ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
На початок<< Вверх<< Спортивнi досягнення с.5 >>Вниз >>На кiнець
 ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНIРУ З ФУТБОЛУ "КУБОК ВЕСНИ-2012"
    6-7 квiтня у м.Жидачiв пройшли змагання VI Всеукраїнського турнiру з футболу "Кубок весни-2012" , в якому взяла участь команда юнакiв ДЮСШ №2 2000-2001 року народження. Перемiгши у пiдгрупi по черзi команди Волочиська (3:2), Стрия (2:0) i "Галичина-Львiв" (3:1) юнi червоноградцi у фiналi зустрiлись з ровесниками з Жидачева. Поступившись господарям з рахунком 0:4, наша команда виборола "срiбнi" нагороди турнiру.
    Кращим гравцем турнiру став Максим Пiхоцький з команди ДЮСШ№2 (м.Червоноград).
    Детальнiше...

 ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ ТРАДИЦIЙНОГО МIЖНАРОДНОГО ЮНАЦЬКОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНIРУ
    З 26 по 30 березня у м.Iзмаїл пройшли змагання традицiйного мiжнародного юнацького футбольного турнiру, в якому вперше взяла участь команда ДЮСШ №1. I одразу нашi юнаки досягли високого результату. Перемiгши у пiдгрупi, юнi червоноградцi у фiналi зустрiлись з ровесниками з Одеси - командою"Чорноморець". Рахунок 0:1 на користь одеситiв i срiбнi нагороди турнiру їдуть у Червоноград. На 3 мiсцi - команда ДЮСШ з м.Кахул (Молдова)
    Детальнiше...

 ОРЕСТ МУДРИК - ТРИРАЗОВИЙ ЧЕМПIОН УКРАЇНИ
    Минулими вихiдними у мiстi Кривий Рiг вiдбувся вiдкритий зимовий Чемпiонат України з плавання в категорiї "Мастерс". У змаганнях взяли участь понад 250 кращих спортсменiв з України, Росiї та Молдови, серед яких багаторазовi чемпiони i рекордсмени Європи та свiту.
    За звання Чемпiона України змагався i червоноградець Орест Мудрик. Нашому земляку не було рiвних: Орест Мудрик тричi пiднiмався на найвищу сходинку п'єдесталу, завоювавши перемогу на дистанцiях 50, 100 та 200м вiльним стилем. Отож, колекцiя нагород Ореста Мудрика поповнилася трьома золотими медалями.
    Детальнiше...

 ВПЕРШЕ ВIДБУВСЯ ТУРНIР З ФЛОРБОЛУ
    10 березня в Палацi Спорту вперше у нашому мiстi вiдбувся III тур захiдноукраїнської шкiльної лiги з флорболу. Цей молодий вид спорту стрiмко набирає оберти в Червоноградi. 14 команд - учасниць з Тернополя, Новояворiвська, Львова, Нового Роздолу розiграли комплекти нагород серед юнакiв та дiвчат у двох вiкових категорiях. Успiшно виступила i молода червоноградська команда ( вiк учасникiв 14 рокiв). Пiд керiвництвом тренера Сергiя Рiзника нашi юнаки, перемiгши у матчi за третє мiсце ровесникiв iз Новояворiвська, здобули бронзовi медалi турнiру.
    Детальнiше...

 В ЗМАГАННЯХ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ ТРОЄ СПОРТСМЕНIВ IЗ НАШОЇ КОМАНДИ СТАЛИ ЧЕМПIОНАМИ, А ОДИН -СРIБНИМ ПРИЗЕРОМ ТУРНIРУ
    25 лютого у м. Стрий пройшли змагання з греко-римської боротьби за програмою IV спортивних iгор школярiв Львiвщини. Виступ юних червоноградських спортсменiв став по-справжньому "золотим", адже троє iз нашої команди стали чемпiонами, а один -срiбним призером турнiру! А Матвiєнко Сергiй та Пилип Руслан з ДЮСШ "Шахтар" у складi збiрної команди Львiвщини готуватимуться до Всеукраїнського фiналу.
    Детальнiше...

 ВIДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ ВIДКРИТОГО ЧЕМПIОНАТУ ЛЬВIВЩИНИ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ЄДИНОБОРСТВА
    24 - 25 лютого у мiстi Львовi вiдбулись змагання вiдкритого чемпiонату Львiвщини з легкоатлетичного єдиноборства. Чемпiонкою за сумою двох дисциплiн ( бiг 60 метрiв та стрибки у висоту) стала учениця ДЮСШ №2 м. Червонограда ЧУХИЛЕВИЧ ОЛЬГА.
    Детальнiше...

 ЧЕРВОНОГРАДСЬКI БАСКЕТБОЛIСТИ - КРАЩI В ОБЛАСТI!
    16 - 17 лютого ДЮСШ №1 мiста Червонограда приймала фiнальний турнiр обласної учнiвської спартикiади з баскетболу серед юнакiв. 6 команд учасниць у дводенному турнiрi змагались за звання чемпiона Львiвщини 2012 серед загальноосвiтнiх закладiв. У фiналi зiйшлись команди Львова та Червонограда. Наша команда сформована на базi спортсменiв ЧНВК №10 (чемпiонiв мiста), впевнено провела вирiшальний двобiй, перемiгши ровесникiв з рiзницею у 24 очки. Отже, нашi хлопцi - вихованцi мiського баскетбольного клубу "Шахтар" , продовживши славнi традицiї червоноградського баскетболу, стали кращими в областi.
    Детальнiше...

 УСПIХ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ ЛЕГКОАТЛЕТКИ
    29 - 31 сiчня у мiстi Запорiжжя пройшов зимовий чемпiонат України з легкої атлетики серед спортсменiв 1995 року народження i молодших. Наше мiсто було представлено трьома легкоатлетами. Серед яких найуспiшнiше виступила чемпiонка Львiвщини 2012 року НАТАЛIЯ САХАРУК. Показавши в потрiйному стрибку високий результат 11, 83 м - особистий рекорд, Наталя зайняла високе 5 - те мiсце на цих престижних змаганнях. Тренер нашої спортсменки - Оксана Хом'як ДЮСШ №1.
    Детальнiше...

 На юнацькому чемпiонатi областi з легкої атлетики 9 юних спортсменiв стали чемпiонами та призерами змагань
    21-22 сiчня у Львовi в манежi СКА вiдбувся юнацький чемпiонат областi з легкої атлетики в примiщеннi. Надзвичайно успiшно виступила команда Червоноградської ДЮСШ №2. Пiд керiвництвом тренера О.Хомяк 9 юних спортсменiв стали чемпiонами та призерами змагань. Вiтаємо гордiсть червоногшрадської легкої атлетики:
    Квасниця Василь-I мiсце у стрибках в висоту(190 см), у потрiйному стрибку та II - стрибки у довжину; Сахарук Наталiя-I мiсця у стрибках у довжину та потрiйному; Бєлокопитов Станiслав-I мiсце у штовханнi кулi; Пташкограй Вiталiй-II мiсце з бiгу на 60м; Сироїд Марiя-II мiсце з бiгу на 400м; Борута Вiкторiя-II мiсця у стрибках в довжину та потрiйному; Кисiль Ганна-II мiсце у штовханнi кулi; Хамула Вiкторiя-III мiсце в потрiйному стрибку; Бєлокопитов Володимир- III мiсце в потрiйному стрибку.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Спортивнi досягнення с.5 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради