Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Усний журнал "У пошуках кращої долi", присвячений борцям за волю України у Червоноградськiй ЗШ I-III ст. № 12
    29 сiчня 2018 р. в Червоноградськiй ЗШ№12 учнi 8-Б класу (класовод Скалецька Наталя Богданiвна) разом iз шкiльним бiблiотекарем Зубрицькою Людмилою Федорiвною провели усний журнал "У пошуках кращої долi", присвячений борцям за волю України.
    Шкiльний бiблiотекар розкрила головнi сторiнки журналу, а саме: 1 сторiнка - "Аура нацiї", 2 сторiнка - "Борцi за волю України", 3 сторiнка - "Українська жiнка в нацiонально - визвольнiй боротьбi".
    Детальнiше...

 Майстер - клас "Як стати авторoм педагогiчного видання" з вихователями-методистами ЗДО м. Червонограда
    7 лютого 2018 року вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти на базi дошкiльного навчального закладу № 9 (Мастикаш Наталя Володимирiвна, директор; Дмитрук Наталя Валерiвна, вихователь-методист) м.Червонограда вiдбувся майстер - клас "Як стати автором педагогiчного видання" з вихователями-методистами ЗДО мiста, який провела Занiк Галина Вiталiївна, методист кабiнету розвитку освiти ЛОIППО.
    Пiд час тренiнгу розглянуто питання щодо написання статей у фаховi журнали, опрацьовано матерiали видавництва "Основа".
    Детальнiше...

 Профорiєнтацiйний захiд у Червоноградськiй гiмназiї
    З метою формування у гiмназистiв вiдповiдального ставлення до планування професiйної кар'єри за допомогою розширення знань про свiт професiйної працi, iнформування про розмаїття професiй i основнi правила вибору професiї 01 лютого 2018 року з гiмназистами 7(11) класiв був проведений профорiєнтацiйний захiд спецiалiстом Червоноградської мiської фiлiї Львiвського обласного центру зайнятостi Бластер Свiтланою Миколаївною.
    Детальнiше...

 "Без корiння сохне все живе" - результат роботи над проектом "Iсторiя моєї родини в iсторiї України" у Червоноградськiй ЗШ I-III ст. № 12
    Цю просту iстину добре розумiють десятикласники Червоноградської загальноосвiтньої школи №12, якi 6 лютого 2018 року продемонстрували однокласникам, педагогам результати роботи над проектом "Iсторiя моєї родини в iсторiї України".
    Балицька Софiя, Зьомбра Тетяна, Самсiн Юлiана, Ганжала Марта, Турко Вiталiй та iншi збирали iнформацiю про долi свої предкiв, старi свiтлини, розповiдi про важливi подiї з життя пращурiв, укладали свої родовiднi дерева. Мотивувала до цього дослiдження школярiв учитель iсторiї Шеремета Iрина Василiвна.
    Детальнiше...

 Мотивацiйна бесiда "Бережiть довкiлля" у Червоноградськiй гiмназiї
    05 лютого 2018 року гiмназисти 2(6)-А, В класiв пiдготували для своїх однокласникiв мотивацiйну бесiду про шкiдливий вплив смiття на навколишнє середовище.
    Юлiя Кузнєцова прочитала вiрш про те, як важливо берегти довкiлля, Гудзик Дiана, Штикало Марта, Марусевич Марта, Макутра Софiя за допомогою танцю продемонстрували, як правильно сортувати смiття. Гiмназисти разом з педагогом органiзатором Каспрук Ольгою Володимирiвною заспiвали пiсню "Живi та здоровi" i побажали усiм берегти та пiклуватися про нашу планету Земля.
    Детальнiше...

 Майстер-клас "Iнтерактивнi технологiї формування комунiкативної компетенцiї компетентностi дошкiльнят" у дошкiльному навчальному закладi № 19 м.Червонограда
    01 лютого 2018 року у ДНЗ №19 м.Червонограда ( Кожуховська Надiя Володимирiвна, завiдувач; Жигайло Маряна Богданiвна, вихователь - методист) вихователь Амбрiс Iрина Володимирiвна провела майстер - клас "Iнтерактивнi технологiї формування комунiкативної компетенцiї компетентностi дошкiльнят".
    Пiд час роботи Поручинська Iрина Дмитрiвна, спецiалiст вiддiлу освiти з дошкiльного виховання, Закус Галина Василiвна, методист IМЦО та вихователi мiста познайомились з досвiдом роботи Амбрiс Iрини Володимирiвни.
    Детальнiше...

 Лiнiйка, присвячена 100-лiтнiй рiчницi бою пiд Крутами у Червоноградськiй ЗШ I ст.№11
    Кажуть, що iсторiю треба не тiльки любити, але її треба мати. На жаль, у нас чимало сторiнок iсторiї написанi кров'ю.
    01 лютого 2018 року у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11 вiдбулась лiнiйка, присвячена 100-лiтнiй рiчницi бою пiд Крутами, яку провела Пташкограй Олександра Михайлiвна разом зi своїми вихованцями - учнями 4-Б класу.
    У вiршах i розповiдях учнi перенеслися у недалеке минуле, вiдчули значимiсть цiєї кровопролитної битви для долi України, зрозумiли, що в iсторiї подiї мають властивiсть повторюватись. Пом'янули полеглих юнакiв хвилиною мовчання.
    Детальнiше...

 Година спiлкування у Червоноградськiй гiмназiї
    З метою формування поняття "справжня дружба" 05 лютого 2018 року практичним психологом Червоноградської гiмназiї Фялковською Оксаною Теодорiвною була проведена година спiлкування з учнями 3(7)-Б класу.
    У ходi заняття були виконанi такi завдання: розвиток навичок критичного мислення, самоповаги та вiдстоювання власної думки, навички вiдрiзняти справжнi дружнi стосунки вiд несправжнiх.
    Детальнiше...

 Вечiр зустрiчi з випускниками у Червоноградськiй гiмназiї
    03 лютого 2018 року гiмназiя гостинно вiдкрила дверi, запросивши всiх на вечiр зустрiчi випускникiв. Випускники знову повернулися у такi незабутнi роки юностi, якi залишилися у пам'ятi, як перше кохання, першi свiтанки, першi успiхи та невдачi.
    Iз словами привiтання звернулась до своїх колишнiх учнiв директор гiмназiї Савченко Наталiя Дмитрiвна. Усi були щасливi побачитись знову та подiлитись своїми iсторiями iз класними керiвниками: хто де працює, хто з ким ще й досi дружить, у кого сiм'я та дiти. Дуже приємно, що нащадки наших випускникiв iдуть стежкою своїх батькiв та навчаються у гiмназiї.
    Детальнiше...

 Вечiр пам'ятi "Вiд Героїв Крут до Героїв Небесної Сотнi" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 5
    30 сiчня 2018 року у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 5 вiдбувся вечiр пам'ятi "Вiд Героїв Крут до Героїв Небесної Сотнi".
    Вчитель iсторiї Рогуля Лариса Романiвна разом iз учнями 8-Б класу пiдготували вечiр пам'ятi героїв України - Героїв Крут та Героїв Небесної Сотнi.
    Вiд трагiчних подiй пiд Крутами, якi вiдбулись наприкiнцi сiчня 1918 року, нас вiддiляє вже сотня рокiв. Цiла рiка часу минула, Україна зазнала значних змiн i багатьох потрясiнь, значно бiльших, анiж те протистояння юних патрiотiв України i бiльшовикiв.
    Детальнiше...

 Iнтегроване заняття "Птахи нашого краю" у дошкiльному навчальному закладi № 12 м. Червонограда
    06 лютого 2018 року в ДНЗ №12 у групi раннього вiку "Сонечко" вiдбувся колективний перегляд iнтегрованого заняття "Птахи нашого краю".
    У гостi до малят завiтав горобчик, який загадував загадки, малята їх успiшно розгадували. На заняттi дiти продемонтрували свої знання про птахiв, їх будову, колiр пiр'я i їхнi звуки. Iз задоволенням дошкiльнята виконували пальчиковi вправи, а також читали невеликi вiршики про рiзних птахiв. Дiти вмiло називали назву насiння, яке люблять їсти пташки та описували його. За всi умiння горобчик подарував годiвничку для птахiв, яку малята разом з вихователем розмiстять на майданчику та будуть пiдгодовувати пташок. Пiд кiнець заняття дiти за допомогою прищiпок причепили крильця i хвостик площинним пташкам. Провела заняття вихователь Струк Оксана Михайлiвна.
    Детальнiше...

 Формування вiдповiдального громадянина на уроцi української лiтератури у Червоноградськiй ЗШ № 12
    Сьогоднi в освiтi вiдчутним є прiоритет загальнолюдських цiнностей. Сучасна українська школа повинна формувати вiдповiдального громадянина, що поважає права людини, критично мислить.
    З цiєю метою 19 сiчня 2018 року на уроцi української мови та лiтератури у Червоноградськiй ЗШ №12 учнi 8-Б класу за допомогою iнтерактивних вправ намагалася реалiзувати наскрiзну програмову тематичну лiнiю "громадянська вiдповiдальнiсть". Учитель використала матерiали посiбникiв Ради Європи у рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа".
    Детальнiше...

 Тематична лiнiйка "У єдностi наша сила" у Червоноградськiй ЗШ I ст. №11
    З метою поглиблення знань учнiв з iсторiї виникнення свята Соборностi України, формування iнтересу до вивчення iсторiї України, виховування патрiотичних почуттiв та поваги до державної атрибутики, 22 сiчня 2018 року для учнiв 4-х класiв педагог-органiзатор Прокопчук Марiя Iванiвна провела тематичну лiнiйку "У єдностi наша сила".
    У патрiотичних вiршах та пiснях дiти довели, що Соборнiсть - це бентежна iсторiя мужнього народу, що вiками боровся за волю, за єднiсть, за своє щастя, свiдками чого є високi в степах обелiски, могили й пам'ятники. А також учнi переглянули документальне вiдео "Акт злуки УНР та ЗУНР", де побачили подiї 22 сiчня 1919 року, що вiдбулися на площi перед Київською Софiєю. Вiримо, що територiальна цiлiснiсть України, скрiплена кров'ю мiльйонiв незламних борцiв, навiки залишатиметься непорушною.
    Детальнiше...

 Вiдкритий урок української мови "Мово моя, материнська, батькiвська, українська" у Червоноградськiй ЗШ № 12
    24 сiчня у ЧЗШ №12 вiдбувся вiдкритий урок української мови у 5-В класi, який провела вчитель Плевницька Алла Павлiвна.
    Учнi вчилися писати есе, працювали у парах, добирали епiтети до слова "мова", виконували завдання iз культури мовлення, створювали асоцiативнi кущi, презентували випереджувальне домашнє завдання - прислiв'я, приказки та акровiршi про українську мову . "Мова - єднає народ та родини. Це - iсторiя наша. Вона - єдина, як мати, її треба боронити й вивчати", - пiдсумували п'ятикласники.
    Детальнiше...

 Засiдання методичної ради у Червоноградськiй ЗШ № 12
    24 сiчня 2018 року у Червоноградськiй ЗШ №12 вiдбулося засiдання методичної ради.
    Заступник директора Кiшак Зоряна Мирославiвна проаналiзувала результати участi учнiв школи у мiському етапi предметних олiмпiад, конкурсi знавцiв української мови iменi П.Яцика, мовно-лiтературному конкурсi iменi Т.Шевченка, а також успiшнiсть учнiв школи у I семестрi 2017-2018 н.р. Директор школи Свйонтек Уляна Павлiвна зазначила, що у загальному мiському рейтингу шкiл за кiлькiстю призових мiсць, здобутих на мiському етапi предметних олiмпiад, школа отримала I мiсце, а за загальною кiлькiстю балiв усiх учасникiв - II. Директор подякувала педагогам на наполегливу працю, майстернiсть, сумлiннiсть у роботi з обдарованими школярами.
    Детальнiше...

 День Соборностi України у Червоноградськiй гiмназiї
    22 сiчня 2018 року учнiвський парламент Червоноградської гiмназiї органiзував вiкторину "Мандруючи Україною" для учнiв 1(5)-х класiв.
    Вiкторина складалася iз чотирьох конкурсiв. У першому, гiмназисти обирали собi одну з рубрик: "Iсторiя рiдного краю", "Звичаї та традицiї", "Моя країна" та давали вiдповiдi на 12 запитань. У другому конкурсi "Секрет" кожна команда вiдгадувала загадки. У вiкторинi "Українськi факти" учнi повиннi були вiдгадати задумане слово за трьома фактами. Останнiй етап - це конкурс капiтанiв "У рiдному краї i серце спiває".
    Детальнiше...

 Формування соцiальної та громадянської компетентностей на уроках математики у Червоноградськiй ЗШ № 12
    Реалiзуючи Всеукраїнську програму "Демократична школа", учителi математики Червоноградськiй ЗШ №12 з 15 по 22 сiчня 2018 року провели уроки, на яких особливу увагу придiляли формуванню соцiальної та громадянської компетентностей школярiв.
    Навчаючи учнiв 6-В класу будувати кругову дiаграму, учитель Ломоносова Тетяна Юрiївна використала вправу "Бюджет участi" про участь мешканцiв нашого мiста у голосуваннi за рiзнi проекти для розвитку Червонограда. Учням 9-А класу (уч. Осiпова Олена Iванiвна) вправа "Зробiть крок уперед" допомогла зрозумiти не тiльки можливiсть застосування числових нерiвностей у моделюваннi економiчних ситуацiй, а й поглибила розумiння дев'ятикласниками прав людини. На уроках у 5-А та 5-Б класах (уч. Воньо Марiя Петрiвна, Пирiг Iрина Володимирiвна ) школярi за допомогою гри розраховували сiмейний бюджет та можливiсть здiйснення великих покупок, п'ятикласники зрозумiли, як можна використовувати математичнi знання у власному життi. Цiкавою була вправа "Бюджет участi" для учнiв 6-А та 6-Б класiв (уч. Балас Галина Iванiвна).
    Детальнiше...

 Формування демократичних цiнностей на уроках географiї, iсторiї у Червоноградськiй ЗШ № 12
    Розбудовувати українську державу може лише справжнiй громадянин, патрiот, формування такої особистостi вiдбувається також i за шкiльною партою.
    З 15 по 22 сiчня 2018 року вчителi географiї, iсторiї ЧЗШ №12 Мельник Iрина Мар'янiвна, Шеремета Iрина Василiвна, Мацькiв Лiдiя Iллiвна провели уроки, на яких разом iз вивченням навчального матерiалу велику увагу придiляли вихованню нацiонально-свiдомої, вiдповiдальної особистостi. Готуючись до урокiв, педагоги використовували посiбники Ради Європи з ОДГ/ОПЛ.
    Детальнiше...

 Вихованцi Червоноградського ДНЗ №16 у Червоноградськiй ЗШ I ст.№11
    26 сiчня 2018 року у нашу свiтлицю завiтали вихованцi дошкiльного навчального закладу № 16 разом зi своїми наставниками.
    Учениця 3-Б класу Притулка Вiталiя ознайомила їх з українською культурою, старовинними речами, якими користувалися нашi пращури. Малюки з цiкавiстю слухали змiстовну розповiдь про минуле наших предкiв та iз задоволенням розглядали свiтлицю. Дошкiльнята з директором школи Красiльчук Богданою Ярославiвною пройшлися шкiльними коридорами, вiдвiдали бiблiотеку та кабiнет iнформатики. Дякуємо за вiзит. До нових зустрiчей.
    Детальнiше...

 Збори для батькiв учнiв 4-х класiв у Червоноградськiй ЗШ I ст. №11
    25 сiчня 2018 року у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11 вiдбулися збори для батькiв учнiв 4-х класiв, якi органiзували та провели заступник директора школи Пянило Оксана Володимирiвна, практичний психолог Притулка Галина Василiвна та класний керiвник 4-А класу Грабовська Любов Ярославiвна.
    Метою зборiв було надати iнформацiю про особливостi сiмейного виховання, конфлiкти i причини їх виникнення, а також педагоги надали рекомендацiї по конструктивному вирiшенню конфлiктiв. Батьки виконували вправи "Комунiкативнi руки" для емоцiйно-психологiчного зближення та "Вiдро смiття", щоб звiльнитись вiд негативних емоцiй. Вiримо, що спiльними зусиллями школи i сiм'ї ми досягнемо успiху у вихованнi наших дiтей.
    Детальнiше...

 Фiзкультурна розвага у Червоноградському дошкiльному навчальному закладi № 12
    23 сiчня 2018 року у дошкiльному НЗ №12 проведено фiзкультурну розвагу "Зимова олiмпiада".
    Змагались дiти старших груп "Росинка" та "Казка". Змагання пiд час веселих естафет принесло неабияке задоволення дiтям. Провели розвагу фiзiнструктор Козловська Людмила Василiвна та вихователi Подолянчук Ганна Теофiлiвна та Гумен Оксана Йосипiвна.
    Детальнiше...

 Свято Маланки в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №6
    22 сiчня 2018 року в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №6 вiдбулося свято Маланки, яке пiдготували учнi 8 класу та їхнiй класний керiвник Салоха Юлiя Петрiвна.
    Восьмикласники показали, як українцi з давнiх - давен вiдзначають це свято, якi звичаї та традицiї є у нашому регiонi. Господар i господиня, ролi яких грали батьки, зустрiчали щедрiвникiв, пригощаючи їх традицiйними стравами: кутею, варениками, пампушками. Тi ж спiвали щедрiвки, вiншували. Найбiльше сподобалось глядачам дiйство за участю Кози, Чорта, Маланки та цигана.
    Детальнiше...

 Рiздвяний вертеп Червоноградськiй гiмназiї
    17 сiчня 2018 року у Червоноградську гiмназiю завiтав рiздвяний вертеп, який пiдготували учнi 3(7)-Б разом iз своїм куратором Скубаковською Наталею Iгорiвною.
     Гiмназисти мали змогу ще раз поринути у рiздвяну атмосферу разом iз ангелами та пастушками, царями зi Сходу та Iродом, усi спiвали колядок та вiншували:
    Вiдчиняйте дверi ясеновi!
    Вже Рiздво ступає на порiг -
    Знак добра й Господньої любовi
    Детальнiше...

 Рiздвяне свято у Червоноградськiй ЗШ № 14
    17 сiчня 2018 року у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ступенiв № 14 учнi 1- 4 класiв подарували гарний настiй вчителям та батькам з нагоди Рiздвяних свят.
    Кожен клас пiдготував виступ з колядками, вiншуваннями та щедрiвками. Усi гостi були приємно враженi гарною пiдготовкою учнiв.
    Детальнiше...

 Свято "Рiздво Христове" у Червоноградському дошкiльному навчальному закладi № 7
    16 сiчня 2018 року у дошкiльному НЗ № 7 проведено свято "Рiздво Христове", органiзаторами якого стали музичний керiвник Войтович Галина Олегiвна, вихователi Василенко Оксана Петрiвна та Залiванська Марiя Iванiвна.
    Дiти мали можливiсть розширити знання про звичаї та традицiї святкування Рiздва в українських родинах та ознайомились з традицiйними стравами на Святвечiр.
    У залi лунала дзвiнка дитяча колядка, хлопчики засiвали, а дiвчатка щедрували на добрий врожай, злагоду та достаток у сiм'ї, мир в Українi. На завершення свята господарi почастували присутнiх смачними пампушками.
    Детальнiше...

 "Рiздвяна казка" Червоноградська загальноосвiтня школа № 9
    Рiздво... Багато столiть тому, у небесах спалахнула Вифлеємська зоря, яка вiщувала прихiд у свiт любовi, чистоти, вiри й надiї. Вертеп є одним з традицiйних елементiв святкування Рiздва Христового.
    26 сiчня 2018 року учнiвське самоврядування школи пiд керiвництвом педагога - органiзатора Хомiк Руслани Iванiвни влаштувало для учнiв 3-4 класiв театралiзоване дiйство "Народження Христа".
    Детальнiше...

 Освячення Червоноградської загальноосвiтньої школи № 9
    22 сiчня 2018 року Червоноградську ЗШ № 9 вiдвiдав священик церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України отець Володимир Ващук iз Йорданською водою.
    Перед освяченням примiщень школи усi присутнi молилися за Боже благословiння для всiх учнiв та вчителiв школи.
    Детальнiше...

 Конкурс вертепiв у Червоноградськiй ЗШ № 14
    Добра традицiя у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ступенiв №14 - конкурс вертепiв.
    Учнi 5-11 класiв 17 сiчня 2018 р. пiдготували цiкавi та неповторнi виступи, у яких показали бiблiйнi подiї народження Iсуса. Вчителi та гостi були приємно враженi акторською грою учнiв та повернулися додому з хорошим настроєм!
    Детальнiше...

 Рiздвяна розвага у Червоноградському дошкiльному навчальному закладi № 12
    25 сiчня 2018 року у ДНЗ №12 проведено розвагу "Рiздво на порозi". У святково прибранiй залi урочисто лунала коляда у виконаннi дiтей та дорослих, завiтали до господи малi посiвальники та щедрувальницi якi бажали присутнiм миру, здоров'я, благополуччя.
    Потiшили малят Солоха з чортом, якi виконали запальний танок, а ще встигли вкрасти зорi та мiсяць. Але добро перемагає зло i за допомогою коляди зорi та мiсяць повернули. З настановами та подякою виступив перед присутнiми отець Василь, який окропив йорданською водою присутнiх. Провели розвагу музичний керiвник Гурська Людмила Василiвна та вихователь Подолянчук Ганна Теофiлiвна.
    Детальнiше...

 "Бо прийдуть до тебе три празники в гостi:" в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 5
    26-27 грудня 2017 року в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №5 вiдбулося свято коляди "Бо прийдуть до тебе три празники в гостi...".
    У перший день святкування Рiздвяних свят за святковими столами зiбралися учнi початкової школи з батьками та вчителями. Також на свято завiтав отець Михайло Микита, який звернувся до дiтей з вiтальним словом. А учнi спiвали колядки та щедрiвки, вiншували та засiвали, побажали усiм присутнiм щастя та здоров'я.
    Детальнiше...

 Уроки української революцiї 1917-1918 рокiв у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ст. № 12
    "Сьогоднi, як нiколи, важливо повертати нашому народовi його ж iсторичну пам'ять", - зазначили десятикласники на вiдкритому уроцi iсторiї України, який 16 сiчня провела учитель Червоноградської ЗШ №12 Шеремета Iрина Василiвна.
    Школярi за допомогою стрiчки часу хронологiчно розташовували iсторичнi подiї цього перiоду, презентували випереджувальнi дослiдження про М.Грушевського, М.Мiхновського, В.Винниченка, С.Єфремова, визначали внесок кожного з них в Українську революцiю, аналiзували Унiверсали Центральної Ради, працювали в групах, вiдповiдали на проблемнi запитання, переглядали презентацiї та вiдеоматерiали, узагальнювали вивчений матерiал в iнформацiйному гронi, провели паралелi мiж героями Крут та захисниками Донецького аеропорту. За допомогою технологiй "Прес" та "Мiкрофон" аргументували, чому подвиг крутян можна вважати символом нацiональної честi i чому кожному важливо знати правду про iсторичнi подiї в Українi.
    Детальнiше...

 "Рiздво в Українi" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня №11
    26 грудня 2017 року в учнiв 3-В класу Червоноградської школи № 11 вiдбулось свято "Рiздво в Українi", яке пiдготувала i провела Занько Марiя Мирославiвна.
    Дiти пригадали особливостi святкування Рiздва українцями. Уся шкiльна родина: дiти, батьки, вчителi колядували, забавлялись, прославляли Рiздво Христове.
    Детальнiше...

 "Покликанi до любовi i витривалостi" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня №11
    Такими словами звернувся до вчителiв отець Михайло Микита пiд час зустрiчi у святково прибранiй актовiй залi нашої школи.
    Напередоднi рiздвяно-новорiчних свят є благодатний час пiдбиття пiдсумкiв минулого року, побудови планiв на рiк прийдешнiй. Саме у такий час у школi вiдбулася зустрiч з головою катехитичної комiсiї при Сокальсько-Зборiвськiй єпархiї отцем Михайлом. У глибокiй фiлософськiй розмовi були пiднятi важливi для кожної людини питання про сутнiсть життя, про важливiсть кожної особистостi у свiтi, про вплив учителя на учнiв, роль особистого прикладу. Зворушливим став перегляд i обговорення фiльму "Цирк метеликiв" з Нiком Вуйчiчем у головнiй ролi.
    Детальнiше...

 Новiтнi iнформацiйнi та мультимедiйнi технологiї - запорука успiшного навчання гiмназистiв!
    Актуальним на сьогоднiшнiй день в державi є питання пiдвищення якостi шкiльної природничо-математичної освiти. На ньому акцентується увага i в Програмi розвитку освiти Львiвщини на 2017-2020 роки, яка передбачає покращення матерiально-технiчної бази навчальних кабiнетiв з поглибленим вивченням математичних та природничих предметiв.
    За кошти обласної субвенцiї Червоноградська гiмназiя придбала мультимедiйне обладнання для семи кабiнетiв математики, фiзики, двох кабiнетiв географiї, бiологiї. Кожен з них оснащений iнтерактивною дошкою, проектором, ноутбуком, комп'ютерним приладдям. У кабiнетах географiї встановлено SMART телевiзори.
    Детальнiше...

 Реалiзацiя наскрiзної тематичної лiнiї "громадянська вiдповiдальнiсть" в оновлених навчальних програмах на уроках української мови та лiтератури й зарубiжної лiтератури у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ст. № 12
    Сучасна українська школа повинна формувати вiдповiдального громадянина, що поважає права людини, критично мислить. З цiєю метою з 14 по 26 грудня вчителi ЧЗШ № 12 української мови та лiтератури, зарубiжної лiтератури Колесник Валентина Миколаївна, Плугова Надiя Василiвна, Малицька Ольга Володимирiвна, Цьох Оксана Богданiвна провели уроки у 5-7 класах, де за допомогою iнтерактивних вправ намагалися реалiзувати наскрiзну програмову тематичну лiнiю "громадянська вiдповiдальнiсть". Педагоги активно використовували матерiали посiбникiв Ради Європи у рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа".
    Детальнiше...

 Громадянська освiта на уроках трудового навчання та фiзичної культури у Червоноградськiй ЗШ I - III ст. № 12
    Важливу роль у вихованнi учня як громадянина України вiдiграє школа, саме тому вчителi фiзичної культури та трудового навчання Червоноградської ЗШ № 12 долучилися до реалiзацiї Всеукраїнської програми "Демократична школа".
    Учнi 6-А класу 26 грудня 2017 року на уроцi фiзичної культури не тiльки виконували фiзичнi вправи для формування здорової постави, а й за допомогою вправи "Битва за апельсин" розвивали власнi кмiтливiсть, швидкiсть та креативнiсть мислення. Учнi 6-В класу 27 грудня на уроцi трудового навчання, вивчаючи тему "Школа - це життя: живемо екологiчно", працювали у командi, строювали паперовi ялинковi прикраси, пропонували свої iдеї для сортування смiття, розвивали власне вiдповiдальне ставлення до навколишнього середовища.
    Детальнiше...

 Дослiдження "Хiмiя для нас чи ми для хiмiї" на уроках хiмiї у рамках проекту "Демократична школа" у Червоноградськiй ЗШ № 12
    25 грудня учнi 7-В класу на уроцi хiмiї презентували результати свого дослiдження "Хiмiя для нас - чи ми для хiмiї". Проаналiзувавши один день iз життя у школi, семикласники подивились на те, що їх оточує, вiдповiдно до розвитку хiмiї як науки.
    Школярi спостерiгали за еволюцiєю класної дошки, дивились як хiмiчнi речовини допомагають рости кiмнатним рослинам, якою може бути альтернатива озелененню в темних примiщеннях. Учнi з'ясували, чому краще, коли шкiльнi меблi вкритi шкiряним замiнником, а не тканиною, а також особливостi пластику, що на вiконних рамах. За допомогою iнформацiйного грона визначили роль хiмiї у рiзних галузях дiяльностi людини.
    Детальнiше...

 Реалiзацiя програми "Демократична школа" на уроках англiйської мови у Червоноградськiй ЗШ I-III ст. № 12
    Формувати активну громадянську позицiю навiть у процесi вивчення iноземної мови можна легко i цiкаво. У цьому переконалися учнi та вчителi ЧЗШ №12, коли упродовж останньої декади грудня проводили уроки англiйської мови, реалiзуючи Всеукраїнську програму "Демократична школа".
    Вивчаючи разом з 8-В класом умовний спосiб дiєслiв, учитель Сiдельник Олена Михайлiвна використала вправу "Бажання i потреби", щоб учнi обрали та аргументували те, що вважають прiоритетним у своєму життi. Камiнецька Наталiя Михайлiвна на уроцi у 7-В класi залучила вихованцiв до створення i презентацiї власних гербiв iз короткою iнформацiєю про кожного учня, а ще школярi зрозумiли важливiсть взаємодопомоги у життi людини.
    Детальнiше...

 Реалiзацiя проекту "Демократична школа" у Червоноградськiй ЗШ № 12
    Ставши минулого навчального року учасником Всеукраїнської програми освiти для демократичного громадянства i прав людини "Демократична школа", педагоги ЧЗШ №12 шукали способи формування соцiальної та громадянської компетентностей учнiв пiд час вивчення рiзних шкiльних предметiв.
    Учителi школи, зiбравшись вiдповiдними методичними об'єднаннями, проаналiзували навчальнi матерiали, вправи посiбникiв Ради Європи, якi допомагають демократизувати освiтнiй процес. Педагоги дiлились iдеями, пропозицiями, як за допомогою iнтерактивних вправ пiд час вивчення рiзних предметiв реалiзувати на уроках наскрiзну тематичну лiнiю "громадянська освiта" в оновлених навчальних програмах для 5-9 класiв.
    Детальнiше...

 Формування соцiальної та громадянської компетентностей на уроках хiмiї, бiологiї, фiзики у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ст. № 12
    13, 19, 22 грудня 2017 року у Червоноградськiй школi № 12 учителi хiмiї Мацях Наталя Романiвна, бiологiї Ящишин Iрина Володимирiвна i Романчук Марiя Iванiвна, фiзики Мартинюк Людмила Олександрiвна та Грица Галина Йосипiвна провели у 7-А, 8-В, 9-А, 9-В класах уроки, на яких творчо використовували матерiали посiбникiв Ради Європи у рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа", формували громадянську та соцiальну компетентностi школярiв.
    Детальнiше...

 "Казковi читання" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня №11
    22 грудня 2017 року кращi читачi шкiльної бiблiотеки серед 4-х класiв зустрiлися з органiзатором лiтературних зустрiчей, керiвником " Лiт/ UA" Iреною Янiцькою, яку запросила бiблiотекар школи Барнасюк Свiтлана Григорiвна.
    У позитивнiй невимушенiй атмосферi учнi прослухали книгу Женев'єви Юр'є "Велика книжка кролячих iсторiй", а також iз задоволенням виготовляли маски зайчикiв та рiздвяних ангелiв.
    Ця зустрiч залишила в дитячих серцях тепло i радiсть вiд спiлкування, бажання прочитати ще бiльше творiв сучасної лiтератури для дiтей.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради