Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 КУЛЬТУРА IНФО - ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ 2017 РОКУ
    ВЕРЕСЕНЬ
    09 вересня 2017 року на фестивалi "Кристинопiль-FEST" виступили вихованцi гурткiв Червоноградського Народного дому-Зразкового театру естрадної пiснi "Апельсин"
    Дiана Iльчишин i Каролiна Йонак/кер.Свiтлана Зенiхiна/ та дитячого ансамблю "Червона рута" Артур Ейхорн/кер.Iванна Ейхорн/.
    14-22 вересня 2017 року дитячий ансамбль "Червона рута"/кер.Iванна Ейхорн/ Червоноградського Народного дому та однойменний Народний ансамбль танцю Соснiвського Народного дому/кер.Iрина Дуванова/ перебували з концертами у Нiмеччинi на запрошення благодiйного фонду "Фонд Ренати Мерклє".
    Юнi артисти з успiхом виступили за кордоном у мiстах Фрайбурзi,Готтенгайм та Бад Кроцiнгенi.Усi концерти,якi вiдбувалися на сценiчних площадках та на iмпровiзованiй сценi в "День вiдкритих дверей" на заводi Мерклє, пройшли у переповнених залах i супроводжувались оплесками вдячних глядачiв та схвальними вiдгуками вiд майстерностi артистiв з України.
    24 вересня 2017 року єдиний на теренах Захiдної України Зразковий дитячий театр ляльок "Казка" /реж.Свiтлана Романова/ Червоноградського Народного дому святкував 55-рiчницю вiд дня створення цього аматорського колективу.Актори театру вибрали для ювiлею виставу Г.Усача "Наш веселий Колобок".
    По завершеннi вистави були привiтання з ювiлеєм директора Народного дому Iванни Ейхорн,учасникiв Народного драмтеатру iм..Лесi Українки та гуртка схiдного танцю "Ельмiра"/кер.Алла Мельник/,а ще виступив гiсть з Києва-колишнiй вихованець театру "Казка",нинi актор театру i кiно Андрiй Воробель.
    Маленькi глядачi активно реагували на дiалоги Колобка,його друга Їжачка,i на те, якими вони були кмiтливими при зустрiчi з Ведмедем,Вовком i хитрункою Лисичкою.
    29 вересня 2017 року "своїм" автобусом Народний ансамбль "Молодiсть"/кер.Людмила Прiбега/,учасники вокальних колективiв "Червона рута" та "Апельсин" вирушили до Угорщини представляти українську культуру через пiсню i танець.Учасники колективiв вразили угорцiв своєю майстернiстю,завдяки чому i у Хайдусобосло знають про чудове мiсто на Львiвщинi -Червоноград,у якому проживають талановитi дiти та молодь.Глядачi гаряче вiтали наших артистiв,дивуючись розмаїттю української культури.
    ЖОВТЕНЬ
    02 жовтня 2017 року в Червоноградському Народному домi вiдбувся гарний вечiр,присвячений педагогам-ветеранам працi силами колективу хору ветеранiв "Жива пам"ять"/кер.Любомира Кiсик/.
    05 жовтня 2017 року з аншлагом пройшов концерт гурту "Лiсапетний батальйон".
    У глядацькiй залi впродовж двох годин було доволi весело,постiйно лунали гучнi аплодисменти,бо програма тому сприяла,так як була переповнена дотепним українським гумором.
    08 жовтня 2017 року виставою "Сватання на Гончарiвцi" Занькiвчани розпочали свiй новий гастрольний театральний сезон в Червоноградi.Як завжди глядачi були у захватi вiд майстерної гри акторiв,нагороджуючи їх щирими оплесками та квiтами.
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради