ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Платникам податкiв про iнформацiйно - довiдковi послуги
    Фiзичнi та юридичнi особи для отримання iнформацiйно-довiдкових послуг з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування та iншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, а також щодо роботи Акредитованого центру сертифiкацiї ключiв IДД ДФС можуть звертатись до Контакт-центру ДФС. Про це повiдомила начальник вiддiлу обслуговування платникiв Червоноградської ОДПI Людмила Якiмчук в ходi зустрiчi з платниками податкiв.
    Контакт-центр ДФС функцiонує за єдиним багатоканальним номером телефону 0 800 501 007 та електронною адресою поштової скриньки idd@sfs.gov.ua. Iнформацiйно - довiдковi послуги надаються з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. (крiм вихiдних та святкових днiв).
    Посадовець наголосила, шо зi стацiонарних телефонiв вартiсть послуги Контакт-центру безкоштовна, з мобiльних телефонiв оплата дзвiнкiв здiйснюється за тарифами оператора мобiльного зв'язку. (або за наявним механiзмом саll-bасk - вартiсть послуг безкоштовна).
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради