Податкова - хронiка подiй
 Червоноградцi дiзнавались про права та обов'язки платникiв податкiв
    Днями, в рамках Всеукраїнського тижня права, завiдувач сектору обслуговування платникiв Червоноградського управлiння ГУ ДФС у Львiвськiй областi Людмила Якiмчук провела зустрiч з платниками податкiв.
    Присутнiм було проiнформовано щодо права започаткування пiдприємницької дiяльностi та обов'язок звiтування, можливостей використання електронних сервiсiв фiскальної служби. Ознайомила з широким спектром адмiнiстративних послуг, що надаються платникам податкiв Центрами обслуговування платникiв. Так, посадовець зазначила, що протягом одинадцяти мiсяцiв поточного року в Центрi обслуговування платникiв м. Червонограда фахiвцями надано 9662 адмiнiстративних послуг.
    Найбiльшою популярнiстю користувались послуги з видачi картки платника податкiв, яких протягом зазначеного перiоду надано 5457. Зареєстровано 884 платникiв єдиного податку, 763 книги облiку доходiв i витрат, 54 реєстратори розрахункових операцiй, 557 книг облiку розрахункових операцiй та розрахункових книжок. До Реєстру неприбуткових установ та органiзацiй внесено та перереєстровано 22 установи та органiзацiї. Видано 460 довiдок про вiдсутнiсть заборгованостi з платежiв до бюджету, 831 вiдомостей з Державного реєстру фiзичних осiб-платникiв податкiв про суми та джерела виплачених доходiв та утриманих податкiв, 530 витягiв з реєстру платникiв єдиного податку, 89 довiдок про пiдтвердження статусу податкового резидента України.
    На завершення зустрiчi, Людмила Якiмчук наголосила, що ознайомитися з iнформацiєю щодо режиму роботи Центрiв обслуговування платникiв та перелiком адмiнiстративних послуг можна на суб-сайтi територiальних органiв ГУ ДФС у Львiвськiй областi.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради