На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Майстер-клас з молодими вихователями ЗДО мiста Червонограда "Використання технiки стрiнг-арт в закладах дошкiльної освiти"
    На базi ЗДО ясла-садок № 12 вiдбувся майстер-клас з молодими вихователями ЗДО мiста Червонограда "Використання технiки стрiнг-арт на заняттях з художньої працi в закладах дошкiльної освiти".
    Привiтальним словом зустрiла молодих фахiвцiв Стефанiв Наталя Лонгвiнiвна, директор закладу.
    Сокiл Наталя Зiновiївна, вихователь-методист закладу, подiлилася досвiдом з використання технiки стрiнг-арт з педагогами та батьками дошкiльникiв.
    Мороз Свiтлана Михайлiвна, вихователь закладу, яка має звання "вихователь-методист", провела майстер-клас "Використання технiки стрiнг-арт на заняттях з художньої працi в закладах дошкiльної освiти", презентувала свiй досвiд роботи з вихованцями та ознайомила педагогiв з готовими виробами, провела роботу в групах з присутнiми вихователями ЗДО мiста.
    Опублiковано 23.01.2020
    Детальнiше...

 Вiдбулись секцiйнi наради директорiв, заступникiв директорiв та педагогiчних працiвникiв ЗЗСО, директорiв та методистiв ЗПО, завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО, а також вихователiв-методистiв ЗДО
    13 сiчня 2020 року вiдповiдно до рiчного плану роботи вiддiлу освiти та IМЦО м. Червонограда у Червоноградськiй спецiалiзованiй школi I-III ступенiв № 8 та ЗДО № 12 вiдбулись секцiйнi наради директорiв, заступникiв директорiв та педагогiчних працiвникiв ЗЗСО, директорiв та методистiв ЗПО, завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО, а також вихователiв-методистiв ЗДО.
    Наради проводили заступник начальника вiддiлу освiти Кардинал Iван Петрович, директор Iнформацiйно-методичного центру освiти м.Червонограда Антонiв Ярослав Богданович, спецiалiст I категорiї з дошкiльного виховання Поручинська Iрина Дмитрiвна, а також методисти IМЦО.
    Опублiковано 17.01.2020
    Детальнiше...

 Семiнар-тренiнг "Успiшна iнтеграцiя дитини з особливими освiтнiми потребами у навчально-виховний простiр"
    З метою покращення адаптацiї та соцiалiзацiї дiтей з особливими освiтнiми потребами у навчальних закладах та розвитку iнклюзивної компетентностi працiвникiв освiти рiзних ланок 14.01.2020 на базi ВПУ № 11 вiдбувся семiнар-тренiнг "Успiшна iнтеграцiя дитини з особливими освiтнiми потребами у навчально-виховний простiр", який провели фахiвцi Iнклюзивно-ресурсного центру (IРЦ) Червоноградської мiської ради: директор Тетяна Дмитришин та практичний психолог Галина Гавдьо.
    Опублiковано 15.01.2020
    Детальнiше...

 Результати проведеного конкурсу на посаду практичного психолога Iнклюзивно-ресурсного центру
    09 сiчня 2020 року вiдбувся конкурс на замiщення вакантної посади практичного психолога Iнклюзивно-ресурсного центру Червоноградської мiської ради.
    Умовами конкурсу передбачено складання кандидатами квалiфiкацiйного iспиту на знання законодавства у сферi освiти дiтей з особливими освiтнiми потребами, основ вiкової та спецiальної психологiї, методiв психодiагностики та проведення спiвбесiди на знання основ спецiальної педагогiки.
    За результатами проведеного конкурсу на посаду практичного психолога Iнклюзивно-ресурсного центру Червоноградської мiської ради призначено Чумакову Оксану Ярославiвну.
    Опублiковано 10.01.2020
    Детальнiше...

 Мiський благодiйний фестиваль-конкурс "Вокальнi битви"
    27 грудня у ЧНВК № 3 проведено VI мiський благодiйний фестиваль-конкурс "Вокальнi битви". Змагалися спiвочi дуети у складi учнiв закладiв загальної середньої освiти № 2, 3, 8, 9, 10, 11, 13 та дорослих (учителя чи батькiв), виконуючи двi рiзножанровi композицiї. Глядачi (а серед них дирекцiя i вчителi, батьки та друзi виконавцiв, активiсти-волонтери ГО "Суспiльна перспектива", гостi з вiйськових частин, ветерани АТО) захоплено вiтали майстерне виконання українських пiсень, були приємно здивованi розмаїттям репертуару, серйознiстю пiдготовки та продуманiстю кожної деталi костюмiв. Зворушливо звучала бандура, а щирiсть i професiйнiсть артистiв незмiнно викликали гучнi оплески.
    Опублiковано 28.12.2019
    Детальнiше...

 Християнський фестиваль "Тобi моя слава"
    В останнi днi грудня актова зала ЧНВК № 3 гостинно приймала в себе юних вокалiстiв - вихованцiв дошкiльних, загальноосвiтнiх та позашкiльних закладiв мiста - на вже VII благодiйному фестивалi молодiжної християнської пiснi "Тобi моя слава".
    Серед почесних гостей - дирекцiя i педагоги, батьки учнiв, а також вiйськовослужбовцi iз вiйськових частин, що розташованi поблизу нашого мiста.
    На добру справу i вдалий виступ дiтей благословили отець Василь Палчинський та отець Михайло Нискогуз iз церкви святого Йосафата.
    Опублiковано 28.12.2019
    Детальнiше...

 Гiмназисти - переможцi "Cool Games"
    18.12.2019 у м.Львовi пройшов спортивно-масовий захiд серед школярiв Львiвщини 2006-2008 р.н."CoolGames". У змаганнях взяли участь 9 команд з рiзних регiонiв областi, якi змагались у цiкавих спортивних естафетах. Команда Червоноградської гiмназiї виборола перше мiсце i представлятиме Львiвщину на Всеукраїнських змаганнях у м.Києвi.
    Опублiковано 21.12.2019
    Детальнiше...

 Майстер-клас "Логiко - математичний розвиток дошкiльникiв" у ЗДО № 7 для вихователiв ЗДО м. Червонограда
    "Логiко - математичний розвиток дошкiльникiв" - це якiснi змiни в пiзнавальнiй дiяльностi дитини, що вiдбувається внаслiдок розвитку математичних умiнь i пов'язаних з ними логiчних операцiй. Для математичного стилю мислення характернi чiткiсть, стислiсть, точнiсть i логiчнiсть думки.
    17 грудня 2019 року, вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти на базi ЗДО ясла-садок № 7 (Михалюк Ганна Богданiвна, директор; Малицька Оксана Миколаївна, вихователь-методист), вiдбувся майстер-клас для вихователiв мiста закладiв дошкiльної освiти на тему "Логiко-математичний розвиток дiтей дошкiльного вiку".
    Опублiковано 19.12.2019
    Детальнiше...

 У ЧЗШ I ступеня № 11 працює найкраща вчителька Львiвщини
    Завершився II (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" у номiнацiї "Початкова освiта". Серед п'яти учасниць конкурсного вiдбору наша Юристовська Iрина Михайлiвна визнана переможницею. Пишаємося тим, що працюємо з найкращою вчителькою в областi.
    Про хiд конкурсних випробувань найповнiше розповiла голова обласного журi у номiнацiї "Початкова освiта" п. Марiя Барна: "Я хочу ще раз повернутися до розповiдi про деякi моменти за результатами конкурсних випробувань Юристовської Iрини Михайлiвни (м.Червоноград) - переможницi II туру конкурсу "Учитель року - 2020"!
    Опублiковано 18.12.2019
    Детальнiше...

 Команда ЧЗШ№12 брала участь в обласних спортивних змаганнях "Cool Games"
    17 грудня команда ЧЗШ№12 брала участь в обласних спортивних змаганнях "Cool Games" першого вiкового дивiзiону 2009-2010 року народження. Змагання вiдбувалися у Львовi. З 10 команд, якi брали участь у естафетах, наша команда виборола III мiсце. Готували юних спортсменiв учителi фiзкультури Меда Л.В., Уханська О.Є. Шановнi батьки! Ви найкращi вболiвальники, дякуємо Вам за допомогу та пiдтримку!
    Опублiковано 18.12.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся III етап мiського чемпiонату з гри "Що?Де?Коли?"
    Як пiдсумок Всеукраїнського тижня права, який проводився в закладах освiти мiста, 13 грудня 2019 в ЧЗШ № 5 вiдбувся III етап мiського чемпiонату з гри "Що?Де?Коли?". Всi питання даного етапу мали правознавчий характер. Учасниками були команди всiх 14 закладiв загальної середньої освiти та команда молодiжного ХАБу "Космодром". Школярi показали високий рiвень знань з iсторiї права, загальної декларацiї прав людини, конвенцiї ООН про права дитини, а також проявили свою ерудицiю та логiчне мислення.
    Опублiковано 17.12.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся вiдкритий урок-конференцiї
    12 грудня 2019 року на базi ЧНВК "СШ- колегiум № 3" вiдбувся вiдкритий урок-конференцiї з теми "Глобальне потеплiння : причини, наслiдки та вирiшення" який провела вчитель фiзики Шот Лiлiя Василiвна. Учасниками конференцiї були учнi школи колегiуму № 3 та ЗСШ № 8.
    Опублiковано 15.12.2019
    Детальнiше...

 Баскетбол - дiвчата - ЧЗШ № 12
    З 09.12.19 по 12.12.19 на базi Червоноградської гiмназiї проводився Чемпiонат мiста з баскетболу серед дiвчат загальноосвiтнiх навчальних закладiв.
    Боротьба за м'яч була дуже завзятою. Iгри були надзвичайно цiкавими, азартними та повними емоцiй.
    Нашi юнi баскетболiстки продемонстрували неабияку майстернiсть, шалену волю до перемоги, вiдчайдушну боротьбу за кожний м'яч.
    Суддiвська колегiя у складi Федаша Романа Васильовича - вчителя фiзичної культури школи № 12 та Тиндик Тетяни Олександрiвни - вчителя фiзичної культури ЧЗШ № 9 вiдзначило добру фiзичну та технiчну пiдготовку учасникiв Чемпiонату.
    Опублiковано 13.12.2019
    Детальнiше...

 Мiський семiнар у ЗДО № 18 м. Червонограда за участi Л. Шелестової, доктора педагогiчних наук
    6 грудня 2019 року на базi ЗДО ясла-садок комбiнованого типу № 18 (Пукач Оксана Степанiвна, директор ЗДО; Петрашкевич Свiтлана Богданiвна, вихователь-методист) вiдбувся семiнар педагогiв закладiв дошкiльної освiти мiст Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник на тему "Роль вихователя в навчаннi дошкiльникiв розвивального читання".
    Привiтальним словом дiти i педагоги ЗДО № 18 зустрiли учасникiв семiнару, серед яких були директори, вихователi-методисти, вихователi закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник.
    Опублiковано 13.12.2019
    Детальнiше...

 Нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник
    10 грудня 2019 року на базi ЗДО № 7 вiдбулася нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник.
    Поручинська Iрина Дмитрiвна, спецiалiст з дошкiльного виховання вiддiлу освiти доповiдала про органiзацiю харчування в ЗДО.
    Нарада вiдбулася за участi Корнацького Станiслава, головного спецiалiста мiського вiддiлу Держпродспожив служби в м. Червоноградi. Директори ЗДО висловили побажання щодо змiни меню при харчуваннi дошкiльнят, якi з нового року будуть врахованi.
    Опублiковано 13.12.2019
    Детальнiше...

 Мiський семiнар iнструкторiв з фiзичної культури ЗДО м. Червонограда
    12 грудня 2019 року в примiщеннi спортивного залу ЗДО ясла-садок № 9 (Мастикаш Наталя Володимирiвна, директор; Дмитрук Наталя Валерiвна, вихователь-методист) вiдбувся семiнар iнструкторiв з фiзичної культури закладiв дошкiльної освiти мiста на тему "Використання iнновацiйних технологiй фiзкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО".
    Привiтальним словом педагогiв зустрiла Мастикаш Наталя Володимирiвна, директор закладу та ознайомила присутнiх з роботою фiзично-оздоровчого виховання дошкiльникiв у їхньому закладi, подiлилася перемогами Шумської Юлiї Миколаївни, iнструктора з фiзичної культури закладу: переможець обласного конкурсу "Заклад сприяння здоров'ю" в номiнацiї "дошкiльнi заклади", на етапi Всеукраїнського рiвня цього ж конкурсу зайняла IУ мiсце; I мiсце в мiському конкурсi "Найкращий спортивний зал дошкiлля".
    Опублiковано 13.12.2019
    Детальнiше...

 Семiнар образотворчого мистецтва
    Семiнар образотворчого мистецтва вiдбувся у Володимир-Волинському педагогiчному коледжi iм. А. Ю. Кримського 11 грудня 2019р.
    Учасникам семiнару було продемонстровано творчi здобутки кафедри образотворчого мистецтва коледжу, роботи випускникiв, музей та фонди закладу. А також вчителi поспiлкувалися з адмiнiстрацiєю, довiдалися про досягнення коледжу та напрямки їхньої роботи, спецiальностi та подальше навчання випускникiв.
    Опублiковано 12.12.2019
    Детальнiше...

 Iнформацiйна нарада працiвникiв психологiчної служби закладiв освiти "Профiлактика ВIЛ/СНIД, вживання узалежнюючих речовин, формування толерантного ставлення до ЛЖВ"
    10 грудня 2019 року на базi ЧНВК № 10 вiдбувся методичний захiд за участю Марчук Мар'яни, соцiального працiвника БО "100% життя"
    Однiєю з важливихсоцiальних тем, яка потребує особливої уваги, є проблема поширення ВIЛ/снiдута толерантного вiдношення до людей, якiживуть з ВIЛ/снiдом.
    З метою актуалiзацiї знань щодо ВIЛ-iнфекцiї-СНIДу, попередження дискримiнацiї й стигматизацiї ВIЛ-позитивних осiб, Марчук Мар'яна, соцiальнийпрацiвник БО "100% життя" провела з учасниками заходуВiкторину про ВIЛ, яка розроблена органiзацiєю, i успiшно показала себе як дiєвий iнструмент поповнення знань в цiкавiй формi, iнтерактивний спосiб поширення iнформацiї та спростування мiфiв щодо ВIЛ/СНIД.
    Опублiковано 11.12.2019
    Детальнiше...

 Iнформацiя про отриманi пiдручники
    06.12.2019 завезено пiдручники для учнiв та вчителiв ЗЗСО мiста :
    - Iнформатика Ривкiнд. Рiвень стандарту 10(11) клас
    - Мистецтво Масол. Рiвень стандарту. Профiльний рiвень 10(11) клаc
    Набори Lego Play Box в кiлькостi 65 комплектiв для використання в освiтньому процесi 1-х класiв.
    Усi ЗЗСО мiста отримали по 2 комплекти на клас.
    Закус Г. В., методист IМЦО
    Опублiковано 11.12.2019
    Детальнiше...

 Нарада з питань органiзацiї харчування дiтей в закладах дошкiльної та загальної середньої освiти
    3 грудня 2019 року у актовiй залi ЧЗШ № 12 вiдбулася нарада директорiв та вiдповiдальних осiб за органiзацiю харчування в закладах дошкiльної та загальної середньої освiти за участю представникiв Головного управлiння Держпродспоживслужби у Львiвськiй областi, начальника вiддiлу освiти Iгоря Гомонка, начальника Червоноградського мiського вiддiлу Держпродспоживслужби Руслана Черника, директора КП "Школяр" Василя Чекiля. Було висвiтлено питання впровадження системи НАССР для операторiв ринку, безпечного харчування в закладах освiти.
    Опублiковано 10.12.2019
    Детальнiше...

 Нашi - найкращi !!!
    Щиро вiтаємо усiх освiтян Червонограда з трiумфальним виступом учителiв образотворчого мистецтва у II (обласному) турi Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020". Нашi чудовi педагоги, справжнi майстри своєї справи, улюбленцi школярства стали кращими з кращих в областi. Ось їх iмена:
    Мартинович Оксана Ярославiвна, учителька ЧНВК № 13 - I мiсце;
    Цуркан Iгор Михайлович, учитель ЧЗШ № 9 - II мiсце.
    А учитель ЧНВК № 10 Лахтюк Леонiд Васильович увiйшов у почесну п'ятiрку лауреатiв.
    Опублiковано 09.12.2019
    Детальнiше...

 Iнструктивно-методична нарада працiвникiв психологiчної служби закладiв освiти "Психологiчна травма. Формування у дiтей та учнiвської молодi цiннiсних життєвих навичок та моральних норм у протидiї насиллю"
    5 грудня 2019 року вiдбувся методичний захiд за участю психолога Мобiльної бригади соцiально-психологiчної допомоги Лiлiї Самсiн.
    Методист Iнформацiйно-методичного центру освiтиКобзар Жанна Леонiдiвна, зауважила, що усi заходи iз попередження насильства будуть максимально ефективними за умови широкого доступу до iнформацiї iз проблеми профiлактики насильства яку сiм'ї, так i в освiтньому середовищi,а також активної та небайдужої позицiї кожного з нас. Важливо формувати у дiтей та учнiвської молодi цiннiснi життєвi навички та моральнi норми, через призму толерантностi, розумiння рiвностi, емоцiйно-позитивної комунiкацiї та взаємодопомоги.
    Опублiковано 09.12.2019
    Детальнiше...

 Духовно-просвiтницькi читання у Соснiвцi
    У другий календарний день зими в Соснiвцi вiдбулися педагогiчнi духовно-просвiтницькi читання "Навчаємо i виховуємо з митрополитом Андреєм Шептицьким. За iнiцiативи методиста IМЦО Л.С.Хляки захiд вiдбувся у творчому тандемi Червоноградського навчально-виховного комплексу № 13 та отця-декана Зеновiя Буньо, настоятеля мiсцевого храму Верховних первоапостолiв Петра i Павла. До участi були залученi учителi християнської етики, заступники директорiв з виховної роботи, педагоги-органiзатори ЗЗСО. Розпочався захiд Молебнем до Христа Чоловiколюбця. який у спiвслужiннi з оо. Михайлом Микитою та Iваном Цiнцiруком вiдправив о.Зеновiй. Теоретична частина проводилася у парафiяльному будинку, де з духовними розважаннями в рамках проекту "Покликанi до Любовi" виступив о.Михайло.
    Опублiковано 06.12.2019
    Детальнiше...

 Учнi шкiл мiста взяли участь в учнiвсько-вчительськiй конференцiї
    04.12.2019 учнi шкiл мiста взяли участь в учнiвсько-вчительськiй конференцiї присвяченiй 75-рiчницi початку депортацiй 1944-1951 р.р. з теми: "Вирванi з коренем. Обмiн населенням". Учнi та вчителi ЧСШ 8 та ЧЗШ 4 ознайомили учасникiв конференцiї з передумовами, етапами та особливостями переселення українцiв iз Закерзоння до пiвденних та схiдних областей України. Школярi також переглянули вiдеофiльми з iсторiї депортованих українцiв, про подiї, якi стали особистою трагедiєю для кожної переселеної родини.
    Опублiковано 06.12.2019
    Детальнiше...

 Баскетбол - юнаки - ЧЗШ № 12
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО з 25.11.19 по 03.12.19 у ЧЗШ № 12 проводився Чемпiонат мiста з баскетболу серед юнакiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв.
    Боротьба за м'яч була дуже завзятою. Iгри були надзвичайно цiкавими, азартними та повними емоцiй.
    Нашi юнi баскетболiсти продемонстрували неабияку майстернiсть, шалену волю до перемоги, вiдчайдушну боротьбу за кожний м'яч.
    Суддiвська колегiя у складi Федаша Романа Васильовича - вчителя фiзичної культури школи № 12 та Тиндик Тетяни Олександрiвни - вчителя фiзичної культури ЧЗШ № 9 вiдзначили добру фiзичну та технiчну пiдготовку учасникiв Чемпiонату.
    Опублiковано 05.12.2019
    Детальнiше...

 Майстер-клас для дiтей i батькiв з гри на шумових музичних iнструментах в Iнклюзивно-ресурсному центрi м.Червонограда
    Щороку 3 грудня у свiтi вiдзначається Мiжнародний день осiб з iнвалiднiстю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 роцi. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу i милосердя до людей з особливими потребами.
    Iнклюзивно-ресурсним центром м.Червонограда органiзовано захiд для дiтей з iнвалiднiстю та їх батькiв. Музкерiвник НРЦ "Свiтанок" Тетяна Ленько органiзувала для них майстер-клас з гри на шумових музичних iнструментах. Участь у заходi взяли вихованцi ЗДО № 13, якi разом з дiтьми та їх батьками iз захопленням показували свої вмiння.
    Опублiковано 04.12.2019
    Детальнiше...

 Творча зустрiч педагогiчних колективiв ЗДО № 12,13 та ЧНВК № 10 м. Червонограда
    26.11.2019 вiдповiдно до плану iнформацiйно-методичного центру освiти в музичнiй залi закладу дошкiльної освiти ясла-садок № 13 вiдбулася творча зустрiч педагогiв ЗДО № 12 (Стефанiв Наталiя Логiнiвна, директор; Сокiл Наталiя Зiновiївна, вихователь-методист), № 13 (Олiярник Мар'янiвна Богданiвна, директор; Мойко Людмила Михайлiвна, вихователь-методист) та ЧНВК № 10 (Лапiй Вiктор Миколайович, директор; Гуменюк Свiтлана Михайлiвна, заступник директора) .
    Опублiковано 03.12.2019
    Детальнiше...

 "Афлатот" у закладах дошкiльної освiти м. Червонограда
    29.11.209 на базi ЗДО ясел-садка № 17 (Пукач Надiя Iванiвна, директор; Семенюк Оксана Володимирiвна, вихователь-методист) вiдбувся мiський семiнар вихователiв-методистiв ЗДО м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник на тему "Майбутнє кожної людини у її власних руках: програма "Афлатот" - один iз шляхiв формування в дiтей дошкiльного вiку соцiальної та фiнансової грамотностi".
    Привiтальним словом зустрiла учасникiв Пукач Надiя Iванiвна, директор ЗДО № 17, яка ознайомила присутнiх з впровадженням програми соцiально-фiнансової освiти дiтей дошкiльного вiку "Афлатот" у їхньому закладi.
    Опублiковано 02.12.2019
    Детальнiше...

 Спiвпраця освiтян
    27 листопада 2019 року згiдно плану роботи IМЦО м.Червонограда вiдбувся семiнар заступникiв директорiв з методичної роботи закладiв загальної середньої освiти м.Червонограда на базi Львiвського полiграфiчного коледжу на тему "Оволодiння ключовими компетентностями здобувачiв освiти - готовнiсть до свiдомого життєвого вибору, професiйної дiяльностi".
    Заступник директора Львiвського полiграфiчного коледжу Української академiї друкарства Хомчак Леся Миронiвна ознайомила з основними аспектами освiтньої дiяльностi навчального закладу. Методист Гавриленко - Бойко Зоряна Вiталiївна - iз роботою викладачiв щодо створення навчально-методичної бази закладу та видавничою дiяльнiстю, щодо методичного забезпечення навчальних дисциплiн.
    Опублiковано 02.12.2019
    Детальнiше...

 Семiнар керiвникiв ЗПО у Соснiвцi
    26 листопада 2019 року в Соснiвському будинку творчостi вiдбувся плановий семiнар-практикум керiвникiв закладiв позашкiльної освiти м.Червонограда. Тема "Педагогiчний коучинг у позашкiльнiй освiтi" цiкава та користується увагою серед педагогiчних працiвникiв, адже основне завдання коучингу - не навчати чомусь, а стимулювати самонавчання, щоб в процесi дiяльностi людина змогла сама знаходити i отримувати необхiднi знання потрiбнi їй для реалiзацiї поставлених життєвих цiлей. Саме на цьому у теоретичних доповiдях наголошували директор БДЮТС Слука С.I. та методист цього ж закладу Матковська I.О.
    Опублiковано 27.11.2019
    Детальнiше...

 Iнтернет-олiмпiада з математики у ЧЗШ №9
    Четвертий раз поспiль учнi ЧЗШ № 9 беруть участь у iнтернет-олiмпiадi з математики на платформi "На урок". Цього року восени у нас було 72 учасники, серед яких 24 призери. Нашi учнi мали змогу позмагатись з школярами всiєї України, проявити свої здiбностi та отримати велике задоволення, виконуючи цiкавi та логiчнi завдання.
    Опублiковано 27.11.2019
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум учителiв початкових класiв
    21 листопада 2019 року на базi Червоноградського навчально-виховного комплексу "Спецiалiзована школа I-II ступенiв - колегiум" № 3 вiдбувся семiнар- практикум вчителiв початкових класiв "Нова українська школа: успiхи та виклики другого року впровадження". В рамках даного методичного заходу учителi других класiв ЗЗСО м. Червонограда вiдвiдали вiдкритi уроки у третiх пiлотних класах ЗЗСО I-III ст. "Сокальський лiцей № 3" , на яких ознайомилися iз методами використання мультимедiйної дошки в iнтегрованому курсi "Ядослiджую свiт" та взяли участь у майстер-класi з використання вiзуальних методiв навчання на уроках у початковiй школi. З високою майстернiстю презентувала свiй досвiд роботи з виготовлення лепбукiв учнями початкової школи та надала кориснi рекомендацiї щодо їх використання на рiзних етапах урокiв своїм колегам iз Червонограда учитель- методист ЗЗСО I-III ст. "Сокальський лiцей № 3" Кiселик Галина Омелянiвна.
    Опублiковано 26.11.2019
    Детальнiше...

 Мiський семiнар-практикум практичних психологiв закладiв дошкiльної освiти
    На передоднi акцiї "16 днiв проти насильства" 22.11.2019 на базi закладу дошкiльної освiти ясла-садок №16 вiдбувся методичний захiд "Соцiально-педагогiчний патронат-якiсна форма здобуття дошкiльної освiти".
    Увага учасникiв заходу була привернута до органiзацiї та реалiзацiї однiєї з форм забезпечення права дитини дошкiльного вiку на освiту через призму -соцiально - педагогiчногопатронату.
    Директор ЗДО Наталя Iванiвна Кравченко презентувала роботу закладу, акцентуючи увагу на його прiоритетних завданнях.
    Опублiковано 26.11.2019
    Детальнiше...

 Мiський семiнар-практикум медичних сестер закладiв дошкiльної освiти
    21 листопада 2019 року на базi закладу дошкiльної освiти № 19 вiдбувся мiський семiнар сестер медичних старших "Роль медичної сестри в органiзацiї харчування".
    Увага учасникiв семiнару була привернута до органiзацiї якiсного та безпечного харчування, ефективностi взаємодiї медичної сестри з усiма учасниками освiтнього процесу при органiзацiї харчування дiтей.
    Питання показникiв якостi та безпечностi харчування висвiтлила Надiя Терех,
    в.о.завiдувача вiддiлом Червоноградського мiськрайонного вiддiлу ДУ "Львiвський обласний лабораторний центр МОЗ України"
    Опублiковано 22.11.2019
    Детальнiше...

 Квест-гра "Суперчитачi шкiльної бiблiотеки" у ЧЗШ I ст. №11
    21 листопада 2019 в ЧЗШ I ступеня № 11 серед учнiв 3-х класiв вiдбулася квест-гра "Суперчитачi шкiльної бiблiотеки", яку органiзувала i провела бiблiотекар Барнасюк Свiтлана Григорiвна.
    Метою квесту було: урiзноманiтнення цiкавого та корисного дозвiлля читачiв; пiдсилення уваги до бiблiотеки та читання . На початку гри учасники дiзналися, що їм доведеться пройти рiзнi цiкавi випробування. Вони отримали завдання скласти i прочитати вiдомi вислови про книгу. Необхiдно було пройти 8 зупинок, на кожнiй з яких команди виконували рiзноманiтнi завдання, за правильне виконання яких отримували одну частину вислову.
    Опублiковано 22.11.2019
    Детальнiше...

 День Гiдностi та Свободи у ЧЗШ I ст. №11
    День Гiдностi та Свободи - свято встановлено на честь двох знаменних i доленосних подiй у новiтнiй українськiй iсторiї: Помаранчевої революцiї 2004 року та Революцiї Гiдностi 2013 року. Щорiчно 21 листопада ми вiдзначаємо День Гiдностi та Свободи.
    3 метою утвердження iдеалiв свободи i демократiї, вшанування патрiотизму i мужностi українцiв, якi стали на захист прав i свобод людини i громадянина, нацiональних iнтересiв Українського народу, в нашiй школi були проведенi тематичнi заходи.
    Опублiковано 22.11.2019
    Детальнiше...

 Акцiя "Колосок пам'ятi" у ЧЗШ I ст. №11
    22 листопада 2019 року з метою вшанування пам'ятi жертв голодомору, донесення до школярiв масштабiв жорстокостi, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованостi кожного за подiї тих рокiв у школi було проведено акцiю "Колосок пам'ятi" до якої долучилися учнi 1-4-х класiв, а також переглянули i обговорили фiльм "Ти принiс менi яблуко".
    Опублiковано 22.11.2019
    Детальнiше...

 "Толерантнiсть - важлива складова щастя" у ЧЗШ I ст. №11
    Толерантнiсть - яскравий показник ступеню демократичностi кожної держави й одна з умов її розвитку. Навчати толерантностi потрiбно з раннього дитинства.
    У 4-х класах Грошовик Свiтлана Iванiвна, практичний психолог, i Красiльчук Богдана Ярославiвна, директор школи, провели тренiнг на тему "Толерантнiсть у стосунках мiж однолiтками". У цiкавiй iнтерактивнiй формi школярi знайомилися iз поняттям толерантностi, працювали у групах, створювали асоцiацiї, робили iнсценiзацiї, презентували результати своїх напрацювань. Заняття пройшли на одному диханнi, принесли масу позитиву i мали значний виховний вплив. Учасники тренiнгу навчалися цiнувати в кожнiй людинi особистiсть i поважати її думки, почуття, переконання незалежно вiд того, чи збiгаються вони з їхнiми. Учнi зрозумiли, що толерантнiсть у стосунках - важлива складова для вiдчуття щастя i задоволення.
    Опублiковано 22.11.2019
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум вчителiв - логопедiв ЗДО "Розвиток дрiбної моторики у дiтей iз мовленнєвими порушеннями"
    20.11.2019 на базi закладу дошкiльної освiти № 17 вiдбувся семiнар-практикум вчителiв - логопедiв ЗДО "Розвиток дрiбної моторики у дiтей iз мовленнєвими порушеннями".
    У роботi семiнару взяли участь учителi-логопеди закладiв дошкiльної освiти мiста, директор IРЦ. Директор ЗДО Надiя Пукач презентувала роботу закладу, акцентуючи увагу на його прiоритетних завданнях.
    Вчитель-логопед ЗДО № 17 Оксана Мартинюк ознайомила присутнiх iз власними напрацюваннями щодо розвитку дрiбної моторики у дiтей з мовленнєвими порушеннями.
    Опублiковано 22.11.2019
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум вчителiв - логопедiв закладiв загальної середньої освiти "Нейропсихологiчнi технологiї у роботi вчителя-логопеда"
    21.11.2019 на базi Червоноградської загальноосвiтньої школи № 9 вiдбувся практичний семiнар вчителiв - логопедiв ЗЗСО "Нейропсихологiчнi технологiї у роботi вчителя-логопеда".
    Учасники семiнару переглянули корекцiйно-розвиткове заняття "Автоматизацiя звука "Л", яке провела вчитель-логопед Червоноградської загальноосвiтньої школи № 9 Катерина Пiєва. У процесi роботи учнi виробляли умiння слiдувати правилам, розвивали мовлення, просторовi уявлення, дрiбну моторику, сприйняття, увагу, пам'ять, логiчне мислення - все, що необхiдно для оволодiння мовою.
    Опублiковано 22.11.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя у музей бойових традицiй учнiв ЧЗШ I ст. №11
    7 листопада 2019 року учнi 4-В класу з класним керiвником Мироновою Галиною Богданiвною вiдвiдали вiйськову частину м. Червонограда.
    У музеї бойових традицiй, який знаходиться на територiї частини, учнi дiзналися про iсторiю її створення. Серед експонатiв музею представленi унiкальнi документи, фотографiї, цiннi нагороди, бойовi прапори, газети, листiвки, зброя минулих часiв.
    Цiкаве та пiзнавальне спiлкування супроводжувалось екскурсiєю у казарми та навчальнi кабiнети. Учнi ознайомились з умовами служби та побутом вiйськовослужбовцiв.
    Опублiковано 16.11.2019
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради