ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Червоноградська ОДПI ГУ ДФС у Львiвськiй областi iнформує!
    З нагоди вiдзначення 26-ї рiчницi Дня Незалежностi України та з метою збереження кращих традицiй українського народу в Червоноградськiй ОДПI Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi нещодавно вiдбувся конкурс на кращий прикладний витвiр з вишиванки та на кращу вишиванку.
    Його мета - виховання любовi i бережливого ставлення до спадщини українського народу та поширення культурних традицiй в Українi.
    На конкурсi були представленi вишитi роботи, серед яких - сорочки, рушники, сукнi, картини. Всi експонати вишитi працiвниками податкової iнспекцiї.
    На завершення заходу, органiзацiйний комiтет оцiнив вироби та обрав переможцiв. Зi слiв представникiв органiзацiйного комiтету унiкальнiсть заходу в тому, що вiн пiдтвердив основоположну iдею: головне, не ким ти працюєш, а ким себе вiдчуєш - представником великої української нацiї. Працiвники податкової iнспекцiї довели, що цiнують українськi традицiї та ще раз продемонстрували, що для України означає вишиванка.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради