ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Передбачена вiдповiдальнiсть за порушення трудового законодавства
    Днями, пiд керiвництвом заступника мiського голови Вiталiя Гаманюка проведено чергове засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення. Засiдання вiдбулося за участi начальника Червоноградської ОДПI Оксани Полтавець та представникiв органiв мiсцевої влади, а також запрошених суб'єктiв господарювання.
    В ходi зустрiчi було заслухано присутнiх та проаналiзованi причини щодо нарахування та виплати заробiтної плати нижче мiнiмальної.
    Очiльник iнспекцiї звернула увагу роботодавцiв на неприпустимостi виплати заробiтної плати нижче законодавчо встановленого рiвня. Адже це є порушенням трудового законодавства. Було роз'яснено дiюче законодавство щодо оподаткування заробiтної плати.
    На завершення, наголосили про змiни у системi штрафних санкцiй за порушення трудового законодавства та законодавства про оплату працi з 1 сiчня 2017 року. Нагадали, що значно збiльшено розмiр фiнансової вiдповiдальностi за допуск працiвника до роботи без оформлення трудових вiдносин (штраф у розмiрi 30 мiнiмальних зарплат).
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради