Рiшення виконкому мiської Ради (архiв)
РIШЕННЯ
виконавчого комiтету Червоноградскої мiської ради
Вiд 30.09.2011 № 184
м.Червоноград
Про змiну договору найму житлових примiщень

    Розглянувши заяви громадян та пропозицiї громадської комiсiї з питань житла , керуючись ст.40 Закону України " Про мiсцеве самоврядування в Українi ", ст. 106 Житлового Кодексу України , виконавчий комiтет мiської ради
    ВИРIШИВ:
    Змiнити договори найму житлових примiщень внаслiдок визнання основним квартиронаймачем iншого члена сiм'ї :
    1.З гр. Штаюри Ганни Миколаївни на її дочку Масюк Iванну Iванiвну, сiм'я складається з чотирьох осiб , проживають в м.Червоноградi по вул. Стуса, буд. 31 в двохкiмнатнiй квартирi №54 , житловою площею 30,19 м2 з кухнею та всiма комунальними вигодами в зв'язку iз смертю основного квартиронаймача.
    2.З гр. Гумена Теодозiя Павловича на його дочку Голюк Ольгу Теодозiїну, сiм'я складається з чотирьох осiб, проживають в м.Червоноградi по вул. Купчинського, буд. 2 в двохкiмнатнiй квартирi №16 , житловою площею 31.2 м2 з кухнею та всiма комунальними вигодами в зв'язку iз смертю основного квартиронаймача.
    3.З гр. Гриника Ореста Степановича на його дружину Гриник Олександру Михайлiвну ,сiм'я складається з шести осiб , проживають в м. Червоноградi по вул. С.Бандери, буд. 39 в чотирьохкiмнатнiй квартирi №24 , житловою площею 49.7 м2 з кухнею та всiма комунальними вигодами в зв'язку iз смертю основного квартиронаймача.
Мiський голова Iгор ЧУДIЙОВИЧ

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради