Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
На початок<< Вверх<< Спортивнi досягнення с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Червоноград приймав баскетбольну Спартакiаду Львiвщини
    8 лютого у палацi спорту "Шахтар" пройшла фiнальна частина Спартакiади школярiв Львiвщини з баскетболу серед юнацьких команд. У турнiрi взяли участь 7 команд: команди шкiл з Червонограда, Бродiв, Радехова, Перемишлян, Пустомит та 2 команди зi Львова: Львiв "Олiмпiк"- СЗШ №1та Львiв - СЗШ №45.
    За результами проведених змагань трiйка призерiв виглядала так:
    1. "Олiмпiк"- СЗШ №1(м.Львiв)
    2. ЧЗШ №12 (м.Червоноград)
    Детальнiше...

 Червоноград очолює спортивний рух на Львiвщинi
    Розпочався новий 2018 рiк. На пiдсумковому засiданнi Колегiї Управлiння фiзичної культури та спорту ЛОДА було пiдведено пiдсумки минулого спортивного року на Львiвщинi. Перемогу у ХХVI спортивних Iграх Львiвської областi, як основному комплексному спортивно-масовому заходi регiону, вже вкотре здобув Червоноград, ставши абсолютним чемпiоном серед 30 команд мiст та районiв Львiвщини!
    Змагання Iгор проходили на протязi цiлого року з 20 видiв спорту серед дорослих спортсменiв та команд та показали рiвень розвитку масового фiзкультурно-спортивного руху на територiї областi.
    Детальнiше...

 Юнi червоноградськi плавцi-серед найкращих Українi
    6-9 грудня 2017 у мiстi Днiпро вiдбувся заключний в цьому роцi Чемпiонат України з плавання серед юнакiв. У змаганнях взяли участь команди iз 21-ї областi України i мiста Києва (загальна кiлькiсть учасникiв - 364).
    Вихованцi ЧДЮСШ №2 Пятночко Влад i Пятночко Юлiя представляли наше мiсто у складi збiрної Львiвської областi. У своїй вiковiй категорiї вони показали високi спортивнi результати, посiвши п"яте та дев"яте мiсце вiдповiдно.
    Детальнiше...

 Перемога юних баскетболiсток Червонограда
    29 - 30 листопада 2017 року у мiстi Сокаль вiдбулась першiсть Львiвської областi з баскетболу серед команд дiвчат ДЮСШ 2003 - 2004 р.н.
    В змаганнях брали участь команди м. Львова, м. Сокаля, м. Яворова, м. Ходорова та м. Червонограда.
    I команда м. Червонограда посiла перше мiсце, здобувши перемогу у фiналi над командою м. Сокаля з рахунком 59 : 37!
    Тренер команди Голеня Алла Остапiвна, тренер першої категорiї ДЮСШ № 1 м. Червонограда.
    А кращим гравцем чемпiонату визнанано Марiю Близнюк - нападаючу команди Червонограда.
    Детальнiше...

 Старт чоловiчого баскетбольного сезону в Червоноградi
    29 листопада в палацi спорту " Шахтар" пройшла календандарна гра Шкiльної баскетбольної лiги Львiвщини серед юнакiв 2003-2004 р.н. Наша мiська команда " Шахтар" приймала команду " Карпатськi Леви" i переконливо здобула перемогу з рахунком 93:40. В турнiрнiй таблицi в наших юних баскетболiстiв -100% результат: 3 гри - 3 перемоги! Основа команди - учнi ЧЗШ №12, якi тижнем ранiше здобули перемогу у першостi Червонограда серед ЗНЗ.
    Детальнiше...

 Переможний фiнiш червоноградських спортсменiв у ХХVI спортивних Iграх Львiвщини 2017 року
    11 листопада м.Миколаїв приймало останнiй вид змагань ХХVI спортивних Iграх Львiвщини - армспорт. I, хоча бiльшiсть мiсць в загальному залiку Iгор вже знайшло своїх "господарiв", обласний турнiр рукоборцiв зiбрав велику кiлькiсть команд та спортсменiв (бiля 100 учасникiв). Стало приємною традицiю останнiх рокiв, коли червоноградцi звитягою в армспортi передають переможну естафету рiдному мiсту i в загальному залiку спортивних Iгор Львiвщини! Незважаючи на високу конкуренцiю, не став несподiванкою потужний виступ червоноградської команди i на цьогорiчному турнiрi.
    Детальнiше...

 Червоноградськi шахiсти - серед кращих на Львiвщинi!
    В м. Новояворiвську 7-8 жовтня проходили команднi змагання з шахiв за програмою ХХVI комплексних спортивних Iгор Львiвщини.
    Серед 19 дорослих команд, в надзвичайно впертiй спортивнiй боротьбi, трiйка призерiв остаточно мала такий вигляд:
    1м. - Стрийський район;
    2м. - Городоцький район;
    3 м- м.Червоноград
    Вiтаємо з успiшним виступом червоноградських шахистiв ( В.Музичка, М.Гапчин, Ю.Гутiвська, тренер-I.Лещишак)!
    Детальнiше...

 Команда Червоноградської мiської асоцiацiї iнвалiдiв в ХХХ Спартакiадi Львiвщини для людей з iнвалiднiстю завоювала 1 мiсце у загальнокомандному залiку!
    12-13 вересня 2017 року в ОЛК "Ровесник" була проведена XXХ Спартакiада Львiвщини для людей з iнвалiднiстю. Спартакiада проводиться з метою широкого залучення людей з iнвалiднiстю до систематичних занять фiзичною культурою i спортом, популяризацiї параолiмпiйського руху, визначення кращих спортсменiв-iнвалiдiв областi для участi у Всеукраїнських змаганнях.
    В XXХ Спартакiадi Львiвщини для людей з iнвалiднiстю вiд м. Червонограда приймали участь двi команди:
    Червоноградська мiська асоцiацiя iнвалiдiв.
    Детальнiше...

 Команда України серед кращих на європейському баскетбольному форумi!
    17-22 серпня у м.Скоп'є (Македонiя) пройшов юнацький чемпiонат Європи з баскетболу серед дiвчат (U-16). Серед кращих команд Старого Свiту достойно виглядала команда України, посiвши у пiдсумку змагань високе 4 мiсце. А одним з найсильнiших гравцiв української дружини стала наша землячка - член нацiональної юнацької збiрної України, учениця КСЛI Вiкторiя Ростоцька, яка розпочинала шлях у великий спорт у ЧДЮСШ №1 (тренер-Алла Голеня) та ЧНВК №13 м.Соснiвки.
    Детальнiше...

 Черговий успiх червоноградської легкої атлетики
    Юна червоноградська спортсменка Шабля Марiя-Анастасiя виборола 3 мiсце у потрiйному стрибку на Чемпiонатi Украiни серед юнiорiв, який проходив 26-28 06.2017 року у мiстi Луцьку.
    Вiтаємо з успiхом ученицю ЧДЮСШ №1 та ii тренера Хомяк Оксану!
    Детальнiше...

 ХХVI спортивнi Iгри Львiвщини - в розпалi
    24-25 червня в Добротворi та 1-2 липня в м.Сокаль вiдбулись фiнальнi змагання за програмою ХХVI спортивних iгор Львiвщини з пляжного волейболу та баскетболу 3х3 - нового та швидко прогресуючого олiмпiйського виду спорту, де були представленi жiночi та чоловiчi команди Червонограда.
    У змаганнях з кожного виду спорту взяли участь бiльше 20 команд мiст обласного значення та районiв областi.
    За результатами фiнальних турнiрiв (де, до речi, Червоноград був представлений повними складами команд: жiночими i чоловiчими) нашi команди посiли наступнi призовi мiсця: у пляжному волейболi 2 мiсце i "срiбло" нашої жiночої пари (Тетяна Cтепаник i Оксана Фiгура); "колегi" - баскетболiстки стали "бронзовими" призерами турнiру (Iрина Гавалко, Вiкторiя Паламар i Свiтлана Горун). Спортивну честь Червонограда, завоювавши "срiбнi" нагороди баскетбольного турнiру серед чоловiкiв, вдало захищали Роман Федаш, Максим Чорнобай, Тарас Шльомський та Тарас Загорець.
    Детальнiше...

 Новини з баскетбольних майданчикiв
    Завершився сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної лiги серед спортсменок 2001-2002 року народження. Кращим гравцем в номiнацiї "центровий" визнано члена нацiональної юнацької збiрної України (U-16), ученицю КСЛI Ростоцьку Вiкторiю, яка розпочинала шлях у великий спорт у ЧДЮСШ №1 (тренер-Алла Голеня) та ЧНВК №13 м.Соснiвка.
    Вiтаємо з з успiхом молоду спортсменку та її тренера!
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi обласних змагань з плавання за програмою XXVI комплексних спортивних Iгор Львiвщини-2017
    10 червня в басейнi дитячо-юнацького спортивного клубу "Спортовець" мiста Трускавець завершилися змагання з плавання за програмою XXVI спортивних Iгор Львiвщини. Змагання, участь в яких взяли 8 команд мiст обласного значення та 14 команд районiв областi, органiзовано управлiнням фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї за активного сприяння обласного центру "Спорт для всiх", вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi та обласної асоцiацiї ветеранiв спорту.
    Детальнiше...

 Червоноградська сiм'я Корнова - серед кращих на фiнальних змаганнях Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сiм'я"!
    29 - 31 травня 2017 року в мiстi Бердянськ пройшов фiнал Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сiм'я". Команду Львiвської областi представляла сiм'я Корнова - з Червонограда - переможцi мiських i обласних змагань, а саме батько - Корнова Андрiй, мама Тетяна та донька Юлiя. Команди змагалися в чотирьох комплексних естафетах ("Стрiтбол", "Єралаш", "Смуга перешкод", "Слалом") та вiдповiдали на запитання вiкторини, за яку також отримували бали.
    Детальнiше...

 Вiтаємо юних легкоатлетiв ДЮСШ №1 Червонограда!
    27-28 травня луцький стадiон "Авангард" приймав командний чемпiонат України серед юнiорiв. Загалом у Чемпiонатi взяли участь 356 спортсменiв. Львiвську область на цих змаганнях представляло 16 атлетiв (з них - 5 червоноградцiв, учнiв ДЮСШ №1- тренер О.Хомяк). У командному залiку Львiвська область посiла 7 мiсце iз сумою 450 очок.
    Хамула Наталiя-Вiкторiя у стрибках у довжину стала "срiбним" призером з результатом 5.93м, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України та вiдiбравшись на юнiорський чемпiонат Європи в Iталiї ! З високим четвертим результатом (11,88м) фiнiшувала Шабля Марiя-Анастасiя у потрiйному стрибку, зупинившись лише за крок вiд "бронзової" медалi. Додали очки до командного залiку Львiвщини i Солодуха Тетяна (висота), Середюк Тетяна (довжина), Заманягре Юлiя (довжина).
    Детальнiше...

 Вiдбувся чемпiонат Львiвської областi серед юнакiв та дiвчат з плавання
    19-20.05.2017 у м.Львiв вiдбувся чемпiонат Львiвської областi серед юнакiв та дiвчат з плавання. Команду ДЮСШ№2 м.Червонограда представляли хлопцi 2003 р.н. i дiвчата 2004 р.н. i молодшi (тренери - С.Абдулаєв та Ю.Ткач)
    Переможцями i призерами змагань стали:
    Пятночко Юлiя - 50,100 на спинi - 1 мiсце, 200 на спинi - 2 мiсце
    Пятночко Влад 100 н/сп- 1, 50, 200 н/сп - 2мiсце.
    Муха Iлона - 100 бат. - 3 мiсце
    Детальнiше...

 Новини з баскетбольних майданчикiв
    Завершився сезон Шкiльної баскетбольної лiги Львiвщини серед юнакiв 2004 - 2005 року народження. Пiсля тривалого сезону в 2 кола команда БК "Шахтар" здобула путiвку в playoff. В пiвфiналi, змагаючись з ДЮСШ №1 м.Львова, червоноградцi поступились своїм однолiткам.
    А 11 травня у спорткомплексi ЛНУ iменi.Франка проходили матчi за 3-4, та 1-2 мiсця. Учасниками стали БК Шахтар (Червоноград) та СШ №17(Львiв) - за 3-4 мiсця, та ДЮСШ №1 ( Львiв) - "Олiмпiк" (Львiв) - за 1-2 мiсця. В запеклiй боротьбi нашi юнi баскетболiсти здобули перемогу з рахунком 45-42!
    Детальнiше...

 Мiжнароднi перемоги юних борцiв iз Соснiвки
    З 30 по 31 березня в Естонiї ( м. Таллiн) вiдбувались мiжнароднi змагання з вiльної, греко -римської i жiночої боротьби. Цей турнiр зiбрав 2100 учасникiв (!) з 20 країн i 86 клубiв, проходив на 14 килимах. Брали участь такi країни як Естонiя, Литва, Латвiя, Росiя, Нiмеччина, Швецiя, Швейцарiя, Англiя, Польша, США, якi, до речi, привезли 25 учасникiв пiд керiвництвом колишнього вихованця соснiвської школи боротьби, а зараз члена збiрної США Назара Кульчицького. Україну представляли два учня ЧНВК №13 м. Соснiвка, якi тренуються в заслуженого тренера України Кушнiра Андрiя. Велiнський Назар ( 29 кг) виборов 1 мiсце, в запеклiй боротьби подолавши спортсмена з Росiї i Велiнський Артур (42 кг), який у фiналi поступився борцю з Естонiїї. Всi учасники були приємно враженi органiзацiєю i теплим прийомом естонцiв.
    Детальнiше...

 Урочисте нагородження червоноградської спортсменки
    24 березня 2017 року вiддiлення Нацiонального Олiмпiйського Комiтету України у Львiвськiй областi провело урочисту церемонiю нагородження найкращого спортсмена мiсяця Львiвщини.
    За пiдсумками виступiв у лютому 2017 року за пiдсумкам спiльного голосування членiв виконавчого комiтету обласного вiддiлення НОК та колегiї управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї найбiльшим досягненням визнано перемогу велосипедистки Тетяни Клiмченко на етапi Кубка свiту з перегонiв на треку у Лос-Анжелесi. Уродженка Червонограда Клiмченко на четвертому заключному етапi Кубка свiту (змагання проходили 25-26 лютого 2017 року) не мала рiвних у дисциплiнi "скретч" (групова гонка на 10 кiлометрiв з вибуванням).
    Детальнiше...

 Спортивнi сiм'ї з Червонограда та Соснiвки - найсильнiшi на Львiвщинi!
    Минулими вихiдними в Жовквi на високому органiзацiйному рiвнi вiдбувся обласний традицiйний конкурс-фестиваль спортивних сiмей "Тато, мама, я - спортивна сiм"я - 2017".
    Бiля 30 найспортивнiших сiмей Львiвщини виборювали звання чемпiонiв. Веселi змагання включали себе конкурси-естафети на швидкiсть, влучнiсть, координованiсть рухiв. По-спортивному чесна , але завзята боротьба, точилась упродовж всього турнiру, тримаючи в напруженнi численних глядачiв. Червоноград представляли переможцi мiських змагань - сiм"я Велiнських та сiм"я Корнова -чемпiони Львiвщини та учасники Всеукраїнського фiналу.
    Детальнiше...

 Представники армспорту Львiвщини успiшно виступили в чемпiонатi України 2017 року!
    Цими днями у м. Харковi, в палацi спорту "Локомотив" на високому спортивно-технiчному рiвнi завершився XXIV чемпiонат України серед дорослих з армспорту. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменiв з 22 областей України та розiграно 17 комплектiв медалей в 11 вагових категорiях серед чоловiкiв та в 6 вагових категорiях серед жiнок. Новинкою цьогорiчного чемпiонату стала пряма iнтернет трансляцiя усiх попереднiх поєдинкiв та фiнальної частини.
    Детальнiше...

 ЧЕРВОНОГРАД ЩИРО ВIТАЄ НАШУ ТЕТЯНУ КЛIМЧЕНКО - ВИХОВАНКУ ДЮСШ №2 ТА ЇЇ ПЕРШОГО ТРЕНЕРА В'ЯЧЕСЛАВА РУДЬКА!!!
    В американському Лос-Анджелесi вiдбувся завершальний четвертий етап Кубка свiту з велотреку, на якому українцi здобули двi медалi.
    Наша Тетяна Клiмченко - (вихованка ДЮСШ №2) святкувала перемогу у дисциплiнi скретч, а Любов Басова принесла Українi "срiбло" в iндивiдуальному спринтi.
    Окрiм цього, за пiдсумками чотирьох етапiв свiтового Кубка визначилися найсильнiшi спортсмени у загальних залiках. Так, одразу 5 українцiв посiли мiсця в трiйках призерiв.
    Друге мiсце у скретчi - у Тетяни Клiмченко.
    Детальнiше...

 Олiмпiйське лелеченя крокує Червоноградом!
    26 сiчня на базi Червоноградської гiмназiї вiдбувся II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дiтей та юнацтва "Олiмпiйське лелеченя".
    Змагання вiдбулися з метою популяризацiї олiмпiйського руху серед учнiвської молодi, у яких взяли участь учнi загальноосвiтнiх навчальних закладiв мiста. Олiмпiйський дух витав серед учасникiв змагань. Нелегко було здобути перемогу, оскiльки всi команди були фiзично пiдготованi. Допомагали здобути перемогу i активнi вболiвальники.
    Детальнiше...

 Спортивний Червоноград - лiдер галузi на Львiвщинi!
    Завершився спортивний 2016 рiк. На черговому засiданнi Колегiї Управлiння фiзичної культури та спорту ЛОДА було пiдведено пiдсумки спортивного року на Львiвщинi. Перемогу у ХХV спортивних Iграх Львiвської областi, як основному комплексному спортивно-масовому заходi регiону, здобув Червоноград, ставши абсолютним чемпiоном серед 30 команд мiст та районiв Львiвщини! Змагання проходили на протязi цiлого року з 20 видiв спорту серед дорослих (18-39рокiв) спортсменiв та команд. I практично у всiх видах червоноградцi були серед призерiв (!). Колегiєю були вiдмiченi переможнi виступи мiських команд з баскетболу, волейболу, плавання. Достойно представили Червоноград нашi спортивнi сiм"ї -переможцi мiського фестивалю "Тато, мама, я-спортивна сiм"я", юнацька команда з допризовного багатоборства. Абсолютним переможцем обласних змагань з армспорту (капiтан команди-майстер спорту Вiкторт Кравець) стали нашi спортсмени, пiдвiвши переможний пiдсумок виступу Червонограда у ХХV спортивних Iграх Львiвщини.
    Детальнiше...

 НОВИНИ ПЛАВАННЯ
    16.12.2016 у м.Червоноградi в басейнi Дельфiнвiдбулась Першiсть Львiвської областi серед учнiв ДЮСШ з плавання серед хлопцiв 2005 та дiвчат 2006 рокiв народження та молодших. У змаганнях приймали участь наступнi команди: ДЮСШ №9 м.Львiв, ДЮСШ iм. Кутенка м.Львiв, ДЮСШ "Соколяни" м.Сокаль, ДЮСШ м.Золочiв, СК"Нiка" м.Львiв, ДЮСШ"Галичина " м.Львiв, ПРАТ КВВС "Аквапарк" м.Львiв, ДЮСШ м.Дрогобич, ДЮСШ" м.Миколаїв, ДЮСШ№2 м.Червоноград. Загальна кiлькiсть учасникiв змагань 173 спортсмена.
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi всеукраїнського турнiру з волейболу, пам'ятi Олександра Бiбера
    Нещодавно в спортивному залi НУ "Львiвська полiтехнiка" завершився всеукраїнський турнiр з волейболу, присвячений пам'ятi директора Львiвської ДЮСШ "Автомобiлiст", вiце-президента Федерацiї волейболу України Олександра Михайловича Бiбера.
    Участь у цих меморiальних змаганнях взяли участь дiвчата 2002 р.н. i молодшi, якi представляли вiдомi волейбольнi центри Одеси, Тернополя, Чорноморська, Рiвного, а також дiвочi команди зi Львова та Львiвської областi (м. Мостиська, м. Червоноград). На урочистiй церемонiї вiдкриття учасникiв турнiру вiтали начальник управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, перший заступник голови вiддлення НОК України у Львiвськiй областi Юрiй Майборода, голова Львiвської обласної органiзацiї ФСТ "Україна" Роман Шиманський, голова федерацiї волейболу Львiвської областi Володимир Левкiвта iн.
    Детальнiше...

 Новини плавання
    З 24.11 по 25.11.2016р. в м.Iвано - Франкiвськ вiдбувся Чeмпiонат Украiни з акватлону ( плавання + бiг) . Переможцями цих змагань стали учнi Червоноградської ДЮСШ №2:
    Пятночко Юлiя - 1 мiсцe 100м в/с + 400м бiг
    Пятночко Влад - 2 мiсцe 100м в/с + 400м бiг
    Вiтаємо юних чемпiонiв!
    Детальнiше...

 Чергова перемога червоноградських баскетболiсток
    23-24 листопада в Сокалi вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини з баскетболу серед дiвчат 2003 року народження та молодших. Вже стало гарною традицiєю посiдати першi мiсця в обласних змаганнях з баскетболу у наших дiвчат. Перемiгши по черзi команди-суперницi зi Львова, Сокаля та Дрогобича, юнi баскетболiстки Червоноградської ДЮСШ №1 пiд керiвництвом досвiдченого тренера Алли Голенi i на цей раз стали чемпiонами турнiру! Кращим гравцем турнiру стала Марiя Близнюк з комани Червонограда. А навчаються юнi баскетболiстки у ЧНВК №13 (м.Соснiвка).
    Детальнiше...

 Переможний фiнiш червоноградських спортсменiв у ХХV спортивних Iграх Львiвщини
    13 листопада в Народному домi м.Дублян вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини з армрестлiнгу серед команд мiст та районiв за програмою ХХV обласних спортивних Iгор - останнього виду програми. Перемiгши у вкрай напружених поєдинках по черзi всi команди, червоноградськi спортсмени вибороли "золото" турнiру, посiвши I загальнокомандне мiсце!
    Чемпiонами ХХV спортивних Iгор Львiвщини з армспорту 2016 року стали: Сторощук Ростислав (II мiсце особисто), Пащук Вiктор (III мiсце), Сеньковський Андрiй (II мiсце), Сигловий Володимир (II мiсце) i багаторазовий чемпiон Львiвщини та України з армспорту, майстер спорту України, капiтан команди Червонограда - Вiктор Кравець (I мiсце).Таким чином, у всiх (!) вагових категорiях червоноградцi завершили змагання серед переможцiв.
    Детальнiше...

 ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА
    З 22 по 23 жовтня 2016 року у м.Червоноградi у Народному Домi вiдбувся Всеукраїнський турнiр з греко-римської боротьби пам'ятi тренера ДЮСШ "Шахтар" А.С.Коровченка.
    В цьому турнiрi брали участь 13 команд з таких мiст: Рiвного, 2 команди з Луцька, 2 команда з Нововолинська, команда .Львова, Стрия, Болехова, Долина, Тернополя, Виноградiв, Києва.
    Вдало виступили вихованцi ДЮСШ№2 м.Червонограда:
    Корчак Олег, 2008 р.н. - наймолодший учасник змагань посiв I мiсце (ваг.кат. 29кг.)
    Детальнiше...

 Золото червоноградських баскетболiсток!
    26-27 жовтня в Сокалi вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини з баскетболу серед дiвчат. Перемiгши по черзi команди-суперницi зi Львова, Сокаля-1 та Сокаля-2, юнi баскетболiстки Червоноградської ДЮСШ №1 пiд керiвництвом досвiдченого тренера Алли Голенi стали чемпiонами турнiру! А навчаються юнi баскетболiстки у ЧНВК №13 (м.Соснiвка).
    Детальнiше...

 Завершився Чемпiонат України з городкового спорту серед ветеранiв
    Нещодавно у м. Кременчуцi Полтавської областi завершився чемпiонат України з городкового спорту серед ветеранiв.
    У загальнокомандному залiку ветерани городкового спорту Львiвщини посiла 2 мiсце серед 9 команд, здобувши кiлька iндивiдуальних нагород.
    Двi "бронзовi" медалi здобув Богдан Подоляк (м.Червоноград) у вiковiй групi 65+.
    Вiтаємо спортсменiв-ветеранiв з вдалим виступом на змаганнях нацiонального рiвня та бажаємо подальших успiхiв!
    Детальнiше...

 Новини настiльного тенiсу
    Червоноградцi Шипiлов Антон (ЧЗШ№1) та Корень Сергiй (ЧНВК№3) - вихованцi мiського спортклубу "Вiват" зайняли 2-ге мiсце на юнацькому турнiрi з настiльного тенiсу, присвяченому Дню захисника України, у м.Жовква серед ДЮСШ Львiвської областi !!!
    Вiтаємо юних спортсменiв та їх тренера Романа Мастикаша - керiвника СК "Вiват"!
    Детальнiше...

 Червоноградка Анна Луцик - чемпiонка України з велоспорту
    З 12 по 16 жовтня м.Львiв приймав змагання чемпiонату України з велоспорту. Червоноградка Гання Луцик посiла перше мiсце серед молодших дiвчат у спринтi, ставши чемпiонкою України!
    Також вона стала "бронзовим" призером змагань в омнiумi.
    Вiтаємо юну чемпiонку та її тренера з ДЮСШ №2 - В"ячеслава Рудька з видатним успiхом!
    Детальнiше...

 Спартакiаднi звитяги червоноградського баскетболу
    15-16 жовтня в Самборi вiдбулись фiнальнi змагання чемпiонату Львiвщини з баскетболу серед команд мiст та районiв за програмою ХХV обласних спортивних Iгор. Перемiгши по черзi команди Стрийського, Бродiвського, Старосамбiрського та Дрогобицького районiв, баскетболiсти Червонограда зустрiлисьу фiнальному турнiрi з сильними командами Самбора та дебютантами фiнальних змагань - спортсменами Золочiвського району.
    У вкрай напруженому фiнальному поєдинку (пiсля впевненої перемоги над баскетболiстами iз Золочева) наша команда, поступившись лише самбiрчанам, стала "срiбним" призером ХХV спортивних Iгор Львiвщини 2016 року!
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi обласного легкоатлетичного кросу
    Цими днями у Стрийському парку Львова завершився чемпiонат Львiвської областi з легкоатлетичного кросу.
    Органiзаторами змагань виступили управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської обласної державної адмiнiстрацiї та федерацiя легкої атлетики Львiвської областi. Головний суддя змагань: Михайло Сташкiв (м. Львiв).
    Переможцi визначалися у кiлькох вiкових групах: чоловiки, жiнки, юнiори, юнiорки 1997-1998 р.н. (дистанцiя 3 км), юнаки, дiвчата 1999-2000 р.н (дистанцiя 2 км); молодшi юнаки, молодшi дiвчата 2001 р.н. (дистанцiя 1 км).
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi фiнальних змагань Всеукраїнської спартакiади серед допризовної молодi 2016 року
    25 вересня 2016 року на Навчально-спортивнiй базi лiтнiх видiв спорту Мiнiстерства оборони України пiд егiдою Мiнiстерства молодi та спорту України й за пiдтримки Мiнiстерства оборони України, управлiння фiзичної культури i спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, Нацiональної академiї сухопутних вiйськ iменi гетьмана Петра Сагайдачного успiшно завершилися фiнальнi змагання за програмою Всеукраїнської спартакiади серед допризовної молодi.
    Детальнiше...

 Успiшнi виступи волейболiстiв Червонограда
    17-18 вересня 2016 року у м. Броди вiдбулись змагання з волейболу за програмою ХХV комплексних спортивних iгор Львiвщини.
    Органiзаторами змагань виступили управлiння фiзичної культури та спорту обллержадмiнiстрацiї, обласний центр ФЗН "Спорт для всiх", сектор молодi та спорту Бродiвської РДА. В змаганнях взяли участь 15 чоловiчих та 9 жiночих збiрних команд районiв та мiст обласного значення. В запеклiй безкомпромiснiй боротьбi переможцями та призерами змагань стали:
    Детальнiше...

 "Олiмпiйський урок - 2016" - у Соснiвцi!
    9 вересня на базi ЧНВК №13, однiєї iз найспортивнiших шкiл Червоноградської мiської ради, вiдбувся загальномiський захiд "Олiмпiйський урок-2016", присвячеиий Дню фiзичної культури та спорту в Українi.
    Серед почесних гостей спортивного свята - секретар Червоноградської мiської ради О.Грасулов, начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту В.Гаврилюк, депутати мiської ради А.Дiкальчук та О.Клiмов, мiський голова Соснiвки I.Харчук, представники вiддiлу освiти, директори спортивних шкiл, фiзкультурно-спортивний актив мiста i головнi "винуватцi" дiйства - юнi спортсмени.
    Детальнiше...

 День шахiв в Червоноградi
    В примiщеннi ШК "Шахтар" пройшов шаховий фестиваль, присвячений Дню шахiв. В рамках фестивалю вiдбувся вiдкритий чемпiонат мiста в трьох лiгах, де виступало по 10чоловiк в кожнiй категорiї.
    В прем'єр-лiзi чемпiоном став Володимир ШАПОВАЛ, який показав фантастичний результат, вигравши усi 9партiй з 9можливих (!). Слiд сказати, що Володимир за останнi три турнiри, а це Меморiал Станiслава Смульського (блiц), командний чемпiонат мiста (рапiд) i ось тепер фiнал ЧШК (класика) з 27зiграних партiй виграв 25(!) i лише Вiктор Музичка та Саша Прохоров вiдiбрали в нього по пiвочка кожний.
    Детальнiше...

 Кращi плавцi Львiвщини змагались у Львовi
    На навчально спортивнiй базi лiтнiх видiв спорту МО України СКА завершились змагання з плавання за програмою ХХV комплексних Iгор Львiвщини в яких приймали участь збiрнi команди районiв та мiст обласного пiдпорядкування Львiвської областi. Органiзаторами заходу виступили Управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, Львiвський обласний центр фiзичного здоров'я населення "Спорт для всiх", Львiвський регiональний центр " Iнваспорт" за пiдтримки вiддiлення НОК Львiвської областi.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Спортивнi досягнення с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради