Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 Червоноградська "Казка" на фестивалi "Казка в гаю" у Львовi
    2-3 червня 2018р. у Львовi в Музеї народної архiтектури та побуту iм.Климентiя Шептицького вiдбувся ювiлейний XV Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективiв "Казка у гаю".
    Подiя була приурочена до Дня захисту дiтей i органiзаторам вдалося створити дiтям атмосферу чарiвного спiлкування з улюбленими персонажами серед казкових декорацiй - старих дерев'яних хат з солом'яними стрiхами, зелених дерев, високих смерек.
    Театри з багатьох мiст України з'їхались до Шевченкiвського гаю: м.Бережани, м.Львiв, м.Київ, смт.Козова, м.Сокаль, м.Рiвне, м.Iвано-Франкiвськ, м.Кропивницький, м.Рогатин i звичайно Червоноградський Зразковий дитячий театр ляльок "Казка". Колектив представив п'єсу Г.Усава "Хлопчик iз зеленого стручка", яку нещодавно мiг переглянути i маленький глядач рiдного мiста. Журi високо оцiнило роботу дiтей, за що вiдзначило Грамотами: "За акторську майстернiсть" - Турчина Назара за роль Змiя, Гарасимчук Алiну за роль Оленки та Клиць Евелiну за роль Котигорошка. А також нагородив колектив Дипломом в номiнацiї "За високу культуру сценiчної мови та музичне оформлення" за чудову музику до вистави, яку написав художнiй керiвник Народного дому Вiктор Коваленко.
    Впродовж двох фестивальних днiв, окрiм вистав, на вiдвiдувачiв чекала велика програма розваг: дiяли рiзноманiтнi майстер-класи, органiзованi цiкавi локацiї-галявини, пройшов виступ Львiвського обласного театру ляльок, а головним дiйством було розфарбування пазлiв-областей з яких надалi склали карту України.
    Отже наша "Казка" побувала в "Казцi" i порадувала гостей подiї своєю майстернiстю, а червоноградцiв - своїми здобутками. Вiтаємо i бажаємо натхнення i нових досягнень!
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради