ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Податки у творчостi червоноградських дiтей
    У примiщеннi Червоноградської ОДПI вiдбулось урочисте нагородження учасникiв конкурсу дитячої творчостi ,,Податки очима дiтей".
    Конкурсантами були учнi загальноосвiтнiх навчальних закладiв вiкових категорiй 7-11 та 12-15 рокiв. Конкурс проводився за такими напрямами дитячої творчої дiяльностi з податкової та митної тематики:
    художнi твори, твори декоративно-прикладного мистецтва;
    лiтературнi твори;
    комп'ютерна графiка (комп'ютерна анiмацiя).
    Начальник Червоноградської ОДПI Оксана Полтавець наголосила, що конкурс дитячої творчостi ,,Податки очима дiтей" дає можливiсть виявити те, наскiльки дiти розумiють роль, мiсце та значення податкiв, як орiєнтуються в сьогоденнi.
    Привiтавши юнi таланти, очiльник iнспекцiї щиро подякувала всiм дiтям, якi прийняли участь у конкурсi, побажала творчого натхнення, здоров'я, втiлення нових iдей.
    Кращi роботи були вiдiбранi для участi у другому етапi, який вiдбудеться протягом травня-червня 2017 року в Головному управлiннi ДФС у Львiвськiй областi.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради