Податкова - хронiка подiй
 Детiнiзацiя заробiтної плати - вагоме джерело податкових надходжень
    Нещодавно в Червоноградському мiськвиконкомi вiдбулось чергове засiдання робочої групи з легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення за участi керiвництва Червоноградського управлiння Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi.
    Пiд час проведення засiдання було зазначено, що легалiзацiя зайнятостi населення та детiнiзацiя заробiтної плати є вагомим джерелом податкових надходжень. Тому роботодавцям слiд зосередити увагу на обов'язковому оформленнi трудових вiдносини з найманими працiвниками, не допускати виплати заробiтної плати в розмiрi, меншому встановленого законодавством рiвня, несвоєчасної виплати заробiтної плати, або ж виплати її у "конвертах".
    Члени робочої групи наголосили, що громадяни, якi погоджуються на нелегальне працевлаштування та нелегальну оплату своєї працi, ризикують втратити соцiальнi гарантiї, гiдне пенсiйне та соцiальне забезпечення.
    Особливу увагу звернули, що у зв'язку iз збiльшенням мiнiмальної заробiтної плати з сiчня 2019 року посилено фiнансову вiдповiдальнiсть за виплату заробiтної плати у "конвертах", або не оформлення трудових вiдносин з найманими працiвниками та недотримання мiнiмальних гарантiй оплати працi. Зокрема, вiдповiдальнiсть за допуск працiвника до роботи без оформлення трудових вiдносин становить 125 190 гривень.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради