Податкова - хронiка подiй
 Щоб скористатись правом на податкову знижку у поточному роцi залишилось небагато часу
    Як нагадує начальник Червоноградської ДПI Червоноградського управлiння ГУ ДФС у Львiвськiй областi Свiтлана Клименко, що скористатись правом на податкову знижку можна до кiнця 2018 року, подавши до територiального органу ДФС за мiсцем реєстрацiї декларацiю про майновий стан та доходи.
    Загалом у поточному роцi в Червоноградi таким правом вже скористалось понад чотириста мешканцiв мiста.
    Посадовець звертає увагу, що для реалiзацiї права на податкову знижку можуть громадяни України, якi отримують дохiд у виглядi заробiтної плати та сплачують податок на доходи фiзичних осiб. Своєчасна та у повному обсязi виплачена заробiтна плата сприяє отриманню громадянами соцiальних гарантiй на законодавчому рiвнi.
    Нагадуємо, вiдповiдно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податкова знижка для фiзичних осiб, якi не є суб'єктами господарювання, - це документально пiдтверджена сума (вартiсть) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарiв (робiт, послуг) у резидентiв - фiзичних або юридичних осiб протягом звiтного року, на яку дозволяється зменшення його загального рiчного оподатковуваного доходу, одержаного за наслiдками такого звiтного року у виглядi заробiтної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради