ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
Рiшення сесiй мiської Ради (архiв)
РIШЕННЯ
XIII СЕСIЇ
четвертого скликання
Вiд 25.10.2005 № 358
м.Червоноград
Про передачу визначеного майна Соснiвської мiської лiкарнi з комунальної власностi територiальних громад Львiвської областi у комунальну власнiсть територiальної громади м.Червонограда.

    Керуючись частиною 1 статтi 26 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", враховуючи звернення депутатiв Соснiвської мiської ради вiд 21.10.2005р. та необхiднiсть усунення соцiальної напруги яка склалась в м.Соснiвцi при прийняттi рiшень щодо використання корпусу Соснiвської мiської лiкарнi, Червоноградська мiська рада
ВИРIШИЛА:
    1. Звернутись з клопотанням до Львiвської обласної ради про передачу визначеного майна Соснiвської мiської лiкарнi з комунальної власностi територiальних громад Львiвської областi у комунальну власнiсть територiальної громади м.Червонограда.
    2. Дати згоду на передачу у комунальну власнiсть територiальної громади м.Червонограда на баланс Червоноградської мiської лiкарнi визначеного майна Соснiвської мiської лiкарнi що знаходиться у комунальнiй власностi територiальних громад Львiвської областi.
    3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну комiсiю з питань бюджету та майна комунальної власностi (В.Єсип) та з питань охорони здоров'я i соцiального захисту (Я.Панчишин).
Мiський голова Iгор Чудiйович

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради