Рiшення виконкому мiської Ради (архiв)
РIШЕННЯ
виконавчого комiтету Червоноградскої мiської ради
Вiд 23.12.2011 № 227
м.Червоноград
Про внесення змiн в рiшення виконавчого комiтету Червоноградської мiської ради

    Розглянувши заяви громадян Фарини Iвана Євгенiйовича про внесення змiн в рiшення виконкому Червоноградської мiської ради вiд 18 травня 1989 року № 190 "Про створення гаражного кооперативу № 6 та вiдведення земельної дiлянки пiд будiвництво цегляних гаражiв в районi вулицi Копернiка" та Михайлiва Володимира Дмитровича про внесення змiн в рiшення виконкому Червоноградської мiської ради вiд 19 лютого 1981 року № 57 "Про визначення мiсць на стоянцi № 4 в районi шахти iм. Героя Радянського Союзу О.В. Лопатiна для утримання легкового iндивiдуального автотранспорту громадян", виконавчий комiтет мiської ради
    ВИРIШИВ:
    1. Внести змiни:
    1.1. В пункт 6 додатку № 1 до рiшення виконавчого комiтету Червоноградської мiської ради вiд 18 травня 1989 року № 190 "Про створення гаражного кооперативу № 6 та вiдведення земельної дiлянки пiд будiвництво цегляних гаражiв в районi вулицi Копернiка" в частинi виправлення (уточнення) по - батьковi забудовника Фарини Iвана Євгенiйовича з "Євгенович" на "Євгенiйович", у зв'язку з допущеною помилкою.
    1.2. В пункт 67 додатку № 1 до рiшення виконавчого комiтету Червоноградської мiської ради вiд 19 лютого 1981 року № 57 "Про визначення мiсць на стоянцi № 4 в районi шахти iм. Героя Радянського Союзу О.В. Лопатiна для утримання легкового iндивiдуального автотранспорту громадян" в частинi виправлення (уточнення) прiзвища забудовника Михайлiва Володимира Дмитровича з "Михайлов" на "Михайлiв", у зв'язку з допущеною помилкою.
Мiський голова Iгор ЧУДIЙОВИЧ

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради