ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.2 >>Вниз >>На кiнець
 Червоноградськi баскетболiсти - "срiбнi" призери обласного фiналу
    10 лютого Червоноград приймав обласнi фiнальнi змагання з баскетболу серед школярiв.
    Змагання вiдбулися з метою популяризацiї баскетболу серед учнiвської молодi, у яких взяли участь 6 кращих команд загальноосвiтнiх навчальних закладiв Львiвщини. За результатами по-спортивному напружених поєдинкiв призовi мiсця розпридiлились у наступному порядку:
    I мiсце виборола команда "Олiмпiк" СЗШ №1 м.Львiв.
    Другими стали юнi червоноградськi баскетболiсти (тренер Р.Федаш)
    Детальнiше...

 Вiдбулись змагання юних плавцiв
    13 сiчня 2017 року у червоноградському басейнi ДЮСШ№2 "Дельфiн",вiдбулась матчова зустрiч з плавання "Рiздвянi зустрiчi" ( мiж командами Бровари, Iвано-Франкiвська та ДЮСШ №2 м.Червонограда) - всього 125 учасникiв.
    Головна суддiвська колегiя визначила кращих юних плавцiв змагань та нагородила пам'ятними призами.
    Детальнiше...

 Пройшов традицiйний дитячо-юнацький турнiр з футзалу серед спортивних шкiл Галичини до Рiздвяних свят
    4-5 сiчня 2017 року в Червоноградському палацi спорту "Шахтар" пройшов традицiйний дитячо-юнацький турнiр з футзалу серед спортивних шкiл Галичини до Рiздвяних свят. Третiй рiк поспiль почесним гостем змагань є вихованець вiддiлення футболу Червоноградської ДЮСШ №2 (тренер - Я.Мурований), гравець команди "Динамо" (Київ) та збiрної команди України Микола Морозюк. Велика кiлькiсть призiв та футбольної форми вiд знаного спортсмена знайшла своїх "господарiв" серед юних спортсменiв.
    Детальнiше...

 "День стрибуна" в ДЮСШ №1
    В останнi днi 2016 року в ДЮСШ №1 вiдбулись традицiйнi змагання з легкої атлетики "День стрибуна".
    Головний суддя змагань - старший тренер вiддiлення легкої атлетики Оксана Хомяк вiдмiтила високi результати учасникiв, а саме:
    I мiсце - Бурич Олександр - стрибок у висоту - 110см
    Барицький Олександр - стрибки: у довжину - 4.34м , потрiйний - 9.07м
    Левченко Вiкторiя - стрибок у висоту - 105см
    Карпяк Вiкторiя - стрибки: у довжину - 3.48см, потрiйний - 8.26м
    Детальнiше...

 День Свободи та Гiдностi в Червоноградi
    27 листопада 2016 року в ЧНВК №3 проходили фiнальнi змагання з карате Шотокан "КУБОК СВОБОДИ" (вiдбiр на якi серед клубiв та спортсменiв Червонограда вiдбувався з початку мiсяця).
    Турнiр започаткований у 2005 роцi мiським головою м.Червонограда Петром Олiйником до рiчницi Помаранчевiй революцiї i Дню Свободи.
    У змаганнях взяли участь клуби карате м.Червонограда, м.Сокаля, смт Гiрник а саме: "Сокiл", "Дзiон", "Тайкi", "Абсолют", "Гiрник", всього бiля 80 спортс-менiв.
    Детальнiше...

 Дiти з родин Героїв АТО зi Сколiвщини, Мостищини та Червонограду вiдвiдали армiйську спортивну базу
    Завершується другий тиждень навчально-пiзнавальних заходiв для дiтей родин Героїв Небесної Сотнi та учасникiв АТО, що вiдбуваються з нагоди вiдзначення Дня Гiдностi i Свободи на навчально-спортивнiй базi лiтнiх видiв спорту Мiнiстерства оброни України у мiстi Львовi. Цими днями на спортивнiй екскурсiї побувало 45 дiтей учасникiв АТО з мiста Червонограда, Сколiвського та Мостиського районiв. В супроводi представникiв армiйської спортивної бази, управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, керiвникiв структурних пiдроздiлiв на мiсцях, представникiв вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi та провiдних спортсменiв Львiвщини, школярi взяли участь у проектi Нацiонального олiмпiйського комiтету #OlimpусLab в модулi "Здоровий спосiб життя"; змогли оглянути як функцiонує взимку вiдкритий плавальний басейн, як годують коней на спортивнiй базi, як тренуються спортсмени в стрiльбi з лука, кульової стрiльби, сучасного п'ятиборства та iн.
    Детальнiше...

 Вдалий старт юних червоноградцiв
    19.11.2016р команда юнакiв ЧДЮСШ №1 2002-2003р.н. стартувала в першiй грi чемпiонату України з футзалу та здобула перемогу над сильним суперником - командою "Ураган" (Iвано-Франкiвськ) з рахунком 5:2. Голи: 3-Максим Ванько та 2-Ярослав Пацула)
    Детальнiше...

 Вiтання ветерану спорта
    Вiтаємо з ювiлейною 80-рiчною датою Альберта Олександровича Конкiна, ветерана працi та спорту,майстра спорту, заступника директора з навчально - тренувальної роботи ДЮСШ №2, який працював на цiй посадi 22 роки ( 1986-2008 р.р.).
    З роси та води, ветерану спорта Червонограда!
    Детальнiше...

 "Бронзовi" нагороди юних волейболiсток Червоноградської ДЮСШ №1
    27-29 жовтня у Червоноградi вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини з волейболу серед дiвчат 2003-2004 р.н. Юнi волейболiстки Червоноградської ДЮСШ №1 пiд керiвництвом досвiдченого тренера Галини Шевчук стали "бронзовими" призерами змагань. А пiдсумкова таблиця турнiру виглядала так:7
    I мiсце - ДЮСШ м.Новий Роздiл
    II мiсце - "Пума" м.Львiв
    III мiсце - ДЮСШ № 1 м.Червоноград - 1
    Детальнiше...

 В мiстi Соснiвка урочисто вiдкрито сучасний майданчик зi штучним покриттям
    14 жовтня, в день вiдзначення свята Покрови Пресвятої Богородицi, в мiстi Соснiвцi Червоноградської мiської ради за участю представникiв мiсцевої та обласної влади, депутатського корпусу, священика, юних спортсменiв, школярiв та журналiстiв урочисто вiдкрито майданчик зi штучним покриттям 42 х 22 метри в рамках реалiзацiї Обласної цiльової програми "Спортивний майданчик".
    Почеснi гостi спортивного свята - мiська влада Червонограда та Соснiвки, керiвництво спорту Львiвщини, директори спортивних шкiл нагородили юних футболiстiв - учасникiв i призерiв першого турнiру на новому майданчику, побажали всiляких гараздiв юним спортсменам!
    Детальнiше...

 Олiмпiйський чемпiон Богдан Макуц вiдкрив змагання за Кубок Львiвської областi з спортивної гiмнастики
    30 вересня 2016 року у нещодавно вiдремонтованому спецiалiзовано залi спортивної гiмнастики Навчально-спортивної бази лiтнiх видiв спорту МО України у м. Львовi (вул. Княгинi Ольги, 3-а) яскраво розпочалися змагання за Кубок Львiвської областi з спортивної гiмнастики.
    Загалом за перемогу змагались майже 100 юних гiмнастiв - вихованцiв дитячо-юнацьких спортивних шкiл Львова та Червонограда. Учасникiв справжнього свята спортивної гiмнастики вiтали Олiмпiйський чемпiон зi спортивної гiмнастики Богдан Макуц, який особисто взяв участь i в суддiвствi змагань; заступник начальника управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, вiдповiдальний секретар вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi Оксана Вацеба, директор СДЮШОР "Олiмп-Л" Роман Щирба та iн.
    Детальнiше...

 Команда Червоноградської гiмназiї представлятиме Львiвщину на всеукраїнському фiналi дитячих змагань "Олiмпiйське лелеченя-2016"
    Упродовж 23 - 30 вересня ц.р. в Мiжнародному дитячому центрi "Артек" , що в одному iз заповiдних куточкiв Києва Пущi-Водицi, вiдбудеться фiнал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дiтей "Олiмпiйське лелеченя".
    Вже вшосте Нацiональний олiмпiйський комiтет України, який є iнiцiатором цього спортивного свята, збирає найспортивнiших, найактивнiших i найрозумнiших дiтей з усiх куточкiв нашої країни. Протягом року учнi 6-7 класiв по всiй Українi виборювали право представляти свою область у фiналi "Олiмпiйського лелеченя". Змагання вiдбувалися декiлькома етапами, починаючи вiд турнiрiв мiж класами, школами району, мiст, областi. Найкращi з них вестимуть боротьбу у Всеукраїнському фiналi вже цього вересня. Львiвську область представлятиме команда-переможець обласного фiналу - команда з шахтарського Червонограда. Залишається побажати червоноградським гiмназистам успiхiв та перемог!
    Детальнiше...

 Перемога юних червоноградцiв з ДЮСШ №1
    В кiнцi серпня, у м.Мукачеве, переможцями мiжобласного юнацького турнiру з футзалу (участь приймали команди з Закарпаття, Донецької областi, Львова) стали вихованцi ЧДЮСШ №1(тренер м.Степований).
    У фiналi турнiру юнi червоноградцi зустрiлись з командою з Донеччини ФК "Степной" i перемогли з рахунком 2:1!
    Кращими бомбардирами команди стали Ванько Владислав та Боярчук Олег.
    Детальнiше...

 Вiдбувся Перший мiський турнiр з боча
    31 липня 2016 року вiдбувся Перший мiський турнiр з боча. Органiзатори: Червоноградська мiська рада спiльно з В.П.В.Г.О. "Європейська Асоцiацiя Прав Iнвалiдiв" Львiвська обласна органiзацiя.(керiвник Антонiна Максимова)
    Детальнiше...

 Вiдбулась мiська Спартакiада серед неповносправних спортсменiв, присвячена ХХV рiчницi Незалежностi України
     5 серпня 2016 року, на стадiонi "Шахтар", вiдбулись масовi фiнальнi змагання ХХI мiської Спартакiади iнвалiдiв. Участь взяли участь громадськi органiзацiї Червонограда - "Нiка", "Спортивна федерацiя атлетiв", "Промiнь надiї" i, звичайно, асоцiацiя iнвалiдiв. Спортсмени виборювали призовi мiсця в змаганнях з перегонiв на вiзках, шашок, шахiв, бiльярду, бiгу на 60м, дартсу та iнших видiв. Червоноградськi параолiмпiйцi за пiдсумками змагань завоювали бiля 30 медалей рiзного _атунку, а саме:
    Детальнiше...

 "Свято Олiмпiйського прапора" вiдбулось у дитячому таборi "Ровесник" у Червоноградi
    Вже традицiйно, щороку упродовж лiтнiх канiкул оздоровчо-лiкувальний комплекс "Ровесник", що знаходиться поблизу шахтарського Червонограда на Львiвщинi, приймає кожної табiрної змiни понад 500 дiтей. В рамках лiтнього вiдпочинку проводяться рiзноманiтнi заходи, але особливою втiхою для дiтвори є змагання з рiзних видiв спорту.
    I ось 5 серпня, в день початку ХХХI Олiмпiйських Iгор в Рiо де Жанейро, серед бiльш як 450 вiдпочиваючих дiтей ОЛК "Ровесник" (серед яких були й школярi з Луганщини - вихованцi Кремiнської загальноосвiтньої школи-iнтернат та Гiрської обласної спецiалiзованої загальноосвiтньої школи-iнтернат, якi активно брали участь у всiх спортивних змаганнях та конкурсах табiрних змiн) було проведено свято "Олiмпiйського прапора". В програмi свята було все, як у Рiо: внесення олiмпiйського прапора, запалення вогню i, звичайно, урочисте пiдняття Державного та олiмпiйського прапорiв з нагоди вiдкриття Iгор.
    Детальнiше...

 "Олiмпiйське лiто" завiтало до дитячого табору "Ровесник" у Червоноградi
    Вже традицiйно, щороку упродовж лiтнiх канiкул оздоровчо-лiкувальний комплекс "Ровесник", що знаходиться поблизу шахтарського Червонограда на Львiвщинi, приймає кожної табiрної змiни понад 500 дiтей. В рамках лiтнього вiдпочинку проводяться рiзноманiтнi заходи, але особливою втiхою для дiтвори є змагання з рiзних видiв спорту.
    Тож i цього року в рамках всеукраїнської акцiї НОК України "Олiмпiйське лiто", дiти мали змогу показати свої вмiння зi швидкого бiгу на короткi дистанцiї, плаваннi, настiльного тенiсу, пiдтягуваннi на поперечинi, стрибкiв на скакалцi, а також у командних iграх - волейболi та футболi. Серед вiдпочиваючих дiтей були й школярi з Луганщини - вихованцi Кремiнської загальноосвiтньої школи-iнтернат та Гiрської обласної спецiалiзованої загальноосвiтньої школи-iнтернат, якi активно брали участь у всiх спортивних змаганнях та конкурсах.
    Детальнiше...

 Масове туристичне сходження на гору Парашку
    За програмою ХХV комплексних Iгор Львiвщини, в яких приймали участь збiрнi команди районiв та мiст обласного пiдпорядкування Львiвської областi, вiдбулось масове туристичне сходження на гору Парашку Сколiвського району.
    Органiзаторами заходу виступили Управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї та Львiвський обласний центр фiзичного здоров'я населення "Спорт для всiх".
    Всього у сходженнi взяли участь 18 команд мiст та районiв Львiвщини.
    Одною з найчисельнiших делегацiй на гору пiднялась команда БФ "Еко-милосердя" iз Соснiвки (керiвник П.Савчук).
    Детальнiше...

 "Олiмпiйське лiто" крокує по Червонограду!
    В програмi проведення масових спортивно-оздоровчих заходiв "Олiмпiйське лiто" в Червоноградi проведено дитячий турнiр зi стрiтболу. Чудовий майданчик, обладнаний в мiському парку за кошти власника кафе "Дрiм-парк", Павла Кочергана, прийняв 8 команд-учасниць. Вперта, але по-спортивному чесна боротьба виявила кращих в турнiрi:
    1 мiсце - команда "Родман бразерс"
    2 мiсце - команда "Тайгерс"
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi обласних змагань з пляжного волейболу
    Цими вихiдними, 4-5 червня 2016 року у м. Стрию з нагоди вiдзначення Мiжнародного Олiмпiйського дня, вiдбулися обласнi змагання з пляжного волейболу у рамках ХХV комплексних Iгор Львiвщини , присвячених 160-рiччю вiд дня народження Iвана Франка та 150-рiччю вiд дня народження Михайла Грушевського.
    Захiд органiзовано управлiнням фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, Львiвським обласним центром фiзичного здоров'я населення "Спорт для всiх" за пiдтримки федерацiї волейболу та вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi.
    Детальнiше...

 В дошкiльному навчальному закладi " Ангелятко" м.Червонограда - "Олiмпiйський день"!
    З метою розвитку олiмпiйського руху, поглиблення знань дiтей про Олiмпiйськi iгри, пропаганди здорового способу життя, мотивацiї до систематичних занять фiзичною культурою i спортом 16 червня у садочку № 9 "Ангелятко" (завiдувач Наталiя Володимирiвна Мастикаш), вiдбувся "Олiмпiйський день - 2016". За участю старших дошкiльнят було проведене спортивне свято "Олiмпiйський садок". На свято завiтали почеснi гостi: голова Червоноградського мiського вiддiлення НОКу Гаврилюк Валерiй Iванович та спецiалiст з дошкiльного виховання вiддiлу освiти Поручинська Iрина Дмитрiвна. До органiзацiї свята долучився весь колектив садка разом iз волонтерками iз Червоноградської гiмназiї - переможцями обласного етапу Всеукраїнських змагань "Олiмпiйське лелеченя" Кравчук Олесею та Дмитрук Оксаною. Дiти iз задоволенням виконували спортивнi вправи, брали участь в естафетах, танцювали флешмоб "О спорт - це мир!".
    Детальнiше...

 Юнi баскетболiсти змагались в Червоноградi
    До Дня захисту дiтей в Червоноградi було проведено юнацький баскетбольний турнiр, в якому взяли участь юнi спортсмени зi Львова, Перемишлян та Червонограда. Пiсля проведених матчiв були зафiксованi наступнi результати:
    Львiв- Перемишляни 57:46
    Червоноград- Перемишляни 50:39
    Матч Червоноград - Львiв завершився нiчийним рахунком 54:54, тiльки овертайм остаточно вирiшив долю переможцiв цiкавого фiналу - 59-61!
    Детальнiше...

 ЧЕРВОНОГРАДСЬКI ФУТБОЛIСТИ - "СРIБНI" ПРИЗЕРИ ОБЛАСТI
    21 червня вiдбулось пiдсумкове нагородження юнацької команди ДЮСШ №2 - "срiбного" призера чемпiонату Львiвщини з футболу сезону 2015 -2016 р.р.
    28 команд стартували у чемпiонатi восени минулого року.
    I ось, в червнi, у Львовi, 8 кращих команд розiграли призовi мiсця.
    Фiнальна зустрiч Червоноград - Мостиська до останньої секунди тримала у напруженi глядачiв. i тiльки м'яч, забитий на останнiх хвилинах , вивiв на 1 мiсце команду ДЮСШ (м.Мостиська). Команда юнакiв ДЮСШ №2 м.Червоноград - "срiбнi" призери.
    Детальнiше...

 Фiнiшував VIII сезон мiської учнiвської футбольної лiги 2015-2016 рокiв
    25 травня фiнальним турнiром серед 4-х кращих шкiльних команд Червонограда, Соснiвки та Гiрника, завершився VIII сезон мiської учнiвської футбольної лiги сезону 2015-2016 рокiв. Яскраве спортивне дiйство, яке вiдбулось на новому дитячому стадiонi ДЮСШ №2, тримало у напруженнi глядачiв на протязi усiх матчiв. Переможцями пiвфiнальних зустрiчей стали команди ЧЗШ №1 та ЧЗШ №12. До речi, напередоднi, 16-18 травня, у м.Мукачеве переможцями всеукраїнського турнiру з футзалу (участь приймали команди з Закарпаття, Донецької областi, м.Києва - кращi бомбардири - червоноградцi Ванько Максим та Воронов Владислав) стали вихованцi ЧДЮСШ №1(тренер м.Степований) -основа команди ЧЗШ №1.
    Детальнiше...

 Стартував Кубок Червонограда з футболу
    18 травня, в урочистiй атмосферi, на стадiонi "Шахтар", стартував Кубок мiста з футболу. У турнiрi беруть участь 6 команд, якi представляють колективи фiзкультури шахт ДП "Львiввугiлля" та 2 команди аматорiв - "Сiлець" i "Старе мiсто". Фiнальнi iгри намiчено провести на День мiста 26 червня. Змагання проводяться пiд егiдою мiської федерацiї футболу та присвячуються пам"ятi воїнiв, загиблих в зонi АТО.
    Детальнiше...

 Червоноград приймав змагання 2 етапу вiдкритого особистого чемпiонату України зi спiдвею
    4 травня мототрек "Гiрник" у Червоноградi приймав змагання 2 етапу вiдкритого особистого чемпiонату України зi спiдвею. Участь взяли спортсмени з Польщi, Словаччини, Данiї, Латвiї та України.
    За пiдсумками двох етапiв переможцем вiдкритого Чемпiонату України зi спiдвею-2016 став Станiслав Мельничук (Рiвне), друге мiсце заслужено посiв Дмитро Мостовик (Червоноград), на третьому - Вiталiй Лисак (Рiвне).
    Детальнiше...

 Успiшний дебют юних червоноградцiв iз ДЮСШ №1
    Завершився фiнал чемпiонату України з футзалу серед дитячо-юнацьких команд у м.Чорноморську Одеської областi. Вперше у цьому престижному турнiрi виступили вихованцi тренера Миколи Степованого з ЧДЮСШ №1, опинившись серед 8 найсильнiших юнацьких команд України, а кращим бомбардиром чемпiонату став капiтан нашої команди Ванько Максим.
    Допомогу в пiдготовцi та виступi нашої команди надала мiська влада, приватний пiдприємець Назарiй Бiлобран та фахiвець дитячого футзалу Руслан Тимофiєв.
    Детальнiше...

 Вiдбувся баскетбольний "Кубок Червонограда"
    16 квiтня Червоноград приймав учасникiв юнацького баскетбольного турнiру "Кубок Червонограда" з Луцька, Львова та Нововолинська. Юнацька баскетбольна команда "Шахтар" (тренер - Р.Федаш) вперше дебютувала у турнiрi з таким сильним складом учасникiв. I вже в першiй грi Нововолинськ-Червоноград, де перемога прийшла до господарiв лише на останнiх секундах матчу, стало зрозумiло, що численних глядачiв в Палацi спорту очiкує баскетбол високого _атунку. За результатами проведених змагань перемогла гарно пiдготовлена команда зi Львова, яка у фiналi здолала луччан, а перший "млинець" юних червоноградцiв виявився "бронзовим"!
    Детальнiше...

 Команда ДЮСШ №1 стала бронзовим призером на чемпiонатi областi з волейболу
    31.03.-02-04.2016р в м. Стрий вiдбувся Чемпiонат областi з волейболу серед дiвчат 2001-2002 р.н. Серед 11 команд областi команда ДЮСШ №1 стала бронзовим призером. Команду представляли: Наконечна А. (капiтан), Олiйник Л., Кiрдяпкiна В. (ЧЗШ №2), Карпяк Д., Льода О., Рожок А.(ЧЗШ №1), Лимич В., Макар Ю, Пашковська Т.( ЧЗШ№8), Кохан В., Грязнова К., Ярига О.,(ЧЗШ №9), Саєць Т., Ващишин А.(ЧЗШ№3) - тренер Шевчук Г.В.
    Детальнiше...

 Переможцями мiжобласного турнiру з плавання в багатоборствi на спинi стали вихованцi ДЮСШ №2
    30-31 березня 2016 року в мiстi Сокаль вiдбувся мiжобласний турнiр з плавання пам'ятi Андрiя Глуховецького.
    Переможцями цих змагань в багатоборствi на спинi стали вихованцi ДЮСШ №2 Качан Христина ( I мiсце) та Сорокiн Роман в багатоборствi брасом ( I мiсце).
    Призери цих змагань вiд нашої спортивної школи:
    Гiрак Анна - багатоборство на спинi ( II мiсце )
    Коржан Денис - багатоборство брасом ( II мiсце)
    Мончiн Вiктор - багатоборство вiльний стиль ( III мiсце)
    Детальнiше...

 На всеукраїнському турнiрi з волейболу нашi спортсмени посiли перше мiсце
    8-10.04.2016р.в м.Львовi вiдбувся Всеукраїнський турнiр з волейболу серед юнакiв 2001-2002 р.н. присвячений Бiберу Олександру Михайловичу. У змаганнях прийняло участь 7 команд. Обiгравши в напруженiй боротьбi всiх суперникiв нашi спортсмени посiли перше мiсце . Нагородження проводив представник Львiвської обласної федерацiї з волейболу Левкiв Володимир. Склад команди: Паберiвський В.(ЧЗШ №1), Курка В. , Кот П. (ЧЗШ №3), Лемега Р., Прибильський В.(капiтан), Ходачук М., Прима О., Барнич Р. (ЧЗШ №4), Катрич С.,Кот П.Команду пiдготувала тренер ДЮСШ №1 - Шевчук Галина Володимирiвна.
    Детальнiше...

 Відбувся традиційний легкоатлетичний турнір до дня народження Т.Г.Шевченка
    11-12 березня традиційний міжобласний дитячий Шевченківський турнір з легкої атлетики зібрав учасників зі спортивних шкіл Галичини. В спортивних залах ДЮСШ №1 панувала атмосфера справжнього легкоатлетичного свята, присвяченого річниці з дня народження Т.Г.Шевченка! Програма турніру включала в себе змагання з бігу на різні дистанції, бар”єрний біг, стрибки у висоту та довжину і, звичайно, самий захоплюючий вид – естафети, де переможцем стала команда дівчат Червоноградської ДЮСШ №1 – 1місце!
    Детальнiше...

 Відбувся міський фестиваль спортивних сімей
    16 березня в ЧДЮСШ №1 на високому організаційному рівні відбувся загальноміський традиційний конкурс-фестиваль спортивних сімей „Тато, мама, я – спортивна сім’я - 2016”.
    20 найспортивніших сімей міста (рекордна кількість за всі роки проведення!) виборювали звання чемпіонів. Веселі змагання включали себе конкурси-естафети на швидкість, влучність, координованість рухів. По-спортивному чесна , але завзята боротьба, точилась упродовж всього турніру, тримаючи в напруженні численних глядачів. Серед сімей з хлопцями трійка призерів стала такою:
    Детальнiше...

 Вiдбувся традицiйний турнiр з баскетболу серед дiвчат до дня виводу вiйськ з Афганiстану
    26 лютого у м.Соснiвка на базi ЧНВК №13 вiдбувся традицiйний турнiр з баскетболу серед дiвчат до дня виводу вiйськ з Афганiстану, де були представленi команди обласної ДЮСШ (м.Львiв), 2 команди Сокаля i господарi турнiру - команда ЧДЮСШ №1 (тренер - Алла Голеня), якi впевнено перемогли всiх суперникiв та отримали "золотi нагороди"! "Срiбло" - за юними баскетболiстками з команди Сокаль-1. На iнших призових мiсцях - команди спортивних шкiл Львова та Сокаля.
    Детальнiше...

 Вiдбувся чемпiонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства
    З 1 по 5 березня у м.Києвi вiдбувся чемпiонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства. В змаганнях брали участь 110 спортивних шкiл України, всього 900 учасникiв. Вдало виступили в цих вихованцi ДЮСШ №2:
    Гарасевич Володимир посiв II мiсце - 60м+ стрибки у висоту;
    Гук Богдан у фiналi посiв V мiсце - 60м+ штовхання ядра;
    Патращак Софiя у фiналi посiла VII мiсце - 60м з/бар'єрами+400м.
    Детальнiше...

 Вiдбувся чемпiонат областi та чемпiонат областi серед юнiорiв з плавання
    4-5 березня 2016 року в мiстi Червоноград вiдбувся чемпiонат областi та чемпiонат областi серед юнiорiв з плавання. Участь у змаганнях приймали команди мiст Львова, Трускавця, Сокаля, Червонограда та атлетики спецiальної олiмпiади ( пара олiмпiйцi). Переможцями та призерами стали Баличева Оксана, Дикий Олександр, Бучинський Богдан, Абдулаєв Сергiй.
    У чемпiонатi областi серед юнiорiв переможно виступили: Бучинський Богдан, Середа Анатолiй, Камiнський Андрiй, Кметь Василь, Пелип Дмитро, Шамбора Юлiй, Пятночко Влад, Пятночко Юлiя, Побережник Уляна, Рудько Олена.
    Детальнiше...

 Триває Х мiська Спартакiада закладiв профтехосвiти
    24 лютого в Червоноградськiй ДЮСШ №1 вiдбулись змагання з волейболу серед юнакiв. Напруженi зустрiчi мiж командами гiрничо-будiвельного лiцею, гiрничо - економiчного коледжу та юними волейболiстами ВПУ-11 викликала бурхливi емоцiї численних вболiвальникiв, адже рiзниця мiж чемпiонами та призерами склала тiльки декiлька м"ячiв. Отже перемогу у мiському волейбольному турнiрi-2016 здобули юнаки з гiрничо - економiчного коледжу! На другому та третьому мiсцях - команди ВПУ-11 та гiрничо-будiвельного лiцею вiдповiдно. На черзi - змагання допризовної молодi та баскетболу.
    Детальнiше...

 Волейбольна команда м.Червонограда прийняла участь в 5 мiжнародному турнiрi
    06.02.2016 волейбольна команда м.Червонограда у складi :
    Зарiвний Р. , Зайцев О. , Мисик В. , Кiнах Я. , Гулюк М. , Савчук А. , Палiй Ю. прийняла участь в 5 мiжнародному турнiрi пам'ятi С.Ф.Семенюка - вихованця червоноградського волейболу, у м.Луцьку, де посiла 4 мiсце серед сильних команд, запрошених на турнiр.
    Кращим гравцем був визнаний червоноградець - тренер ЧДЮСШ №1 Роман Зарiвний.
    Детальнiше...

 ВIДБУВСЯ ЧEМПIОНАТ ОБЛАСТI З ПЛАВАННЯ СEРEД ХЛОПЦIВ
    5-6 лютого 2016 року у мiстi Трускавeць вiдбувся чeмпiонат областi з плавання сeрeд хлопцiв 2004 р.н. та дiвчат 2006 р.н. та молодшi. Учнi ДЮСШ № 2 вправно боролись за нагороди.
    Пятночко Влад виборов пeршe мiсцe на дистанцiях 50,100м на спинi та другe мiсцe на 100м комплeксним плавання. Гiрак Тeтяна (2008р.н.) посiла пeршe мiсцe на 100 м вiльний стиль, другe мiсцe на 50м на спинi. Мончiн Вiктор - трeтє мiсцe на дистанцii 50 м на спинi.
    Детальнiше...

 Зональнi змагання юнацького Кубку України з футзалу пройшли у Червоноградi
    з 12 по 14 сiчня 2016 року Червоноград приймав змагання зонального єтапу Кубку України з футзалу серед юнакiв 2003 року народження, у якому приймали участь команди:
    ФСК "Янтарний" (м.Новояворiвськ), ФК "Iнтер-Юнiор" (м.Львiв), ФК "Прикарпаття" (м.Коломия) та ДЮСШ №1(м.Червоноград),
    За результатами проведеного турнiру турнiрна таблиця виглядає так:
    1 мiсце - ФК "Прикарпаття" (м.Коломия)
    2 мiсце - ФСК "Янтарний" (м.Новояворiвськ)
    3 мiсце - ДЮСШ №1 (м.Червоноград)
    Детальнiше...

 Вiдбувся турнiр мiж дiвчатами i юнаками
    26-27 грудня у Червоноградi вiдбувся турнiр мiж дiвчатами i юнаками 2002-2003 рокiв. В турнiрi взяли участь двi команди дiвчат з Червонограда та одна команда хлопцiв команди з Ковеля , Добротвора , Стрия та Львова. Боротьба була запеклою , але господарi змогли вибороти нагороди! В турнiрi перше мiсце зайняла команда дiвчат з Червонограда друге мiсце команда хлопцiв з Червонограда та третє мiсце команда з Ковеля.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.2 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради