Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 "Медея", "Глорiя", "Ельмiра" й "Первоцвiт" - переможцi !
    7-8 жовтня 2017 року у Львовi було свято хореографiчного мистецтва. На рiзних сценiчних площадках - Погулянка, Будинок культури iм..Гн.Хоткевича, спорткомплекс "Галичина" - хореографiчнi колективи з рiзних регiонiв України з"їхались, аби представити свої творчi роботи вибагливому журi у рiзних жанрах хореографiчного мистецтва та в рiзних вiкових категорiях учасникiв фестивалiв - конкурсiв.
    Вирушили до Львова й аматорськi хореографiчнi колективи Червоноградського Народного дому: хто своїм, хто рейсовим транспортом, хто гарним,новим автобусом Народного дому, адже учасникiв було дуже багато! Це - Зразковий дитячий ансамбль народного танцю "Первоцвiт" /кер.Людмила Прiбега/, ансамбль схiдного танцю "Ельмiра" /кер.Алла Мельник/, гурток сучасного танцю "Медея" /кер.Романна Шевченко/, гурток бального танцю "Глорiя" /кер.Юрiй Радух/.
     Мистецький рiвень учасникiв колективiв Народного дому висококвалiфiкованим журi було оцiнено дуже високо. Детальнiше й коротко про всiх:
    Зразковий дитячий ансамбль народного танцю "Первоцвiт" брав участь в обласному фестивалi-конкурсi "Осiннє перевесло" на Погулянцi. За виконання румунського танцю "Березневий хоровод" третя вiкова категорiя виборола 1 мiсце.
    Гурток сучасного танцю теж танцював на Погулянцi, i привiз два других мiсця: молодша група за танець "Ляльки", а середня за танець "Друзi".
    Вихованцi школи бального танцю "Глорiя" виступали на сценiчнiй площадцi спорткомплексу "Галичина", де проходили щорiчнi Мiжнароднi змагання "Титули України" пiд егiдою Всеукраїнської федерацiї танцювального спорту. Керiвник - Юрiй Радух, вiн же суддя ВФТС, повiз цьогорiч до Львова 5 пар учасникiв. Фiналiстами в рiзних вiкових категорiях та класифiкацiях стали Андрiй Мащак та Анастасiя Плитич, Iгор Мащак та Тетяна Гаврилюк, Максим Петрук та Лiлiя Рубашевська, Юрiй Базар та Христина Полигач. Пiвфiналiсти - Богдан Осiїк та Уляна Захарко.
    Учасники колективу схiдного танцю "Ельмiра" виступали на сценi Будинку культури iм..Гната Хоткевича, де проходив Всеукраїнський конкурс-фестиваль схiдного танцю "Роксоляна".
    Серед конкурсантiв були представники з Києва, Iвано-Франкiвська, Вiнницi, Луцька, Чернiвцiв, Львова, Краматорська Донецької областi.
    З Червонограда приїхало 30 учасникiв, котрi танцювали в п"яти рiзних стилях /класика, фольклор, ф"южин, табла, вiльна танцювальна програма/.
    У номiнацiях "Соло", "Дует", "Трiо" вихованцi "Ельмiри" вибороли сiм перших мiсць, п"ять других i два третiх мiсця.
    Вiкторiя Бринь за 1 мiсце в номiнацiї "Соло" отримала сертифiкат на безкоштовну участь в чемпiонатi України, який буде проходити в Києвi у сiчнi 2018 року. На чемпiонат України отримали сертифiкат ще учасники двох групових танцiв, а колектив "Ельмiри" пройшов вiдбiр на чемпiонат Європи, проведення якого заплановано на 03 лютого 2018 року у столицi Польщi Варшавi!
    Адмiнiстрацiя Народного дому щиро радiє за керiвникiв колективiв та їх вихованцiв, бо вони - "Медея", "Глорiя", "Ельмiра", "Первоцвiт" - переможцi !!!
    Лариса Степанець Завiдуюча вiддiлом культурно-просвiтницької роботи Червоноградського Народного дому.
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради