ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
Рiшення сесiй мiської Ради (архiв)
РIШЕННЯ
VII СЕСIЇ
четвертого демократичного скликання
Вiд 21.05.2004 № 167
м.Червоноград
Про затвердження порядку і нормативу відрахувань до загального фонду бюджету м.Червонограда частини прибутку комунальними підприємствами та організаціями за результатами фінансово-господарської діяльності у 2003 році та щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2004 році.

Керуючись пунктом 29 частини першої ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій, Червоноградська міська рада
вирішила:
1. Встановити для комунальних підприємств відрахування частини прибутку в розмірі 15 відсотків до загального фонду місцевого бюджету від суми, що залишається в розпорядженні, розрахованої згідно з правилами бухгалтерського обліку.
2. Частина прибутку сплачується у строки, які встановлені для сплати податку на прибуток підприємств, і зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду місцевого бюджету, відкриті в органах Державного казначейства України.
3. Інформацію щодо нарахування та сплати частини прибутку господарські організації подають місцевому органу виконавчої влади та відображають у декларації з податку на прибуток.
4. Червоноградській об'єднаній державній податковій інспекції (Я.Лотоцький) здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати відрахувань прибутку комунальними підприємствами та організаціями до місцевого бюджету.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (В.Єсип).
Мiський голова Iгор Чудiйович

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради