Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 Вiдкритий Чемпiонат Львiвської областi з "Шотокан" Карате-до W.S.K.F.
    13 квiтня 2019 року вiдбувся Вiдкритий Чемпiонат Львiвської областi з "Шотокан" Карате-до (версiя W.S.K.F.). Вперше Червоноград приймає турнiр з карате-до такого рiвня. Органiзаториами виступили Народний Дiм м.Червоноград, Карате-клуб "Антей" м.Червоноград (керiвник - Ярослав Денис) та Вiдокремлений пiдроздiл ГО "Федерацiя "Шотокан" Карате-до України" у Львiвськiй областi (версiя W.S.K.F.) (голова - Ярослав Денис).
    Щиро вдячнi за пiдтримку Червоноградськiй мiськiй радi, Андрiю Залiвському та Олександру Грасулову, ОЛК "Ровесник" та Василю Карвацькому, Європейськiй Школi Лiдерства & Бiзнесу та Iрина Кушнiр i Юлiя Чернюх. Також дякуємо працiвникам Народного дому: Олена Косцова - за величезну допомогу в пiдготовцi змагань та фотозйомку, Євгену Пелеху - за транспортне обслуговування, Вiктору Малинюку - за озвучення.
    В замаганнях брали участь близько 200 спортсменiв вiком вiд 5 до 15 рокiв зi Львiської областi, що змагались у показових вправах "ката" та спарингах "кумiте" у вiдповiдних вiкових категорiях. Предсавники нашого карате-клубу "Антей" вибороли: I мiсць - 11, II мiсць - 15, III - 17. За результатами обласних змагань буде сформована обласна збiрна для участi в Чемпiонатi України, що вiдбудеться 1 червня в м.Київ.
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради