ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.2 >>Вниз >>На кiнець
 День Збройних Сил України
    06.12.2018 у День Збройних Сил України, у ЧЗШ №12 було проведено ряд заходiв, метою яких стало формування в учнiв розумiння понять "єднiсть", "цiлiснiсть", "незалежнiсть", "герой", "патрiот", "захисник".
    Учнi 3 - А класу спiльно з батьками та класним керiвником Запiсоцькою Надiєю Богданiвною готували вареники та зiбрали солодощi для воїнiв, якi виконують бойовi завдання в ООС.
    Вчитель образотворчого мистецтва Гудим Лiлiєю Сергiївною разом з учнями виготовили обереги для наших захисникiв. З усiєю щирiстю дитячої душi бажали захисникам України благополуччя i сил, здоров'я i щастя, мужностi та вiдваги.
    Опублiковано 07.12.2018
    Детальнiше...

 Семiнар вчителiв християнської етики та педагогiв-органiзаторiв
    Семiнар "Покликання до святостi - реальний вибiр сучасної людини" на базi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №4.
    22 листопада 2018 року на базi Червоноградської загальноосвiтньої школи i-III ступенiв №4 вiдбувся семiнар вчителiв християнської етики та педагогiв-органiзаторiв. Учасники семiнару вирушили до м. Володимир-Волинського. Прибувши до Володимира-Волинського, учасники семiнару взяли участь у Святiй Лiтургiї, яку вiдслужив о. Петро Венгрин iз монастиря оо. Василiян у Червоноградi.
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 STEM-орiєнтований пiдхiд до навчання в умовах освiтнього простору школи
    Сучасна освiта повинна вiдповiдати запитам особистостi та суспiльства, потребам економiки та свiтовим тенденцiям. Це завдання успiшно може виконати STEM-освiта (наука, технологiї, iнженерiя та математика). Так вважає вчитель англiйської мови ЧНВК №13 Сiнкiна Катерина Володимирiвна. Про те, як вчити школярiв застосовувати знання на практицi,експериментувати, розвивати учнiвськi здiбностi до аналiтичної й дослiдницької роботи, критичне мислення, мотивацiю школярiв до комплексного пiзнання нового повiдомила вона на майстер-класi, який провела 4 грудня для колег ЧЗШ №12.
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 Пiсня - душа народу!
    16 та 20 листопада у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I - III ступенiв №12 вiдбулося щорiчне "Свято української пiснi", в якому брали участь учнi 2 - 11 класiв.
    Школярi спiльно з батьками та класними керiвниками пiдготувалися до фестивалю (чудовий вокал, красивi костюми, захоплююча iнсценiзацiя). Дякуємо всiм за популяризацiю "української пiснi", особлива подяка батькам за пiдготовку в проведеннi свята. Любiть пiсню, продовжуйте традицiї i звичаї нашого народу, зберiгайте i поповнюйте творчу спадщину!
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 Квест у школi. Весело, швидко. Кмiтливо
    26.11.2018 у ЧЗШ №12 вiдбулося аматорське спортивно-iнтелектуальне змагання, яке органiзували педагог-органiзатор Вольська Тетяна Вiкторiвна та учнiвське самоврядування. Участь брали вчителi та учнi 10-го та 11 - А класiв.
    Пiд час проходження квесту кожна команда мала ряд станцiй, де керiвники проводили з гравцями рiзноманiтнi творчi завдання. Учасникам необхiдно було назвати предмети за асоцiативними запитаннями iнших членiв команди, скласти пазли з iншомовними словами, розв'язати логiчнi задачi, позмагатися в хореографiчнiй майстерностi, вiдгадати слова iсторичних кросвордiв.
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 Ми пам'ятаємо...
    23 листопада у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I - III ступенiв №12 для учнiв 7-8 класiв заступником директора Галабурдою Оксаною Володимирiвною було проведено лiнiйку Пам'ятi жертв Голодомору.
    Пам'ять - нескiнченна книга, в якiй записано все: i життя людини, i життя країни. Там багато сторiнок вписано кривавими i чорними кольорами. Щороку Україна прихиляє колiна перед мiльйонами жертв Голодомору 1932-1933 рокiв. Школярi на конкретних фактах ознайомилися з причинами цього страшного лиха, почули спогади очевидцiв трагедiї. Спiльною молитвою i хвилиною мовчання вшанували пам'ять безневинних жертв страшного голодомору.
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 Провели виховний захiд "Ми роду козацького дiти, землi української цвiт"
    22 листопада 2018 року в ЧНВК №13 учнi 3-А та 3-Б класiв (класнi керiвники Базарницька I. Й., Спiвак Б. В.) провели виховний захiд "Ми роду козацького дiти, землi української цвiт". На святi були присутнi батьки учнiв - учасники АТО. Волонтер, учитель Мартинович О. Я, показала усiм присутнiм експонати шкiльного музею з експозицiї "Нашi воїни - герої країни".
    Опублiковано 03.12.2018
    Детальнiше...

 Семiнар iнструкторiв фiзичної культури закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда
    28 листопада 2018 року вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти на базi закладу дошкiльної освiти № 16 вiдбувся мiский семiнар iнструкторiв фiзичної культури ЗДО м. Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник на тему "Скандинавська хода - ефективна здоров'язбережувальна технологiя в освiтньому процесi ЗДО".
    Кравченко Наталя Iванiвна, директор ЗДО № 16, презентувала роботу закладу та пiдкреслила цiннiсть роботи iнструкторiв з фiзичної культури щодо здоров'язбережувального клiмату в закладах дошкiлля.
    Опублiковано 03.12.2018
    Детальнiше...

 Новий сучасний садок - заклад дошкiльної освiти №10 м.Червонограда
    У морозяний Михайлiв день, вiдповiдно до плану iнформацiйно-методичного центру освiти, тепло приймав колектив ЗДО №10 (Олексович Анжелiка Вячеславiвна, директор; Бучинська Тетяна Михайлiвна, вихователь-методист) педагогiв ЗДО №2 (Крамчанiнова Вiкторiя Вiкторiвна, директор; Олiярник Мар'яна Богданiвна, вихователь-методист) та Закус Галину Василiвну, методиста IМЦО.
    Гостi високо оцiнили творчу вiдповiдальнiсть вихователiв iз оформлення груп, текстильних стiн та дверей.
    Опублiковано 30.11.2018
    Детальнiше...

 Вiк лицарства
    25.11.2018 учнi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №12 пiд час позаурочного заходу помандрували у добу хоробрих лицарiв та прекрасних дам. Учитель зарубiжної лiтератури Буджерин Лiлiя Володимирiвна пiсля вивчення семикласниками роману В. Скотта "Айвенго" органiзувала для школярiв лицарський турнiр.
    Команди "Вiдвага" (7-А), "Народженi перемагати" (7-Б), "Золотi орли" (7-В) презентували свої щити з гербами i кодекси честi, за допомогою iконографiки пригадали головнi епiзоди роману. Щоб вiдчути атмосферу середньовiччя, семикласники переглядали фрагменти кiнофiльму; умiння володiти художнiм словом демонстрували у конкурсi "Комплiмент для дами". Школярi емоцiйно дискутували щодо того, яким повинен бути сучасний лицар. Найактивнiшi отримали корону переможця.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 Конкурс "Людина починається з добра" у ЧЗШ I ст. №11
    Сьогодення потребує не лише добрих справ, а й милосердя, чуйностi, толерантностi, спiвчуття. Саме такi якостi намагаються виховувати в учнiв школи нашi педагоги.
    Тому 13 листопада у Всесвiтнiй день доброти для четвертокласникiв проведено конкурс "Людина починається з добра", який пiдготували педагог-органiзатор Прокопчук Марiя Iванiвна та завiдувач бiблiотеки Барнасюк Свiтлана Григорiвна. Завдання були цiкавi i мали пiзнавальний характер. Учнi iз задоволенням розгадували кросворд, iнсценiзували твори В.О. Сухомлинського, декламували вiршi, малювали iлюстрацiї до оповiдань письменника,спiвали пiснi про ввiчливi слова i доброту.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 Зустрiч учнiв ЧЗШ I ст. №11 з Олександром Зiмбою
    9 листопада, в день української писемностi та мови, учнi 2-Б (вчитель Куровець Снiжана Валерiївна) i 2-В (вчитель Козловська Тетяна Iгорiвна) класiв ЧЗШ I ступеня № 11 мали незабутню зустрiч з львiвським дитячим письменником Олександром Зiмбою - заслуженим тренером України з важкої атлетики, засновником видавництва "Вiсiм лапок" та автором серiї казок "Веселi пригоди Бровка та Мурчика".
    Пiд час зустрiчi з другокласниками Олександр Зiмба розповiв про себе, про те, як вiн став дитячим автором. Письменництвом почав займатися усього чотири роки тому, а надихнули його до лiтературної працi власнi онуки. Пес Бровко та котик Мурчик - реальнi персонажi, за якими пан Олександр спостерiгав i вирiшив зробити героями своїх книжок, яких у нього уже 22. Годинна зустрiч промайнула непомiтно. Олександр Iванович зарядив усiх позитивом, радiстю i бажанням змiнювати себе. Дiти та дорослi щиро дякували гостю за чудову зустрiч.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 Вшанування жертв голодомору у ЧЗШ I ст. №11
    23.11.2018 колектив нашої школи вшанував пам'ять українцiв, якi стали жертвами голодомору 1932-1933 р.р.
    На першому уроцi вчителi з дiтьми провели iнформацiйнi хвилини, переглянули вiдеоролики та слайди, обговорили їх, виготовили символiчнi квiти незабудки, якi прикрiпили до карти України. Пам'ять жертв голодомору вшанували хвилиною мовчання. Кожен отримав iнформацiйний буклет "Запали свiчку пам'ятi".
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 "Українськi вишиванки, наче райдужнi свiтанки" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня №11
    7 листопада вiдбулося нацiонально-патрiотичне свято "Українськi вишиванки, наче райдужнi свiтанки", яке пiдготувала i провела разом з своїми вихованцями вчитель 3-Б класу Гануляк Галина Степанiвна.
    На святi панував пiднесений настрiй, всi милувалися барвистими вiзерунками вишиванок, насолоджувались українськими пiснями та вiршами. Метою свята було показати усiм присутнiм, що українцi незламнi духом, готовi захищати свою країну та iсторiю. Слова подяки висловила директор школи Красiльчук Богдана Ярославiвна, адже актуально i важливо сьогоднi повертатися до своїх першоджерел, черпати снагу у духовних i культурних надбаннях предкiв.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 "Мово моя, ти - чарiвна зiрниця" у ЧЗШ I ст. №11
    12 листопада у 3-В класi було проведено свято "Мово моя, ти - чарiвна зiрниця", присвячене Дню української писемностi та мови.
    Вступне слово мала класний керiвник Миронова Галина Богданiвна, яка розповiла про те, що рiдна мова - це найцiннiший скарб нашого народу. Дiти декламували вiршi, спiвали пiснi про Україну та мову, читали гуморески Павла Глазового та iнших гумористiв. Зворушливо розповiдали учнi про сумнi сторiнки нашої iсторiї, коли впродовж вiкiв знищували українську мову.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 "Ми вже школярi" у ЧЗШ I ст. №11
    20 листопада у 1-Б класi вчителем Пташкограй Олександрою Михайлiвною було проведено виховний захiд "Ми вже школярi".
    Зовсiм недавно випускники дитячих садочкiв стали учнями ЧЗШ I ст. №11. За короткий час засвоїли правила поведiнки у школi, на уроках, навчились читати, рахувати, думати, знайшли нових друзiв. Про це впевнено розповiли батькам i гостям свята. Свої артистичнi здiбностi проявили у розiгруваннi сценок i у декламуваннi вiршiв.
    У вiдзнятому ролику розповiли для чого потрiбно вчитися, якi предмети стали улюбленими. Урочисто пролунала обiцянка першокласника.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 Мiський семiнар вихователiв-методистiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник
    На сучасному етапi розвитку системи освiти все бiльше уваги придiляється професiйному розвитку й освiтi педагогiв. Перед вихователем-методистом закладу дошкiлля стає питання - як зробити, щоб кожен педагог став активним, зацiкавленим учасником роботи рiзноманiтних форм професiйних об'єднань?
    15 листопада 2018 року на базi ЗДО № 12 ( вiдбувся практичний семiнар вихователiв-методистiв ЗДО м. Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник на тему "Iнтерактивнi форми роботи з педагогами".
    Опублiковано 22.11.2018
    Детальнiше...

 Творча зустрiч педагогiчних колективiв закладу дошкiльної освiти № 19 та ЧНВК № 3 м. Червонограда
    Напередоднi зимових днiв у ЗДО № 19 вiдбулася тепла творча зустрiч педагогiчних колективiв дошкiльного закладу № 19 (Кожуховська Надiя Володимирiвна, директор; Жигайло Мар'яна Богданiвна, вихователь-методист) та Червоноградського навчально-виховного комплексу № 3 (Шкiлюк Петро Євгенович, директор; Мiстюкова Свiтлана Володимирiвна, заступник директора з НВР у початковiй школi).
    Вихователi старших груп дали вiдкритi заняття.
    Опублiковано 21.11.2018
    Детальнiше...

 Проведено олiмпiаду з трудового навчання
    17 листопада 2018 року на базi Червоноградської гiмназiї було проведено олiмпiаду з трудового навчання серед учнiв 9-11 класiв, в яких взяли участь 27 школярiв. Учням було запропоновано теоретичне та практичне завдання.
    Опублiковано 21.11.2018
    Детальнiше...

 У ЧНВК №13 вiдбулась зустрiч учнiв 9-11 класiв iз деканами Львiвського нацiонального унiверситету iм. Iвана Франка
    У середу 14 листопада 2018 року у ЧНВК №13 вiдбулась зустрiч учнiв 9-11 класiв iз деканами фiлологiчного, геологiчного,географiчного факультетiв та факультету культури i мистецтв Львiвського нацiонального унiверситету iм. Iвана Франка.
    Старшокласники переглянули надзвичайно цiкаву вiдеопрезентацiю про один iз найпрестижнiших вищих навчальних закладiв України, отримали iнформацiю про дiяльнiсть цих факультетiв та особливостi вступної кампанiї 2019 року. Ця зустрiч проходила в рамках багаторiчної спiвпрацi ЧНВК № 13 та ЛНУ iменi Iвана Франка.
    Опублiковано 20.11.2018
    Детальнiше...

 День писемностi в ЧЗШ №6
    З 5 по 9 листопада з нагоди Дня української писемностi i мови вчителi української мови та лiтератури Червоноградської загальноосвiтньої школи №6 школи провели програму тематичних заходiв.
    Учитель Лапчак Зiнаїда Ярославiвна провела у 5-А класi вiкторину "Маленькi знавцi рiдної мови". Шаловило Олена Федорiвна у 7 класах провела конференцiю "Iсторiя виникнення писемностi". У 10, 11 класах учнi демонстрували проекти, присвяченi Дню української писемностi i мови (учитель Остапчук Антонiна Iванiвна).
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

 У Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №5 вiдбувся мiський семiнар-практикум учителiв хiмiї
    8 листопада у м.Львiв вiдбувся мiський семiнар-практикум учителiв хiмiї, який органiзувала Лiлiя Миколаївна Волошин, учитель-методист Червоноградської загальноосвiтньої школи №5. Тема семiнару "Iнновацiйнi пiдходи у викладаннi хiмiї".
    Учителi вiдвiдали iнтерактивний музей "Таємна аптека". Теоретична частина семiнару вiдбувалася в поєднаннi з практичною.
    Iсторiя цього незвичного музею розпочалась у 2012 роцi, коли в аптецi "Пiд Угорською короною" пiд час проведення будiвельно-вiдновлюваних робiт було знайдено таємничий вхiд у пiдземелля. Тут виявлено давню фармацевтичну лабораторiю, у якiй таємничий аптекар досi варить мило для хабарникiв, виготовляє пiгулки для щастя. Усi експонати автентичнi, наданi з унiкальної приватної колекцiї. Тепер це не тiльки дiюча аптека, але i новий та цiкавий об'єкт на туристичнiй мапi Львова.
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський семiнар учителiв трудового навчання
    13 листопада на базi Червоноградської загальноосвiтньої школи №1 вiдбувся мiський семiнар учителiв трудового навчання.
    Учитель-методист вищої категорiї Демченко Галина Володимирiвна провела майстер-клас на тему "Виготовлення ялинкової прикраси в технiцi декупаж".
    Присутнi вчителi ознайомилися з даною технiкою та вдосконалили свої знання i вмiння працювати з серветками, застосовуючи на практицi рiзнi прийоми виготовлення та оздоблення виробiв.
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

 Результативна адаптацiя п'ятикласникiв - основа успiху
    8 листопада 2018 року у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №12 вiдбулося засiдання методичної ради, на якому було проаналiзовано особливостi адаптацiйного перiоду п'ятикласникiв до навчання в основнiй школi.
    Заступник директора Кiшак Зоряна Мирославiвна змоделювала найпоширенiшi труднощi, якi долають учнi, починаючи навчатися у п'ятому класi, презентувала результати анкетування батькiв, школярiв, проаналiзувала успiшнiсть п'ятикласникiв з української мови та математики. Практичний психолог Пелипець Лiлiя Iванiвна продемонструвала результати соцiометричних дослiджень, звернула увагу на рiвень мотивацiї до навчання п'ятикласникiв школи, ознаки тривожностi у школярiв цього вiку, особливостi кожного класного колективу.
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський семiнар-практикум для вчителiв географiї
    06.11.2018 року на базi Червоноградського НВК № 3 вiдбувся мiський семiнар-практикум для вчителiв географiї "Особливостi виробничого процесу пiдприємств харчової промисловостi на прикладi хлiбозаводу ТМ "Кристинопiльський хлiб".
    Для вчителiв проведено екскурсiю по мiсцевому хлiбозаводу, пiд час якої ознайомлено з технологiєю виробництва хлiба, презентовано продукцiю пiдприємства.
    Практичною реалiзацiєю набутого досвiду вчителям можна скористатися на уроках географiї в 9 класi у процесi вивчення тем: "Нацiональна економiка", "Рiзноманiтнiсть пiдприємств та чинники їх розмiщення", "Вторинний сектор господарства" та "Харчова промисловiсть України".
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

 Писанкове дерево у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня №11
    У час наближення свята Воскресiння Господнього у ЧЗШ № 11, як у справжнiй казцi, виросло писанкове дерево. Росте собi у вестибюлi школи i пишається рiзнобарвними писанками на своєму вiттi.
    А допомогли йому з'явитися на свiт учнi, якi виготовили яскравi, мальовничi писанки i власноруч почепили їх на деревце. Тепер - це мiсце масового збору школярiв, якi приводять сюди своїх батькiв, друзiв, знайомих, щоб продемонструвати саме свою писанку, адже вона - найкраща, бо виготовлена з любов'ю.
    Опублiковано 20.04.2018
    Детальнiше...

 Писанка мрiй Червоноградської загальноосвiтньої школи I ступеня №11
    Так назвали колективну творчу справу у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня №11. Як вiдомо, коли багато позитивних думок, бажань, дiй концентрується в одному мiсцi, то є багато шансiв, що усе буде реалiзовано, адже твориться потужна добра енергетика, яка заряджає на позитивне вирiшення задуманого.
    Керуючись цiєю теорiєю, вчителi та учнi школи виготовили писанку мрiй, сформовану з маленьких рiзнокольорових метеликiв. I це не просто метелики, адже на крильцях кожного з них записанi найсокровеннiшi мрiї i бажання нашого колективу - миру i процвiтання Українi, злагоди i благополуччя родинам, здоров'я, радостi i щастя кожнiй людинi. Устами дiтей говорить iстина. То ж нехай все задумане збудеться!
    Опублiковано 20.04.2018
    Детальнiше...

 Виховний захiд "Молитва, заповiдь свята - пожива для душi i тiла" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ст. №11
    29 березня 2018 року у ЧЗШ I ст. №11 вiдбувся виховний захiд "Молитва, заповiдь свята - пожива для душi i тiла", який пiдготувала i провела педагог-органiзатор Прокопчук Марiя Iванiвна разом з учнями 4-х класiв.
    Метою заходу було ознайомити присутнiх iз Божими Заповiдями i вчити жити за Божими законами, розвивати вмiння спiлкуватися у молитвi з Богом, виховувати чистi моральнi почуття. Дiти довели, що молитва - це спiлкування людини з Богом, а також дуже могутнiй засiб, щоб отримати вiд Бога бажанi ласки.
    Опублiковано 20.04.2018
    Детальнiше...

 Батькiвськi збори "Що важливiше для вашої дитини: книга чи комп'ютер?" у Червоноградськiй ЗШ I ст. №11
    22 березня 2018 року у ЧЗШ I ст. №11 вiдбулися збори для батькiв учнiв 3-х класiв "Що важливiше для вашої дитини: книга чи комп'ютер?", якi провели директор школи Красiльчук Богдана Ярославiвна та завiдувач бiблiотеки Барнасюк Свiтлана Григорiвна.
    Метою зборiв було ознайомити батькiв iз функцiєю дитячої книги у сiм'ї, пояснити значення дитячої лiтератури для всебiчного розвитку дитини, а також визначити переваги i недолiки комп'ютера в життi школяра, поговорити про правила роботи за ним.
    Опублiковано 20.04.2018
    Детальнiше...

 Весняний БАЛ у ЧЗШ № 14
    18 квiтня 2018 року у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ступенiв №14 пройшов Весняний БАЛ.
    Свято проводиться вже шостий рiк поспiль. Доброю традицiєю стало щовесни збирати повний зал батькiв та гостей, щоб поринути у вихор романтичної музики i танцю. Дiти разом iз класними керiвниками та хореографами старанно готувались до свята, щоб здивувати усiх прекрасним танцем, нiжним i трепетним - учнi початкової школи, майстерним i романтичним - старшокласники. Святковий настрiй i музика танцю торкнулись до серця кожного.
    Опублiковано 20.04.2018
    Детальнiше...

 Великоднi вiзерунки розквiтли у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня №11
    Стараннями наших учнiв, їхнiх батькiв i талановитих учителiв школа оживає в очiкуваннi свята Воскресiння Христового.
    У шкiльнiй бiблiотецi, наче у вулику, гамiрно i людно. Кожен iз класiв представив свою колективну справу - власноруч виготовленi Великоднi композицiї iз вишиваних рушникiв, писанок, пасочок, вiночкiв. Тут - святково прибранi кошички, урочистi свiчi, рiзнобарвнi квiти, розкiшнi витинанки. А основне - святкова атмосфера, що заполонила школу. Дiти iз захопленням презентують свої напрацювання: розповiдають iсторiю свята Воскресiння, читають поезiї, приуроченi святу, вiтальними словами звертаються один до одного i до усiх присутнiх.
    Опублiковано 20.04.2018
    Детальнiше...

 Обласний конкурс екологiчних агiтбригад "Земля - наш спiльний дiм. Рацiональне природокористування"
    14 квiтня 2018 року Департамент освiти та науки Львiвської обласної державної адмiнiстрацiї спiльно з Львiвським обласним центром еколого-натуралiстичної творчостi провели обласний конкурс екологiчних агiтбригад "Земля - наш спiльний дiм. Рацiональне природокористування".
    Червоноград на конкурсi був представлений трьома командами - це команди ЦЕНТУМу, ЧНВК № 10 та ЧЗШ № 14. Приємно вiдзначити високу майстернiсть учасникiв, креативну роботу їх керiвникiв. Колектив ЦЕНТУМу "Quo vadis" посiв у конкурсi III мiсце.
    Опублiковано 20.04.2018
    Детальнiше...

 Свято "В гостях у Весни" у Червоноградськiй ЗШ I ст. №11
    29 березня 2018 року у 2-В класi ЧЗШ № 11 вiдбулося свято "В гостях у Весни".
    Цiкаво, весело, сучасно учнi познайомили глядачiв iз традицiями нашого народу.
    Проникливi привiтання створили святковий настрiй. Артистично продекламованi вiршi, зiгранi сценки з цiкавiстю сприймалися глядачами. Дiти спiвали веснянки, гаївки, водили хороводи, танцювали, закликали весну.
    Весняне свято принесло багато радостi, тепла, посмiшок!
    Опублiковано 20.04.2018
    Детальнiше...

 Заходи до вшанування пам'ятi Т.Г. Шевченка в Червоноградськiй ЗШ №6
    12 березня 2018 року в початкових класах Червоноградської загальноосвiтньої школи №6 вiдбулися заходи до вшанування пам'ятi Т.Г. Шевченка.
    Школярi мали змогу познайомитися з життям i творчiстю великого Кобзаря. Так, учнi 3-Б класу з класним керiвником Хмiль Тетяною Богданiвною взяли активну участь у конкурсi малюнкiв "Шевченковi твори очима дiтей". Дiти озвучили малюнки за змiстом вiршiв.
    Цiкавими були Шевченкiвськi читання "Скарб безсмертного Кобзаря", проведенi у шкiльнiй бiблiотецi учнями 3-А класу (класний керiвник Цюприк Галина Михайлiвна).
    Опублiковано 05.04.2018
    Детальнiше...

 Обласнi змагання "Шкiльна футзальна лiга України 2018"
    22 березня 2018 року у м.Буськ проводились обласнi змагання з футзалу "Шкiльна футзальна лiга України 2018".
    У них брали участь команда учнiв Червоноградського НВК № 3, переможець обласного зонального змагання з футзалу, та вчитель фiзичної культури Мишок Тарас Павлович.
    Професiйно пiдготовлена команда ЧНВК № 3 виборола I мiсце i братиме участь у Всеукраїнських зональних змагання "Шкiльна футзальна лiга України 2018".
    Опублiковано 05.04.2018
    Детальнiше...

 Семiнар заступникiв директорiв з навчально-виховної роботи на базi Червоноградської ЗШ №6 та ЧСШ № 8
    21 березня 2018 року на базi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №6 та Червоноградської середньої спецiалiзованої школи №8 вiдбувся семiнар заступникiв директорiв з навчально-виховної роботи "Морально-етичне виховання школярiв у системi виховної роботи НЗ. Сучаснi реалiї та вимоги часу".
    План проведення семiнару був досить насиченим i включав, окрiм теоретичної частини, екскурсiю Українським католицьким унiверситетом ( м. Львiв).
    Опублiковано 05.04.2018
    Детальнiше...

 Семiнар учителiв фiзики мiста Червонограда на базi музеїв мiста Львова
    22 березня 2018 року на базi ЧЗШ № 14 та музеїв мiста Львова вiдбувся семiнар учителiв фiзики мiста з проблеми "Час iсторiї. Iсторiя часу".
    Учителi вiдвiдали Народний музей метрологiї та вимiрювальної технiки, Львiвський iсторичний музей (вiддiл iсторичних коштовностей) та палац Бандiнеллi.
    Отриманi методичнi рекомендацiї щодо використання музейної педагогiки, розробки музейних урокiв та матерiали для проведення урокiв оn-linе сприятимуть творчому пошуку вчителiв, урiзноманiтненню методики проведення сучасних урокiв та позакласних заходiв з фiзики.
    Опублiковано 05.04.2018
    Детальнiше...

 Похiд учнiв Червоноградської ЗШ I ст. № 11 у Нацiональний музей
    14 березня учнi 3-А класу, вчитель Станасюк Оксана Iванiвна, вiдвiдали Червоноградський Нацiональний музей.
    Екскурсовод цiкаво i доступно розповiла учням про народне мистецтво Сокальщини. Ознайомила iз "добрячинськими" чорно-бiлими вишиванками i "завишенськими" сорочками. Дiти iз цiкавiстю розглядали iнтер'єр сокальського житла кiн. ХIХ- поч. ХХ ст.
    Опублiковано 05.04.2018
    Детальнiше...

 Iнтелектуальний конкурс "Найрозумнiший" у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11
    02 березня 2018 року вiдбувся iнтелектуальний конкурс "Найрозумнiший" серед учнiв 2-х класiв, який пiдготувала i провела Юристовська Iрина Михайлiвна.
    Учасники команд "Всезнайки" (2-А), "Пiзнайки" (2-Б), "Розумники" (2-В) змагалися в раундах: "Дешифрувальник", "Ребуси", "Оратор", "English crossword", "Обери категорiю".
    Свої знання в "глядацькому марафонi" продемонстрували вболiвальники.
    Доповнили захiд iнсценiзацiї гуморесок про шкiльне життя та пiснi у виконаннi другокласникiв.
    Школярi переконались у силi науки, адже знання потрiбнi завжди i всюди.
    Опублiковано 05.04.2018
    Детальнiше...

 Цiкава зустрiч учнiв ЧЗШ № 12 з викладачами механiко-математичного факультету Львiвського нацiонального унiверситету iм. I.Франка
    22 березня 2018 року ЧЗШ №12 вiдвiдали викладачi механiко-математичного факультету Львiвського нацiонального унiверситету iм. I.Франка - Притула Ярослав Григорович, доцент кафедри математичного та функцiонального аналiзу, та Романiв Олег Миколайович доцент кафедри алгебри i логiки.
    Вони зустрiлися iз учнями 10-11 класiв та розповiли про специфiку навчання, майбутнi перспективи студентiв механiко-математичного факультету.
    Учнi прослухали цiкавi лекцiї викладачiв i мали можливiсть заглибитися у свiт теорiї множин, логiки, теорiї ймовiрностей i математичної статистики. Були зробленi висновки, що навички математичного мислення потрiбнi всiм.
    Опублiковано 05.04.2018
    Детальнiше...

 Пiзнавальне заняття у дошкiльному навчальному закладi № 12 м.Червонограда
    Веселi та пiзнавальнi "Пригоди козенят" вiдбулися 15 березня 2018 року в ДНЗ №12 у II молодшiй групi "Веселка".
    У торбинцi мишка принесла малюкам цiкаву книжку "Вовк та козенята". За допомогою iлюстрацiй дiти пригадали змiст вiдомої казки, проаналiзували небезпеки, якi чекали на козенят. Виконуючи пальчикову вправу, дiти будували хатку, пiд час фiзкультхвилинки кожна дитина побувала у ролi козеняти.
    Отриманi знання дiти закрiпили з допомогою малюнкiв у дидактичнiй грi "Можна чи не можна робити?". Провела заняття вихователь Боруцька Галина Iванiвна.
    Опублiковано 05.04.2018
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.2 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради