Освiта - хронiка подiй << Назад
 Семiнар "Iнновацiї на уроках математики" у Червоноградському НВК № 10
    01 березня 2018 року вiдповiдно до плану роботи IМЦО на базi ЧНВК № 10 був проведений семiнар вчителiв математики "Iнновацiї на уроках математики".
    Заступник директора з НВР Руслана Верескун презентувала школу та ознайомила усiх з основними напрямками роботи закладу. Практичний психолог Оксана Чумакова емоцiйно налаштувала усiх на позитивне сприйняття та рiзноманiтними вправами сприяла активiзацiї та мотивацiї педагогiв до роботи.
    Основна частина семiнару була присвячена темi "Майндмеппiнг - зручний та ефективний спосiб органiзацiї мислення учнiв", яку презентувала заступник директора, учитель математики Моравська Галина Олександрiвна. Учителi математики Бiлоус Марiя Миколаївна та Воєвода Наталя Степанiвна презентували досвiд своєї роботи з iнтелект-картами, демонстрували фрагменти урокiв.
    Вагомий внесок у роботу семiнару зробила голова м/о Равлик Наталя Василiвна. На семiнар був запрошений директор кол-центру "Граф" Тарас Тирко, який подiлився досвiдом роботи створеної нещодавно у мiстi Математичної школи iменi Шептицького. Методист IМЦО Андрусяк Катерина Петрiвна пiдвела пiдсумки роботи i вiдзначила високий рiвень проведення семiнару.
    На головну освiта хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради