ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Про початок кампанiї декларування доходiв на зустрiчi з платниками
    У зв'язку з тим, що з 1 сiчня 2017 року стартувала кампанiя декларування доходiв, громадянам варто подбати про подання рiчної податкової декларацiї, звертають увагу в Червоноградськiй ОДПI в ходi зустрiчi з платниками податкiв.
    Громадянам, котрi в минулому 2016 роцi отримували доходи, з яких не було сплачено податок на доходи фiзичних осiб, треба заповнити i подати до 1 травня 2017 року рiчну податкову декларацiю до податкової iнспекцiї за мiсцем своєї реєстрацiї.
    До доходiв, якi згiдно законодавчих вимог пiдлягають обов'язковому декларуванню, належать:
    - доходи , з яких при нарахуваннi або виплатi ПДФО не утримувався;
    - доходи вiд особи, яка не є податковим агентом (в тому числi вiд здачi в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сiльгосппродукцiї фiзичним особам, тощо);
    - спадок (подарунки) вiд осiб, якi не є членами сiм'ї першого ступеня спорiднення;
    - доходи вiд продажу iнвестицiйних активiв;
    - iноземнi доходи.
    Щоб виконати свiй конституцiйний обов'язок i подати рiчну податкову декларацiю громадянам треба звернутися в Центри обслуговування платникiв. Саме тут фахiвцi ДФС нададуть необхiднi консультацiї та допоможуть правильно заповнити декларацiю про отриманi доходи.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради