Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 Фольклорний фестиваль NA GAUDI SE DOBIMO 2019 м.Чрна на Корошкем, Словенiя
    15-20 серпня 2019 року наша творча група, яка неодноразово представляла багатство української культури в свiтi, цього разу отримала запрошення взяти участь в фольклорному фестивалi NA GAUDI SE DOBIMO 2019 i вирушили до мiста Чрна на Корошкем, що у Словенiї.
    Народний танець, виконаний пiд живий спiв i музику є складним в реалiзацiї, адже декiлька людей одночасно мають працювати злагоджено та синхронно. Так от наш культурний десант в складi представникiв народного ансамблю танцю Молодiсть, яким керує Людмила Прiбега, вокального колективу червона рута пiд керiвництвом Iванни Ейхорн та фольклорний iнструментальний ансамбль пiд головуванням вiдомого вам Володимира Кравчука вже не вперше дивує європейцiв своїми вмiннями i неймовiрним професiоналiзмом. Бурхливi оплески нашим талановитим артистам!
    Крiм того, вiдбулися офiцiйнi перемовини мiж директором Червоноградського Народного дому та мером общини Чрна на Корошкем - панi Романою Лесйак - та представниками сфери культури в Словенiї про налагодження культурної спiвпрацi. Сторони домовилися про пiдписання партнерської угоди, створення та реалiзацiю спiльного проекту з культурного обмiну.
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради