Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Стартувала ХII-а Спартакiада технiчної освiти м.Червонограда 2018 року
    Спартакiада технiчної освiти м.Червонограда проводиться з метою активiзацiї масової фiзкультурно-спортивної роботи в навчальних закладах технiчної освiти мiста, пiдвищення якостi роботи колективiв фiзкультури навчальних закладiв та органiзацiї змiстовного вiдпочинку учнiв ВПУ-11, гiрничо-будiвельного лiцею i гiрничо-будiвельного коледжу.
    Загальне керiвництво проведенням Спартакiади здiйснюється вiддiлом фiзичної культури i спорту Червоноградської мiської ради, а забезпечення пiдготовки i проведення змагань Спартакiади в окремих видах покладається на колективи фiзкультури i суддiвськi колегiї навчальних закладiв.
    Детальнiше...

 Команда ДЮСШ № 2 - переможець традицiйного юнацького рiздвяного турнiру з футзалу
    З 11 по 12 сiчня у Червоноградi за сприяння мiської влади та ФК "Рочин" вiдбувся футзальний турнiр, який був присвячений пам'ятi старшого тренера-викладача червоноградської ДЮСШ №2 Ярослава Мурованого.
    Участь у змаганнях взяли 10 дитячих команд (2006/2007 р. н.), якi були роздiленi на двi групи. Пiсля iгор в групах вiдбулися стиковi матчi. У грi за 3 мiсце "Рочин"-ДЮСШ № 1" (Червоноград) перемiг з рахунком 5:1 ровесникiв з ДЮСШ Миколаїв, У фiналi турнiру, в якому зустрiлися переможцi груп, юнi вихованцi "Рочина", а саме "Рочин"-ДЮСШ № 2" (Червоноград), розгромили 6:0 своїх однолiткiв з мiста Пустомити.
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський фiнальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олiмпiйське лелеченя"
    В кiнцi минулого року на базi Червоноградської гiмназiї вiдбувся мiський фiнальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олiмпiйське лелеченя". 8 команд-учасниць, якi представляли ЗНЗ м.Червонограда, Соснiвки та Гiрника, змагались в олiмпiйських вiкторинах, рухливих iграх та конкурсах, комплексних естафетах. Провiвши весь "олiмпiйський" день на одному диханнi i перемiгши всi команди-суперницi, господарi змагань-юнi гiмназисти (третiй рiк поспiль!) посiли перше мiсце та вибороли почесне право представляти Червоноград на обласних фiнальних змаганнях юних "олiмпiйцiв" весною 2018 року! На другому та третьому мiсцях - вiдповiдно команди ЧЗШ №5 i ЧНВК №3.
    Детальнiше...

 Новини плавання
    3-4 листопада 2017 року у м. Дрогобич вiдбувся Всеукраїнський турнiр "Осiнь Прикарпаття", присвячений 70-рiччю мiсцевого ДЮСШ. У змаганнях взяли участь команди спортивних шкiл Львова, Києва, Долини, Трускавця та Червонограда.
    Вихованцi ДЮСШ №2 м.Червонограда успiшно виступили на турнiрi:
    Пятночко Юлiя - 50 н/сп, 100 н/сп, 50 в/с, 100 к/пл - 1 мiсце,
    Пятночко Влад -50 н/сп, 100 н/сп, 50 в/с, 200 к/пл - 1 мiсце,
    Гiрак Анна - 50 н/сп, 100 н/сп, 100 к/пл - 2 мiсце,
    Детальнiше...

 Новини легкої атлетики
    З 29 по 30 вересня 2017 року у м.Червоноград вiдбувся чемпiонат Львiвської областi серед учнiв ДЮСШ 2004-2005 р.н. з легкої атлетики, пам'ятi народного депутата України I.Пилипчука. Вдало виступили юнi червоноградськi спортсмени з ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2, а саме, чемпiонами та призерами змагань з команди ДЮСШ №1 стали:
    I мiсце - Барицький Олександр - метання м'яча - 57м
    I мiсце - Тесленко Марiя - потрiйний стрибок - 7.80м
    Детальнiше...

 В Червоноградi стартував черговий сезон шкiльної футбольної Лiги
    З 09 по 11 жовтня 2017 року в Червоноградському НВК "Спецiалiзована школа I-II ступенiв - колегiум" №3 пройшов I тур мiської учнiвської футбольної лiги серед учнiв 7-8 класiв. Участь взяли: 7-А, Б, 8-А, Б, В класи.
    I мiсце зайняла команда учнiв 8 - А класу.
    II мiсце - команда 8 - В класу.
    III мiсце - команда 7- А класу.
    Нагороджували юних спортсменiв начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк, директор ЧНВК №3 Петро Шкiлюк та головний органiзатор та суддя змагань - вчитель-методист Тетяна Корнова.
    Детальнiше...

 Вiдзначено кращих спортсменiв Червонограда
    У 2005 роцi Нацiональний Олiмпiський комiтет України, Мiнiстерство освiти i науки України та Мiнiстерство України у справах сiм`ї, молодi та спорту започаткували спiльний проект - Всеукраїнський Олiмпiйський урок, метою якого є виховання школярiв на гуманiстичних цiнностях Олiмпiйського руху. Дванадцять рокiв поспiль у всiх мiстах i селах нашої держави вiдбуваються Олiмпiськi уроки за участi вiдомих спортсменiв та призерiв Олiмпiйських iгор, чемпiонiв свiту та Європи, заслужених тренерiв України, фахiвцiв сфери фiзичної культури та спорту.
    Детальнiше...

 ЛЕГКОАТЛЕТИ ЧЕРВОНОГРАДА-СЕРЕД КРАЩИХ НА ЛЬВIВЩИНI
    9 вересня в м.Буськ вiдбулись змагання з легкої атлетики-легкоатлетичного кросу за програмою ХХУI спортивних Iгор Львiвщини, де урочисто вiдзначили День фiзичної культури та спорту. Серед 19 дорослих команд червоноградська команда, проявивши справжнiй спортивний гарт, завоювала "бронзовi" нагороди турнiру, пропустивши вперед тiльки господарiв-легкоатлетiв Буська та сильну дружину кросменiв зi Стрия. Кращими в нашiй командi стали Оксана Баличева серед жiнок та Святослав Голiнчак i Вiталiй Намис серед чоловiкiв. Загалом "Олiмпiйський день" пройшов весело, цiкаво, у чеснiй спортивнiй боротьбi. Всi призери та переможцi змагань вiдзначено пам"ятними дипломами, медалями та кубками. Органiзатори спортивного заходу: Львiвський обласний центр фiзичного здоров"я населення "Спорт для всiх" та вiддiл фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради.
    Детальнiше...

 Червоноградцi взяли участь у сходженнi на гору Макiвка
    В останнi днi серпня вiдбулось сходження на гору Макiвка у рамках ХХVI комплексних спортивних Iгор Львiвщини, присвячене 101-iй рiчницi бою Сiчових Стрiльцiв та вшанування пам'ятi загиблих в бою на Макiвцi. Органiзаторами сходження виступили Управлiння молодi та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, обласний центр ФЗН "Спорт для всiх", вiддiл фiзичної та спорту Червоноградської мiської ради.
    У сходженнi прийняло участь бiля 300 осiб рiзного вiку - вiд 5 до 70 рокiв (!) з 20 районiв та мiст областi. Особливо хочеться вiдзначити участь людей з iнвалiднiстю, якi брали участь у сходженнi.
    Детальнiше...

 День шахiв пройшов в Червоноградi
    20 липня бiля офiсу Центральної пошти в центрi мiста вiдбувся масовий блiц-турнiр, присвячений Мiжнародному Дню шахiв. В запеклiй боротьбi перемогу здобув Микола Гапчин, набравши 8,5очок з 10 можливих (єдина поразка в турнiрi). В заключнiй партiї вiн перемiг Василя Музику, який став третiм призером, а "срiбло" виборов Вiктор Котовський, який єдиний пройшов турнiр без поразок. Усi призери набрали по 8,5 очок.
    Краща "десятка" гравцiв по завершенню турнiру виглядала так:
    Детальнiше...

 "ОЛIМПIЙСЬКЕ ЛIТО-2017" КРОКУЄ ЧЕРВОНОГРАДОМ
    На протязi червня-липня у Червоноградi вiдбуваються спортивнi заходи за програмою "Олiмпiйське лiто".
    26 червня, до 55-рiчного ювiлею ДНЗ №2 "Берiзка", для маленьких вихованцiв закладу було органiзовано "Олiмпiйський день", який "пролетiв" на одному диханнi. Цiкавою родзинкою змагань стала безпосередня участь у пiдготовцi та спортивних виступах вихователiв та всiх працiвникiв садочку!
    А 4 липня в оздоровчому таборi "Ровесник" ( директор - Василь Карвацький) урочисто вiдзначили "Олiмпiйський день-2017". На урочисту церемонiю вiдкриття малих Олiмпiйських Iгор в гостi до юних спортсменiв завiтали начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк та заступник директора обласного центру "Спорт для всiх" Iрина Пiдлужна.
    Детальнiше...

 Мiжнароднi змагання юних футболiстiв Червонограда
    3-4 червня у м.Перпiн'ян (Францiя) пройшов традицiйний дитячий футбольний турнiр, в якому взяли участь 44 команди 4 вiкових категорiй з Францiї, Бельгiї та України.
    Нашу державу вперше представляла делегацiя з 2-х львiвських команд та 2-х команд ДЮСШ №2 Червонограда (тренер - Василь Гавалко).
    Два днi у Францiї пройшли для юних спортсменiв з рiзних країн, як справжнє свято футболу, де панувала атмосфера чесної спортивної боротьби, дружби та взаєморозумiння.
    А заслуженi "бронзовi" нагороди нашої команди стали приємним подарунком юним футболiстам Червонограда вiд органiзаторiв турнiру!
    Детальнiше...

 Пройшов командний чемпiонат України серед юнiорiв
    27-28 травня у Луцьку пройшов командний чемпiонат України серед юнiорiв. Вдало виступили на цих змаганнях вихованцi ЧДЮСШ №1 - Хамула Наталя- Вiкторiя - стрибих в довжину, з результатом 5.93м. посiла II мiсце, Шабля Анастасiя в потрiйному стрибку, з результатом 11.88м посiла IV мiсце (тренер Хомяк О.В.) збiрна команда Львiвщини посiла IIV мiсце з 24 обласних команд.
    Вiдео...
    Детальнiше...

 Новини легкої атлетики
    Травень принiс багато гарних результатiв та спортивних перемог учням вiддiлення легкої атлетики ЧДЮСШ №1 (тренер О.Хомяк)
    Мiжнароднi змагання з легкої атлетики Кубок "Дружби"
    05-06.05.2017р. м.Ужгород
    I мiсце - Шабля Анастасiя - стрибок у довжину - 5.41м, потрiйний стрибок - 11.92м
    II мiсце - Свинцицька Маргарита - потрiйний стрибок - 10.03м
    III мiсце - Середюк Тетяна - стрибок у довжину - 5.11м
    Детальнiше...

 I етап Кубку МАСЕК вiдбувся у Червоноградi
    В суботу, 13 травня, на червоноградському мототрецi "Гiрник iменi Iгоря Марка" стартував цьогорiчний розиграш Кубка МАСЕК. Незважаючи на досить прохолодну погоду вболiвальники, всуперiч прогнозам i побоюванням, заповнили вiдсоткiв на 70 трибуни, палко пiдтримуючи усiх без виключення спортсменiв.
    Результати змагань:
    1. Оскар Бобер (Польша) - 15 (3,3,3,3,3)
    2. Вiктор Трофимов (Україна) - 14 (3,3,3,2,3)
    Детальнiше...

 Новини плавання
    15-18.03.2017 у м Днiпро пройшов Чемпiонат України з плавання серед юнакiв в якому приймали участь найсильнiшi плавцi України, в вiковiй категорях: дiвчата 2004р.н та хлопцi 2003р.н. За пiдсумками вiдбiркових обласних змагань була сформована збiрна команда Львiвської областi з 12 спортсменiв. Учнi ДЮСШ№2 Пятночко Юлiя та Пятночко Влад представляли наше мiсто у складi збiрної команди. Команда Львiвської областi посiла перше командне мiсце у своїй групi. Пятночко Юлiя на дистанцiї 50 м на спинi з результатом 34,86 посiла 11 мiсце, серед свого вiку 2 мiсце. Зараз триває пiдготовка до лiтнього Чемпiонату України який пройде у м.Бровари у червнi.
    Детальнiше...

 В Червоноградi стартував футбольний сезон
    Матчами ФК "Рочин" (м.Соснiвка) проти команд "Агробiзнес" (0:0) та "Демня" (1:1) у чемпiонатах України та Львiвщини з футболу, розпочався сезон цiкавого та якiсного футболу в Червоноградi, за яким вiддавна скучив вболiвальник.
    I, хоча, результатами перших iгор є по-справжньому бойовi нiчиї, заповненi трибуни стадiону "Шахтар" "проголосували" за великий футбол у нашому мiстi з гарними традицiями та багаторiчними досягненнями у цьому найпопулярнiшому у свiтi видi спорту!
    Детальнiше...

 Триває ХI мiська Спартакiада закладiв профтехосвiти
    Триває ХI мiська Спартакiада закладiв профтехосвiти. В ЧДЮСШ №1 нещодавно вiдбулись змагання з волейболу серед юнакiв. Напруженi спортивнi баталiї мiж командами гiрничо-будiвельного лiцею, ВПУ №11та гiрничо - економiчного коледжу викликали бурхливi емоцiї численних вболiвальникiв, перетворивши змагання в справжнє свято волейболу!
    А пiдсумкову перемогу у мiському волейбольному турнiрi-2017 здобули юнаки з команди ВПУ№11. На черзi - змагання з шахiв та шашок.
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський фестиваль спортивних сiмей
    23 березня в ЧДЮСШ №1 на високому органiзацiйному рiвнi вiдбувся загальномiський традицiйний конкурс-фестиваль спортивних сiмей "Тато, мама, я - спортивна сiм"я - 2017".
    19 найспортивнiших сiмей мiста виборювали звання чемпiонiв. Веселi змагання включали себе конкурси-естафети на швидкiсть, влучнiсть, координованiсть рухiв. По-спортивному чесна , але завзята боротьба, точилась упродовж всього турнiру, тримаючи в напруженнi численних глядачiв. Серед сiмей з хлопцями трiйка призерiв стала такою:
    Детальнiше...

 В Червоноградi вiдбувся традицiйний регiональний турнiр "Кубок Термобуду", присвячений пам'ятi Героям Небесної Сотнi в басейнi ДЮСШ №2
    24-25 лютого 2017 року в м.Червоноградi вiдбувся традицiйний регiональний турнiр "Кубок Термобуду", присвячений пам'ятi Героям Небесної Сотнi в якому брали участь 7 команд: м.Луцька, Ковеля, Дрогобича, Сокаля та 2 команди Львова (120 учасникiв).
    Переможцями цього турнiру на 4 дистанцiях стали червоноградцi:
    Пятночко Юлiя та Пятночко Владислав, Муха Iлона.
    Призерами змагань були: Гiрак Анна - II мiсце на 4 дистанцiях;
    Детальнiше...

 Червоноград гостинно прийняв Всеукраїнський Нацiональний турнiр з плавання для атлетiв Спецiальної Олiмпiади України
    23-26 лютого 2017р. в м.Червоноградi пройшов Всеукраїнський Нацiональний турнiр з плавання для атлетiв Спецiальної Олiмпiади України. Близько 60 атлетiв представляли всю Україну, гостi прибули з Донецька, Харкова, Куп'янська, Богодухова, Черкас, Житомира, Одеси, Рiвного, Львова, Червонограда. Червоноградську команду представили вихованцi Дворак Марини Володимирiвни - Фiлiн Андрiй, Лучков Дмитро, Полохайло Арсен, Росоловська Свiтлана, Терех Тетяна, Литвинюк Вiка. Всi учасники проявили свої здiбностi на високому рiвнi, за що отримали медалi та грамоти. Команда Червонограда завоювала перше мiсце та отримала кубок за естафетне плавання 4х25 в/с.
    Детальнiше...

 Перемоги юних гiмнастiв Червонограда
    22-23.02.2017р в ЧДЮСШ №1 пройшов вiдкритий чемпiонат м.Червонограда з гiмнастики спортивної серед юнацьких розрядiв, пам"ятi Героїв Небесної Сотнi за участю команд спортивних шкiл Львова та Тернополя.
    Серед юних гiмнастiв нашого мiста кращими стали:
    I мiсце- Лемеша Марiя - 2008р.н. - Iюн р-д
    Корабєйнiкова Вiталiна - 2009р.н. - IIюн р-д
    Голубовська Софiя - 2010р.н. - III юн р-д
    Детальнiше...

 В ДЮСШ №1 пройшов традицiйний турнiр з легкої атлетики до Шевченкiвських днiв
    3-4 березня 2017 року в м.Червоноградi вiдбувся традицiйний регiональний турнiр з легкої атлетики до Шевченкiвських днiв. в якому брали участь команди спортивних шкiл Львiвщини , Волинi та Рiвненщини.
    Кращими з наших легкоатлетiв стали червоноградцi-вихованцi ДЮСШ №1(тренер-О.Хомяк):
    Дiвчата - Свинцицька Рита, Карп"як Вiкторiя, Остапiв Тетяна, Микитюк Олена ,Грисюк Анна
    Юнаки - Шклянка Антон, Барицький Олександр
    Команди з естафетного бiгу дiвчат та юнакiв Червонограда вибороли "срiбнi" нагороди змагань.
    Детальнiше...

 НОВИНИ ПЛАВАННЯ
    3-4.03.2017 у м. Львовi у басейнi "Аквапарк" вiдбувся чемпiонат областi серед юнакiв та юнiорiв з плавання. У змаганнях прийняли участь усi спортивнi школи та клуби Львiвської областi з рекордною кiлькiстю учасникiв - 250.
    Плавцi ЧДЮСШ№2 вибороли комплекти нагород на цих змаганнях, а саме
    Пятночко Юлiя - 50на спинi,50 в-с, 100в/с - 1 мiсце, 100,200 метрiв на спинi - 2 мiсце,
    Гiрак Анна - 200 на спинi 3 мiсце,
    Пятночко Влад - 50, 100,200 на спинi - 3 мiсце,
    Детальнiше...

 Червоноградськi баскетболiсти - "срiбнi" призери обласного фiналу
    10 лютого Червоноград приймав обласнi фiнальнi змагання з баскетболу серед школярiв.
    Змагання вiдбулися з метою популяризацiї баскетболу серед учнiвської молодi, у яких взяли участь 6 кращих команд загальноосвiтнiх навчальних закладiв Львiвщини. За результатами по-спортивному напружених поєдинкiв призовi мiсця розпридiлились у наступному порядку:
    I мiсце виборола команда "Олiмпiк" СЗШ №1 м.Львiв.
    Другими стали юнi червоноградськi баскетболiсти (тренер Р.Федаш)
    Детальнiше...

 Вiдбулись змагання юних плавцiв
    13 сiчня 2017 року у червоноградському басейнi ДЮСШ№2 "Дельфiн",вiдбулась матчова зустрiч з плавання "Рiздвянi зустрiчi" ( мiж командами Бровари, Iвано-Франкiвська та ДЮСШ №2 м.Червонограда) - всього 125 учасникiв.
    Головна суддiвська колегiя визначила кращих юних плавцiв змагань та нагородила пам'ятними призами.
    Детальнiше...

 Пройшов традицiйний дитячо-юнацький турнiр з футзалу серед спортивних шкiл Галичини до Рiздвяних свят
    4-5 сiчня 2017 року в Червоноградському палацi спорту "Шахтар" пройшов традицiйний дитячо-юнацький турнiр з футзалу серед спортивних шкiл Галичини до Рiздвяних свят. Третiй рiк поспiль почесним гостем змагань є вихованець вiддiлення футболу Червоноградської ДЮСШ №2 (тренер - Я.Мурований), гравець команди "Динамо" (Київ) та збiрної команди України Микола Морозюк. Велика кiлькiсть призiв та футбольної форми вiд знаного спортсмена знайшла своїх "господарiв" серед юних спортсменiв.
    Детальнiше...

 "День стрибуна" в ДЮСШ №1
    В останнi днi 2016 року в ДЮСШ №1 вiдбулись традицiйнi змагання з легкої атлетики "День стрибуна".
    Головний суддя змагань - старший тренер вiддiлення легкої атлетики Оксана Хомяк вiдмiтила високi результати учасникiв, а саме:
    I мiсце - Бурич Олександр - стрибок у висоту - 110см
    Барицький Олександр - стрибки: у довжину - 4.34м , потрiйний - 9.07м
    Левченко Вiкторiя - стрибок у висоту - 105см
    Карпяк Вiкторiя - стрибки: у довжину - 3.48см, потрiйний - 8.26м
    Детальнiше...

 День Свободи та Гiдностi в Червоноградi
    27 листопада 2016 року в ЧНВК №3 проходили фiнальнi змагання з карате Шотокан "КУБОК СВОБОДИ" (вiдбiр на якi серед клубiв та спортсменiв Червонограда вiдбувався з початку мiсяця).
    Турнiр започаткований у 2005 роцi мiським головою м.Червонограда Петром Олiйником до рiчницi Помаранчевiй революцiї i Дню Свободи.
    У змаганнях взяли участь клуби карате м.Червонограда, м.Сокаля, смт Гiрник а саме: "Сокiл", "Дзiон", "Тайкi", "Абсолют", "Гiрник", всього бiля 80 спортс-менiв.
    Детальнiше...

 Дiти з родин Героїв АТО зi Сколiвщини, Мостищини та Червонограду вiдвiдали армiйську спортивну базу
    Завершується другий тиждень навчально-пiзнавальних заходiв для дiтей родин Героїв Небесної Сотнi та учасникiв АТО, що вiдбуваються з нагоди вiдзначення Дня Гiдностi i Свободи на навчально-спортивнiй базi лiтнiх видiв спорту Мiнiстерства оброни України у мiстi Львовi. Цими днями на спортивнiй екскурсiї побувало 45 дiтей учасникiв АТО з мiста Червонограда, Сколiвського та Мостиського районiв. В супроводi представникiв армiйської спортивної бази, управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, керiвникiв структурних пiдроздiлiв на мiсцях, представникiв вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi та провiдних спортсменiв Львiвщини, школярi взяли участь у проектi Нацiонального олiмпiйського комiтету #OlimpусLab в модулi "Здоровий спосiб життя"; змогли оглянути як функцiонує взимку вiдкритий плавальний басейн, як годують коней на спортивнiй базi, як тренуються спортсмени в стрiльбi з лука, кульової стрiльби, сучасного п'ятиборства та iн.
    Детальнiше...

 Вдалий старт юних червоноградцiв
    19.11.2016р команда юнакiв ЧДЮСШ №1 2002-2003р.н. стартувала в першiй грi чемпiонату України з футзалу та здобула перемогу над сильним суперником - командою "Ураган" (Iвано-Франкiвськ) з рахунком 5:2. Голи: 3-Максим Ванько та 2-Ярослав Пацула)
    Детальнiше...

 Вiтання ветерану спорта
    Вiтаємо з ювiлейною 80-рiчною датою Альберта Олександровича Конкiна, ветерана працi та спорту,майстра спорту, заступника директора з навчально - тренувальної роботи ДЮСШ №2, який працював на цiй посадi 22 роки ( 1986-2008 р.р.).
    З роси та води, ветерану спорта Червонограда!
    Детальнiше...

 "Бронзовi" нагороди юних волейболiсток Червоноградської ДЮСШ №1
    27-29 жовтня у Червоноградi вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини з волейболу серед дiвчат 2003-2004 р.н. Юнi волейболiстки Червоноградської ДЮСШ №1 пiд керiвництвом досвiдченого тренера Галини Шевчук стали "бронзовими" призерами змагань. А пiдсумкова таблиця турнiру виглядала так:7
    I мiсце - ДЮСШ м.Новий Роздiл
    II мiсце - "Пума" м.Львiв
    III мiсце - ДЮСШ № 1 м.Червоноград - 1
    Детальнiше...

 В мiстi Соснiвка урочисто вiдкрито сучасний майданчик зi штучним покриттям
    14 жовтня, в день вiдзначення свята Покрови Пресвятої Богородицi, в мiстi Соснiвцi Червоноградської мiської ради за участю представникiв мiсцевої та обласної влади, депутатського корпусу, священика, юних спортсменiв, школярiв та журналiстiв урочисто вiдкрито майданчик зi штучним покриттям 42 х 22 метри в рамках реалiзацiї Обласної цiльової програми "Спортивний майданчик".
    Почеснi гостi спортивного свята - мiська влада Червонограда та Соснiвки, керiвництво спорту Львiвщини, директори спортивних шкiл нагородили юних футболiстiв - учасникiв i призерiв першого турнiру на новому майданчику, побажали всiляких гараздiв юним спортсменам!
    Детальнiше...

 Олiмпiйський чемпiон Богдан Макуц вiдкрив змагання за Кубок Львiвської областi з спортивної гiмнастики
    30 вересня 2016 року у нещодавно вiдремонтованому спецiалiзовано залi спортивної гiмнастики Навчально-спортивної бази лiтнiх видiв спорту МО України у м. Львовi (вул. Княгинi Ольги, 3-а) яскраво розпочалися змагання за Кубок Львiвської областi з спортивної гiмнастики.
    Загалом за перемогу змагались майже 100 юних гiмнастiв - вихованцiв дитячо-юнацьких спортивних шкiл Львова та Червонограда. Учасникiв справжнього свята спортивної гiмнастики вiтали Олiмпiйський чемпiон зi спортивної гiмнастики Богдан Макуц, який особисто взяв участь i в суддiвствi змагань; заступник начальника управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, вiдповiдальний секретар вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi Оксана Вацеба, директор СДЮШОР "Олiмп-Л" Роман Щирба та iн.
    Детальнiше...

 Команда Червоноградської гiмназiї представлятиме Львiвщину на всеукраїнському фiналi дитячих змагань "Олiмпiйське лелеченя-2016"
    Упродовж 23 - 30 вересня ц.р. в Мiжнародному дитячому центрi "Артек" , що в одному iз заповiдних куточкiв Києва Пущi-Водицi, вiдбудеться фiнал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дiтей "Олiмпiйське лелеченя".
    Вже вшосте Нацiональний олiмпiйський комiтет України, який є iнiцiатором цього спортивного свята, збирає найспортивнiших, найактивнiших i найрозумнiших дiтей з усiх куточкiв нашої країни. Протягом року учнi 6-7 класiв по всiй Українi виборювали право представляти свою область у фiналi "Олiмпiйського лелеченя". Змагання вiдбувалися декiлькома етапами, починаючи вiд турнiрiв мiж класами, школами району, мiст, областi. Найкращi з них вестимуть боротьбу у Всеукраїнському фiналi вже цього вересня. Львiвську область представлятиме команда-переможець обласного фiналу - команда з шахтарського Червонограда. Залишається побажати червоноградським гiмназистам успiхiв та перемог!
    Детальнiше...

 Перемога юних червоноградцiв з ДЮСШ №1
    В кiнцi серпня, у м.Мукачеве, переможцями мiжобласного юнацького турнiру з футзалу (участь приймали команди з Закарпаття, Донецької областi, Львова) стали вихованцi ЧДЮСШ №1(тренер м.Степований).
    У фiналi турнiру юнi червоноградцi зустрiлись з командою з Донеччини ФК "Степной" i перемогли з рахунком 2:1!
    Кращими бомбардирами команди стали Ванько Владислав та Боярчук Олег.
    Детальнiше...

 Вiдбувся Перший мiський турнiр з боча
    31 липня 2016 року вiдбувся Перший мiський турнiр з боча. Органiзатори: Червоноградська мiська рада спiльно з В.П.В.Г.О. "Європейська Асоцiацiя Прав Iнвалiдiв" Львiвська обласна органiзацiя.(керiвник Антонiна Максимова)
    Детальнiше...

 Вiдбулась мiська Спартакiада серед неповносправних спортсменiв, присвячена ХХV рiчницi Незалежностi України
     5 серпня 2016 року, на стадiонi "Шахтар", вiдбулись масовi фiнальнi змагання ХХI мiської Спартакiади iнвалiдiв. Участь взяли участь громадськi органiзацiї Червонограда - "Нiка", "Спортивна федерацiя атлетiв", "Промiнь надiї" i, звичайно, асоцiацiя iнвалiдiв. Спортсмени виборювали призовi мiсця в змаганнях з перегонiв на вiзках, шашок, шахiв, бiльярду, бiгу на 60м, дартсу та iнших видiв. Червоноградськi параолiмпiйцi за пiдсумками змагань завоювали бiля 30 медалей рiзного _атунку, а саме:
    Детальнiше...

 "Свято Олiмпiйського прапора" вiдбулось у дитячому таборi "Ровесник" у Червоноградi
    Вже традицiйно, щороку упродовж лiтнiх канiкул оздоровчо-лiкувальний комплекс "Ровесник", що знаходиться поблизу шахтарського Червонограда на Львiвщинi, приймає кожної табiрної змiни понад 500 дiтей. В рамках лiтнього вiдпочинку проводяться рiзноманiтнi заходи, але особливою втiхою для дiтвори є змагання з рiзних видiв спорту.
    I ось 5 серпня, в день початку ХХХI Олiмпiйських Iгор в Рiо де Жанейро, серед бiльш як 450 вiдпочиваючих дiтей ОЛК "Ровесник" (серед яких були й школярi з Луганщини - вихованцi Кремiнської загальноосвiтньої школи-iнтернат та Гiрської обласної спецiалiзованої загальноосвiтньої школи-iнтернат, якi активно брали участь у всiх спортивних змаганнях та конкурсах табiрних змiн) було проведено свято "Олiмпiйського прапора". В програмi свята було все, як у Рiо: внесення олiмпiйського прапора, запалення вогню i, звичайно, урочисте пiдняття Державного та олiмпiйського прапорiв з нагоди вiдкриття Iгор.
    Детальнiше...

 "Олiмпiйське лiто" завiтало до дитячого табору "Ровесник" у Червоноградi
    Вже традицiйно, щороку упродовж лiтнiх канiкул оздоровчо-лiкувальний комплекс "Ровесник", що знаходиться поблизу шахтарського Червонограда на Львiвщинi, приймає кожної табiрної змiни понад 500 дiтей. В рамках лiтнього вiдпочинку проводяться рiзноманiтнi заходи, але особливою втiхою для дiтвори є змагання з рiзних видiв спорту.
    Тож i цього року в рамках всеукраїнської акцiї НОК України "Олiмпiйське лiто", дiти мали змогу показати свої вмiння зi швидкого бiгу на короткi дистанцiї, плаваннi, настiльного тенiсу, пiдтягуваннi на поперечинi, стрибкiв на скакалцi, а також у командних iграх - волейболi та футболi. Серед вiдпочиваючих дiтей були й школярi з Луганщини - вихованцi Кремiнської загальноосвiтньої школи-iнтернат та Гiрської обласної спецiалiзованої загальноосвiтньої школи-iнтернат, якi активно брали участь у всiх спортивних змаганнях та конкурсах.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради