Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради
Культура. Парк культури і відпочинку
      Парк культури був заснований в радянський перiод, в 1973 роцi.Основним завданням парку культури i вiдпочинку є органiзацiя вiльного часу, активного вiдпочинку i розваг, задоволення культурних запитiв рiзних груп населення, створення умов для вiдновлення фiзичних, духовних сил, спiлкування людей у сферi дозвiлля, розвиток художньої i технiчної творчостi.
      На територiї парку функцiонувало - 4 атракцiона. Поступово матерiально -технiчна база поновлювалась, старi атракцiони демонтованi i придбанi новi:Веселi гiрки, Сонечко, Сюрприз, Дзвiночок, Дитяча залiзна дорога .У 2007 роцi за пiдтримки мiського голови Iгора Чудiйовича було придбано новий атракцiон "Ланцюгова карусель" ,яка користується попитом як у дiтей так i у дорослих.
      На даний час до послуг вiдвiдувачiв: 9 атракцiонiв, якi кожен рiк проходять обстеження спецiалiзованою органiзацiєю для отримання дозволу на подальшу їх експлуатацiю , зал дитячих iгрових автоматiв, батути , тенiсна площадка, волейбольний майданчик а також кафе,алеї для пiшохiдних прогулянок, лавки для вiдпочинку.
      Мiський парк культури i вiдпочинку став основним мiсцем проведення мiських свят:
      - кожної недiлi та у святковi днi мешканцiв нашого мiста розважають своєю музикою "Троїстi музики";
      - у лiтнiй перiод спiльно з громадською органiзацiєю "Майбутнi батьки України" проводиться робота з дiтьми по розважально-тематичнiй програмi ;
      Парк культури став популярним мiсцем вiдпочинку мешканцiв нашого мiста , тут створенi всi умови для розваги i вiдпочинку.


2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради