ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 Чергове засiдання робочої групи з питань легалiзацiї заробiтної плати
    В середу, на черговому засiданнi мiської робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення очiльник Червоноградської ОДПI - Оксана Полтавець, спiльно з представниками органiв мiсцевої влади обговорили питання щодо повноти, правильностi нарахування та виплати заробiтної плати найманим працiвникам.
    На зустрiч були запрошенi суб'єкти господарювання якi допустили за лютий 2017 року виплату заробiтної плати нижче законодавчо встановленого мiнiмального розмiру. Присутнi провели детальний аналiз передумов виплати заробiтної плати з порушенням вимог законодавства. Була проведена роз'яснювальна робота щодо повноти, правильностi нарахування та виплати заробiтної плати найманим працiвникам, легалiзацiї працi та iнше.
    На завершення, платникам податкiв наголосили на обов`язкове оформлення трудових вiдносин iз найманими працiвниками та звернули увагу на вiдповiдальностi за порушення вимог трудового законодавства.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради