Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 Iнформацiя про проведенi заходи квiтень 2019 року
    04 квiтня 2019 року на Великiй сценi Червоноградського Народного дому була вистава "Смiх i грiх:", яку представили на суд глядача актори драмтеатру з Дрогобича. Сюжет актуальний: про вiднайдення могил загиблих героїв вiд рук НКВС, про вплив Росiї на людей, їх звички, мову: Подiї, що вiдбувались на сценi притягували увагу, змушували слухати, аналiзувати, згадувати подiї з iсторiї України минулих рокiв i сьогодення - Майдан та загиблих на ньому молодих патрiотiв.
    05 квiтня 2019 року Народний музично-драматичний театр iм.Лесi Українки (режисер - Мельник А.В., художник-постановник - Король Г.В.) та Зразковий театр ляльок "Казка" (режисер - Романова С.Г., художник-декоратор - Грабаровська I.В.) ЧНД вирушили в дорогу до Тернополя на Вiдкритий фестиваль-конкурс дитячих та молодiжних театральних колективiв "Овацiї". З фестивалю вихованцi Зразкового театру ляльок "Казка" повернулись Дипломантами, а дитяча група драм театру iм.Лесi Українки за казку "Душа подушки" отримала II мiсце, при чому аж два маленьких актори були вiдмiченi почесним журi за акторську майстернiсть.
    05 квiтня 2019 року педагогiчний та учнiвський колектив ЧЗШ № 10 у Великiй залi Червоноградського Народного дому провели Духовний вечiр "Сiм'я - царство батька, свiт матерi i рай дитини".
    06 квiтня 2019 року Народний ансамбль танцю "Молодiсть" (керiвник - Прiбега Л.В.) були учасниками III Вiдкритого Всеукраїнського юнацького фестивалю народної та сучасної хореографiї "Вiдлуння-2019", що проходив у Львовi. Приїхали з фестивалю iз Дипломом II ступеня.
    07 квiтня 2019 року вiдбувся концерт пам'ятi талановитого українського композитора Володимира Iвасюка "Пiсня буде помiж нас:". Завдяки цiкавим фактам iз життя композитора, якi розповiдав Володимир Коваленко та його ж коментарям до пiсень i виконання їх керiвниками й вихованцями Зразкового театру естрадної пiснi "Апельсин" Червоноградського Народного дому, концертна програма була насиченою, та разом з тим, легкою для сприйняття глядачами. Пiснi Володимира Iвасюка виконували: Iрина Кухарук, Свiтлана Зенiхiна, Володимир Кравчук, Василина Стельмах, Олена Мєшкова, Софiя Iванчук, Алiна Науменко, Олександра Дроботей.
    09 квiтня 2019 року для школярiв Червонограда Нацiональний академiчний український драматичний театр iм.Марiї Заньковецької показав досить цiкаву в своїй трактовцi режисерського задуму, виставу "Небилицi про Iвана:" (знайденi в мальованiй скринi з написами), за кiносценарiєм Iвана Миколайчука.
    12 квiтня 2019 року Велика зала Червоноградського Народного дому зiбрала хоровi колективи мистецьких шкiл Львiвщини на фестиваль-конкурс "Творимо, спiваймо, радiймо".
    13 квiтня 2019 року вiдбувся Вiдкритий Чемпiонат Львiвської областi з "Шотокан" Карате-до (версiя W.S.K.F.). Вперше Червоноград приймає турнiр з карате-до такого рiвня. Органiзаториами виступили Народний Дiм м.Червоноград, Карате-клуб "Антей" м.Червоноград (керiвник - Ярослав Денис) та Вiдокремлений пiдроздiл ГО "Федерацiя "Шотокан" Карате-до України" у Львiвськiй областi (версiя W.S.K.F.) (голова - Ярослав Денис).
    18-20 квiтня 2019 року вихованцi Зразкового дитячого ансамблю народного танцю "Первоцвiт" (керiвник - Прiбега Л.В.) Червоноградського Народного дому виступали на столичнiй сценi в Києвi, де були учасниками Мiжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчостi "Квiтуча Україна". Приїхали з Дипломом лауреатiв першої премiї! А ще, 20 квiтня, були учасниками Мiжнародного фестивалю-конкурсу музики, пiснi, танцю та декоративно-прикладного мистецтва "Талановитi дiти України", де також успiшно виступили на сценi в Українському домi i отримали Диплом за зайняте I мiсце в номiнацiї "Народна хореографiя" за "Дубо-танець" та за I мiсце у середнiй вiковiй категорiї з танцем "Буковинський святковий". Керiвник Зразкового дитячого ансамблю народного танцю "Первоцвiт" - Прiбега Людмила Вiталiївна - була нагороджена Дипломом за особистий внесок у розвиток талановитих дiтей та молодi, надання їм можливостi проявити свою iндивiдуальнiсть, за високий професiоналiзм у роботi та вагомий внесок у розвиток i збереження нацiонального мистецтва (Мiжнародний фестиваль-конкурс "Талановитi дiти України") та Подяку за високi професiйнi здобутки у вихованнi творчого потенцiалу української молодi та пiдготовку учасникiв до Мiжнародного фестивалю "Квiтуча Україна".
    20 квiтня 2019 року камерний хор "Кристинопiль" (керiвник - Зiнькiв Н.М.) ЧНД був учасником Мiжнародного фестивалю-конкурсу "Я там, де є благословення", який проходив у м.Тернопiль. Талановитий хор з Червонограда змагався в однiй категорiї з професiйними хорами зi всiєї України та закордону i отримав почесну III премiю.
    21 квiтня 2019 року в Палацi Потоцьких, що в Червоноградi, в рамках щорiчного традицiйного фестивалю "Великоднi вiзерунки", вихованцi Народної студiї образотворчого мистецтва при Червоноградському Народному домi виставили бiля 40 робiт. Пiд керiвництвом Орлянської В.В., дiти пiдготували цiкавi роботи на Пасхальну тематику, виконанi простим олiвцем, ручкою, гуашшю,але бiльшiсть робiт виконанi кольоровими олiвцями. До вихованцiв студiї долучились учасники творчої студiї "Крафт-декор" (керiвник - Король Г.В.) ЧНД. Ними було представлено роботи з батiку, 10 робiт на дисках, п'ять на керамiчнiй плитцi та на тканинi з орнаментом.
    22 квiтня 2019 року в прес службi Львiвської ОДА повiдомили, що Червоноградський Народний дiм увiйшов в "Топ 10 народних домiв"!
    У Львiвськiй областi обрали переможцiв конкурсу, який органiзовує департамент з питань культури, нацiональностей та релiгiй обласної державної адмiнiстрацiї. Загальний фiнансовий ресурс на реалiзацiю конкурсу передбачений Програмою складає у 2019 роцi 600 тисяч гривень, а частина передбачена на один народний дiм становить 60 тисяч гривень. Виокремленi та нагородженi найкращi народнi доми областi отримають такий фiнансовий ресурс на розвиток.
    За результатами розгляду матерiалiв конкурсна комiсiя обрала переможцiв конкурсу - Народнi доми в селищi Поморяни в Золочiвському районi, в селi Бiльче в Миколаївському районi, в селищi Лопатин у Радехiвському районi, в селi Гребенiв у Сколiвському районi, в мiстi Добромиль у Старосамбiрському районi, в селi Добряни в Стрийському районi, в селi Старий Яр у Яворiвському районi, в селi Кротошин Давидiвської ОТГ, у Судовiй Вишнi й Червоноградi.
    Крiм того, по програмi транскордонної спiвпрацi Україна-Польща-Бiлорусь спiльний проект Червноградського Народного дому та гмiни польського Ксєнжполя отримає фiнансування загальною сумою 60 тис. євро. Проект передбачає цiлий комплекс заходiв по спiвпрацi в культурнiй сферi, культурний обмiн та в завершеннi два великих концерти в Червоноградi i Ксєнжполi. Тривають попереднi заходи до реалiзацiї проекту.
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради