ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 "Гринвiч - 2018" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня № 11
    У середу, 12 грудня 2018 року, у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня № 11 вчителями англiйської мови Г.В.Нечипор та О.М.Романюк було проведено конкурс з англiйської мови "Гринвiч - 2018".
    У дев?ятому Всеукраїнському конкурсi "Greenwich - 2018" взяло участь 82 учнi школи: 22 другокласники, 32 третьокласники та 28 четвертокласникiв.
    Учителi бажають усiм конкурсантам чудових результатiв та успiхiв у вивченнi англiйської мови.
    Опублiковано 14.12.2018
    Детальнiше...

 11 грудня в центральнiй мiськiй бiблiотецi вiдбулася творча зустрiч з Марiєю Чумарною - письменницею,педагогом, журналiстом, членом Нацiональної спiлки письменникiв України
    На захiд завiтали учнi 3-Б i 3-В класiв разом з вчителями Грабовською Л.Я., Романюк О.М. та бiблiотекарем Барнасюк С.Г. Авторка розповiла юним користувачам про своє дитинство, зачитала уривки з творiв. Учасники заходу з радiстю спiлкувалися з письменницею, брали участь в автограф та фото сесiях, познайомилися з її новими творами. А ще з захопленням вiдповiдали на запитання вiкторини i були нагородженi призами - цiкавими книжечкам.
    Опублiковано 14.12.2018
    Детальнiше...

 "Я люблю Україну" у ЧЗШ I ст. №11
    7 грудня у 3-А класi вiдбувся виховний захiд "Я люблю Україну", який пiдготувала i провела Юристовська Iрина Михайлiвна.
    Розпочавши захiд флешмобом, школярi створили святковий настрiй у присутнiх третьокласникiв та батькiв.
    Дiти декламували вiршi, виконували пiснi. Ними прославляли Батькiвщину, присягали їй у вiрностi. Вшанували видатних дiячiв усiх часiв, героїв Небесної сотнi.
    Велично звучали пророчi слова Шевченка. Уривки його вiршiв ставали висновком для пережитого i передбаченням для Майбутнього.
    Опублiковано 14.12.2018
    Детальнiше...

 "Математичний КВК" у ЧЗШ I ст. №11
    В нас сьогоднi день незвичний
    Веселий вiн, математичний.
    Iгри, конкурси, змагання,
    Жарти, ребуси, лiчилка
    Все це разом КВК.

    Такими словами 7 грудня 2018 року розпочався математичний КВК у 2-В класi пiд керiвництвом Козловської Тетяни Iгорiвни.
    Учнi були подiленi на 4 команди "Коло", "Квадрат", "Цифри", "2+2". Iз великою цiкавiстю та завзятiстю працювали над математичними завданнями, змагались у кмiтливостi. Свiдками цiкавої боротьби мiж командами стало компетентне журi.
    Опублiковано 14.12.2018
    Детальнiше...

 "Людина у цьому свiтi лиш добро повинна творити" у ЧЗШ I ст. №11
    5 грудня 2018 вiдбувся виховний захiд "Людина у цьому свiтi лиш добро повинна творити", який пiдготувала i провела з учнями 4-А класу вчитель Станасюк Оксана Iванiвна.
    З четвертокласниками школи вiдбулася бесiда про добро, добрi вчинки, закони доброти, поведiнку у шкiльному колективi.
    Заступник директора з НВР Пянило Оксана Володимирiвна розказала про причини i наслiдки правопорушень у школi.
    Дiти подивилися виставу "Закон спiвжиття", яку розiграли "артисти" 4-А класу.
    На завершення заходу, у пiднесеному настрої, усi присутнi виконали пiсню "Дружба" пiд караоке.
    Опублiковано 14.12.2018
    Детальнiше...

 "Крок за кроком до здоров'я" у ЧЗШ I ст. №11
    10 грудня 2018 року пiд час Мiсячника здорового способу життя та шкiдливих узалежнень для учнiв 4-х класiв вiдбувся конкурс "Крок за кроком до здоров'я", який пiдготували i провели педагог-органiзатор Прокопчук Марiя Iванiвна та практичний психолог Притулка Галина Василiвна.
    Метою конкурсу було формувати у дiтей свiдоме ставлення до здоров'я, виховувати бажання вести здоровий спосiб життя. Школярi активно працювали в командi, допомагали та доповнювали один одного. Учасники конкурсу були нагородженi грамотами, якi вручила директор школи Красiльчук Богдана Ярославiвна.
    Опублiковано 14.12.2018
    Детальнiше...

 Подарунок - альманах "Солокiя" - у бiблiотеки ЗЗСО м. Червонограда
    14.12.2018 у бiблiотеках ЧЗШ № 5 та Червоноградської гiмназiї Крук Галина, помiчник народного депутата Олега Степановича Мусiя, передала друге видання альманаху "Солокiя" для користувачiв бiблiотек ЗЗСО мiста.
    Попик Богдан Васильович, директор ЧЗШ № 5, наголосив на тому, що багато зусиль доклали для видання альманаху Махник Михайло Степанович та Чемерис Михайло Iванович.
    Закус Галина Василiвна, методист IМЦО пiдкреслила цiннiсть альманаху "Солокiя" для педагогiв, учнiв та вiд iменi усiх завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО м. Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник подякувала усiм причетним до його видання та за такий подарунок.
    Опублiковано 14.12.2018
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар вчителiв правознавства
    07.11.2018 вiдбувся семiнар вчителiв правознавства на тему: "Юридична вiдповiдальнiсть вiд козацьких часiв до сьогодення", який органiзували вчителi ЧЗШ № 4. В рамках якого було вiдвiдано Нацiональний iсторико-меморiальний заповiдник "Поле Берестецької битви" у м. Берестечко.
    Вчителi вiдвiдали екскурсiю та разом з працiвниками музею провели паралелi мiж минулим i сьогоденням, адже у Запорiзькiй Сiчi був неординарним важливий iнструмент вiйськово-адмiнiстративної влади, як правова система.
    Опублiковано 14.12.2018
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський семiнар логопедiв на тему "Використання iгор у логопедичнiй роботi з учнями 1 класу"
    12 грудня 2018 року вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти на базi ЧЗШ №4 вiдбувся мiський семiнар логопедiв на тему "Використання iгор у логопедичнiй роботi з учнями 1 класу".Директор школи, презентувала роботу закладу та пiдкреслила цiннiсть роботи вчителiв - логопедiв в умовах НУШ.
    Пилипчук Оксана Пилипiвна провела вiдкрите заняття з учнями 1 класу "Практичне використання звукiв "л", "л,".
    Логопедичнi працiвники шкiл мiста подiлились досвiдом роботи в iнклюзивних класах з дiтьми з особливими освiтнiми потребами. Обмiнялись iнформацiєю про використання iгрових та мультимедiйних засобiв навчання при корекцiї поведiнки у дiтей з аутичними вiдхиленнями.
    Опублiковано 13.12.2018
    Детальнiше...

 Виставка творчих робiт вихованцiв дитячого садочка
    12 грудня 2018р. вихованцi дитячого садочка №5 "Горобинка" завiтали до ЧНВК № 13. Учителi 1-4-х класiв пiдготували для гостей виставку творчих робiт своїх учнiв, учнi 4-А та 4-В (класнi керiвники Гордiйчук Г. Г, Брилiнська Л. А.) провели цiкаве свято "Казка в гостi завiтала", на якому iнсценiзували казку "Колобок" та "Рукавичка" в сучаснiй iнтерпретацiї. Було проведено багато цiкавих конкурсiв для дошкiльнят "Як ти знаєш казку". Дiтям також показали класнi кiмнати 1-х класiв, де вони змогли вiдчути себе майбутнiми школярами.
    Опублiковано 13.12.2018
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар вчителiв iсторiї
    11.12.2018 в ЧСШ № 8 вiдбувся семiнар вчителiв iсторiї з теми "Використання досвiду товариства "Просвiта" у новiй українськiй школi", присвячений 150-рiччю з дня заснування товариства "Просвiта". Запрошений Червоноградський хор "Просвiта" презентував творчий доробок колективу, який складає велику кiлькiсть українських народних та авторських пiсень. Керiвник хору Ольга Бабська вручила дирекцiї школи Почесну грамоту за поширення i популяризацiю просвiтницьких iдей серед учнiвської молодi.
    Опублiковано 13.12.2018
    Детальнiше...

 Вiдбулась вчительсько-учнiвська конференцiя на тему: "Уроки державотворення українського народу"
    У рамках вiдзначення 100-рiччя утворення ЗУНР 20.11.2018 на базi ЗЧШ № 9 вiдбулась вчительсько-учнiвська конференцiя на тему: "Уроки державотворення українського народу".
    Доповiдачi зосередили увагу на маловiдомих сторiнках iсторiї: Листопадового зриву, зокрема взаємини мiж українською i польською сторонами; створення української армiї; причинах i наслiдках поразки; дипломатичнiй боротьбi. Спробували вiдтворити тогочаснi подiї в ретроспективi вiтчизняної та свiтової iсторiї.
    Опублiковано 13.12.2018
    Детальнiше...

 Мiський семiнар завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО м. Червонограда
    06.12.2018 вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти на базi ЧЗШ № 4 вiдбувся семiнар завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО м. Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник на тему "Iнновацiйнi методи поповнення та популяризацiї лiтератури в бiблiотеках ЗЗСО".
    Закус Галина Василiвна, методист IМЦО через презентацiю "Новi бiблiотечнi послуги" розказала про iнновацiйнi форми i методи роботи популяризацiї лiтератури, доступнiсть iнформацiї та повноцiнне iнформацiйне обслуговування, формування нової читацької аудиторiї, яке здiйснюється через електронну пошту, чат, телефоном або за допомогою скайпу.
    Опублiковано 10.12.2018
    Детальнiше...

 Нарада директорiв ЗДО м. Червонограда
    07.12.2018 на базi ЗДО № 9 вiдбулася нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки смт. Гiрник.
    Поручинська Iрина Дмитрiвна, спецiалiст I категорiї з дошкiльного виховання вiддiлу освiти доповiдала про вивчення стану органiзацiї харчування дiтей у ЗДО.
    Гомонко Iгор Iванович, начальник вiддiлу освiти наголосив на нормативно-правових документах з дошкiльної освiти.
    Закус Галина Василiвна, методист IМЦО iнформувала про тематичне вивчення роботи ЗДО у II половину дня.
    Опублiковано 10.12.2018
    Детальнiше...

 Зустрiч з госпiтальєрами
    У середу 5 грудня 2018 року в учнiв 6(10) та 7(11) класiв Червоноградської гiмназiї вiдбулась зустрiч з представниками осередку ГО "Державницька Iнiцiатива Яроша". Госпiтальєри Володимир та Роман не лише показали учням сучаснi кровоспиннi засоби, а й провели захоплююче навчання з їх використанням. Гiмназисти дякують госпiтальєрам i знову чекають їх у гiмназiї.
    Опублiковано 07.12.2018
    Детальнiше...

 У Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ступенiв №5 вiдбувся конкурс Галицький лицар
    6 грудня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ступенiв №5 вiдбувся конкурс Галицький лицар присвячений Дню Збройних Сил України.
    Участь в змаганнях взяли учнi 9-11-х класiв, якi показали свою мужнiсть та силу. Кращими виявились учнi 9-А класу, якi зайняли перше мiсце, а найкращi результати показав учень 9-Б класу Царинський Олександр.
    Опублiковано 07.12.2018
    Детальнiше...

 День Збройних Сил України
    06.12.2018 у День Збройних Сил України, у ЧЗШ №12 було проведено ряд заходiв, метою яких стало формування в учнiв розумiння понять "єднiсть", "цiлiснiсть", "незалежнiсть", "герой", "патрiот", "захисник".
    Учнi 3 - А класу спiльно з батьками та класним керiвником Запiсоцькою Надiєю Богданiвною готували вареники та зiбрали солодощi для воїнiв, якi виконують бойовi завдання в ООС.
    Вчитель образотворчого мистецтва Гудим Лiлiєю Сергiївною разом з учнями виготовили обереги для наших захисникiв. З усiєю щирiстю дитячої душi бажали захисникам України благополуччя i сил, здоров'я i щастя, мужностi та вiдваги.
    Опублiковано 07.12.2018
    Детальнiше...

 Семiнар вчителiв християнської етики та педагогiв-органiзаторiв
    Семiнар "Покликання до святостi - реальний вибiр сучасної людини" на базi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №4.
    22 листопада 2018 року на базi Червоноградської загальноосвiтньої школи i-III ступенiв №4 вiдбувся семiнар вчителiв християнської етики та педагогiв-органiзаторiв. Учасники семiнару вирушили до м. Володимир-Волинського. Прибувши до Володимира-Волинського, учасники семiнару взяли участь у Святiй Лiтургiї, яку вiдслужив о. Петро Венгрин iз монастиря оо. Василiян у Червоноградi.
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 STEM-орiєнтований пiдхiд до навчання в умовах освiтнього простору школи
    Сучасна освiта повинна вiдповiдати запитам особистостi та суспiльства, потребам економiки та свiтовим тенденцiям. Це завдання успiшно може виконати STEM-освiта (наука, технологiї, iнженерiя та математика). Так вважає вчитель англiйської мови ЧНВК №13 Сiнкiна Катерина Володимирiвна. Про те, як вчити школярiв застосовувати знання на практицi,експериментувати, розвивати учнiвськi здiбностi до аналiтичної й дослiдницької роботи, критичне мислення, мотивацiю школярiв до комплексного пiзнання нового повiдомила вона на майстер-класi, який провела 4 грудня для колег ЧЗШ №12.
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 Пiсня - душа народу!
    16 та 20 листопада у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I - III ступенiв №12 вiдбулося щорiчне "Свято української пiснi", в якому брали участь учнi 2 - 11 класiв.
    Школярi спiльно з батьками та класними керiвниками пiдготувалися до фестивалю (чудовий вокал, красивi костюми, захоплююча iнсценiзацiя). Дякуємо всiм за популяризацiю "української пiснi", особлива подяка батькам за пiдготовку в проведеннi свята. Любiть пiсню, продовжуйте традицiї i звичаї нашого народу, зберiгайте i поповнюйте творчу спадщину!
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 Квест у школi. Весело, швидко. Кмiтливо
    26.11.2018 у ЧЗШ №12 вiдбулося аматорське спортивно-iнтелектуальне змагання, яке органiзували педагог-органiзатор Вольська Тетяна Вiкторiвна та учнiвське самоврядування. Участь брали вчителi та учнi 10-го та 11 - А класiв.
    Пiд час проходження квесту кожна команда мала ряд станцiй, де керiвники проводили з гравцями рiзноманiтнi творчi завдання. Учасникам необхiдно було назвати предмети за асоцiативними запитаннями iнших членiв команди, скласти пазли з iншомовними словами, розв'язати логiчнi задачi, позмагатися в хореографiчнiй майстерностi, вiдгадати слова iсторичних кросвордiв.
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 Ми пам'ятаємо...
    23 листопада у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I - III ступенiв №12 для учнiв 7-8 класiв заступником директора Галабурдою Оксаною Володимирiвною було проведено лiнiйку Пам'ятi жертв Голодомору.
    Пам'ять - нескiнченна книга, в якiй записано все: i життя людини, i життя країни. Там багато сторiнок вписано кривавими i чорними кольорами. Щороку Україна прихиляє колiна перед мiльйонами жертв Голодомору 1932-1933 рокiв. Школярi на конкретних фактах ознайомилися з причинами цього страшного лиха, почули спогади очевидцiв трагедiї. Спiльною молитвою i хвилиною мовчання вшанували пам'ять безневинних жертв страшного голодомору.
    Опублiковано 06.12.2018
    Детальнiше...

 Провели виховний захiд "Ми роду козацького дiти, землi української цвiт"
    22 листопада 2018 року в ЧНВК №13 учнi 3-А та 3-Б класiв (класнi керiвники Базарницька I. Й., Спiвак Б. В.) провели виховний захiд "Ми роду козацького дiти, землi української цвiт". На святi були присутнi батьки учнiв - учасники АТО. Волонтер, учитель Мартинович О. Я, показала усiм присутнiм експонати шкiльного музею з експозицiї "Нашi воїни - герої країни".
    Опублiковано 03.12.2018
    Детальнiше...

 Семiнар iнструкторiв фiзичної культури закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда
    28 листопада 2018 року вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти на базi закладу дошкiльної освiти № 16 вiдбувся мiский семiнар iнструкторiв фiзичної культури ЗДО м. Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник на тему "Скандинавська хода - ефективна здоров'язбережувальна технологiя в освiтньому процесi ЗДО".
    Кравченко Наталя Iванiвна, директор ЗДО № 16, презентувала роботу закладу та пiдкреслила цiннiсть роботи iнструкторiв з фiзичної культури щодо здоров'язбережувального клiмату в закладах дошкiлля.
    Опублiковано 03.12.2018
    Детальнiше...

 Новий сучасний садок - заклад дошкiльної освiти №10 м.Червонограда
    У морозяний Михайлiв день, вiдповiдно до плану iнформацiйно-методичного центру освiти, тепло приймав колектив ЗДО №10 (Олексович Анжелiка Вячеславiвна, директор; Бучинська Тетяна Михайлiвна, вихователь-методист) педагогiв ЗДО №2 (Крамчанiнова Вiкторiя Вiкторiвна, директор; Олiярник Мар'яна Богданiвна, вихователь-методист) та Закус Галину Василiвну, методиста IМЦО.
    Гостi високо оцiнили творчу вiдповiдальнiсть вихователiв iз оформлення груп, текстильних стiн та дверей.
    Опублiковано 30.11.2018
    Детальнiше...

 Вiк лицарства
    25.11.2018 учнi Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №12 пiд час позаурочного заходу помандрували у добу хоробрих лицарiв та прекрасних дам. Учитель зарубiжної лiтератури Буджерин Лiлiя Володимирiвна пiсля вивчення семикласниками роману В. Скотта "Айвенго" органiзувала для школярiв лицарський турнiр.
    Команди "Вiдвага" (7-А), "Народженi перемагати" (7-Б), "Золотi орли" (7-В) презентували свої щити з гербами i кодекси честi, за допомогою iконографiки пригадали головнi епiзоди роману. Щоб вiдчути атмосферу середньовiччя, семикласники переглядали фрагменти кiнофiльму; умiння володiти художнiм словом демонстрували у конкурсi "Комплiмент для дами". Школярi емоцiйно дискутували щодо того, яким повинен бути сучасний лицар. Найактивнiшi отримали корону переможця.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 Конкурс "Людина починається з добра" у ЧЗШ I ст. №11
    Сьогодення потребує не лише добрих справ, а й милосердя, чуйностi, толерантностi, спiвчуття. Саме такi якостi намагаються виховувати в учнiв школи нашi педагоги.
    Тому 13 листопада у Всесвiтнiй день доброти для четвертокласникiв проведено конкурс "Людина починається з добра", який пiдготували педагог-органiзатор Прокопчук Марiя Iванiвна та завiдувач бiблiотеки Барнасюк Свiтлана Григорiвна. Завдання були цiкавi i мали пiзнавальний характер. Учнi iз задоволенням розгадували кросворд, iнсценiзували твори В.О. Сухомлинського, декламували вiршi, малювали iлюстрацiї до оповiдань письменника,спiвали пiснi про ввiчливi слова i доброту.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 Зустрiч учнiв ЧЗШ I ст. №11 з Олександром Зiмбою
    9 листопада, в день української писемностi та мови, учнi 2-Б (вчитель Куровець Снiжана Валерiївна) i 2-В (вчитель Козловська Тетяна Iгорiвна) класiв ЧЗШ I ступеня № 11 мали незабутню зустрiч з львiвським дитячим письменником Олександром Зiмбою - заслуженим тренером України з важкої атлетики, засновником видавництва "Вiсiм лапок" та автором серiї казок "Веселi пригоди Бровка та Мурчика".
    Пiд час зустрiчi з другокласниками Олександр Зiмба розповiв про себе, про те, як вiн став дитячим автором. Письменництвом почав займатися усього чотири роки тому, а надихнули його до лiтературної працi власнi онуки. Пес Бровко та котик Мурчик - реальнi персонажi, за якими пан Олександр спостерiгав i вирiшив зробити героями своїх книжок, яких у нього уже 22. Годинна зустрiч промайнула непомiтно. Олександр Iванович зарядив усiх позитивом, радiстю i бажанням змiнювати себе. Дiти та дорослi щиро дякували гостю за чудову зустрiч.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 Вшанування жертв голодомору у ЧЗШ I ст. №11
    23.11.2018 колектив нашої школи вшанував пам'ять українцiв, якi стали жертвами голодомору 1932-1933 р.р.
    На першому уроцi вчителi з дiтьми провели iнформацiйнi хвилини, переглянули вiдеоролики та слайди, обговорили їх, виготовили символiчнi квiти незабудки, якi прикрiпили до карти України. Пам'ять жертв голодомору вшанували хвилиною мовчання. Кожен отримав iнформацiйний буклет "Запали свiчку пам'ятi".
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 "Українськi вишиванки, наче райдужнi свiтанки" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня №11
    7 листопада вiдбулося нацiонально-патрiотичне свято "Українськi вишиванки, наче райдужнi свiтанки", яке пiдготувала i провела разом з своїми вихованцями вчитель 3-Б класу Гануляк Галина Степанiвна.
    На святi панував пiднесений настрiй, всi милувалися барвистими вiзерунками вишиванок, насолоджувались українськими пiснями та вiршами. Метою свята було показати усiм присутнiм, що українцi незламнi духом, готовi захищати свою країну та iсторiю. Слова подяки висловила директор школи Красiльчук Богдана Ярославiвна, адже актуально i важливо сьогоднi повертатися до своїх першоджерел, черпати снагу у духовних i культурних надбаннях предкiв.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 "Мово моя, ти - чарiвна зiрниця" у ЧЗШ I ст. №11
    12 листопада у 3-В класi було проведено свято "Мово моя, ти - чарiвна зiрниця", присвячене Дню української писемностi та мови.
    Вступне слово мала класний керiвник Миронова Галина Богданiвна, яка розповiла про те, що рiдна мова - це найцiннiший скарб нашого народу. Дiти декламували вiршi, спiвали пiснi про Україну та мову, читали гуморески Павла Глазового та iнших гумористiв. Зворушливо розповiдали учнi про сумнi сторiнки нашої iсторiї, коли впродовж вiкiв знищували українську мову.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 "Ми вже школярi" у ЧЗШ I ст. №11
    20 листопада у 1-Б класi вчителем Пташкограй Олександрою Михайлiвною було проведено виховний захiд "Ми вже школярi".
    Зовсiм недавно випускники дитячих садочкiв стали учнями ЧЗШ I ст. №11. За короткий час засвоїли правила поведiнки у школi, на уроках, навчились читати, рахувати, думати, знайшли нових друзiв. Про це впевнено розповiли батькам i гостям свята. Свої артистичнi здiбностi проявили у розiгруваннi сценок i у декламуваннi вiршiв.
    У вiдзнятому ролику розповiли для чого потрiбно вчитися, якi предмети стали улюбленими. Урочисто пролунала обiцянка першокласника.
    Опублiковано 27.11.2018
    Детальнiше...

 Мiський семiнар вихователiв-методистiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник
    На сучасному етапi розвитку системи освiти все бiльше уваги придiляється професiйному розвитку й освiтi педагогiв. Перед вихователем-методистом закладу дошкiлля стає питання - як зробити, щоб кожен педагог став активним, зацiкавленим учасником роботи рiзноманiтних форм професiйних об'єднань?
    15 листопада 2018 року на базi ЗДО № 12 ( вiдбувся практичний семiнар вихователiв-методистiв ЗДО м. Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник на тему "Iнтерактивнi форми роботи з педагогами".
    Опублiковано 22.11.2018
    Детальнiше...

 Творча зустрiч педагогiчних колективiв закладу дошкiльної освiти № 19 та ЧНВК № 3 м. Червонограда
    Напередоднi зимових днiв у ЗДО № 19 вiдбулася тепла творча зустрiч педагогiчних колективiв дошкiльного закладу № 19 (Кожуховська Надiя Володимирiвна, директор; Жигайло Мар'яна Богданiвна, вихователь-методист) та Червоноградського навчально-виховного комплексу № 3 (Шкiлюк Петро Євгенович, директор; Мiстюкова Свiтлана Володимирiвна, заступник директора з НВР у початковiй школi).
    Вихователi старших груп дали вiдкритi заняття.
    Опублiковано 21.11.2018
    Детальнiше...

 Проведено олiмпiаду з трудового навчання
    17 листопада 2018 року на базi Червоноградської гiмназiї було проведено олiмпiаду з трудового навчання серед учнiв 9-11 класiв, в яких взяли участь 27 школярiв. Учням було запропоновано теоретичне та практичне завдання.
    Опублiковано 21.11.2018
    Детальнiше...

 У ЧНВК №13 вiдбулась зустрiч учнiв 9-11 класiв iз деканами Львiвського нацiонального унiверситету iм. Iвана Франка
    У середу 14 листопада 2018 року у ЧНВК №13 вiдбулась зустрiч учнiв 9-11 класiв iз деканами фiлологiчного, геологiчного,географiчного факультетiв та факультету культури i мистецтв Львiвського нацiонального унiверситету iм. Iвана Франка.
    Старшокласники переглянули надзвичайно цiкаву вiдеопрезентацiю про один iз найпрестижнiших вищих навчальних закладiв України, отримали iнформацiю про дiяльнiсть цих факультетiв та особливостi вступної кампанiї 2019 року. Ця зустрiч проходила в рамках багаторiчної спiвпрацi ЧНВК № 13 та ЛНУ iменi Iвана Франка.
    Опублiковано 20.11.2018
    Детальнiше...

 День писемностi в ЧЗШ №6
    З 5 по 9 листопада з нагоди Дня української писемностi i мови вчителi української мови та лiтератури Червоноградської загальноосвiтньої школи №6 школи провели програму тематичних заходiв.
    Учитель Лапчак Зiнаїда Ярославiвна провела у 5-А класi вiкторину "Маленькi знавцi рiдної мови". Шаловило Олена Федорiвна у 7 класах провела конференцiю "Iсторiя виникнення писемностi". У 10, 11 класах учнi демонстрували проекти, присвяченi Дню української писемностi i мови (учитель Остапчук Антонiна Iванiвна).
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

 У Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №5 вiдбувся мiський семiнар-практикум учителiв хiмiї
    8 листопада у м.Львiв вiдбувся мiський семiнар-практикум учителiв хiмiї, який органiзувала Лiлiя Миколаївна Волошин, учитель-методист Червоноградської загальноосвiтньої школи №5. Тема семiнару "Iнновацiйнi пiдходи у викладаннi хiмiї".
    Учителi вiдвiдали iнтерактивний музей "Таємна аптека". Теоретична частина семiнару вiдбувалася в поєднаннi з практичною.
    Iсторiя цього незвичного музею розпочалась у 2012 роцi, коли в аптецi "Пiд Угорською короною" пiд час проведення будiвельно-вiдновлюваних робiт було знайдено таємничий вхiд у пiдземелля. Тут виявлено давню фармацевтичну лабораторiю, у якiй таємничий аптекар досi варить мило для хабарникiв, виготовляє пiгулки для щастя. Усi експонати автентичнi, наданi з унiкальної приватної колекцiї. Тепер це не тiльки дiюча аптека, але i новий та цiкавий об'єкт на туристичнiй мапi Львова.
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський семiнар учителiв трудового навчання
    13 листопада на базi Червоноградської загальноосвiтньої школи №1 вiдбувся мiський семiнар учителiв трудового навчання.
    Учитель-методист вищої категорiї Демченко Галина Володимирiвна провела майстер-клас на тему "Виготовлення ялинкової прикраси в технiцi декупаж".
    Присутнi вчителi ознайомилися з даною технiкою та вдосконалили свої знання i вмiння працювати з серветками, застосовуючи на практицi рiзнi прийоми виготовлення та оздоблення виробiв.
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

 Результативна адаптацiя п'ятикласникiв - основа успiху
    8 листопада 2018 року у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №12 вiдбулося засiдання методичної ради, на якому було проаналiзовано особливостi адаптацiйного перiоду п'ятикласникiв до навчання в основнiй школi.
    Заступник директора Кiшак Зоряна Мирославiвна змоделювала найпоширенiшi труднощi, якi долають учнi, починаючи навчатися у п'ятому класi, презентувала результати анкетування батькiв, школярiв, проаналiзувала успiшнiсть п'ятикласникiв з української мови та математики. Практичний психолог Пелипець Лiлiя Iванiвна продемонструвала результати соцiометричних дослiджень, звернула увагу на рiвень мотивацiї до навчання п'ятикласникiв школи, ознаки тривожностi у школярiв цього вiку, особливостi кожного класного колективу.
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський семiнар-практикум для вчителiв географiї
    06.11.2018 року на базi Червоноградського НВК № 3 вiдбувся мiський семiнар-практикум для вчителiв географiї "Особливостi виробничого процесу пiдприємств харчової промисловостi на прикладi хлiбозаводу ТМ "Кристинопiльський хлiб".
    Для вчителiв проведено екскурсiю по мiсцевому хлiбозаводу, пiд час якої ознайомлено з технологiєю виробництва хлiба, презентовано продукцiю пiдприємства.
    Практичною реалiзацiєю набутого досвiду вчителям можна скористатися на уроках географiї в 9 класi у процесi вивчення тем: "Нацiональна економiка", "Рiзноманiтнiсть пiдприємств та чинники їх розмiщення", "Вторинний сектор господарства" та "Харчова промисловiсть України".
    Опублiковано 14.11.2018
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради