ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Не втрачає актуальностi - легалiзацiя виплати заробiтної плати
    Нещодавно за участi представникiв Червоноградської ОДПI ГУ ДФС у Львiвськiй областi вiдбулося засiдання мiської робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення. У заходi взяли участь також фахiвцi Головного управлiння Держпрацi у Львiвськiй областi, Червоноградської мiської ради, Сокальського об'єднаного управлiння ПФУ Львiвської областi та Червоноградського мiського центру зайнятостi населення.
    В ходi зустрiчi було заслухано фiзичних осiб - пiдприємцiв та посадових осiб пiдприємств, якi допустили виплату заробiтної плати за червень 2017 року з порушенням вимог чинного законодавства. Кожен роботодавець прозвiтував про причини виплати найманим працiвникам заробiтної плати нижче мiнiмального розмiру. Також, суб'єкти господарювання отримали квалiфiковану консультацiю, роз'яснення норм трудового та податкового законодавства.
    На завершення заходу, платникам податкiв наголосили на необхiдностi приведення зарплати у вiдповiднiсть до норм чинного законодавства, а також повiдомили про можливу вiдповiдальнiсть за порушення трудового законодавства.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради