ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Iнструктивно-методична нарада вихователiв-методистiв ЗДО мiста Червонограда
    12.02.2019 на базi ЧНВК № 10 вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти вiдбулася iнструктивно-методична нарада вихователiв-методистiв ЗДО мiста на тему "Органiзацiя освiтньої та науково-методичної дiяльностi в ЗДО за допомогою Еxcel-таблиць" яку органiзувала Закус Галина Василiвна, методист IМЦО.
    Ознайомив та провiв практичну роботу щодо використання excel-таблиць Володимир Ярославович Рiзник, методист IМЦО.
    У ходi роботи розглядалися питання щодо забезпечення вихователiв-методистiв комунiкативними iнструментами для розвитку електронного сервiсу.
    Опублiковано 15.02.2019
    Детальнiше...

 Обласний освiтянський семiнар методистiв з дошкiльної освiти
    13 лютого 2019 року на базi ЗДО № 13 м. Самбора (Хом'як Надiя Миколаївна, директор) вiдбувся обласний семiнар методистiв рай (мiськ) методкабiнетiв з дошкiльної освiти "Педагогiка партнерства ЗДО в контекстi становлення Нової української школи", який органiзувала Бiлан Олександра Iванiвна, доцент кафедри педагогiка ЛОIППО.
    Пiд час семiнару педагоги закладу показали активнi форми роботи з батьками, новi методи впровадженi в навчання дошкiльнят старших груп, провели майстер-класи з учасниками i вихованцями.
    Опублiковано 15.02.2019
    Детальнiше...

 "Цифровий дивограй" у ЧЗШ I ст. №11
    30 сiчня 2019 року учнi 2-Б класу та їх батьки взяли участь у математичному квестi "Цифровий дивограй", який пiдготувала i провела Куровець Снiжана Валерiївна.
    Пiсля подiлу класу на команди учасники отримали маршрут квестової зони, на якому були позначенi зупинки, де на них чекали цiкавi та пiзнавальнi завдання.
    Пiд час проходження квесту учнi показали вмiння дiяти у командi задля досягнення спiльної мети. Були цiкаво спостерiгати з якою цiкавiстю та ентузiазмом учнi та їх батьки виконують завдання, з якою енергiєю вони поспiшають до наступної станцiї.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Урок з практичними навичками у ЧЗШ I ст. №11
    30 сiчня у 1-В класi був проведений урок навчання грамоти з практичними навиками, який пiдготували i провели вчителi початкових класiв Майдюк Вiталiя Богданiвна та Прокопчук Марiя Iванiвна.
    Пiд час уроку дiти закрiплювали знання про букви Б, б ("бе") та її звукове значення, формували навички читання, розвивали усне мовлення. Закiнчився урок приготуванням бутербродiв. Дiти вчилися готувати бутерброди, ознайомилися зi способами їх оформлення, iз загальними правилами сервiрування бутербродного столу. Цей урок сприяв виховуванню бережливого ставлення до хлiба, як ознаку культури людини та запоруки її добробуту.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 "Про дитячий булiнг" для дiтей ЧЗШ I ст. №11
    31 сiчня 2019 року у ЧЗШ I ст. №11 до третьокласникiв завiтав студент- консультант юридичної клiнiки "Pro Bono" Нацiонального унiверситету "Острозька академiя" Олег Мусiй, який в доступнiй формi розповiв про дитячий булiнг, причини його виникнення, способи подолання та вiдповiдальнiсть за неадекватнi дiї.
    У формi дiалогу дiти зробили висновок, що краще вирiшувати конфлiктнi ситуацiї в толерантнiй формi.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 "Попередження насильства та булiнгу в школi" у ЧЗШ I ст. №11
    З метою здiйснення правоосвiтньої роботи, запобiгання дитячому насиллю, виховання у дiтей почуття толерантностi, небайдужостi до чужого горя у ЧЗШ I ст. №11 для учнiв 3-А та 4-В класiв протягом тижня вiдбулися виховнi години з елементами тренiнгу "Попередження насильства та булiнгу в школi", "Стоп булiнг" , якi провела практичний психолог Притулка Галина Василiвна.
    Дiти виконували вправи "Самопрезентацiя" "Асоцiацiя Булiнг", "Вiтер дме на :", "Словесний автопортрет", "Скринька безпеки", якi сприяли вирiшенню конфлiктних ситуацiй.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Окроплення водою, освяченою на Водохреща у ЧЗШ I ст. №11
    28 сiчня ми радо приймали у своїй шкiльнiй оселi нашого духовного наставника - отця Iвана Макуха, який прийшов iз йорданською водою для благословення та освячення школи.
    Вiн побажав усiм присутнiм, щоб Божа благодать була з нами у цьому 2019 роцi. Також звертався до учнiв кожного класу зi щирими словами-проханнями добре вчитися, гiдно поводитися, любити рiдну Україну, батькiв, народ. Дiти з великою радiстю, увагою та дитячою любов'ю зустрiчали отця.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 "Нумо, хлопцi!" у ЧЗШ I ст. №11 (2-А)
    30 сiчня у 2-А класi вiдбулися конкурс-змагання "Нумо, хлопцi!", якi пiдготувала i провела класний керiвник Клим'юк Вiталiя Михайлiвна.
    Усiх хлопцiв було об'єднано у двi команди "Блискавка" i "Лiдери". Для учасникiв були пiдiбранi iнтелектуальнi та руховi конкурси. Усi завдання були спрямованi на розвиток логiчного мислення i рухових якостей: швидкостi, спритностi, сили; на формування колективу, взаємодопомоги i дружби.
    Пiсля змагань команди були нагородженi грамотами, якi вручила директор школи Богдана Ярославiвна Красiльчук. Та, головне - яскравi, незабутнi емоцiї, азарт i дух змагальностi, щирих вболiвань з боку дiвчаток i батькiв, що ще надовго збережуться у пам'ятi.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Математична вiкторина "Найрозумнiший" у ЧЗШ I ст. №11
    В рамках тижня математики Костюк Алiна Володимирiвна 1 лютого провела математичну вiкторину "Найрозумнiший". Участь брали команди 3-х класiв "Знайки", "Пiзнайко" i "Ерудити".
    Завдання вiкторини були надзвичайно цiкавими та рiзноманiтними. Кожна команда могла проявити свою кмiтливiсть, спритнiсть та винахiдливiсть. Вболiвальники теж частково були задiянi у змаганнях та щиро вболiвали за своїх однокласникiв.
    Команди усiма силами боролись за перемогу, та отримали звання "Найрозумнiший" гравцi команди "Ерудити" 3-В класу.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 "Математичнi вузлики" у ЧЗШ I ст. №11 (3-Б)
    30 сiчня класний керiвник Гануляк Галина Степанiвна провела у 3-Б класi вiкторину "Математичнi вузлики".
    Учнi були подiленi на 3 команди. Вони розв'язували приклади, кросворди i ребуси, складали з сiрникiв головоломки, розiгрували сценки. Дiти довели, що не тiльки гарно вчаться, а й умiють цiкаво i весело змагатися.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя у музей Червоноградської загальноосвiтньої школи I ступеня №11
    13 лютого до нашої школи завiтали учнi 4-А класу ЧНВК № 10 з вчителькою Корчук Любов'ю Iванiвною. Гостi побували у шкiльному музеї "Українська свiтлиця".
    Екскурсiю провела Притулка Вiталiя, учениця 4-Б класу нашої школи. Дiти iз задоволенням розглядали старовинний нацiональний одяг, вишитi рушники, предмети побуту, якими користувалися люди у давнину. Особливо дiтям сподобалася металева праска з вуглинками всерединi.
    Вивчаймо нашу iсторiю, бережiмо традицiї українського народу.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя у музей "Сокальщина" учнiв ЧЗШ I ст. №11
    25 сiчня 2019 року учнi 1-Б класу (вчитель Пташкограй Олександра Михайлiвна) вiдвiдали iсторико-краєзнавчий музей "Сокальщина", що у мiстi Сокаль. У музеї зiбрано i виставлено для показу старовиннi ялинковi прикраси та iграшки.
    З легенди дiзналися, чому саме деревця ялинки встановлюють в українських оселях i що найпершими прикрасами були яблука, горiшки, цукерки. Дiти з цiкавiстю розглядали склянi iграшки рiзноманiтних форм: кульки, бурульки, шишки, грибочки тощо. Але особливу увагу привернули iграшки, виготовленi з соломи, тканини, шишок, паперу.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя у музей Iсторiї та релiгiї учнiв ЧЗШ I ст. №11
    1 лютого 2019 року учнi 4-Б класу (вчитель Чавс Уляна Миколаївна) вiдвiдали музей Iсторiї та релiгiї - замок Потоцьких, що у мiстi Червоноград. Учнi дiзналися, що великою популярнiстю користується палац Потоцьких у Львовi. Однак, справжнiм родинним гнiздечком цього, мабуть, найвiдомiшого польського шляхетського роду, був палац не у Львовi, а у їх власному мiстечку Кристинополi, тепер ми його знаємо пiд назвою Червоноград.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 День Соборностi у ЧЗШ I ст. №11
    День Соборностi - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдностi українських земель. Саме тому 22 сiчня у ЧЗШ I ступеня №11 пройшли заходи нацiонально-патрiотичного спрямування.
    Цьогорiчне державне свято День Соборностi України наша школа вiдзначила урочисто та пiднесено. Важливiсть цього свята пiдкреслювали синьо-жовтi стрiчки на нацiональному одязi. Дiти намалювали яскравi малюнки "Землi цiєї я краплинка".
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся iнформацiйно-просвiтницький захiд, присвячений 30-рiччю виведення вiйськ з Афганiстану
    15 лютого в Українi вiдзначають як День вшанування учасникiв бойових дiй на територiї iнших держав. Саме у цей день виповнюється 30 рокiв з часу виведення вiйськ колишнього Радянського Союзу з Республiки Афганiстан.
    13 лютого у Червоноградськiй мiськiй бiблiотецi вiдбувся iнформацiйно-просвiтницький захiд, присвячений 30-рiччю виведення вiйськ з Афганiстану, який пiдготували та провели вчителi та учнi ЧЗШ№ 9 спiльно з Червоноградською мiською радою.
    Дякуємо за спiвпрацю заступнику мiського голови Турко Наталiї Романiвнi, головi спiлки ветеранiв Афганiстану мiста Червонограда Фiтiсову Олексiю Вiталiйовичу та вiддiлу освiти .
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 НАРАДА ДИРЕКТОРIВ ЗАКЛАДIВ ДОШКIЛЬНОЇ ОСВIТИ М. ЧЕРВОНОГРАДА
    8 лютого 2019 року вiдбулася нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти мiста щодо органiзацiя харчування вихованцiв у ЗДО за участi заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Наталiї Турко та начальника вiддiлу освiти Iгоря Гомонка. У ходi наради шляхом дiалогу з керiвниками були вiдпрацьованi нагальнi проблеми та особливостi органiзацiї харчування в закладах дошкiльної освiти.
    Опублiковано 12.02.2019
    Детальнiше...

 6 лютого 2019 року у м. Львовi вiдбувся семiнар для вчителiв фiзики та астрономiї "Платформи iдей 3 "П"
    У семiнарi взяли участь вчителi фiзики Червоноградської гiмназiї Дякiв Оксана Ярославiвна та ЧЗШ № 12 Мартинюк Людмила Олександрiвна
    Учасники семiнару вiдвiдали 3 майстер-класи: "Найвище мiсце пiд небом"; KavysЯ - де? Навiщо? I Чому?"; " При тих, хто народив i може знищити" та тренiнг " Платформа mozaBook - навчатися цiкаво i доступно".
    Викладачi фiзичного факультету ЛНУ iм. I. Франка ознайомили присутнiх з досягненнями та перспективами фiзичної науки.
    Перед присутнiми виступила Фаiна Якiвна Божинова з доповiддю "Фiзика - наука, що вiдкриває дверi у майбутнє", ознайомила з проектом пiдручника для 11 класу.
    Опублiковано 12.02.2019
    Детальнiше...

 Вiдбудеться радiо-теледиктант, присвячений Мiжнародному дню рiдної мови!
    Повiдомляємо, що 13.02.2019 о 15.го. 30 хв. для громадськостi м.Червонограда на радiо "Новий Двiр" та телеканалi "Бужнет" вiдбудеться радiо-теледиктант, присвячений Мiжнародному дню рiдної мови!
    Роботи необхiдно подати до 18.00 год. у Свiтлицю-музей Тараса Городецького, яка знаходиться на II поверсi праворуч вiд приймальнi.
    Переможцiв чекають нагороди.
    Оргкомiтет
    Опублiковано 11.02.2019
    Детальнiше...

 Про забезпечення пiдручниками учнiв ЗЗСО 1, 5, 10 класiв м. Червонограда
    Впродовж липня 2018 - лютого 2019 через Ресурсний центр Департаменту освiти ЛОДА за державнi кошти в ЗЗСО завезено пiдручники для учнiв 1, 5, 10 класiв на 2018-2019 н.р.
    1 кл. - забезпечено пiдручниками учнiв ЗЗСО на 100%
    5 кл. - забезпечено пiдручниками учнiв ЗЗСО на 70,2%.
    Не забезпечено пiдручниками, якi не надрукованi за кошти державного бюджету в 2018 роцi, а саме:
    - "Зарубiжною лiтературою" - ЧЗШ № 1, 4, 5, 6, 7, 9, 14, ЧНВК № 3, 10, 13, ЧСШ № 8 в кiлькостi 847 примiрникiв;
    - "Iнформатикою" - ЧЗШ № 6, 7, 9, 14, ЧНВК № 3, 10 в кiлькостi 392 примiрники;
    Опублiковано 11.02.2019
    Детальнiше...

 Творча зустрiч педколективiв ЗДО № 9, 16 та ЧЗШ № 11
    08.02.2019 вiдповiдно до плану роботи IМЦО на базi ЗДО № 16 (Кравченко Наталiя Iванiвна, директор; Лобай Ольга Миколаївна, вихователь-методист) вiдбулася творча зустрiч педколективiв закладiв дошкiльної освiти № 9 (Мастикаш Наталя Володимирiвна, директор; Дмитрук Наталя Валерiвна, вихователь-методист), ЗДО № 16 та ЧЗШ № 11 (Красiльчук Богдана Ярославiвна, директор; П'янило Оксана Володимирiвна, заступник директора з навчально-виховної роботи).
    Опублiковано 11.02.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулись обласнi змагання з баскетболу серед юнакiв
    07 лютого 2019 року на базi ДЮСШ № 1 та ЧСШ № 8 вiдбулись обласнi змагання з баскетболу серед юнакiв. Участь у грi взяли 7 команд областi.
    У нелегкiй боротьбу мiсця розподiлились таким чином:м. Львiв, команда "Олiмпiк" - I мiсце;
    м. Червоноград - II мiсце;
    Пустомитiвський район - III мiсце;
    м. Львiв, СШ №55 - IV мiсце;
    Радехiвський район - V мiсце;
    Опублiковано 08.02.2019
    Детальнiше...

 Нарада голiв методичного об'єднання кафедри iноземних мов
    07.02.2019 на базi ЧНВК № 10 була проведена нарада голiв методичного об'єднання кафедри iноземних мов. Методист IМЦО Полiна Василiвна Маркевич з вчителями обговорити положення про державну пiдсумкову атестацiю учнiв 9 i 11 класiв у системi загальної середньої освiти. На нарадi голови м/о були ознайомленнi з листом Мiнiстерства освiти i науки України щодо перелiку мiжнародних iспитiв, результати яких зараховуються як атестацiя з iноземної мови у 2018-2019 роках.
    Опублiковано 06.02.2019
    Детальнiше...

 Завершився чемпiонат мiста з волейболу серед юнакiв ЗЗСО
    05.02.2019 року на базi Червоноградської гiмназiї завершився чемпiонат мiста з волейболу серед юнакiв ЗЗСО.
    У чеснiй боротьбi мiсця роздiлилися так:
    I мiсце - Червоноградська гiмназiя
    II мiсце - ЧЗШ № 4
    III мiсце - ЧЗШ № 5
    На обласних змаганнях з волейболу серед юнакiв м. Червонограда буде представляти команда Червоноградської гiмназiї. Бажаємо успiху i перемоги!
    Опублiковано 06.02.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулися навчання вихователiв-методистiв закладiв дошкiльної освiти
    В перiод з 31.01.2019 по 05.02.2019 на базi ЗДО № 12 та ЗДО № 13 вiдбулися навчання вихователiв-методистiв закладiв дошкiльної освiти щодо збору даних про заклади дошкiльної освiти за формою 85-к до iнформацiйно-телекомунiкацiної системи "ДIСО".
    Навчання провели спецiалiст I категорiї з питань дошкiльної освiти вiддiлу освiти Iрина Поручинськата методист IМЦО з iнформацiйного забезпечення Володимир Рiзник.
    Присутнi ознайомились iз методикою та правилами щодо заповнення електронної версiї звiту 85-к.
    Опублiковано 05.02.2019
    Детальнiше...

 Iнструктивно-методична нарада завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО м. Червонограда
    24 сiчня 2019 року на базi ЧЗШ № 11 вiдповiдно до плану роботи IМЦО вiдбулася iнструктивно-методична нарада завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО.
    Закус Галина Василiвна, методист IМЦО наголосила на впровадження в роботу нових форм обслуговування користувачiв шкiльних бiблiотек, поповнення книжкового фонду, ведення бiблiотечної документацiї.
    Барнасюк Свiтлана Григорiвна, завiдувач бiблiотеки ЧЗШ № 11 продемонструвала впровадженя iнновацiї щодо заохочення дiтей до читання книг через нетрадицiйнi форми книжкових виставок.
    Опублiковано 04.02.2019
    Детальнiше...

 Степ-аеробiка об'єднала фiзiнструкторiв ЗДО мiста Червонограда з педагогами ЗДО № 187 м. Львова та групою "Здорове мiсто" об'єднання "Самопомiч-Львiв"
    31 сiчня 2019 року вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти вiдбувся виїздний семiнар iнструкторiв фiзичної культури закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник на тему "Впровадження степ-аеробiки в заклади дошкiльної освiти", який органiзував керiвники та педагоги ЗДО № 13 (Ольга Володимирiвна Бень, директор; Людмила Михайлiвна Мойко, вихователь-методист).
    На базi ЗДО № 187 м. Львова (Ольга Олексiївна Чудовська, директор; Iрина Юрiвна Цюнглевич, вихователь-методист) вiдбулася творча зустрiч педагогiв ЗДО та об'єднання "Самопомiч-Львiв" групи "Здорове мiсто", яка популяризує рiзнi види олiмпiйськi та не олiмпiйськi спорту.
    Опублiковано 04.02.2019
    Детальнiше...

 Нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти мiста Червонограда
    01.02.2019 на базi ЗДО № 2 вiдбулася нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти за участi Iвана Петровича Кардинала заступника начальника вiддiлу освiти, який наголосив про важливу i вiдповiдальну роботу дошкiлля.
    Про пiдсумки перевiрки кадрового дiловодства в ЗДО доповiла Галина Михайлiвна Купровська, спецiалiст по роботi з педагогiчними кадрами.
    Про стан медичного обслуговування в закладах дошкiлля на виконання ст. 34 Закону України "Про дошкiльну освiту" виступила Iрина Дмитрiвна Поручинська, спецiалiст I категорiї з дошкiльного виховання.
    Опублiковано 04.02.2019
    Детальнiше...

 Учителем ЧНВК№13 iнформатики Сямук I.О. був проведений майстер-клас "Використання технологiї веб-квесту пiд час проведення урокiв"
    Учителi уже давно використовують проектну технологiю, залучаючи ресурси мережi Iнтернет Наявнiсть iнформацiї в мережi та її якiсть не тiльки не спрощують процес роботи над проектом, але й ускладнюють його. Одним iз можливих рiшень цiєї проблеми є технологiя веб-квест.
    Для того щоб краще ознайомитись iз технологiєю проведення веб-квесту 01 лютого 2019 р. у ЧНВК№13 учителем iнформатики Сямук I. О. був проведений майстер-клас "Використання технологiї веб-квесту пiд час проведення урокiв". Учителi практикували використання QR-кодiв пiд час проведення квесту, розробляли завдання для веб-квесту "Детективи".
    Опублiковано 01.02.2019
    Детальнiше...

 Просвiтянський вечiр "Крути"
    29 сiчня 2019 року у день 101 рiчницi бою пiд Крутами у Народному домi Червонограда вiдбувся просвiтянський вечiр пам'ятi юнакiв, якi цiною власного життя зупинили большевицьку орду на пiдступах до Києва у далекому 1918 роцi. Цей день в iсторiї України вшановується як день звитяги, мужностi та стiйкостi української молодi.
    На сценi учнi Червоноградської гiмназiї вiдтворили хронологiю подiй того буремного часу творення Української Народної республiки, наголосивши на величнiй жертвi ще зовсiм юних українцiв.
    Опублiковано 01.02.2019
    Детальнiше...

 Днi науки в школi
    Що таке дослiдницька робота? Як опрацьовувати лiтературно-критичнi джерела? Дiзнались вiдповiдi на цi запитання, поринули у безмежний свiт науки, торкнулися багатства книгозбiрень учнi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №12, готуючись iз своїми вчителями до конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт.
    24 сiчня 2019 року старшокласники презентували результати своїх науково-дослiдницьких робiт ровесникам. Зьомбра Тетяна (учитель Касьян I.В.) проаналiзувала лексичнi засобi у новелi О'Генрi "Поки чекає автомобiль" та її українському перекладi Ю.Iванова. З образами лiдера у творах I.Франка ознайомила Безпалько Анастасiя (уч. Скалецька Н.Б.). Про державника соборної України, нашого земляка Лонгина Цегельського iнформувала Зьомбра Тетяна (уч. Шеремета I.В.).
    Опублiковано 28.01.2019
    Детальнiше...

 Святкуємо 100-лiтню рiчницю проголошення Соборностi нашої держави
    Сьогоднi ми святкуємо 100-лiтню рiчницю проголошення Соборностi нашої держави. Рiзнi заходи у школi ЧЗШ №7 i в мiстi:
    Ми вiримо, що територiальна цiлiснiсть нашої держави, скрiплена кров'ю мiльйонiв незламних борцiв, навiки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свiдомi того, що лише в єдностi дiй та соборностi душ можемо досягти величної мети - побудови економiчно й духовно багату, вiльну й демократичну Україну, якою пишатимуться нашi нащадки.
    Опублiковано 23.01.2019
    Детальнiше...

 Перший - мiжрегiональний дитячий шаховий турнiр у м Соснiвцi "Рiздвянi зустрiчi"
    Органiзатором змагань виступив Будинок дитячої та юнацької творчостi м. Соснiвки -директор С.I.Слука.Долучилися до проведення турнiру мiськi рада м Соснiвки та м .Червонограда,вiддiл освiти м.Червонограда,дирекцiя ЧНВК №13.
    Турнiр вiдбувся на базi ЧНВК №13 .У ньому прийняли участь юнi шахiсти Львiвщини ,а саме : Червонограда - 32учасника , Соснiвки- 23, Радехова - 14, Новояворiвська - 8, Бродiв - 7, Жовкви - 5 та Добротвора - 1.та двi команди з м. Ковеля Волинської обл. - (24учасника). Всього 114 учасникiв змагань- дiтей рiзних вiкових категорiй вiд 5 до 13р.
    Опублiковано 22.01.2019
    Детальнiше...

 Традицiї шкiльної родини ЧНВК № 10
    Iван Хреститель є покровителем школи та всiх учасникiв освiтнього процесу, оскiльки саме 20 сiчня було вiдкрито Куток духовностi. Щорiчно в цей день вiдбувається спiльна молитва учнiв, учителiв за участi духовного наставника школи, її випускника, священика церкви Святого Йосафата Василя Палчинського. Сьогоднi ми разом просили в Бога миру для України, здоров'я для рiдних та щастя в кожну сiм'ю. Заступник директора Руслана Верескун привiтала всiх зi святами i наголосила на тому, що в будь-яку хвилину радостi чи смутку ми можемо отримати душевний спокiй саме тут, бiля Матiнки Божої. Пiсля завершення всi разом колядували"Бог предвiчний" i отець Василь окропив усiх учнiв школи та шкiльнi примiщення.
    Опублiковано 22.01.2019
    Детальнiше...

 Таємницю Святого Миколаярозкрито!
    Таємницю Святого Миколая розкрито! Тепер ми знаємо, що Чудотворцю допомагають вихованцi старшої групи № 8 iз ЗДО № 4.
    Вихователi: Бурим Iрина Михайлiвна та Горинь Свiтлана Василiвна.
    Музкерiвник - Плiшко Свiтлана Михайлiвна.
    Опублiковано 21.01.2019
    Детальнiше...

 ЗДО № 4 готується до рiздвяних свят
    ЗДО № 4 готується до рiздвяних свят. Зокрема, "Рiздвянi вечорницi" у групi старшого дошкiльного вiку № 7.
    Вихователi: Мись Галина Ярославiвна та ХалоIринаГригорiвна.
    Музкерiвник - Плiшко Свiтлана Михайлiвна.
    Опублiковано 21.01.2019
    Детальнiше...

 Рiздвяний вертеп об'єднав у дружнє родинне коло
    Рiздвяний вертеп об'єднав у дружнє родинне коло колектив ЗДО № 4 (директор - Бахмачук Ольга Михайлiвна). Учасники вертепу: Магалас Наталя, Козимка Iрина, Турко Валентина, Сичак Оксана, ГориньСвiтлана, Закала Марiя, Возна Ольга, Андрейкiв Ольга, ЯкимiвЮлiя, ЛагодаНаталiя, Вощина Iрина, БуськоМарiя, Витвицька Леся, МозiльМарiямайстерно, артистично виконалисвоїролi i вкотре нагадали про радiснуподiюнародження Спасителя.
    Опублiковано 21.01.2019
    Детальнiше...

 Декада iсторiї в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ступенiв №12
    У груднi в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ступенiв №12 учитель Шеремета Iрина Василiвна мотивувала учнiв до вивчення iсторiї пiд час предметної декади.
    У 5-А класi педагог захопила школярiв реалiзацiєю проекту "Нашому роду нема переводу", учнi дослiджували минуле своїх родин i презентували власнi родовi дерева. З великим трепетом та хвилюванням вони розповiли про прадiдусiв i прабабусь, батькiв та матерiв, дiдусiв i бабусь, братiв та сестер, рiдних. Школярi наголошували на тому, що прагнуть наполегливою працею примножувати здобутки своїх предкiв та завжди пам'ятатимуть, звiдки вони родом, де їхнє корiння.
    Опублiковано 17.01.2019
    Детальнiше...

 Перший - мiжрегiональний дитячий шаховий турнiр у м Соснiвцi "Рiздвянi зустрiчi"
    Органiзатором змагань виступив Будинок дитячої та юнацької творчостi м. Соснiвки -директор С.I.Слука.Долучилися до проведення турнiру мiськi рада м Соснiвки та м .Червонограда,вiддiл освiти м.Червонограда,дирекцiя ЧНВК №13.
    Турнiр вiдбувся на базi ЧНВК №13 .У ньому прийняли участь юнi шахiсти Львiвщини ,а саме : Червонограда - 32учасника , Соснiвки- 23, Радехова - 14, Новояворiвська - 8, Бродiв - 7, Жовкви - 5 та Добротвора - 1.та двi команди з м. Ковеля Волинської обл. - (24учасника). Всього 114 учасникiв змагань- дiтей рiзних вiкових категорiй вiд 5 до 13р.
    Опублiковано 15.01.2019
    Детальнiше...

 Семiнар - тренiнг "Диференцiйоване навчання та викладання"
    03.01.2019 року директором школи Свйонтек Уляною Павлiвною, заступником директора Галабурдою Оксаною Володимирiвною, вчителем англiйської мови Касьян Iриною Василiвною для вчителiв школи був проведений навчальний семiнар - тренiнг "Диференцiйоване навчання та викладання". Учителi мали можливiсть ознайомитись з поняттями "множинний iнтелект", "стилi навчання" з методами та прийомами диференцiйованого навчання та викладання.
    Опублiковано 11.01.2019
    Детальнiше...

 Секцiйнi засiдання бiблiотечних працiвникiв ЗЗСО м. Червонограда
    Вiдповiдно до плану iнформацiйно-методичного центру освiти на базi бiблiоеки Червоноградської гiмназiї вiдбулося засiдання методичного обєднання шкiльних бiблiотекарiв. У ходi роботи розглядалися питання щодо забезпечення бiблiотечних працiвникiв комунiкативними iнструментами для розвитку електронного сервiсу. Закус Галина Василiвна, методист IМЦО ознайомила присутнiх з методичними рекомендацiями для забезпечення формального та неформального спiлкування - електронної пошти, google-розсилки, телеконференцiї тощо.
    Опублiковано 10.01.2019
    Детальнiше...

 Червоноградськi бiблiотекарi ЗЗСО звiтують про бiблiотечну дiяльнiсть через iнтернет
    Використання Iнтернет технологiй змiнює простiр комунiкацiї i бiблiотечних працiвникiв ЗЗСО м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник.
    Цього року школи звiтували про бiблiотечну дiяльнiсть використовуючи google-таблицi, якi допомiг освоїти бiблiотечним працiвникам Рiзник Володимир Ярославович, методист IМЦО.
    Бiблiотечнi працiвники надаватимуть звiтну iнформацiю про свою дiяльнiсть в онлайн-режимi.
    Опублiковано 10.01.2019
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради