Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 30-рiччя Народного хору "Просвiта"
    10 листопада 2019 року в Червоноградському Народному домi вiдбувся урочитстий концерт, присвячений 30-рiччу творчої дiяльностi Народного хору "Просвiта".
    Це - легендарний колектив, дiяльностю якого пишається цiле мiсто! Творчий щлях цiєї спiвочої родини складається з багатьох поїздок в рiзнi кiнцi нашої великої держави, де особливої уваги заслуговують тi моменти, коли у найвiддаленiших куточках України "Просвiта" стала творцем любовi й поваги до української культури та мистецтва, що сприяло зародженню гордостi за приналежнiсть до нашої могутньої нацiї!
    Привiтати з ювiлеєм хористiв завiтали дорогi гостi та колеги.
    Львiвський обласний центр народної творчостi i культурно-освiтньої роботи нагородив керiвника колективу - Ольгу Бабську - грамотою за багаторiчну працю, високий проiесiоналiзм, вагомий внесок у розвиток культури України та з нагоди 30-рiччя творчої дiяльностi колективу. Народний хор "Просвiта" вiдзначений за вагомий внесок у розвиток культури України, популяризацiю кращих зразкiв української вокально-хорової музики, високий професiоналiзм та з нагоди 30-рiччя творчої дiяльностi колективу.
    Отець Михайло Нискогуз Церкви Св.Йософата нагородив грамотою та почесною вiдзнакою за вiдданiсть Богу i Українi, проявлений героїзм у вiдстоюваннi прав переслiдуваної Церкви i Батькiвщини.
    Пiтко Ярослав Михайлович - голова Львiвського обласного об'єднання товариства "Просвiта" вiдзначив Почесною грамотою за вагомий внесок у справу Українського нацiонального вiдродження, розвиток української культури. Павло Мовчан - голова Всеукраїнського товариства "Просвiта" iменi Тараса Шевченка - передав вiтання разом з грамотою за внесок у справу Українського нацiонального вiдродження, розвиток української культури, самовiддану працю на теренах духовного утвердження рiдного слова.
    Директор Червоноградського Народного дому - Iванна Ейхорн - урочисто привiтала колектив зi святом та вручила подарунок - iнформацiйний буклет до 30-рiччя, присвячений дiяльностi колективу, подяками за багаторiчну творчу дiяльнiсть, популяризацiю української пiснi та з нагоди 30 -ї рiчницi вiд дня заснування були вiдзначенi всi учасники хору.
    Мiський голова Червонограду - Андрiй Залiвський - вiдмiтив грамотою Ольгу Бабську (голову Червоноградського осередку товариства української мови iменi Тараса Шевченка "Просвiта", деригента Народного хору "Просвiта" Червоноградського Народного дому за багаторiчну плiдну громадську i творчу дiяльнiсть, з нагоди 30-ї рiчницi вiд дня заснування хору та з нагоди вiдзначення Всеукраїнського Дня працiвникiв культури та майстрiв народного мистецтва та вручив колективу сертифiкат на вiдвiдання балету "Лебедине озеро" 1 грудня 2019 року у Львiвському нацiональному академiчному театрi опери та балету.
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради