Податкова - хронiка подiй
 Нелегальне працевлаштування - вiдсутнiсть соцiальних гарантiй в майбутньому
    Днями в Червоноградi вiдбулося чергове засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення за участю заступника начальника управлiння - начальника вiддiлу адмiнiстрування податкiв i зборiв з фiзичних осiб Червоноградського управлiння Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi Надiї Дячук, фахiвцiв Головного управлiння Держпрацi у Львiвськiй областi, Червоноградської мiської ради, Червоноградського вiддiлу обслуговування громадян (сервiсний центр) Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Львiвськiй областi та Червоноградської мiської фiлiї Львiвського обласного центру зайнятостi населення.
    В ходi засiдання особливу увагу придiлили проблемi нелегального працевлаштування та дотримання мiнiмальних гарантiй в оплатi працi.
    Вже вкотре наголосили про вiдповiдальнiсть за порушення трудового законодавства. Так за одного неофiцiйно працевлаштованого працiвника штраф складає 111 690 гривень.
    Слiд зазначити, що нелегальне працевлаштування має негативнi наслiдки й для найманих працiвникiв. Зокрема, це вiдсутнiсть соцiальних гарантiй, передбачених для працiвника, - права на вiдпустку (у тому числi на час вагiтностi та пологiв), страхування вiд нещасних випадкiв на виробництвi та професiйних захворювань, права на оплату листкiв непрацездатностi. Громадяни також втрачають пенсiйний стаж та можливiсть отримання державної допомоги у разi втрати роботи.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради