Рiшення виконкому мiської Ради (архiв)
РIШЕННЯ
виконавчого комiтету Червоноградскої мiської ради
Вiд 26.05.2011 № 103
м.Червоноград
Про внесення змiн в рiшення виконавчого комiтету

    Розглянувши заяву гр. Романiва Олега Орестовича про внесення змiн в п. 21 додатку до рiшення виконкому Червоноградської мiської ради вiд 29 грудня 1994 року № 410 "Про закрiплення за громадянами земельних дiлянок пiд будiвництво цегляних гаражiв в гаражному кооперативi № 5" в частинi виправлення допущеної помилки в написаннi його прiзвища та гр. Гойдало Зiновiя Євгенiйовича про внесення змiн в п. 40. додатку до рiшення виконкому Червоноградської мiської ради вiд 21 жовтня 1982 року № 371 "Про вiдведення земельної дiлянки в районi молокозаводу пiд будiвництво iндивiдуальних цегляних гаражiв" в частинi виправлення допущеної помилки в написаннi його прiзвища, iм'я та по - батьковi, керуючись Законом України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", виконавчий комiтет мiської ради
    ВИРIШИВ:
    1. Внести змiни:
    1.1. В п. 21 додатку до рiшення виконкому Червоноградської мiської ради вiд 29 грудня 1994 року № 410 "Про закрiплення за громадянами земельних дiлянок пiд будiвництво цегляних гаражiв в гаражному кооперативi № 5" в частинi виправлення (уточнення) прiзвища забудовника Романiва Олега Орестовича з " Ромнiв " на " Романiв".
    1.2. В п. 40. додатку до рiшення виконкому Червоноградської мiської ради вiд 21 жовтня 1982 року № 371 "Про вiдведення земельної дiлянки в районi молокозаводу пiд будiвництво iндивiдуальних цегляних гаражiв" в частинi виправлення (уточнення) прiзвища, iм'я та по - батьковi забудовника Гойдала Зiновiя Євгенiйовича з "Гайдало Зеновiй Iванович" на "Гойдало Зiновiй Євгенiйович"
Мiський голова Iгор ЧУДIЙОВИЧ

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради