй, м. Львiв (СДЮШОР "Спартакiвець").
    
    Юнаки 1998-2000рр.н.
    Вагова категорiя до 32 кг.
    
    1-е мiсце - Скотницький Ростислав м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце -Прачек Назар,м. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце -Мосорук Андрiй,Володимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    3-є мiсце -Стасiв Вiктор , м. Львiв (ДЮСШ № 7).
    Вагова категорiя до 35 кг.
    1-е мiсце - Степ'юк Олег, м. Трускавець (СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце -Кузмин Володимир, м. Трускавець (СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце -Савчук Микола, м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце -Скiпор Дмитро, м. Львiв (СК Львiв-Лiдер).
    Вагова категорiя до 38 кг.
    1-е мiсце - Дзиндра Андрiй, м. Львiв (СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце -Кондрат'єв Микита, м. Трускавець (СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце -Шлапа Роман, м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце -Головецький Михайло, м. Трускавець (СДЮШОР "Спартакiвець").
    
    Вагова категорiя до 42 кг.
    1-е мiсце - Паук Дмитром. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце -Волков Руслан, м. Соснiвка, (СДЮШОР "Спартакiвець");
    3-є мiсце -Щурук Валерiй,м. Володимир-Волинськ (ДЮСШ "Спартак");
    3-є мiсце -Заблоцький Вадим, с. Iваничi, (Волинська обл.);
    Вагова категорiя до 47 кг.
    1-е мiсце - Убогий Андрiй,м. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце -Прус Микита, м. Львiв (СК Львiв-Лiдер);
    3-є мiсце -Коваль Вiталiйм. Винники,(ДЮСШ "Тризуб");
    3-є мiсце -Бiлiнський Андрiй м. Трускавець(ДЮСК "Спортовнць").
    Вагова категорiя до 53 кг.
    1-е мiсце - Василишин Назар,м. Щирець,(Пустомитiвський р-н,СДЮШОР "Спартакiвець");
    2-е мiсце -Приструга Тарас, с. Iваничi, (Волинська обл.) ;
    3-є мiсце -Ткачук Павлос. Iваничi, (Волинська обл.);
    3-є мiсце -Басiй Лев, м. Львiв (ДЮСШ№ 7).
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради