ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Нагородження учасникiв конкурсу дитячої творчостi "Бюджет країни - очима дитини"
    Нещодавно в актовому залi Червоноградської ОДПI вiдбулось урочисте нагородження дипломами переможцiв першого етапу конкурсу дитячої творчостi ,,Бюджет країни - очима дитини".
    З вiтальним словом до учасникiв заходу звернулась очiльник фiскального вiдомства Оксана Полтавець. Як зазначила начальник Червоноградської ОДПI , що з метою формування економiчної грамотностi та податкової культури у школярiв - майбутнiх платникiв, Головним управлiнням ДФС у Львiвськiй областi запроваджено конкурс дитячої творчостi. Саме за допомогою малюнкiв, творiв, комп'ютерної анiмацiї школярi мали змогу виразити своє бачення та пiдкреслити вагомiсть сплати податкiв у розбудовi держави.
    До участi у Конкурсi запрошувались учнi загальноосвiтнiх навчальних закладiв двох вiкових категорiй: 7-11 та 12 -15рокiв.
    Кращi роботи були вiдiбранi для участi у другому етапi , який проводиться протягом травня у Головному управлiннi ДФС у Львiвськiй областi.
    На завершення заходу керiвник податкової iнспекцiї подякувала усiм учасникам конкурсу, в тому числi батькам та вчителям, якi допомагають втiлити в життя творчi iдеї та побажала здоров'я, натхнення, успiхiв у майбутньому.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради