ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Легалiзацiя трудових вiдносин на постiйному контролi
    Пiд керiвництвом заступника мiського голови Вiталiя Гаманюка проведено чергове засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення. Засiдання вiдбулося за участi керiвництва Червоноградської ОДПI, представникiв органiв мiсцевої влади, фахiвцiв управлiння працi та зайнятостi населення, центру зайнятостi населення.
    В ходi зустрiчi було заслухано запрошених суб'єктiв господарювання та проаналiзованi причини виплати заробiтної плати у розмiрi, меншому законодавчо встановленого мiнiмуму та наголошено щодо необхiдностi приведення її у вiдповiднiсть до чинних норм.
    Наприкiнцi заходу члени комiсiї акцентували увагу на легалiзацiї трудових вiдносин та посилення вiдповiдальностi за порушення трудового законодавства та законодавства про оплату працi.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради