Податкова - хронiка подiй
 Про актуальне на черговому засiданнi комiсiї
    Керiвництво Червоноградського управлiння ГУ ДПС у Львiвськiй областi придiляє значну увагу заходам з детiнiзацiї ринку працi та боротьбi з виплатою заробiтної плати у "конвертах". Адже нелегальна заробiтна плата знижує доходи мiсцевих бюджетiв, надходження до Пенсiйного фонду та фондiв соцiального страхування.
    Виявлення порушникiв податкового законодавства в частинi виплати заробiтної плати один з крокiв захисту iнтересiв працiвникiв. Тому фахiвцi Червоноградського управлiння ГУ ДПС у Львiвськiй областi беруть участь у дiяльностi робочих груп, створених з метою виявлення найманих працiвникiв, якi працюють неофiцiйно та залучення їх до оподаткування.
    Так, нещодавно в Червоноградськiй мiськiй радi за участю керiвництва Червоноградського управлiння Головного управлiння ДПС у Львiвськiй областi вiдбулось засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення.
    Представники робочої групи провели роз'яснювальну роботу серед роботодавцiв щодо дотримання ними вимог чинного законодавства в частинi виплати заробiтної плати нижче встановленого рiвня мiнiмальної заробiтної плати, використання найманої робочої сили, запобiгання фактам неофiцiйних трудових вiдносин та запобiгання проявам "тiньової" зайнятостi, додержання мiнiмальних гарантiй в оплатi працi. Наголосили на тому, що у разi недотримання норм чинного законодавства про працю кожен роботодавець ризикує понести адмiнiстративну вiдповiдальнiсть.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради