Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 Iнформацiя про проведенi заходи 1-15 березня 2018 року
    02 березня 2018 року на Великiй сценi Червоноградського Народного дому вiдбувся дуже гарний,святковий концерт вокального колективу "Веселi нотки" (кер.- Шкудор С.О.)
    ЧБДЮТ. Чудовi твори, гарне виконання в дуетi, соло, ансамблем, разом iз яскравими номерами Зразкового хореографiчного колективу "Рушничок" (кер. - Кулiш З.В.), при переповненiй залi iз захопленням сприймав глядач, серед якого, в переважнiй бiльшостi, були рiднi й близькi юних артистiв.
    05 березня 2018 року "творче трiо" Київського незалежного театру, у складi Заслуженої артистки України, Народної артистки України Ольги Сумської, Народного артисту України Євгена Паперного та Заслуженого артисту України Вiталiя Борисюка представили до уваги червоноградцiв виставу "Сублiмацiя любовi", за п'єсою Альдо де Бенедеттi.
    Цiкаво було спостерiгати за творчим тандемом, коли актори вдало розiгрували й вели iнтригу, на якiй було побудовано сюжет п'єси - легко, з гумором, даючи можливiсть глядачевi насолодитись талановитою акторською грою.
    07 березня 2018 року творча група вихованцiв та працiвникiв Червоноградського Народного дому виїхало у примiську вiйськову частину зi святковим концертом до Дня 8 Березня.
    В Актовiй залi зiбралися жiнки вiйськової частини, чоловiки-колеги, провiвши офiцiйну частину, надали слово артистам-аматорам. Серед виступаючих були Данилко Савенко, Дiана Реган, Дiма Бурко, Галинка Лель (ансамбль "Червона рута" кер. - Ейхорн I.Я.), Каролiна Йонак, Дiана Iльчишин, Дiана Дроботей та Алiна Науменко ("Апельсин") - кер. - Кухарук I.I., Зенiхiна С.В. та дiвчата з гуртка схiдного танцю "Ельмiра" (кер Мельник А.В.) Дiти щиро спiвали гарнi, лiричнi пiснi про Україну, маму, бабусю. До них долучились працiвники Народного дому - Володимир Кравчук та Свiтлана Зенiхiна, якi своєю неперевершеною грою на скрипцi та чудовим спiвом додали концерту святковостi.
    Озвучував концерт, як завжди, Вiктор Коваленко, ведучою була - Лариса Степанець.
    07 березня 2018 року бiля пам'ятника Великому Кобзарю на Вiчевiй площi Червонограда впродовж двох годин, з 14.00 до 16.00 вiдбулись Шевченкiвськi читання. "Вiльний мiкрофон" постiйно змiнював бажаючих прочитати вiршi Тараса Шевченка, заспiвати пiсню або ж прочитати власну поезiю про Великого Кобзаря, серед яких були дорослi, учнi та дiти.
    09 березня 2018 року формат Урочистої академiї до 204-рiчницi вiд дня народження Т.Шевченка у Великiй залi ЧНД було змiнено, у зв'язку iз трагiчною загибеллю вiд руки снайпера пiд час бойових дiй на Сходi, нашого земляка - Юрiя Луговського (позивний - "Баррет").
    Секретар мiської ради Олександр Грасулов зачитав Розпорядження мiського голови м.Червонограда.
    Отець Iгнатiй, отець Михайло Микита та отець Михайло Нискогуз вiдслужили спiльну поминальну молитву по убiєнному Юрiю, а також по Тарасiю. Пiсля проповiдi отця Михайла Нискогуза усi присутнi в залi спiльно виконали разом iз Народним хором "Просвiта" ЧНД невмирущий твiр на слова Т.Шевченка "Реве та стогне Днiпр широкий", винесли кошики iз квiтами до пiднiжжя пам'ятника Великому Кобзарю та до Меморiалу борцям за волю та незалежнiсть України на Вiчеву площу м.Червонограда.
    11 березня 2018 року о 13:00 в Червоноградському Народному домi у Свiтлицi-музеї Тараса Городецького було вiдкрито персональну виставку вiдомої в Українi майстринi-писанкарки, голови ГО НЖТ "Прозерок" Юлiї Бурко. В експозицiї було представлено зразки народного писанкарства, зокрема, сокальську, лемкiвську, бойкiвську писанку, а також унiкальнi авторськi роботи самої майстринi та її синiв - Богдана i Тараса.
    Дирекцiя ЧНД завжди прихильно ставиться до розвитку творчих здiбностей дiтей не тiльки в аматорських гуртках, а й радо приймає пропозицiї щодо проведення виставок, майстер-класiв, благодiйних акцiй.
    11 березня 2018 року у фойє Народного дому всi бажаючi, переважно дiти, мали можливiсть власноруч (пiд наглядом фахiвцiв Сергiя та Назара Iвашкiв) на гончарному крузi виготовити за їй вибором чи то глечик, чи вазочку тощо.
    Пiд час майстер-класу бажаючi могли до скриньки покласти кошти на лiкування важкохворої Соломiйки Ширко.
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради