Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 Ювiлейний концерт "Червоної рути"
    23 лютого 2020 року вiдбувся Ювiлейний концерт Творчого колективу "Червона рута" з нагоди 20-рiччя створення та спiвпрацi з фондом Ренати Мерклє (Нiмеччина).
    У глядацькiй залi зiбрались мешканцi Червонограда та Соснiвки, бо саме у Соснiвцi розпочиналась творча дiяльнiсть ювiлярiв. Зараз же, Народний ансамбль "Червона рута" (керiвник - Iрина Дуванова) з Соснiвки та Народна вокальна студiя "Червона рута" (керiвник - Iванна Ейхорн) з Червоноградського Народного дому, об'єднали свої творчi зусилля i подарували глядачам незабутнi враження. Фiльм про iсторiю створення колективу зняли i змонтували вихованцi Студiї аудiовiзуального мистецтва "Тiпунда".
    Професiйне свiтлове сценiчне оформлення забезпечувала фiрма "Захiд-Тех-Шоу", тому творча програма у поєднаннi з вiзуальним оформленням створила справжнє шоу на сценi Народного дому.
    Привiтали ювiлярiв: Червоноградський мiський голова - Андрiй Залiвський, Соснiвський мiський голова - Iрина Харчук, голова Благодiйного фонду Ренати Мерклє в Українi - Галина Томкiв, яка передала вiтання вiд родини Мерклє з Нiмеччини, оскiльки, на превеликий жаль, вони не змогли вiдвiдати святкування.
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради