Освiта - хронiка подiй << Назад
 Семiнар-практикум учителiв географiї та економiки ЗЗДО м.Червонограда
    13 лютого 2018 року, вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти м.Червонограда, Червоноградською ЗШ № 1 було органiзовано та проведено семiнар-практикум вчителiв географiї та економiки ЗЗДО мiста.
    Семiнар проводився на базi ТОВ "Клiнгспор", яке знаходиться у м. Великi Мости. Це спiльне українсько-нiмецьке пiдприємство, яке виготовляє вироби з абразивних матерiалiв.
    Пiд час семiнару вчителi географiї отримали iнформацiю з тематики iнновацiї технологiй, а також ощадливого та екологiчного факторiв виробництва, якi присутнi на пiдприємствi.
    Керiвник технiчного вiддiлу Якiв Лiтвiн ознайомив учасникiв семiнару з iсторiєю створення та розвитку промислового концерну "Klingspor", пiдприємства якого знаходяться в семи країнах свiту. Цiкавою для присутнiх була презентацiя про пiдприємство, яке успiшно працює та розвивається у м.Великi Мости. Пiд час екскурсiї виробничими цехами учасники семiнару мали змогу побачити усi процеси: вiд прийому сировини до пакування готових виробiв, а у лабораторiї вiддiлу якостi переконалися, як проходить тестування та якi високi вимоги ставлять до продукцiї, яку виготовляє пiдприємство.
    По завершеннi семiнару його учасники висловили свої позитивнi враження про почуте та побачене, яке обов'язково донесуть дiтям пiд час навчально-виховного процесу на уроках географiї та економiки.
    Особлива подяка за органiзацiю та проведення семiнару-практикуму директору, вчителю географiї та економiки ЧЗШ № 1 Суханову Олександру Олексiйовичу та вчителю географiї цiєї школи Джурак Ользi Iванiвнi.
    На головну освiта хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради