Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Безоплатна правова допомога Центр надання адмiнiстративних послуг Проект РЕОП Оплата комунальних послуг Сайт Президента України Асоцiацiя мiст України Сайт Верховної Ради України Сайт Кабiнету Мiнiстрiв України Львiвська обласна державна адмiнiстрацiя Державна податкова адміністрація у Львівській області Офiцiйний веб-сайт Державного реєстру виборцiв Iнститут полiтичної освiти Львiвська мiська рада
МНС Червонограда
Locations of visitors to this page Погода в Червоноградi
На початок<< Вверх<< Спортивнi досягнення с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Новини з баскетбольних майданчикiв
    Завершився сезон Шкiльної баскетбольної лiги Львiвщини серед юнакiв 2004 - 2005 року народження. Пiсля тривалого сезону в 2 кола команда БК "Шахтар" здобула путiвку в playoff. В пiвфiналi, змагаючись з ДЮСШ №1 м.Львова, червоноградцi поступились своїм однолiткам.
    А 11 травня у спорткомплексi ЛНУ iменi.Франка проходили матчi за 3-4, та 1-2 мiсця. Учасниками стали БК Шахтар (Червоноград) та СШ №17(Львiв) - за 3-4 мiсця, та ДЮСШ №1 ( Львiв) - "Олiмпiк" (Львiв) - за 1-2 мiсця. В запеклiй боротьбi нашi юнi баскетболiсти здобули перемогу з рахунком 45-42!
    Детальнiше...

 Мiжнароднi перемоги юних борцiв iз Соснiвки
    З 30 по 31 березня в Естонiї ( м. Таллiн) вiдбувались мiжнароднi змагання з вiльної, греко -римської i жiночої боротьби. Цей турнiр зiбрав 2100 учасникiв (!) з 20 країн i 86 клубiв, проходив на 14 килимах. Брали участь такi країни як Естонiя, Литва, Латвiя, Росiя, Нiмеччина, Швецiя, Швейцарiя, Англiя, Польша, США, якi, до речi, привезли 25 учасникiв пiд керiвництвом колишнього вихованця соснiвської школи боротьби, а зараз члена збiрної США Назара Кульчицького. Україну представляли два учня ЧНВК №13 м. Соснiвка, якi тренуються в заслуженого тренера України Кушнiра Андрiя. Велiнський Назар ( 29 кг) виборов 1 мiсце, в запеклiй боротьби подолавши спортсмена з Росiї i Велiнський Артур (42 кг), який у фiналi поступився борцю з Естонiїї. Всi учасники були приємно враженi органiзацiєю i теплим прийомом естонцiв.
    Детальнiше...

 Урочисте нагородження червоноградської спортсменки
    24 березня 2017 року вiддiлення Нацiонального Олiмпiйського Комiтету України у Львiвськiй областi провело урочисту церемонiю нагородження найкращого спортсмена мiсяця Львiвщини.
    За пiдсумками виступiв у лютому 2017 року за пiдсумкам спiльного голосування членiв виконавчого комiтету обласного вiддiлення НОК та колегiї управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї найбiльшим досягненням визнано перемогу велосипедистки Тетяни Клiмченко на етапi Кубка свiту з перегонiв на треку у Лос-Анжелесi. Уродженка Червонограда Клiмченко на четвертому заключному етапi Кубка свiту (змагання проходили 25-26 лютого 2017 року) не мала рiвних у дисциплiнi "скретч" (групова гонка на 10 кiлометрiв з вибуванням).
    Детальнiше...

 Спортивнi сiм'ї з Червонограда та Соснiвки - найсильнiшi на Львiвщинi!
    Минулими вихiдними в Жовквi на високому органiзацiйному рiвнi вiдбувся обласний традицiйний конкурс-фестиваль спортивних сiмей "Тато, мама, я - спортивна сiм"я - 2017".
    Бiля 30 найспортивнiших сiмей Львiвщини виборювали звання чемпiонiв. Веселi змагання включали себе конкурси-естафети на швидкiсть, влучнiсть, координованiсть рухiв. По-спортивному чесна , але завзята боротьба, точилась упродовж всього турнiру, тримаючи в напруженнi численних глядачiв. Червоноград представляли переможцi мiських змагань - сiм"я Велiнських та сiм"я Корнова -чемпiони Львiвщини та учасники Всеукраїнського фiналу.
    Детальнiше...

 Представники армспорту Львiвщини успiшно виступили в чемпiонатi України 2017 року!
    Цими днями у м. Харковi, в палацi спорту "Локомотив" на високому спортивно-технiчному рiвнi завершився XXIV чемпiонат України серед дорослих з армспорту. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменiв з 22 областей України та розiграно 17 комплектiв медалей в 11 вагових категорiях серед чоловiкiв та в 6 вагових категорiях серед жiнок. Новинкою цьогорiчного чемпiонату стала пряма iнтернет трансляцiя усiх попереднiх поєдинкiв та фiнальної частини.
    Детальнiше...

 ЧЕРВОНОГРАД ЩИРО ВIТАЄ НАШУ ТЕТЯНУ КЛIМЧЕНКО - ВИХОВАНКУ ДЮСШ №2 ТА ЇЇ ПЕРШОГО ТРЕНЕРА В'ЯЧЕСЛАВА РУДЬКА!!!
    В американському Лос-Анджелесi вiдбувся завершальний четвертий етап Кубка свiту з велотреку, на якому українцi здобули двi медалi.
    Наша Тетяна Клiмченко - (вихованка ДЮСШ №2) святкувала перемогу у дисциплiнi скретч, а Любов Басова принесла Українi "срiбло" в iндивiдуальному спринтi.
    Окрiм цього, за пiдсумками чотирьох етапiв свiтового Кубка визначилися найсильнiшi спортсмени у загальних залiках. Так, одразу 5 українцiв посiли мiсця в трiйках призерiв.
    Друге мiсце у скретчi - у Тетяни Клiмченко.
    Детальнiше...

 Олiмпiйське лелеченя крокує Червоноградом!
    26 сiчня на базi Червоноградської гiмназiї вiдбувся II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дiтей та юнацтва "Олiмпiйське лелеченя".
    Змагання вiдбулися з метою популяризацiї олiмпiйського руху серед учнiвської молодi, у яких взяли участь учнi загальноосвiтнiх навчальних закладiв мiста. Олiмпiйський дух витав серед учасникiв змагань. Нелегко було здобути перемогу, оскiльки всi команди були фiзично пiдготованi. Допомагали здобути перемогу i активнi вболiвальники.
    Детальнiше...

 Спортивний Червоноград - лiдер галузi на Львiвщинi!
    Завершився спортивний 2016 рiк. На черговому засiданнi Колегiї Управлiння фiзичної культури та спорту ЛОДА було пiдведено пiдсумки спортивного року на Львiвщинi. Перемогу у ХХV спортивних Iграх Львiвської областi, як основному комплексному спортивно-масовому заходi регiону, здобув Червоноград, ставши абсолютним чемпiоном серед 30 команд мiст та районiв Львiвщини! Змагання проходили на протязi цiлого року з 20 видiв спорту серед дорослих (18-39рокiв) спортсменiв та команд. I практично у всiх видах червоноградцi були серед призерiв (!). Колегiєю були вiдмiченi переможнi виступи мiських команд з баскетболу, волейболу, плавання. Достойно представили Червоноград нашi спортивнi сiм"ї -переможцi мiського фестивалю "Тато, мама, я-спортивна сiм"я", юнацька команда з допризовного багатоборства. Абсолютним переможцем обласних змагань з армспорту (капiтан команди-майстер спорту Вiкторт Кравець) стали нашi спортсмени, пiдвiвши переможний пiдсумок виступу Червонограда у ХХV спортивних Iграх Львiвщини.
    Детальнiше...

 НОВИНИ ПЛАВАННЯ
    16.12.2016 у м.Червоноградi в басейнi Дельфiнвiдбулась Першiсть Львiвської областi серед учнiв ДЮСШ з плавання серед хлопцiв 2005 та дiвчат 2006 рокiв народження та молодших. У змаганнях приймали участь наступнi команди: ДЮСШ №9 м.Львiв, ДЮСШ iм. Кутенка м.Львiв, ДЮСШ "Соколяни" м.Сокаль, ДЮСШ м.Золочiв, СК"Нiка" м.Львiв, ДЮСШ"Галичина " м.Львiв, ПРАТ КВВС "Аквапарк" м.Львiв, ДЮСШ м.Дрогобич, ДЮСШ" м.Миколаїв, ДЮСШ№2 м.Червоноград. Загальна кiлькiсть учасникiв змагань 173 спортсмена.
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi всеукраїнського турнiру з волейболу, пам'ятi Олександра Бiбера
    Нещодавно в спортивному залi НУ "Львiвська полiтехнiка" завершився всеукраїнський турнiр з волейболу, присвячений пам'ятi директора Львiвської ДЮСШ "Автомобiлiст", вiце-президента Федерацiї волейболу України Олександра Михайловича Бiбера.
    Участь у цих меморiальних змаганнях взяли участь дiвчата 2002 р.н. i молодшi, якi представляли вiдомi волейбольнi центри Одеси, Тернополя, Чорноморська, Рiвного, а також дiвочi команди зi Львова та Львiвської областi (м. Мостиська, м. Червоноград). На урочистiй церемонiї вiдкриття учасникiв турнiру вiтали начальник управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, перший заступник голови вiддлення НОК України у Львiвськiй областi Юрiй Майборода, голова Львiвської обласної органiзацiї ФСТ "Україна" Роман Шиманський, голова федерацiї волейболу Львiвської областi Володимир Левкiвта iн.
    Детальнiше...

 Новини плавання
    З 24.11 по 25.11.2016р. в м.Iвано - Франкiвськ вiдбувся Чeмпiонат Украiни з акватлону ( плавання + бiг) . Переможцями цих змагань стали учнi Червоноградської ДЮСШ №2:
    Пятночко Юлiя - 1 мiсцe 100м в/с + 400м бiг
    Пятночко Влад - 2 мiсцe 100м в/с + 400м бiг
    Вiтаємо юних чемпiонiв!
    Детальнiше...

 Чергова перемога червоноградських баскетболiсток
    23-24 листопада в Сокалi вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини з баскетболу серед дiвчат 2003 року народження та молодших. Вже стало гарною традицiєю посiдати першi мiсця в обласних змаганнях з баскетболу у наших дiвчат. Перемiгши по черзi команди-суперницi зi Львова, Сокаля та Дрогобича, юнi баскетболiстки Червоноградської ДЮСШ №1 пiд керiвництвом досвiдченого тренера Алли Голенi i на цей раз стали чемпiонами турнiру! Кращим гравцем турнiру стала Марiя Близнюк з комани Червонограда. А навчаються юнi баскетболiстки у ЧНВК №13 (м.Соснiвка).
    Детальнiше...

 Переможний фiнiш червоноградських спортсменiв у ХХV спортивних Iграх Львiвщини
    13 листопада в Народному домi м.Дублян вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини з армрестлiнгу серед команд мiст та районiв за програмою ХХV обласних спортивних Iгор - останнього виду програми. Перемiгши у вкрай напружених поєдинках по черзi всi команди, червоноградськi спортсмени вибороли "золото" турнiру, посiвши I загальнокомандне мiсце!
    Чемпiонами ХХV спортивних Iгор Львiвщини з армспорту 2016 року стали: Сторощук Ростислав (II мiсце особисто), Пащук Вiктор (III мiсце), Сеньковський Андрiй (II мiсце), Сигловий Володимир (II мiсце) i багаторазовий чемпiон Львiвщини та України з армспорту, майстер спорту України, капiтан команди Червонограда - Вiктор Кравець (I мiсце).Таким чином, у всiх (!) вагових категорiях червоноградцi завершили змагання серед переможцiв.
    Детальнiше...

 ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА
    З 22 по 23 жовтня 2016 року у м.Червоноградi у Народному Домi вiдбувся Всеукраїнський турнiр з греко-римської боротьби пам'ятi тренера ДЮСШ "Шахтар" А.С.Коровченка.
    В цьому турнiрi брали участь 13 команд з таких мiст: Рiвного, 2 команди з Луцька, 2 команда з Нововолинська, команда .Львова, Стрия, Болехова, Долина, Тернополя, Виноградiв, Києва.
    Вдало виступили вихованцi ДЮСШ№2 м.Червонограда:
    Корчак Олег, 2008 р.н. - наймолодший учасник змагань посiв I мiсце (ваг.кат. 29кг.)
    Детальнiше...

 Золото червоноградських баскетболiсток!
    26-27 жовтня в Сокалi вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини з баскетболу серед дiвчат. Перемiгши по черзi команди-суперницi зi Львова, Сокаля-1 та Сокаля-2, юнi баскетболiстки Червоноградської ДЮСШ №1 пiд керiвництвом досвiдченого тренера Алли Голенi стали чемпiонами турнiру! А навчаються юнi баскетболiстки у ЧНВК №13 (м.Соснiвка).
    Детальнiше...

 Завершився Чемпiонат України з городкового спорту серед ветеранiв
    Нещодавно у м. Кременчуцi Полтавської областi завершився чемпiонат України з городкового спорту серед ветеранiв.
    У загальнокомандному залiку ветерани городкового спорту Львiвщини посiла 2 мiсце серед 9 команд, здобувши кiлька iндивiдуальних нагород.
    Двi "бронзовi" медалi здобув Богдан Подоляк (м.Червоноград) у вiковiй групi 65+.
    Вiтаємо спортсменiв-ветеранiв з вдалим виступом на змаганнях нацiонального рiвня та бажаємо подальших успiхiв!
    Детальнiше...

 Новини настiльного тенiсу
    Червоноградцi Шипiлов Антон (ЧЗШ№1) та Корень Сергiй (ЧНВК№3) - вихованцi мiського спортклубу "Вiват" зайняли 2-ге мiсце на юнацькому турнiрi з настiльного тенiсу, присвяченому Дню захисника України, у м.Жовква серед ДЮСШ Львiвської областi !!!
    Вiтаємо юних спортсменiв та їх тренера Романа Мастикаша - керiвника СК "Вiват"!
    Детальнiше...

 Червоноградка Анна Луцик - чемпiонка України з велоспорту
    З 12 по 16 жовтня м.Львiв приймав змагання чемпiонату України з велоспорту. Червоноградка Гання Луцик посiла перше мiсце серед молодших дiвчат у спринтi, ставши чемпiонкою України!
    Також вона стала "бронзовим" призером змагань в омнiумi.
    Вiтаємо юну чемпiонку та її тренера з ДЮСШ №2 - В"ячеслава Рудька з видатним успiхом!
    Детальнiше...

 Спартакiаднi звитяги червоноградського баскетболу
    15-16 жовтня в Самборi вiдбулись фiнальнi змагання чемпiонату Львiвщини з баскетболу серед команд мiст та районiв за програмою ХХV обласних спортивних Iгор. Перемiгши по черзi команди Стрийського, Бродiвського, Старосамбiрського та Дрогобицького районiв, баскетболiсти Червонограда зустрiлисьу фiнальному турнiрi з сильними командами Самбора та дебютантами фiнальних змагань - спортсменами Золочiвського району.
    У вкрай напруженому фiнальному поєдинку (пiсля впевненої перемоги над баскетболiстами iз Золочева) наша команда, поступившись лише самбiрчанам, стала "срiбним" призером ХХV спортивних Iгор Львiвщини 2016 року!
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi обласного легкоатлетичного кросу
    Цими днями у Стрийському парку Львова завершився чемпiонат Львiвської областi з легкоатлетичного кросу.
    Органiзаторами змагань виступили управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської обласної державної адмiнiстрацiї та федерацiя легкої атлетики Львiвської областi. Головний суддя змагань: Михайло Сташкiв (м. Львiв).
    Переможцi визначалися у кiлькох вiкових групах: чоловiки, жiнки, юнiори, юнiорки 1997-1998 р.н. (дистанцiя 3 км), юнаки, дiвчата 1999-2000 р.н (дистанцiя 2 км); молодшi юнаки, молодшi дiвчата 2001 р.н. (дистанцiя 1 км).
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi фiнальних змагань Всеукраїнської спартакiади серед допризовної молодi 2016 року
    25 вересня 2016 року на Навчально-спортивнiй базi лiтнiх видiв спорту Мiнiстерства оборони України пiд егiдою Мiнiстерства молодi та спорту України й за пiдтримки Мiнiстерства оборони України, управлiння фiзичної культури i спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, Нацiональної академiї сухопутних вiйськ iменi гетьмана Петра Сагайдачного успiшно завершилися фiнальнi змагання за програмою Всеукраїнської спартакiади серед допризовної молодi.
    Детальнiше...

 Успiшнi виступи волейболiстiв Червонограда
    17-18 вересня 2016 року у м. Броди вiдбулись змагання з волейболу за програмою ХХV комплексних спортивних iгор Львiвщини.
    Органiзаторами змагань виступили управлiння фiзичної культури та спорту обллержадмiнiстрацiї, обласний центр ФЗН "Спорт для всiх", сектор молодi та спорту Бродiвської РДА. В змаганнях взяли участь 15 чоловiчих та 9 жiночих збiрних команд районiв та мiст обласного значення. В запеклiй безкомпромiснiй боротьбi переможцями та призерами змагань стали:
    Детальнiше...

 "Олiмпiйський урок - 2016" - у Соснiвцi!
    9 вересня на базi ЧНВК №13, однiєї iз найспортивнiших шкiл Червоноградської мiської ради, вiдбувся загальномiський захiд "Олiмпiйський урок-2016", присвячеиий Дню фiзичної культури та спорту в Українi.
    Серед почесних гостей спортивного свята - секретар Червоноградської мiської ради О.Грасулов, начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту В.Гаврилюк, депутати мiської ради А.Дiкальчук та О.Клiмов, мiський голова Соснiвки I.Харчук, представники вiддiлу освiти, директори спортивних шкiл, фiзкультурно-спортивний актив мiста i головнi "винуватцi" дiйства - юнi спортсмени.
    Детальнiше...

 День шахiв в Червоноградi
    В примiщеннi ШК "Шахтар" пройшов шаховий фестиваль, присвячений Дню шахiв. В рамках фестивалю вiдбувся вiдкритий чемпiонат мiста в трьох лiгах, де виступало по 10чоловiк в кожнiй категорiї.
    В прем'єр-лiзi чемпiоном став Володимир ШАПОВАЛ, який показав фантастичний результат, вигравши усi 9партiй з 9можливих (!). Слiд сказати, що Володимир за останнi три турнiри, а це Меморiал Станiслава Смульського (блiц), командний чемпiонат мiста (рапiд) i ось тепер фiнал ЧШК (класика) з 27зiграних партiй виграв 25(!) i лише Вiктор Музичка та Саша Прохоров вiдiбрали в нього по пiвочка кожний.
    Детальнiше...

 Кращi плавцi Львiвщини змагались у Львовi
    На навчально спортивнiй базi лiтнiх видiв спорту МО України СКА завершились змагання з плавання за програмою ХХV комплексних Iгор Львiвщини в яких приймали участь збiрнi команди районiв та мiст обласного пiдпорядкування Львiвської областi. Органiзаторами заходу виступили Управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, Львiвський обласний центр фiзичного здоров'я населення "Спорт для всiх", Львiвський регiональний центр " Iнваспорт" за пiдтримки вiддiлення НОК Львiвської областi.
    Детальнiше...

 Чергова перемога червоноградських богатирiв!
    Багато рокiв поспiль викладач Червоноградеького гiрничо-економiчного коледжу Валерiй Колядюк успiшно виступає на змаганнях найвищого рiвня з пауерлiфтингу. Останнiми роками вiн згуртував бiля себе i талановиту молодь мiста, яка є прихильником здорового способу життя.
    I ось, на вiдкритому чемпiонатi Кубку свiту з пауерлiфтингу, у вправi "жим штанги лежачи", який пройшов у червнi цього року у Луцьку, мiська команда пiдтвердила свiй високий спортивний рiвень, виборовши титули чемпiонiв: серед ветеранiв у категорiї "Мастерс" Валерiй Колядюк показав результат 150кг i виборов I мiсце у абсолютнiй ваговiй категорiї!
    Детальнiше...

 Дебют виявився вдалим
    На початку червня у м.Дрогобичi вiдбувся турнiр з баскетболу серед дiвчат присвячений Дню захисту дiтей, де була представлена команда дiвчат ЧДЮСШ №1 (тренер - Алла Голеня). Дебют виявився вдалим - серед 5 команд впевнену перемогу отримали юнi соснiвчанки (адже тренується команда на базi ЧНВК №13). На iнших призових мiсцях - команди спортивних шкiл Львiвщини.
    Детальнiше...

 Завершився командний юнiорський чемпiонат України з легкої атлетики
    У мiстi Кiровоградi на стадiонi "Зiрка" нещодавно завершився командний чемпiонат України з легкої атлетики серед юнiорiв. У цих представницьких змаганнях взяли участь 342 кращих молодих легкоатлетiв України (199 хлопцiв та 143 дiвчини), якi представляли 23 збiрнi команди областей України та мiста Києва. Вперше за багато рокiв збiрна Львiвщини, набравши 537 очок, виборола 5 загальнокомандне мiсце. Переможцями iз сумою 931 очко виявилася збiрна команда Харкiвської областi, 2 мiсце здобули легкоатлети Київщини (843 очки), на 3 мiсцi фiнiшували спортсмени Днiпровської областi (803 очки).
    Детальнiше...

 Нагороди юних червоноградцiв на чемпiонатi Львiвщини з плавання
    12-13 травня у мiстi Львiв вiдбувся вiдбiрковий чeмпiонат областi з плавання сeрeд юнакiв та юнiорiв. Команду ЧДЮСШ №2 м.Чeрвонограда прeставляли хлопцi 2000 р.н i молодшi та дiвчата 2002р та молодшi.
    Призeрами та пeрeможцями стали: Пятночко Юлiя 50,100,200 на спинi - пeршe мiсцe; Пятночко Влад 200 на спинi - пeршe мiсцe;Хмiль Стас 50, 100 вiльний стиль- трєтє мiсцe, Жарков Iгор 200 на спинi - трeтє мiсцe, Побeрeжник Михайло 50 та 100 брас - трeтє мiсцe, Фeдун Юлiя - 50,100, 200 вiльний стиль - другe мiсцe, Рудбко Олeна 200 на спинi - трeтє мiсцe.
    Детальнiше...

 Представник "Iнваспорту" з Червонограда успiшно виступив в чемпiонатi України з бочча
    Цими днями в Одесi завершився 3-й чемпiонат України з бочча серед спортсменiв з порушеннями опорно-рухового апарату, в яких взяли участь збiрнi 8 областей України: Київської, Одеської, Днiпропетровської, Львiвської, Полтавської, Херсонської, Миколаївської та Черкаської. Змагання вiдбувалися в iндивiдуальних класах BC 1, BC 2, BC 3, BC 4 i експериментальному BC 5, а також в парних BC 3, BC 4 i командному BC 1 / BC 2.
    Львiвщину на цих змаганнях представляли 8 спортсменiв. При цьому Iван Мельник з м. Червонограда в парних змаганнях (клас СВ 4) посiв перше мiсце, гарантувавши тим самим собi мiсце в складi збiрної України з бочча, яка буде представляти Україну на мiжнародних змаганнях. Третє мiсце в класi СВ 3 виборов Роман Тацiй з Жовкiвщини. Окрiм цього львiвськi спортсмени Шипош Оксана, Сохань Святослав, Михальчук Юрiй вибороли увесь комплект медалей в неофiцiйному залiку в експериментальному класi ВС 5.
    Детальнiше...

 Перемога дiвчат з ЧДЮСШ №2
    20 травня 2016 року у мiстi Львiв вiдбувся чeмпiонат Украiни з сучасного пятиборства(дитяча украiнська лiга бiатл)Бiатл -плавання 100вiльний стиль+800 мeтрiв бiг.
    Команда дiвчат ДЮСШ№2 у складi - Пятночко Юлiя, Гiрак Анна, Фeдун Юлiя, Побeрeжник Уляна вибороли пeршe команднe мiсцe у катeгорii бiатл!
    Вiтаємо наших дiвчат!!!
    Детальнiше...

 Завершилися обласнi змагання з баскетболу 3х3
    14-15 травня на вiдкритих iгрових майданчиках спортивно-оздоровчого комплексу "Ювiлейний" у мiстi Миколаєвi та в спортивному комплексi Самбiрської ДЮСШ вiдбулися чоловiчий та жiночий турнiри з баскетболу 3х3 за програмою ХХV комплексних спортивних Iгор Львiвщини, присвячених 160-рiччю вiд дня народження Iвана Франка та 150-рiччю вiд дня народження Михайла Грушевського.
    Цi масовi баскетбольнi змагання органiзовано управлiнням фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, Львiвським обласним центром фiзичного здоров'я населення "Спорт для всiх", вiддiленням НОК України у Львiвськiй областi та обласною федерацiєю баскетболу.
    Детальнiше...

 Команда Червоноградської гiмназiї представлятиме Львiвщину на всеукраїнському фiналi дитячих змагань "Олiмпiйське лелеченя-2016"
    27 квiтня, за 100 днiв до вiдкриття Iгор ХХХI Олiмпiади 2016 року в Рiо-де-Жанейро, на навчально-спортивнiй базi обласної органiзацiї ФСТ "Динамо" України успiшно завершився обласний фiнал Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олiмпiйське лелеченя-2016". До участi у цьогорiчних дитячих популярних змаганнях прибули команди, якi перемогли у попереднiх етапах i вибороли честь представляти свої мiста i райони.
    На урочистiй церемонiї вiдкриття та параду учасникiв змагань, усiх приємно здивувала дружня команда Вороблевицької СЗШ Дрогобицького району, яка зi своїми музичними iнструментами здiйснила мистецький супровiд як справжнiй оркестровий колектив!
    Детальнiше...

 Перемога Червоноградських богатирiв на чемпiонатi України у Луцьку
    Багато рокiв поспiль червоноградець Валерiй Колядюк успiшно виступає на змаганнях найвищого рiвня з паверлiфтингу. I ось, пiд час проведення 6-го вiдкритого чемпiонату України, який проходив на початку квiтня у Луцьку, викладач Червоноградського коледжу гiрничих технологiй та економiки зарекомендував себе успiшним тренером, пiдготувавши до перемог i команду талановитих юнакiв з коледжу:
    Владислав Сiвак, Роман Бомк, Богдан Голод та Олександр Сухинюк, стали чемпiонами України у своїх вiкових та вагових категорiях у дисциплiнi "жим штанги лежачи"!
    Детальнiше...

 Чемпіонат Львівщини з баскетболу
    16-17 квітня у Львові відбулись змагання чемпіонату Львівщини з баскетболу серед дівчат 2001-2002 р.н.. Перемігши по черзі команди ДЮСШ (м.Сокаль), ДЮСШ (м.Ходорів) і, вже у фіналі, команду обласної ДЮСШ, юні баскетболістки Червоноградської ДЮСШ №1 під керівництвом досвідченого тренера Алли Голені стали чемпіонами турніру!
     Кращими гравцями нашої команди визнані Ростоцька Вікторія і Тараймович Богдана. А навчаються юні баскетбольні таланти у ЧНВК №13 (м.Соснівка).
    Детальнiше...

 Срібні нагороди червоноградських сімей на обласному фіналі
    Найближчими вихідними 19-20 березня команда Червонограда, яка складалась із сімей Лазор та Корнова-переможців міського етапу, успішно виступила на обласних змаганнях найспортивніших сімей «Тато, мама,я – спортивна сім”я» у м.Сокаль за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини.
    Пропустивши вперед лише команду господарів-сокальчан, червоноградці впевнено вибороли «срібні» нагороди! На третьому призовому місці – команда Жовківського району.
    Детальнiше...

 ФIНIШУВАЛА Х СПАРТАКIАДА М.ЧЕРВОНОГРАДА СЕРЕД ЗАКЛАДIВ ТЕХНIЧНОЇ ОСВIТИ
    10 березня змаганнями з баскетболу, якi вiдбулись в гiрничо-будiвельному лiцеї, завершилась Х Спартакiада м.Червонограда серед закладiв технiчної освiти. Юнi спортсмени показали високий рiвень та гарнi навички гри в баскетбол. Перемогу в напруженiй спортивнiй боротьбi отримала команда Червоноградського гiрничо-економiчного коледжу.
    На завершення, голова оргкомiтету по проведенню змагань Спартакiади-начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк вiдмiтив,що фiзкультурно-масова та спортивна робота проводиться в мiських закладах технiчної освiти на належному рiвнi.
    Детальнiше...

 ПЕРЕМОЖНИЙ СТАРТ ЧЕРВОНОГРАДЦIВ!
    5-6 березня стартували ХХV спортивнi Iгри Львiвщини.
    У Львовi на навчально-спортивнiй базi Мiнiстерства оборони України СКА вiдбулись змагання обласної Спартакiади допризовної молодi за програмою ХХV спортивних Iгор Львiвщини. Змагання включали в себе бiг на 100м i 1000м, пiдтягування на перекладинi, плавання на 50м, метання гранати на дальнiсть, стрiльбу з малокалiберної гвинтiвки.
    Участь у Спартакiадi найсильнiших юнакiв Львiвщини взяли 33 команди районiв та мiст областi (бiльше 150 спортсменiв!).
    Детальнiше...

 ВIДБУВСЯ ТУРНIР З НАСТIЛЬНОГО ТЕНIСУ
    А 16 лютого в Червоноградському гiрничо-будiвельному лiцеї вiдбувся турнiр з настiльного тенiсу. За результатами проведених змагань серед дiвчат кращими стала команда ВПУ-11(чемпiонки Львiвщини серед закладiв профтехосвiти!), а у хлопцiв "золото" здобули юнаки з гiрничо-економiчного коледжу.7
    Головний органiзатор Спартакiади - вiддiл фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради вiдмiтив високу активнiсть молодi та колективiв фiзичної культури закладiв технiчної освiти нашого мiста у змаганнях.
    Детальнiше...

 СТАРТУВАЛА Х СПАРТАКIАДА М. ЧЕРВОНОГРАДА СЕРЕД ЗАКЛАДIВ ТЕХНIЧНОЇ ОСВIТИ 2016 Р.
    Х спартакiада м. Червонограда серед закладiв технiчної освiти 2016 р. розпочалась у спортивному залi ВПУ №11 волейбольним поєдинком команд дiвчат гiрничо-економiчного коледжу i Вищого професiйного училища №11.
    Команди вже зустрiчались на волейбольному майданчику у 2015 роцi.
    Цьогорiчна зустрiч iз п'яти партiй виявилася цiкавою i захоплюючою на тактичнi дiї i технiчну майстернiсть обох команд.
    На "вiдмiнно" зiграли в нападi дiвчата з команди ВПУ-11: Басюк Iрина, Шагур Олександра, Мар'яна i Наталя Соловйовi. У захистi - Синишин Лiза, Середа Дарiя, Стецюк Юлiя. А Сметана Оксана вiдзначилася майстерною грою, як у нападi так i у захистi.
    Детальнiше...

 "СРIБЛО" ВИХОВАНЦIВ ДЮСШ №2 У РIЗДВЯНОМУ ТУРНIРI
    03-04.01.2016р. в Палацi спорту "Шахтар" пройшов дитячий Рiздвяний турнiр з футзалу на призи Миколи Морозюка - вихованця Червоноградської ДЮСШ №2, нинi збiрника України з футболу, гравця команди "Динамо Київ". В цьому турнiрi взяло участь 9 команд спортивних шкiл та клубiв нашого регiону.
    Переможцями турнiру стала команда мiста Дрогобича. Команда ДЮСШ № 2 м.Червонограда посiла II мiсце, третiми була команда ДЮСШ м.Жидачiв.
    Кращими гравцями цього турнiру стали вихованцi ДЮСШ № 2 Явний Вiталiй та Симоненко Олександр. Команди переможцiв та призерiв цих змагань були нагородженi кубками, медалями та грамотами. А всi команди -учасницi турнiру - пам'ятними призами та комплектами футбольної форми вiд Миколи Морозюка.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Спортивнi досягнення с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради