ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Рiвень заробiтної плати на контролi
    Днями начальник Червоноградської ОДПI Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi Оксана Полтавець взяла участь у черговому засiданнi мiської тимчасової комiсiї з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати. Засiдання вiдбулося пiд керiвництвом заступника мiського голови Вiталiя Гаманюка.
    Пiд час засiдання було проаналiзовано причини виникнення порушень чинного законодавства при нарахуваннi заробiтної плати найманим працiвникам нижче законодавчо встановленого мiнiмуму та за результатами обговорення було надано рекомендацiї роботодавцям, вiдповiдно до яких має бути виправлена ситуацiя, що склалася. Також члени комiсiї наголосили роботодавцям на необхiдностi дотримання законодавства щодо офiцiйного оформлення трудових вiдносин з найманими працiвниками та вжиття всiх заходiв щодо виплати заробiтної плати своїм працiвникам у розмiрi не менше 3200 гривень на мiсяць.
    З початку року на засiданнях комiсiй та робочих груп у м. Червоноградi заслухано понад 130 працедавцiв, якi нараховують заробiтну плату нижче законодавчо встановленого рiвня.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради