Спортивнi досягнення << Назад
 Визначилися переможцi всеукраїнського турнiру з волейболу, пам'ятi Олександра Бiбера
    Нещодавно в спортивному залi НУ "Львiвська полiтехнiка" завершився всеукраїнський турнiр з волейболу, присвячений пам'ятi директора Львiвської ДЮСШ "Автомобiлiст", вiце-президента Федерацiї волейболу України Олександра Михайловича Бiбера.
    Участь у цих меморiальних змаганнях взяли участь дiвчата 2002 р.н. i молодшi, якi представляли вiдомi волейбольнi центри Одеси, Тернополя, Чорноморська, Рiвного, а також дiвочi команди зi Львова та Львiвської областi (м. Мостиська, м. Червоноград). На урочистiй церемонiї вiдкриття учасникiв турнiру вiтали начальник управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, перший заступник голови вiддлення НОК України у Львiвськiй областi Юрiй Майборода, голова Львiвської обласної органiзацiї ФСТ "Україна" Роман Шиманський, голова федерацiї волейболу Львiвської областi Володимир Левкiвта iн.
    Вiсiм колективiв спочатку змагалися у 2 пiдгрупах, де вiдбувалася цiкавi й напруженi поєдинки. До прикладу, команда з Червонограду не пропустила в пропустила в пiвфiнал одного з фаворитiв змагань - команду з мiста Рiвного, в складi якої виступали молодi "зiрочки" Пiдгурська Каролiна та Грищенко Наталя, якi в своєму юному вiцi мають звання КМС.
    В фiнальному матчi зустрiлися господарки турнiру команда львiвської ДЮСШ "Автомобiлiст" та дiвчата з Чорноморська, якi зважаючи на бiльший iгровий досвiд виявилися переможцями змагань. Як вiдзначила тренер львiв'янок Оксана Жук: "Друге мiсце на такому представницькому турнiрi - це дуже хороший результат, який засвiдчує високий потенцiал команди". Третiми фiнiшували дiвчата з Червонограду.
    Загалом глядачi та гостi турнiру вiдзначили високий рiвень органiзацiї i гостинностi господарiв й пiдтримали iдею проводити такий турнiр традицiйно.
    На головну спортивнi досягнення...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради