Податкова - хронiка подiй
 Переваги електронної звiтностi
    Червоноградське управлiння Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi звертає увагу платникiв податкiв, що для упередження черг рекомендумо всiм суб'єктам господарювання переходити до бiльш сучасних та зручних способiв звiтування до податкових органiв, а саме засобами електронного зв'язку.
    Серед основних переваг представлення звiтностi в електронному виглядi варто видiлити економiю робочого часу та коштiв на придбання бланкiв звiтностi, оперативне вiдстеження змiн до форм звiтностi, уникнення втрат часу на черги при поданнi звiтностi тощо, наголошує Свiтлана Клименко - начальник Червоноградської державної податкової iнспекцiї Червоноградського управлiння Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi.
    З метою економiї часу при складаннi i поданнi звiтностi, платники податкiв мають змогу подавати звiти за допомогою електронного сервiсу "Електронний кабiнет платника податкiв", який доступний за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua.
    Даний сервiс надає можливiсть в зручний для платника час самостiйно створювати, редагувати, пiдписувати та надсилати звiтнiсть.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради