Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 1 лютого 2018 року у Великiй залi Червоноградського Народного дому вiдбулося вручення нагрудних знакiв "Учасник АТО" та святковий концерт, який пiдготували вихованцi ансамблiв танцю "Пролiсок" ЧБДЮТ, "Багаття" ЧЗШ № 8, "Форте" (ЧЗШ №12), "Олiмп" (ЧЗШ №4) дитячих садочкiв №9, №10 та "Ангелятко", донечка учасника АТО - Настуся Сторощук, вихованка дитячого ансамблю "Червона рута" Червоноградського Народного дому
    4 лютого 2018 року шанувальникiв театрального мистецтва знову порадували чудовою грою й спiвом творча група акторiв та оркестру Нацiонального академiчного українського драматичного театру iм.М.Заньковецької.
    Глядачi радо вiтали вихiд кожного актора в вiдомих для усiх ролях, бо то була загальновiдома українська класика, п'єса Iв.Котляревського "Наталка Полтавка".
    10 лютого 2018 року на сценi Червоноградського Народного дому виступали Народнi артисти України Тарас Петриненко та Тетяна Горобець iз новою гастрольною програмою "Все буде гаразд".
    Пiснi були сповненi лiрико-громадянського звучання, до деяких було додано ще й авторську поезiю Тараса Петриненка, яку вiн дуже промовисто читав зi сцени.
    Чудовий музичний супровiд, майстерна робота звукооператора, в комплексi, створили гарний творчий тандем, завдяки якому концерт пройшов, як кажуть, на одному диханнi.
    11 лютого 2018 року Народний хор "Просвiта" Червоноградського Народного дому (кер.Ольга Бабська) вирушив автобусом до смт Лопатин на запрошення селищної ради, аби взяти участь у заходах "Прощання з колядою".
    Колектив нещодавно на сценi ЧНД до уваги глядачiв представляв гарну тематичну концертну програму "Колядуймо разом".Тому радо прийняв запрошення виступити зi своєю програмою ще i перед жителями Лопатина.
    11 лютого 2018 року творчi колективи Червоноградського Народного дому до уваги глядачiв запропонували театралiзовану концертну програму "Колядку вiдспiваймо, весну зустрiчаймо!".
    Враження глядачiв вiд концерту були позитивними, кожен виступ юних талантiв супроводжувався гучними оплесками.
    Колектив вдячний червоноградцям за оцiнку творчостi вихованцiв ЧНД та матерiальну пiдтримку. Бо основна iдея проведення концерту полягала в тому, аби зiбрати кошти для спiвфiнансування мiкропроектiв по утепленню даху над сценою у Великiй залi, а також для обладнання входу в будiвлю та сцени пандусами для вiльного доступу для людей з iнвалiднiстю, що пересуваються на вiзку, якi б отримали можливiсть приймати активну участь в громадському та культурному життi мiста.
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради