ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Спорт - хронiка подiй << Назад
 Червоноград гостинно прийняв Всеукраїнський Нацiональний турнiр з плавання для атлетiв Спецiальної Олiмпiади України
    23-26 лютого 2017р. в м.Червоноградi пройшов Всеукраїнський Нацiональний турнiр з плавання для атлетiв Спецiальної Олiмпiади України. Близько 60 атлетiв представляли всю Україну, гостi прибули з Донецька, Харкова, Куп'янська, Богодухова, Черкас, Житомира, Одеси, Рiвного, Львова, Червонограда. Червоноградську команду представили вихованцi Дворак Марини Володимирiвни - Фiлiн Андрiй, Лучков Дмитро, Полохайло Арсен, Росоловська Свiтлана, Терех Тетяна, Литвинюк Вiка. Всi учасники проявили свої здiбностi на високому рiвнi, за що отримали медалi та грамоти. Команда Червонограда завоювала перше мiсце та отримала кубок за естафетне плавання 4х25 в/с.
    За цi днi учасники не тiльки позмагались в ДЮСШ №2 "Дельфiн", а й познайомились з нашим гостинним мiстом, побували на шахтi № 9 "Надiя", ВГРЗ, в палацi Потоцького, на концертi в Народному домi, в розважальному центрi "Вегас" пограли в боулiнг, розважались на дискотеках, якi влаштували працiвники ВГРЗ. Гостинно приймав учасникiв мотель "Турист" та смачно годував ресторан "Сузiр'я". Церемонiя нагородження вiдбулась в Храмi Св.Йосафата, де нашi гостi отримали нагороди, подарунки, спробували нацiональну їжу козакiв - кулiш, а для команд, якi вiдїзжали ввечерi, була органiзована екскурсiя Львовом.... Органiзатори турнiру висловлюють щиру подяку всiм меценатам, котрi долучились до органiзацiї цього заходу!!!
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради