Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Семiнар вчителiв бiологiї мiста Червонограда
    Вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти 9 листопада 2017 року вiдбувся виїзний семiнар вчителiв бiологiї. Тема семiнару - "Природоохороннi об'єкти Львiвщини. Природа i iсторiя рiдного краю".
    Пiд час семiнару вчителi бiологiї мiст Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник вiдвiдали ботанiчну пам'ятку природи - Дуб Спасителя бiля села Муроване та джерело Пресвятої Дiви Марiї "Панни".
    Вчителi вiдвiдали Державний iсторико-культурний заповiдник "Княжий Белз". Познайомилися з такими iсторичними об'єктами: городище княжого мiста, хресна дорога 1938 року, Миколаївська церква початку ХХ столiття та каплиця святого Валентина, в якiй зберiгається копiя iкони Ченстоховської Божої Матерi.
    Детальнiше...

 "Олiмпiйський урок - 2017" у Червоноградськiй гiмназiї
    8 вересня 2017 року Червоноградська гiмназiя мала честь вiтати у себе на "Олiмпiйському уроцi - 2017" видатних спортсменiв та тренерiв м.Червонограда.
    Червоноградська гiмназiя була представлена юними талантами: чотириразовими переможцями мiського, триразовими переможцями обласного конкурсу "Олiмпiйське лелеченя"; командою дiвчат з волейболу, командою дiвчат та хлопцiв з баскетболу - багаторазовими переможцями мiських змагань. Розвивають їхнiй талант мудрi наставники Алєксєєва Свiтлана Федорiвна та Гулавська Iрина Василiвна.
    Детальнiше...

 Вiдбулось навчання для iнформатикiв мiста
    7 жовтня в Червоноградському навчально-виховному комплексi №10 вiдбулось заняття з вчителями iнформатики мiста та старшокласниками шкiл Червонограда, Гiрника та Соснiвки. Заняття проводили: Бiлецький Василь Миколайович - доцент кафедри прикладної математики ЛНУ iм.I.Франка, та Герасимiв Вiталiй - випускник кафедри прикладної математики Львiвського державного унiверситету iм.I.Франка, призер мiжнародної олiмпiади з iнформатики. Дiти та вчителi отримали вичерпнi вiдповiдi на всi поставленi запитання щодо проведення олiмпiади, та методики розв'язування складних задач з програмування. Дирекцiя Червоноградського навчально-виховного комплексу №10 та методист з iнформатики Андрусяк Катерина Петрiвна активно сприяли проведенню такої зустрiчi. Органiзував зустрiч - вчитель iнформатики Рiзник Володимир Ярославович.
    Детальнiше...

 Факультет комп'ютерних iнформацiйних технологiй Тернопiльського державного економiчного унiверситету запросив учнiв на навчання...
    В рамках спiвпрацi мiж Червоноградським навчально-виховним комплексом №10 та факультетом комп'ютерних iнформацiйних технологiй Тернопiльського державного економiчного унiверситету 5 жовтня в ЧНВК №10 вiдбулась регiональна олiмпiада з iнформатики та iнформацiйних технологiй.
    Участь в олiмпiадi взяли 25 учнiв шкiл Червонограда та Соснiвки - ЧНВК 10, ЧЗШ 12, ЧНВК 13, Червоноградської гiмназiї. Троє учнiв стали призерами олiмпiади та отримали цiннi призи. Це учнi ЧНВК №10 - Олег Шевчук, Гаєвський Юрiй та Никитчук Владислав. Представники унiверситету розповiли учасникам олiмпiади про свiй ВУЗ та запросили учнiв стати їхнiми студентами.
    Детальнiше...

 День за днем з "Дюймовочкою" Червоноградським пришкiльним табором
    29 травня в ЧЗШ № 12 розпочав свою роботу пришкiльний табiр "Дюймовочка".
    Цього року 67 учнiв отримали можливiсть вiдпочити за бюджетнi кошти, окрiм цього до них долучилось 30 учнiв, якi вiдпочивають за батькiвськi кошти.
    Протягом першого тижня дiти ознайомились iз табiрним розпорядком, розподiлились на три загони("Сонечко", "Веселi смайлики" i "Романтики") та розпочали активний вiдпочинок. Їм вдалося переглянути театральну виставу "Iвасик Телесик", створити свою авторську постановку вiдомої казки, взяти участь у маршi-ходотонi до Дня захисту дiтей, вiдвiдати творчi заняття з логопедом, переглянути веселi фiльми та мультфiльми.Отож, перший тиждень вiдпочинку видався вдалим!
    Детальнiше...

 Призове II мiсце команди "Together" Червоноградської загальноосвiтньої школи № 12 у Фестиваль iнновацiйної освiти
    3 червня в дев'яти обласних центрах вiдбувся Фестиваль iнновацiйної освiти "Вiдкривай Україну", де школярi з рiзних куточкiв України презентували свої проекти з покращення власних мiст.
    У Фестивалi, що вiдбувався в м. Львовi, взяла участь команда "Together" з Червоноградської загальноосвiтньої школи № 12, яка протягом року активно працювала у цьому освiтньому проектi.
    На мiському етапi команда старанно намагалася вiдновити дитячий майданчик, що знаходиться неподалiк вiд школи. Школярi проявили свою креативнiсть, задекорувавши гiрки таблицею множення, прикладами та англiйськими словами. Журi високо високо оцiнило роботу юних червоноградцiв.
    Детальнiше...

 Час прощатися з школою! - учням Червоноградської ЗШ № 12
    26 травня для учнiв ЧЗШ № 12 пролунав останнiй дзвiнок та сповiстив про настання лiтнiх канiкул.
    Усiх учнiв привiтала директор школи Свйонтек Уляна Павлiвна та побажала веселого, цiкавого та активного вiдпочинку.
    З словами благословення звернувся духовний наставник о.Роман (Сковрон). Особливимце свято стало для учнiв 11 класу, адже в цей день вони прощалися з школою.
    Детальнiше...

 Туристсько-краєзнавча спартакiада - один iз улюблених конкурсiв школярiв мiста Червонограда
    2 червня 2017 року на чарiвному, зеленому березi рiчки Буг проходив мiський етап Туристсько-краєзнавчої спартакiади, в якiй взяли участь учнi загальноосвiтнiх навчальних закладiв мiст Червонограда, Соснiвки та Центр еколого-натуралiстичної творчостi учнiвської молодi.
    Мета спартакiади: залучення шкiльної молодi до туристсько-краєзнавчої роботи, вивчення природи та iсторiї рiдного краю, активiзацiї природоохоронної дiяльностi учнiв.
    За перемогу у мiськiй туристсько-краєзнавчiй спартакiадi були нагородженi грамотою вiддiлу освiти команди ЗНЗ:
    Детальнiше...

 Перший тиждень у пригiмназiйному таборi "Доброта" м. Червонограда
    Ось i закiнчився перший тиждень табiрного життя. Вiн був сповнений позитивних емоцiй, нових знайомств та цiкавих вiдкриттiв.
    За допомогою комунiкативних iгор ("Знайомство в грi"), дiти змогли краще познайомитись мiж собою. Вчителi гiмназiї вiдкрили учням цiкавий свiт народного танцю (Монченко Свiтлана Святославiвна), iнформатики (Дудик Ольга Володимирiвна), спорту (заняття iз тренером ЧДЮСШ №2).
    Захоплюючою була екскурсiя у м.Соснiвка в музеї ЧНВК №13 та ЧЗШ №14. Ми познайомилися iз майстринею, яка розповiла про гончарне ремесло, та показала вiдео своєї роботи.
    Детальнiше...

 День захисту дiтей в ДНЗ №1 м. Червонограда
    Щороку 1 червня ми вiдзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Мiжнародний день захисту дiтей. У дошкiльному навчальному закладi яслах-садку №1 комбiнованого типу пройшли святковi заходи з нагоди Дня захисту дiтей.
    Малеча з великим подивом i з задоволенням йшла до садка, адже лунала музика, всюди багато кульок, вiтальних листiвок.
    Дiти брали участь у музичнiй розвазi, спортивних змаганнях, у конкурсi "Найкращий пiсочний пирiг". Дiтей ще чекають розваги з водою "Водний малюнок на асфальтi", лялькова вистава, iгри з кульками.
    Детальнiше...

 Подарунок для учнiв шкiл м. Червонограда
    Високi результати на мiських та обласних змаганнях досягаються не тiльки професiйнiстю учнiв та вчителiв фiзичної культури, а й належною матерiально-технiчною базою. У 2016-2017 навчальному роцi мiський голова та депутатський корпус видiлили 225 тисяч на поповнення матерiально-технiчної бази фiзичної культури та 10 000 для нагородження переможцiв у спортивних змаганнях (кубки, медалi, дипломи, грамоти).
    Спортивнi зали загальноосвiтнiх навчальних закладiв вiдремонтованi i вiдповiдають вимогам Програми фiзичної культури, готовi до спортивних занять та змагань.
    Детальнiше...

 Вiд спортивних змагань до Олiмпiйських вершин
    III мiсце для Львiвщини виборола сiм'я Червонограда на Всеукраїнському фестивалi-конкурсi "Тато, мама, я - спортивна сiм'я"
    З 31 травня по 2 червня 2017 року в м. Бердянську проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс спортивних сiмей "Тато, мама, я - спортивна сiм'я".7
    Львiвщину представляла найспортивнiша сiм'я Корнова. Такi змагання в Українi проводяться 13 рокiв i лише вперше Львiвщина посiла III мiсце, поступившись тiльки Донецькiй та Луганськiй областям.
    Детальнiше...

 Зоряне намисто у Червоноградськiй ЗШ I ст. №11
    Намисто вiддавна було окрасою жiнки i показником багатства. Чим бiльше було у ньому перлiв, дукатiв, тим заможнiшою вважалася його володарка.
    Пiдбиваючи пiдсумки навчально-виховної дiяльностi у 2016-2017 н.р. у ЧЗШ I ступеня № 11 започатковано проведення свята вшанування обдарованих дiтей, якi мають здобутки за результатами участi у рiзноманiтних конкурсах, фестивалях та шкiльнiй олiмпiадi з математики. Свято отримало назву "Зоряне намисто", адже обдарованi дiти, якi працюють на результат, приносять славу школi є найдорожчим скарбом, окрасою i гордiстю школи.
    Детальнiше...

 Тиждень безпеки дорожнього руху в Червоноградському ДНЗ № 16
    З 10.05. по 13.05.2017 року у садочку № 16 проходив "Тиждень безпеки дорожнього руху". У середнiй групi № 10 вихователем Холодняк Л.А. було проведено заняття на тему "Абетка дорожнього руху".
    Мета заняття: ознайомити дiтей з елементарними правилами дорожнього руху; розширювати знання про знаки дорожнього руху ;закрiпити основнi правила безпеки на дорозi - переходити вулицю в спецiальних мiсцях, по пiшохiднiй дорiжцi на зелене свiтло свiтлофора; закрiплювати знання про значення сигналiв свiтлофора, розвивати, увагу, орiєнтування в просторi, викликати добре ставлення одне до одного.
    Детальнiше...

 Свято Мами в Червоноградському ДНЗ № 16
    У ДНЗ № 16 11.травня 2017 року у групi раннього вiку № 11 традицiйно вiдбулося свято Мами.
    Це свято дає можливiсть ще раз сказати улюбленим матусям про те, якi вони важливi та цiннi.
    Найменшi вихованцi у яскравих нарядах комашок з радiстю вiтали своїх матусь, зворушливо виконували пiснi та емоцiйно кружляли у таночках.
    Детальнiше...

 Веснянi ранки у Червоноградському ДНЗ № 13
    В дошкiльному закладi № 13 м. Червонограда (завiдувач Бень Ольга Володимирiвна, вихователь-методист Мойко Людмила Михайлiвна) з 27.05.2017 по 28.05.2017 пройшли веснянi ранки.
    Яскраве весняне сонечко, святково прикрашений музичний зал, весела музика допомогли педагогам закладу створити для дошкiльнят та їх родин прекрасне свято радостi й тепла.
    Вiршi, пiснi, таночки залишили приємний вiдбиток в пам'ятi дiтей та гостей, якi були присутнi на весняних ранках.
    Детальнiше...

 Тиждень дорожнього руху. Захоплююча мандрiвка вихованцiв ДНЗ № 13 мiстом Червоноградом
    11.05.2017 вихователь ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда (завiдувач Бень Ольга Володимирiвна, вихователь-методист Мойко Людмила Михайлiвна) Чемерис Галина Петрiвна, помiчник вихователя Арендач Галина Платонiвна провела з вихованцями групи старшого дошкiльного вiку № 3 захоплюючу мандрiвку мiстом.
    Метою було закрiплення знань про правила дорожнього руху та визначнi мiсця рiдного мiста.
    Навчальними зупинками були:
    - "Треба знати всiм як слiд "Пiшохiдний перехiд"";
    Детальнiше...

 Екскурсiя до бiблiотеки вихованцiв ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда "Щоб розумними зростати треба книг багато читати"
    04.05.2017 вихованцi ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда (завiдувач Бень Ольга Володимирiвна, вихователь-методист Мойко Людмила Михайлiвна), групи старшого дошкiльного вiку № 3 (вихователь Чемерис Галина Петрiвна, помiчник вихователя Арендач Галина Платонiвна) вiдвiдали дитячу бiблiотеку.
    Бiблiотекар Сава Катерина Володимирiвна в цiкавiй формi провела знайомство дiтей iз роботою бiблiотеки, провела цiкавi конкурси: "Казковими стежками", "Вiднайди книжку за описом", вихователя провела бесiду "Книга вчить як на свiтi жить". Дiти iз захопленням гортали книжки, розповiдали вiршi, брали участь у конкурсах i обiцяли повернутися в бiблiотеку iз батьками.
    Детальнiше...

 Екскурсiя дошкiльнят ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда до пожежно-рятувальної частини
    У рамках проведення "Тижня безпеки дитини" в ДНЗ я/с № 13 (завiдувач Бень Ольга Володимирiвна, вихователь-методист Мойко Людмила Михайлiвна) 16.05.2017 вихованцi старшого дошкiльного вiку (вихователi Подоляк Марiя Миколаївна, Чемерис Галина Петрiвна, Камiнярська Наталiя Євгенiвна, Сантар Зоряна Романiвна) вiдвiдали пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України м. Червонограда.
    Пiд час екскурсiї дiти мали змогу розширити уявлення про роботу пожежникiв, про способи гасiння пожеж та транспорт спецiального призначення.
    Детальнiше...

 Вiдкрите iнтегроване заняття "Ми йдемо у перший клас" у ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда
    19.05.2017 у групi старшого дошкiльного вiку № 4 (вихователi - Рубаха Юлiя Михайлiвна, Камiнярська Наталiя Євгенiвна) ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда (завiдувач - Бень Ольга Володимирiвна, вихователь- методист - Мойко Людмила Михайлiвна) пройшло вiдкрите iнтегроване заняття "Ми йдемо у перший клас".
    Дiти показали свої знання про пори року, мiсяцi, днi тижня; вмiння складати та розв'язувати задачi, рахувати у прямому та зворотному напрямку, дiлити слова на склади, робити звуковий аналiз слiв; допомагали Мiкi Маусу складати портфель до школи.
    Детальнiше...

 Обласний семiнар на базi Червоноградського ДНЗ № 17
    11 травня у нашому дошкiльному навчальному закладi пройшов обласний семiнар з питання впровадження у роботу ДНЗ Мiжнародної прогами соцiально-фiнансової освiти "Афлатот".
    Перед присутнiми виступила спецiалiст I категорiї вiддiлу освiти ПоручинськаI рина Дмитрiвна, яка презентувала роботу дошкiлля нашого мiста.
    етодист iнформцiйно-методичного центру освiти Лига Ольга Петрiвна розповiла про результати роботи творчої рупи мiста, яка працювала над даною проблемою.
    Важливу та змiстовну iнформацiю про шляхи впровадження програми "Афлатот" донесла до присутнiх методист кабiнету практичної психологiї та соцiальної роботи ЛОIППО Зеленко ЛюбовВасилiвна.
    Детальнiше...

 Тиждень безпеки у ДНЗ № 4 м. Червонограда
    З 15 по 19 травня у ДНЗ № 4 проходив тиждень безпеки дитини.
    19 травня 0 10.00 вiдбулася навчальна евакуацiя вихованцiв та працiвникiв ДНЗ № 4.
    Проводилися навчання колективу на тему "Перша допомога" (Пiгура Н.Ю.) та психологiчний тренiнг "Стресова ситуацiя: допоможи самому собi" (Чорна С.А.). Пiдсумком став конкурс дитячих малюнкiв на асфальтi "Моя безпека".
    Детальнiше...

 Мiжнародний день захисту дiтей в ДНЗ № 16 м. Червонограда
    Щороку в перший день лiта вiдзначається Мiжнародний день захисту дiтей - прекрасне свято радостi та надiї. Адже саме в дiтях ми хочемо бачити здiйснення своїх мрiй i сподiвань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радiсними, прославляли свої родини i рiдний край.
    День захисту дiтей - це не тiльки веселе свято для самих дiтей, це i нагадування суспiльству про необхiднiсть захищати права малечi, щоб усi дiти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою i в майбутньому стали хорошими батьками i громадянами своєї країни.
    Детальнiше...

 Випускний у Червоноградському ДНЗ № 16
    Промайнув навчальний рiк, наче комета на небосхилi, закiнчились останнi заняття i ось вiн - довгоочiкуваний випускний вечiр, який вiдбувся у старшiй групi № 2.
    Це свято зi сльозами на очах, сльозами радостi та суму вiд прощання з улюбленим дитячим садочком. Надзвичайно вразив усiх присутнiх танок татiв зi своїми донечками. Пiсля свята усi випускники разом з батьками на вулицi вiдпустили у небо повiтрянi кульки, загадавши перед цим заповiтне бажання.
    Детальнiше...

 Участь педагогiв ДНЗ №1 м. Червонограда у науково-практичному семiнарi "Дитина у колi любовi"
    1 червня 2017 року педагоги дошкiльного навчального закладу я/с №1 комбiнованого типу взяли участь у вебiнарi в режимi он-лайн, iнiцiатором якого була лабораторiя психологiї дошкiльника Iнституту психологiї iменi Г.С.Костюка НАПН України.
    Захiд присвячений питанням створення у дошкiльному закладi комфортних умов перебування дiтей.
    Учасники семiнару прийшли до висновку, що маємо навчити дитину жити в гармонiї з собою, любити себе, любити свiт в якому дитина живе, вiдчувати себе люблячою.
    Детальнiше...

 Знати, щоб жити! - зустрiч iз медичним працiвником учнiв Червоноградської ЗШ № 12
    12 травня для учнiв 9-А (класний керiвник Касьян Iрина Василiвна) та 10 (класний керiвник Кашицька Наталiя Йосипiвна) класiв було проведено зустрiч iз медичним працiвником Товариства Червоного Хреста України п. Галиною.
    Вона ознайомила школярiв iз правилами надання першої долiкарської медичної допомоги при потрапляннi iнородних тiл в органiзм, при втратi свiдомостi, при вкусах змiй, при сонячних теплових ударах.
    Школярi активно практикувалися, щоб у разi необхiдностi врятувати життя свого ближнього.
    Детальнiше...

 Здоровим бути легко! - гасло учнiв Червоноградської школи № 12
    У ЧЗШ № 12 проходив мiсячник "Ми обираємо здоровий спосiб життя".
    Педагоги та школярi активно долучилися до його проведення. Учнi 5-А класу (класний керiвник Гудим Лiлiя Сергiївна), члени клубу "За здоровий спосiб життя", провели iнформацiйну просвiту для учнiв молодших класiв.
    Школярi 5-Б та 5-В класiв (класнi керiвники Пацалюк Оксана Дмитрiвна та Ломоносова Тетяна Юрiївна) провели акцiю "Життя людини - найбiльша цiннiсть". Про шкiдливiсть надмiрним захопленням iнтернетом, про небезпеки, якi чатують на пiдлiткiв у мережi розповiли учнi 6-А( класний керiвник Буджерин Лiлiя Володимирiвна) класу на вiдкритiй виховнiй годинi "Не заблукайте в Iнтернетi!". Учнi 8-А( класний керiвник Цьох Оксана Богданiвна) класу протягом декiлькох днiв вчили та танцювали з п'ятикласниками веселi банси.
    Детальнiше...

 Життя без допiнгу - заняття в Червоноградськiй школi № 12
    5 травня учнi 10 класу (класний керiвник Кашицька Наталiя Йосипiвна) ЧЗШ № 12 у пiзнавальнiй та розважальнiй формi розповiли семикласникам про згубнi наслiдки шкiдливих звичок: курiння, вживання алкоголю та наркотичних речовин.
    У форматi театральної постановки було продемонстровано рiзнi варiанти вживання допiнгу задля досягнення спортивних результатiв.
    Школярам сподобались такi заняття i вони зробили правильнi висновки.
    Детальнiше...

 Тиждень безпеки життєдiяльностi в ДНЗ № 1 м. Червонограда
    З 15.05 по 19.05.2017 у дошкiльному закладi яслах-садку № 1 комбiнованого типу пройшов Тиждень безпеки життєдiяльностi дiтей.
    Пiд час навчально-виховної дiяльностi дiти добре засвоїли норми та правила безпеки. Вихованцi старшого дошкiльного вiку знають номер телефонiв пожежної частини (101), мiлiцiї (102), швидкої допомоги (103), вмiють користуватися ними у випадку необхiдностi.
    Свої дiї дiти закрiпили в дидактичних iграх та сюжетно-рольових iграх. Крiм того, дошкiльники вивчили правила: не можна у вiдсутностi дорослих вмикати побутовi електроприлади, грати з сiрниками, вибiгати на проїжджу частину та iнше.
    Детальнiше...

 Свято матерi у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 6
    "Хай сяє сонцем в серцi слово Мати, таке незгасне, вiчне, молодо-ясне!" - пiд таким гаслом 12 травня у ЧЗШ № 6 вiдбувся святковий концерт, приурочений до Дня матерi.
    Глядачi мали прекрасну нагоду довiдатися про iсторiю виникнення свята, послухати чудовi поезiї, легенди та iсторiї для душi про найдорожчу людину, переглянути гумористичнi сценки, вiдеопрезентацiї.
    Справжньою окрасою заходу став дебютний виступ шкiльного музичного гурту. У залi пролунала в'язанка українських народних мелодiй, звучали твори класичних композиторiв, пiснi про маму. Пiд супровiд музичних iнструментiв : сопiлок, скрипки, гiтари, бандури, цимбалiв - учасники свята виконали веснянки, українськi спiваночки, пiснi про маму.
    Детальнiше...

 Свято Букварика в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 6
    12.05.2017р в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 6 вiдбулося традицiйне шкiльне свято - свято Букваря у 1-Б класi. Це свято, на якому першокласники прощалися зi своїм першим i головним пiдручником - Буквариком.
    До цього свята дiтки старанно готувалися. Завiтали до першокласникiв учнi, батьки, бабусi, дiдусi, братики i сестрички.
    Першокласники розповiдали як вони Буквар вивчали i показали чому вони навчилися, а скiльки веселих пiсень заспiвали!
    У гостi до дiтей завiтали новi їх друзi: Читанка, Математика, Рiдна мова. Подякували першокласники не лише Буквариковi, а i своїм батькам. Це вони дiлили їх першi невдачi, щасливi сльози, першi радощi i перемоги, коли вчилися читати i писати лiтери.
    Детальнiше...

 Зiрковий Олiмп у Червоноградському НВК №3
    17 травня у Червоноградському НВК № 3 вiдбувся урочистий вечiр вшанування та нагородження кращих учнiв та учителiв школи "Зiрковий Олiмп - 2017".
    Першими вiдзначенi були школярi , якi досягли успiхiв у спортi, стали переможцями змагань i турнiрiв, нагородженi почесними грамотами i медалями. Школа пишається юними талантами - спiваками, читцями, художниками, що стали призерами мистецьких конкурсiв "Таланти твої, Україно", "Сурми звитяги", найрiзноманiтнiших фестивалiв.
    Детальнiше...

 Вiдкрите заняття в ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда
    23.05.2017 в ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда (завiдувач - Бень Ольга Володимирiвна, вихователь-методист - Мойко Людмила Михайлiвна) групi молодшого дошкiльного вiку (вихователi - Шеремет Галина Романiвна, Брандт Олена Михайлiвна) було проведено вiдкрите iнтегроване заняття "Добрий друг наш свiтлофор".
    Вихователi з дiтьми вчили Незнайка правилам дорожнього руху; закрiпили лiчбу в межах 3 та кольори; повправлялися у малюваннi та зафарбовуваннi кругiв.
    Детальнiше...

 Свято матерi у ДНЗ № 4 м. Червонограда
    Нещодавно старша група № 8 представила музичне дiйство пiд назвою "Свято Матерi - Свято Любовi"
    Дiти разом з вихователями Мозiль Марiєю Iгорiвною та Вощиною Iриною Олександрiвною привiтали рiдних матусь, якi завiтали до дитячого садка. Музичний керiвник Плiшко Свiтлана Михайлiвна та вихователi подбали про духовне, емоцiйне та естетичне збагачення дiтей пiд час свята. Доказом цього було цiкаве оформлення залу, душевнiсть пiсень i вiршiв, вишуканiсть таночкiв та артистичнiсть дiтей.
    Детальнiше...

 Свято мами у Червоноградському ДНЗ № 4
    У травнi своїх любимих мам вiтали вихованцi дитячого садочка (Бахмачук Ольга Миколаївна, завiдувач; Закала Марiя Ярославiвна, вихователь-методист).
    Що може бути дорожчим для матерi за ласкавi слова та нiжнi обiйми свого малюка?
    Дошкiльнята - справжнi артисти i в цьому переконалися тi, хто завiтав на це свято.
    Детальнiше...

 До театру завiтайте - запрошують учнi Червоноградської гiмназiї
    "Життя - це театр, а люди в нiм - актори", - так сказав Вiльям Шекспiр. I кожен день - нова сцена, нова пригода, новий сюжет. Сьогоднi, 19 травня 2017 року, учнi 5(9)-В класу пiдвiдкрили театральну завiсу.
    Ознайомили учнiв з театрами не лише Риму, Грецiї, Сходу, а й з видами новiтнiх незвичних театрiв таких як "Театр на водi", "Театр для лiнивих". Згадали й про корифеїв українського театру.
    Учнi iнсценiзували твори Мольєра "Мiщанин - шляхтич", "Наталка Полтавка" Iвана Котляревського, уривок з "Гамлета", Вiльяма Шекспiра.
    Детальнiше...

 Вечiр нагородження кращих учнiв та учителiв "Гордiсть школи" у Червоноградському НВК № 3
    19 травня у Червоноградському НВК №3 вiдбувся урочистий вечiр вшанування кращих учнiв та вчителiв "Гордiсть школи - 2017 ".
    Школа пишається розумними й завзятими, працьовитими й старанними учнями, котрi досягли значних результатiв у навчаннi. Це переможцi i призери мiських предметних олiмпiад та конкурсiв-захистiв науково-дослiдницьких проектiв. Гордiсть школи - це учнi, що стали стипендiатами Червоноградської мiської ради, вибороли призовi мiсця на обласних олiмпiадах. Високий результат - спiльна кропiтка праця учнiв та учителiв.
    Детальнiше...

 Подорож у країну Здоров'я учнiв Червоноградської школи № 12
    17 травня учнi 8-Б класу разом з класним керiвником Осiповою Оленою Iванiвною органiзували для п'ятикласникiв "Подорож у країну Здоров'я".
    Заняття вiдбулося у виглядi змагань мiж командами 5-Б класу "Чистюлi" та "Силачi й красунi". Школярi виконували цiкавi iнтерактивнi та пiзнавальнi завдання, рухливi вправи, удосконалювали й поглиблювали свої знання щодо здорового способу життя.
    П'ятикласники отримали багато позитивних вражень та корисних знань.
    Детальнiше...

 День вишиванки в Червоноградськiй школi № 12
    Щороку в третiй четвер травня весь свiт вiдзначає День вишиванки - свято, яке покликане популяризувати українську культуру та традицiї.
    У цей день усi вчителi та учнi ЧЗШ № 12 охоче хизувалися своїм нацiональним вбранням.
    Серед розмаїття барв годi було обрати найкращу вишиванку, адже кожна з них - неповторна. А ще школярi вирiшили прикрасити нацiональними орнаментами й шкiльне подвiр'я. До цiєї акцiї долучилися усi класи.
    Цей день став справжнiм святом для всiх учнiв та вчителiв школи.
    Детальнiше...

 "Мамина вишиванка - мiй оберiг" - родинне свято у Червоноградському НВК № 3
    18 травня у Червоноградському НВК № 3 вiдбувся захiд, який зiбрав багато гостей.
    Це - "Мамина вишиванка - мiй оберiг" - дивовижне свято, приурочене Дню матерi i Дню вишиванки.
    Пiдготували родинне свято учнi 3-Б класу, вчитель Оксана Iванiвна Луцик, музичний керiвник - Ольга Пляцко Свої неабиякi акторськi здiбностi продемонстрували дiти: веселi сценки, зворушливi вiршованi рядки про мам i бабусь, про рiдний край i школу, лiричнi пiснi виконанi були бездоганно. А найголовнiше - щирiсть дитячих усмiшок, їх почуття до рiдних.
    Детальнiше...

 День Вишиванки в ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда
    18.05.2017 вихованцi ДНЗ я/с № 13 м. Червонограда (завiдувач - Бень Ольга Володимирiвна, вихователь-методист - Мойко Людмила Михайлiвна) вiдзначили День Вишиванки.
    Вишиванка в культурi України займає особливе мiсце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена вiзерунками, приносила успiх та служила оберегом для господинi чи господаря. Цей нацiональний одяг носять чоловiки, жiнки та дiти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята або визначнi дати.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради