Податкова - хронiка подiй
 Актуальнi питання на зустрiчi з декларантами
    Про кампанiю декларування доходiв громадян, яка стартувала з 1 сiчня 2019 року iнформувала на зустрiчi з декларантами завiдувач сектору з надання адмiнiстративних послуг платникам податкiв i зборiв з фiзичних осiб та єдиного внеску Червоноградського управлiння Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi Наталiя Козловська.
    Посадовець наголосила, що громадяни, якi отримували у 2018 роцi доходи вiд надання в оренду рухомого i нерухомого майна, продажу акцiй i iнших цiнних паперiв, отримали спадок, подарунки, iноземнi доходи та iншi доходи, що пiдлягають оподаткуванню податком на доходи фiзичних осiб, та доходи вiд осiб, якi не є податковими агентами, зобов'язанi подати до органу державної фiскальної служби за мiсцем реєстрацiї рiчну податкову декларацiю про майновий стан i доходи.
    Також нагадала, що громадяни, якi бажають реалiзувати своє право на податкову знижку за наслiдками 2018 року, податкову декларацiю можуть подавати протягом 2019 року.
    На завершення, фахiвець зазначила щодо запровадження електронного сервiсу в "Електронному кабiнетi" для громадян. Даний сервiс надає можливiсть направити податкову декларацiю до контролюючого органу з копiями первинних документiв, зокрема для використання права на податкову знижку.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради