Податкова - хронiка подiй
 Задекларована праця - трудовi права сьогоднi та соцiальнi гарантiї в майбутньому
    Одним iз прiоритетних напрямкiв роботи органiв Державної фiскальної служби є сприяння легалiзацiї трудових правовiдносин у бiзнес-середовищi та оптимiзацiя процедури реєстрацiї трудових вiдносин з найманими працiвниками.
    Легалiзацiя найманої працi та заробiтної плати, неприпустимiсть допуску до роботи найманих працiвникiв без належного оформлення з ними трудових вiдносин, дотримання мiнiмальних гарантiй в оплатi працi - це основнi питання, якi обговорювались на черговому засiданнi робочих груп з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення, що вiдбулись в Сокальськiй РДА та в Червоноградськiй мiськiй радi за участi начальника Червоноградського управлiння ГУ ДФС у Львiвськiй областi Оксани Полтавець.
    Члени комiсiї вкотре наголосили присутнiй, якi штрафнi санкцiї застосовуються контролюючим органом за недотримання працедавцем законодавства щодо укладення трудового договору та неоформлення трудових вiдносин з працiвниками. Зокрема, у разi допуску працiвника до роботи без офiцiйного працевлаштування - 111690 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробiтної плати в "конвертах". Тiльки офiцiйне працевлаштування забезпечує гiднi умови працi, достойну заробiтну плату, належну пенсiю в майбутньому та добробут для України.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради