Рiшення виконкому мiської Ради (архiв)
РIШЕННЯ
виконавчого комiтету Червоноградскої мiської ради
Вiд 31.10.2008 № 309
м.Червоноград
Про затвердження Тимчасового порядку нарахування плати за послуги з теплопостачання в будинках з тепловими лiчильниками при вiдключеннi значної частини квартир вiд централiзованого опалення

    Керуючись ст. 28 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", п.12 ст.7 Закону України "Про житлово-комунальнi послуги", п.21 постанови Кабiнету Мiнiстрiв України " Про затвердження Правил надання послуг з централiзованого опалення, постачання холодної та гарячої води i водовiдведення та типового договору про надання послуг з централiзованого опалення, постачання холодної та гарячої води i водовiдведення ", п.п.20,23 постанови Кабiнету Мiнiстрiв України " Про затвердження Правил користування тепловою енергiєю ", розглянувши клопотання комунального пiдприємства "Червонограджитлокомунсервiс" вiд 29.10.2008р. № 5332/01, виконавчий комiтет мiської ради
    ВИРIШИВ:
    1.Затвердити Тимчасовий порядок нарахування плати за послуги з теплопостачання в будинках з тепловими лiчильниками при вiдключеннi значної частини квартир вiд централiзованого опалення.
    2.Зобов'язати директора комунального пiдприємства "Червоноградтеплокомун-енерго" С.Дмуховського нарахування плати за послуги з теплопостачання в будинках з тепловими лiчильниками при вiдключеннi значної частини квартир вiд централiзованого опалення здiйснювати вiдповiдно до затвердженого Тимчасового порядку.
    3.Тимчасовий порядок нарахування плати за послуги з теплопостачання в будинках з тепловими лiчильниками при вiдключеннi значної частини квартир вiд централiзованого опалення ввести в дiю з 01.11.2008р.
    4.Контроль за виконанням рiшення покласти на першого заступника мiського голови О.Орловського.
Мiський голова Iгор Чудiйович

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради