Спорт - хронiка подiй << Назад
 Вiдбувся мiський фестиваль спортивних сiмей
    23 березня в ЧДЮСШ №1 на високому органiзацiйному рiвнi вiдбувся загальномiський традицiйний конкурс-фестиваль спортивних сiмей "Тато, мама, я - спортивна сiм"я - 2017".
    19 найспортивнiших сiмей мiста виборювали звання чемпiонiв. Веселi змагання включали себе конкурси-естафети на швидкiсть, влучнiсть, координованiсть рухiв. По-спортивному чесна , але завзята боротьба, точилась упродовж всього турнiру, тримаючи в напруженнi численних глядачiв. Серед сiмей з хлопцями трiйка призерiв стала такою:
    1 мiсце - сiм"я Велiнських
    2 мiсце - сiм"я Глушик
    3 мiсце - сiм"я Загiрних
    Серед сiмей з дiвчатами чемпiонами стала сiм"я Корнова -чемпiони Львiвщини та учасники Всеукраїнського фiналу. На другому та третьому мiсцях - вiдповiдно сiм"я Лобай та Рудек.
    Головний органiзатор заходу - вiддiл фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради, команди-учасницi дякують за допомогу та пiдтримку в органiзацiї змагань мiському вiддiленню кредитної спiлки "Анiсiя".
    А вже найближчими вихiдними команда Червонограда, яка складена iз сiмей - переможцiв - Велiнських та Корнова, представлятиме Червоноград на обласних фiнальних змаганнях у м.Жовква за програмою ХХVI спортивних Iгор Львiвщини.
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради