На початок<< Вверх<< Культура - Червоноградський Народний дiм с.1 >>Вниз >>На кiнець
       Поштова адреса : м. Червоноград , пр.Шевченка ,15
       Ел.адреса dzvinochky2008@ukr.net
       Тел.+380 (3249) 3-13-52, +380 (3249) 3-13-54
       Директор - Ейхорн Iванна Ярославiвна
       Заст.директора - Коваленко Вiктор Володимирович
       Заст.директора з госппитань - Коваленко Iгор Володимирович
       Зав.вiддiлом культурно- просвiтницькiй роботi - Степанець Лариса Iванiвна

          
Перелiк творчих колективiв:
      - Червоноградський Народний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Мельник А.В.)
      - Народний ансамбль танцю «Молодiсть» (Прiбега Л.В.)
      - Народний хор «Просвiта» (Бабська О.М.)
      - Народний ансамбль бандуристiв «Зоряне намисто» (Прибула Г.В.)
      - Народна студiя образотворчого мистецтва (Орлянська В.В.)
      - Зразковий дитячий театр ляльок «Казка» (Романова С.Г.)
      - Зразковий дитячий театр естрадної пiснi «Апельсин» (Кухарук I.I.)
      - Зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» (Прiбега Л.В.)
      - Вокальний ансамбль «Червона рута» (Ейхорн I.Я.)
      - Вокально-інструментальний ансамбль «Вікенд» (Кравчук В.Р.)
      - Спiвоча чота «Нескоренi» (Войтухiв А.В.)
      - Хор ветеранів війни та праці «Жива пам’ять» (Кiсик Л.I)
      - Дитячий хореографiчний гурток «Первоцвітики» (Мишок К.Р.)
      - Експериментальний театр «Смайлик» (Степанець Л.І.)
      - Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Творча майстерня «CRAFT DECOR»
      - Колектив східного танцю «Ельміра» (Мельник А.В.)
      - Школа бального танцю «Глорія» (Радух Ю.I.)
      - Гурток сучасної хореографії «Медея» (Шевченко Р.Ю.)
      - Гурток «Крою та шиття» (Легеза О.Й.)
      - Гурток «Основи фотографії» (Косцова О.О.)
      - Гурток аеробiки (Баличева О.Б.)
      - Карате клуб "Антей" (Денис Я.Ю.) )
 Ювiлейний концерт "Зiрковий шлях Ельмiри"
    "Ельмiра" - творча лабораторiя, тут шукають неординарнi рiшення, працюють над креативними сценiчними задумами танцю. За роки iснування колектив став вiдомим не лише в Червоноградi, але й у всьому танцювальному свiтi белiденсу України. "Зiрковий шлях Ельмiри" - таку назву мав десятий ювiлейний концерт колективу схiдного танцю Червоноградського Народного дому, що вiдбувся 2 червня 2019 року. Для концерту було вiдiбрано 30 найяскравiших номерiв, що зробило його неймовiрно феєричним i танцiвники неодноразово чули вигуки "Браво!" з глядацької зали.
    Детальнiше...

 "Казка" на V Мiжнародному фестивалi "KAZ.KAR."
    Для Зразкового дитячого театру ляльок "Казка" було несподiваним запрошення на V Мiжнародний благодiйний фестиваль казок "KAZ.KAR.", який проходив у Львовi. 1 червня у Львiвському академiчному обласному театрi ляльок колектив представляв виставу живим планом за п'єсою Костя Губенка та Михайла Йоффе "Iвасик-Телесик" i здобув диплом за талановиту, живу, творчу енергiю у втiленнi української народної казки.
    Детальнiше...

 Фестиваль народного танцю "Свитазiвськi притупи"
    2 червня 2019 року Колективи Народного дому взяли участь Обласному фестивалi народного танцю "Свитазiвськi притупи" у м.Сокаль, де з понад 30 колективiв боролися за перемогу. Ансамбль народного танцю "Первоцвiт" став дипломантом. Народний ансамбль танцю "Молодiсть" виступав з композицiями "На полонинi" та "Вiночок словацьких танцiв" i отримав Гран-прi.
    Детальнiше...

 "Червонорутики" на Фестивалi "На крилах дитинства - 2019"
    Вихованцi вокального колективу Червноградського Народного дому "Червоної рути" (керiвник - Iванна Ейхорн) взяли участь у ХV Ювiлейному Всеукраїнському Фестивалi української естрадної пiснi "На крилах дитинства - 2019", який проходив 31 травня-2 червня 2019 р. у м. Винники. Нашi маленькi зiрочки впевнено заявили про себе: Данило Савенко став лауреатом II премiї, Настя П'єх - I премiї.
    Вiтаємо i бажаєм подальших успiхiв!!!
    Детальнiше...

 Чемпiонат України з Шотокан карате-до за версiєю WSKF
    Збiрна команда Львiвської областi 1 червня 2019 року взяла участь в Чемпiонатi України з Шотокан карате-до за версiєю WSKF.
    38 спортсменiв виборювали перемоги у турнiрi державного рiвня, 30 з них стали призерами i здобули 45 медалей:
    Мороз Назар - 1 мiсце - ката, 3 мiсце - кумiте
    Яцкiв Iлля - 2 мiсце - кумiте
    Осiнський Максим - 1 мiсце - кумiте
    Вовак Денис - 3 мiсце - кумiте
    Детальнiше...

 Iнформацiя про проведенi заходи 6-12 травня 2019 року
    07 травня 2019 року Зразковий театр ляльок "Казка" (режисер - Романова С.Г., художник-декоратор - Грабаровська I.В.) зiбрав маленьких шанувальникiв Червонограда на виставу "Наш веселий Колобок", яку дiти дуже люблять за її веселий сюжет та чудовий музичний супровiд, котрий написав Вiктор Коваленко. Дiти активно реагували на подiї, дiалоги, якi вiдбувались на сценi,супроводжуючи виступ акторiв-аматорiв вигуками захоплення цiкавими епiзодами,майстерною грою акторiв,супроводжуючи все це гучними оплесками.
    Детальнiше...

 Iнформацiя про проведенi заходи 1-5 травня 2019 року
    03 травня 2019 року молодша група Зразкового дитячого ансамблю народного танцю "Первоцвiт"(керiвник - Прiбега Л.В.) успiшно виступили на Мiжнародному фестивалi хореографiї "Самоцвiти" у Львовi. З 03 по 05 травня змагалось понад 100 колективiв i солiстiв рiзного вiку. "Первоцвiт" представляв два танцi: "Березневий хоровод" та "Краков'як" i виборов II мiсце серед молодшої вiкової категорiї.
    04 травня 2019 року молодша група Народного драмтеатру iм.Лесi Українки(режисер - Мельник А.В.) зiграла для школярiв мiста виставу "Душа подушки". Попри те, що склад виконавцiв трохи змiнився, юнi актори злагоджено спiлкувались, були правдивi у своїх образах, розкриваючи iдею вистави - дружба єднає i робить життя кращим.
    Детальнiше...

 Iнформацiя про проведенi заходи квiтень 2019 року
    04 квiтня 2019 року на Великiй сценi Червоноградського Народного дому була вистава "Смiх i грiх:", яку представили на суд глядача актори драмтеатру з Дрогобича. Сюжет актуальний: про вiднайдення могил загиблих героїв вiд рук НКВС, про вплив Росiї на людей, їх звички, мову: Подiї, що вiдбувались на сценi притягували увагу, змушували слухати, аналiзувати, згадувати подiї з iсторiї України минулих рокiв i сьогодення - Майдан та загиблих на ньому молодих патрiотiв.
    Детальнiше...

 Вiдкритий Чемпiонат Львiвської областi з "Шотокан" Карате-до W.S.K.F.
    13 квiтня 2019 року вiдбувся Вiдкритий Чемпiонат Львiвської областi з "Шотокан" Карате-до (версiя W.S.K.F.). Вперше Червоноград приймає турнiр з карате-до такого рiвня. Органiзаториами виступили Народний Дiм м.Червоноград, Карате-клуб "Антей" м.Червоноград (керiвник - Ярослав Денис) та Вiдокремлений пiдроздiл ГО "Федерацiя "Шотокан" Карате-до України" у Львiвськiй областi (версiя W.S.K.F.) (голова - Ярослав Денис).
    Щиро вдячнi за пiдтримку Червоноградськiй мiськiй радi, Андрiю Залiвському та Олександру Грасулову, ОЛК "Ровесник" та Василю Карвацькому, Європейськiй Школi Лiдерства & Бiзнесу та Iрина Кушнiр i Юлiя Чернюх. Також дякуємо працiвникам Народного дому: Олена Косцова - за величезну допомогу в пiдготовцi змагань та фотозйомку, Євгену Пелеху - за транспортне обслуговування, Вiктору Малинюку - за озвучення.
    Детальнiше...

 Великоднi гаївки 2019
    5 травня 2019 пройшов заключний день Великоднiх гаївок в цьому роцi. Не дивлячись на те, що погода завадила провести погулянки на свiжому повiтрi, свято не вiдмiнили, а з неменшим запалом i чудовим настроєм провели у фойє Народного дому. На завершення Великоднiх свят пройшов концерт за участi вокалiстiв з "Червоної рути" (керiвник - Iванна Ейхорн) - Настя П'єх, Настя Малюсова, Данилко Савенко, Дiана Реган, Катя Кушнiр, Яна Турко - та студiї "Апельсин" (керiвника Iрини Кухарук) - Iрина Стирчак, Алiна Науменко та Лiза Абрамчук, вокальний колектив ЧБДЮТ (керiвник - Свiтлана Шкудор), а хедлайнером дiйства став львiвський гурт "Galicia FOLK BAND". Ведучi концерту - Надiя Земницька та Юрiй Бабiй.
    Детальнiше...

 Концерт до 70-ї рiчницi Дня народження Володимира Iвасюка
    7 квiтня 2019 року щирими оплесками червоноградцi зустрiчали учасникiв Зразкової студiї "Апельсин"
    Концерт, присвячений 70-й рiчницi вiд Дня народження Володимира Iвасюка, пройшов у надзвичайнiй душевнiй атмосферi, а пiснi в аранжуваннi Вiктора Коваленко звучали цiкаво i гармонiйно. Легенда виникнення кожної пiснi на початку та чарiвне виконання вiд Свiтлана Зенiхiна, Volodymyr Kravchuk, Iринi Кухарук, Andrii Kovalenko, Василинi Стельмах та iнших "апельсинiвцiв", учасникiв концерту.
    Детальнiше...

 Театральний фестиваль "Овацiї" м.Тернопiль
    5-6 квiтня 2019 року нашi колективи вiдвiдали Фестиваль-конкурс дитячих та молодiжних театральних колективiв "Овацiї" м.Тернопiль.
    Дiти мали мали прогулянки та екскурсiї мiстом, а також в межах фестивалю вiдвiдали майстер-клас з акторської майстерностi вiд В'ячеслава Жила (Заслужений дiяч мистецтв України, режисер Тернопiльського Академiчного обласного драматичного театру iм.Т.Шевченко, режисер i актор театру i кiно, знiмався в фiльмi "Червоний")
    Детальнiше...

 Iнформацiя про проведенi заходи березень 2019 року
    1 березня 2019 вiдбувся концерт "Лiсапетного батальйону"
    10 березня 2019 року в Червоноградському Народному домi вiдбулася Урочиста академiя та святковий концерт з нагоди 205-рiчницi вiд дня народження Тараса Шевченка "Нам треба твого голосу, Тарасе".
    15 березня 2019 року в Червоноградському Народному домi пройшов традицiйний фестиваль "Червоноград скликає друзiв". Органiзатор - Благодiйна органiзацiя неповносправної молодi "Нiка". Впродовж цiлого дня на Великiй сценi тривали виступи учасникiв фестивалю з багатьох куточкiв України. Були дуже гарнi виступи, оплески, подарунки та добрi слова вiд представникiв Червоноградської мiськради, громадських органiзацiй, спонсорiв заходу.
    Детальнiше...

 Iнформацiя про проведенi заходи лютий 2019 року
    03 лютого 2019 року актори театру iм.М.Заньковецької привезли до Червонограда комедiю "Блазнi мимоволi" (режисер-постановник - Орест Огородник).
    14 лютого 2019 року пройшов концерт Заслуженого артиста України Зiновiя Гучка.
    15 лютого 2019 року у Великiй залi ЧНД виступали брати Яремчуки та гурт "Рiка життя" з концертною програмою "Моя Україна - велика родина".
    16 лютого 2019 року вихованцi вихованцi хореографiчного гуртка "Первоцвiтики" (керiвник Мишок К.Р.) виступали у Львовi
    16 лютого 2019 року вихованцi карате клубу "Антей" (керiвник - Денис Я.Ю.) взяли участь у турнiрi з Шотокан карате-до Gepard Mosty Cup 2019, що проходили у смт Великi Мости. [Львiська обласна федерацiя Шотокан карате-до президент Ярослав Денис] Органiзатор: Спортивно-оздоровчий Karate Club GEPARD за пiдтримки Великомостiвської мiської ради
    Детальнiше...

 Всеукраїнський фестиваль народної хореографiї "Галицькi вакацiї"
    З 15 по17 березня 2019 в Червоноградi пройшов I Всеукраїнський фестиваль народної хореографiї "Галицькi вакацiї". Засновники та органiзатори - Червоноградський Народний дiм, ГО "Червоноградське вiддiлення Львiвського обласного фонду культури" за пiдтримки: Червоноградської мiської ради; Вiддiлу культури ЧМР, Львiвського вiддiлення Нацiональної Хореографiчної Спiлки України; Народного ансамблю танцю "Молодiсть"; ГО "Спiлка ветеранiв АТО Червонограда "Воля". На фестиваль прибули колективи з України, бiльшiсть iз яких з Львiвської, Iвано-Франкiвської областей, м.Червонограда та гостi фестивалю - ансамбль фольклорного танцю "Требачевiане" (Польща), керiвник - Дорота Рабiньяк.
    Детальнiше...

 Прем'єра вистави "Кольори"
    24 березня 2019 року у Великiй залi Червоноградського Народного дому вiдбулася прем'єра вистави "Кольори" за п'єсою Павла Ар'є, режисер-постановник - Алла Мельник вiд Червоноградського народного музично-драматичного театру iм. Лесi Українки.
    Павло Ар'є написав "Кольори" у серпнi 2007 року. В основу сюжету лягла iсторiя, яку вiн почув у паризькому метро. Жiнка похилого вiку, яка сидiла поруч, вловила мову драматурга. Виявилось, що вона теж українка. Розповiла як опинилася у французькiй столицi та про життя вдалинi вiд батькiвщини.
    Детальнiше...

 Комедiя "Блазнi мимоволi" вiд театру iм.М.Заньковецької
    03 лютого 2019 року актори театру iм.М.Заньковецької привезли до Червонограда комедiю "Блазнi мимоволi" (режисер-постановник - Орест Огородник). В сюжетнiй основi - фрагмент з життя сiм'ї: батькiв i їх дiтей - українських iнтелiгентiв (актора театру юного глядача, вчительки середньої школи, дипломованого, але безробiтного лiкаря та студента, що пiдзаробляє на весiллях). Працю цих, роками чесно працюючих людей, недооцiнює сучасна система. I вони, на цьому фонi, вигадують собi краще життя, бо хочуть хоча б в очах родичiв iз Казахстану виглядати заможною, самодостатньою родиною. А тi, аналогiчно: Але, як кажуть, правда завжди наверх вийде: Вразили своєю акторською майстернiсть як молодий склад талановитих акторiв, так i визнанi майстри сцени - заслуженi артисти України - Г.Давидова, I.Гаврилiв, i безумовно, народнi артисти України - О.Бонковська, О.Кузьменко та неперевершений виконавець головної ролi - народний артист України Януш Юхницький.
    Детальнiше...

 Звiтний концерт Народного ансамблю танцю "Молодiсть" 17 лютого 2019 року
    17 лютого 2019 року з успiхом пройшов Звiтний концерт Народного ансамблю танцю "Молодiсть" (балетмейстер - Прiбега Л.В.). Концертна програма була рiзнопланова: складалась iз танцiв українських та народiв свiту (лiричних, жартiвливих). Крiм вихованцiв "Молодостi", якi, як завжди вражали своєю майстернiстю, виконанням оригiнальних постановок танцiв, яскравими "зiрочками" заявили про себе усi вiковi групи Зразкового ансамблю народного танцю "Первоцвiт" (керiвник -Прiбега Л.В.), юнi вихованцi хореографiчного гуртка "Первоцвiтики" (керiвник - Мишок К.Р.). Крiм танцiв були i пiснi - спiвали вихованки Зразкового театру естрадної пiснi "Апельсин" (керiвник - Кухарук I.I., Зенiхiна С.В.) - Софiя Iванчук, Алiна Науменко та Олександра Наливайко.
    Детальнiше...

 "Медея" - призери фестивалю "РИТМИ ПРИКАРПАТТЯ-2019"
    22-23 лютого 2019 року вiдбувся III Регiональний фестиваль-конкурс сучасної i народної хореографiї "РИТМИ ПРИКАРПАТТЯ-2019", який проходив у м.Моршин.
    Колектив сучасної хореографiї "МЕДЕЯ" здобув три других мiсця у трьох вiкових категорiях серед бiльше нiж 160 номерiв учасникiв конкурсу.
    Детальнiше...

 Рiздвяний концерт "Колядуймо разом" та Вистава "Рiздвяна лихоманка"
    27 сiчня 2019 року в Червоноградському Народному домi вiдбувся Рiздвяний концерт "Колядуймо разом", у якому взяли участь Народний хор "Просвiта" (керiвник i диригент - Ольга Бабська, акомпанiатор - Куранова М.I.), та брати-Василiяни iз духовної семiнарiї м.Брюховичi, котрi показали виставу "Рiздвяна лихоманка".
    Леся Сохан - ведуча концертної програми дуже майстерно представляла кожен номер, вдало пiдiбраним, вiршованим текстом. Уся концертна програма складалася iз творiв у гарнiй музичнiй обробцi, майстерним було i їх виконання. Глядачi разом iз хористами в залi пiдспiвували знайомi їм колядки.
    Детальнiше...

 Святкування 100-рiччя Дня Соборностi України
    22 сiчня 2019 року у Великiй залi Червоноградського Народного дому вiдбулася урочиста Академiя, присвячена святкуванню 100-рiччя Дня Соборностi України.
    Академiю було вiдкрито Державним Гiмном України. Зi словами вiтання до червоноградцiв звернувася мiський голова Андрiй Залiвський, який вiдзначив подякою Заступника Голови Всеукраїнської правозахисної органiзацiї "Меморiал" iм.В.Стуса. Юрiй Баланюк подякував червоноградцям, розказав про роботу меморiалу та iсторiю створення фiльму "За Україну, за її волю" (миттєвостi української iсторiї), який був представлений до перегляду глядачам, а також презентував Червонограду ексклюзивну пiдбiрку унiкальних книг фото-лiтописiв, що експонується у вестибюлi Народного дому: "За Україну, за її долю, за честь i волю, за народ!", присвячений 100-рiччю Української нацiональної революцiї 1917-1921 рр.; "Бiловезька угода. 8 грудня 1991 року.
    Детальнiше...

 Iнформацiя про проведенi заходи 1-15 сiчня 2019 року
    В новорiчну нiч на телеканалi "Правда ТУТ-Львiв" транслювали гала-концерт переможцiв телефестивалю "Мелодiя Рiздва", в якому взяли участь вихованцi "Червоної рути": Яна Терех (I мiсце), Данило Савенко (I мiсце), Настя П'єх (I мiсце).
    1 сiчня 2019 року традицiйно пройшло вiче, присвячене Дню народження Степана Бандери.
    1,2,3 сiчня 2019 року на регiональному телебаченнi транслювалося вiдео-привiтання вiд червоноградцiв до жителiв м.Рубiжне Луганської областi, створене студiєю аудiо-вiзуального мистецтва "Тiпунда". У 2018 роцi було реалiзовано два проекти спiвпрацi мiж культурними установами мiст Червоноград та Рубiжне. Перший - поїздка делегацiї червоноградцiв до м.Рубiжного та виступ з концертною програмою "Схiд - Захiд: З Україною в серцi" до Дня захисника України (iнiцiатор - Червоноградський Народний дiм). Другий - поїздка делегацiї рубiжан та виступ з концертною програмою "Даруємо мистецтво" до Дня працiвникiв культури в м.Червоноград (iнiцiатор - Палац культури м.Рубiжне)
    Детальнiше...

 Вистава "Нiч перед Рiздвом"
    В суботу, 12 сiчня, Народний музично-драматичний театр iменi Лесi Українки (режисер - Алла Мельник) презентував червоноградцям виставу "Нiч перед Рiздвом".
    Такого АНШЛАГУ наша глядацька зала давно не бачила: мiстяни прийшли пiдтримати своїх на рiвнi з приїжджими зiрками! Глядачi щиро викрикували "Браво!", бурхливо та емоцiйно вiтаючи театралiв. Воно й не дивно, адже актори грали захоплююче, сцени та декорацiї змiнювались багато разiв, свiтловi ефекти додавали родзинки, а до театралiзованого дiйства, окрiм самого театру, було залучено понад 70 чоловiк й з iнших колективи Народного дому: схiдного танцю "Ельмiра" (керiвник - Алла Мельник), вокальний ансамбль "Червона рута" (керiвник - Iванна Ейхорн), Народний хор "Просвiта" (керiвник - Ольга Бабська). хореографiчнi колективи, Вiктор Коваленко та керiвники студiї "Апельсин" - Свiтлана Зенiхiна та Iрина Кухарук, а також Павел Ейхорн - музичне оформлення, Володимир Кравчук - музичний супровiд, Ганна Король - художнє оформлення, Орися Легеза, Свiтлана Романова, Iрина Грабаровська, Лариса Степанець, Олена Косцова, Петро Поберейко, Вiктор Малинюк - художнє та свiтлове оформлення, спецефекти, костюми, фото, органiзацiйну роботу. Вийшла справжня злагоджена командна робота!
    Детальнiше...

 Запрошення на презентацiю результатiв проекту "Укрофiшки: креативна Україна очами молодi"
    Запрошення на презентацiю результатiв проекту "Укрофiшки: креативна Україна очами молодi"
    Детальнiше...

 Вихованцi Народного ансамблю танцю "Молодiсть" мали за честь виступати у Львовi
    17 листопада 2018 року вихованцi Народного ансамблю танцю "Молодiсть"(кер.Прiбега Л.В.) мали за честь виступати у Львовi на концертi "Спомин серця",присвяченому вшануванню пам"ятi провiдного балетмейстера Захiдної України Василя Пiпаша.Органiзатором була кафедра режисури i хореографiї Львiвського Нацiонального унiверситету iм..Iв.Франка,де Василь Онуфрiєвич.
    Детальнiше...

 13 вихованок гуртка схiдних танцiв "Ельмiра" приїхали iз Луцька з численними нагородами
    10 листопада 2018 року 13 вихованок гуртка схiдних танцiв "Ельмiра"(кер.А.Мельник) приїхали iз Луцька з численними нагородами у рiзних номiнацiях ,де презентували своє мистецтво на Мiжнародному фестивалi ОРIЄНТАЛ ДРЕМС(вiдбiрна чемпiонату України по схiдних танцях ). Крiм колективiв з України,були учасники з Молдавiї i Бiлорусiї.Перше мiсце червоноградськi красунi вибороли за два групових танцi,три дуета i одне трiо.За сольнi номери отримано три 1-х мiсця,два-2-гих i одне-3-тє мiсце.Варто зазначити,що в рамках конкурсу,тi,хто зайняв три призовi мiсця,автоматично пройшли вiдбiр на чемпiонат України по схiдних танцях,який буде проходити в Києвi у груднi 2018 року Колектив "Ельмiри" отримав також Сертифiкат на безкоштовну участь в однiй iз конкурсних програм Кубка Європи,який буде проходити у м.Несебр(Болгарiя).
    Детальнiше...

 Творчої групи з Луганщини провела екскурсiю по музею писанки Тараса Городецького
    08 листопада 2018 року для творчої групи з Луганщини,Юлiя Бурко провела екскурсiю по музею писанки Тараса Городецького.Для гостей з Рубiжного- це була дуже цiкава iнформацiя,i вони були в захватi вiд побаченого i почутого.
    08 листопада 2018 року в Червоноградському Народному домi, з нагоди Всеукраїнського Дня працiвникiв культури та майстрiв народного мистецтва, вiдбулося нагородження грамотами Червоноградської мiської ради та виконавчого комiтету та вiддiлу культури.Грамоти вручили i привiтали зi святом працiвникiв культури мiський голова -Андрiй Залiвський та начальник мiського вiддiлу культури Тетяна Забава.
    Детальнiше...

 Народний драмтеатр iм.Л.Українки показав виставу за п"єсою французьського драматурга
    04 листопада 2018 року Народний драмтеатр iм..Л.Українки(режисер-Алла Мельник,художник-постановник-Оксана Ленiв) для шанувальникiв театрального мистецтва Червонограда показав виставу,за п"єсою французьського драматурга,в перекладi А.Курейчика "Обережно,жiнки".Виконавцi жiночих ролей(Н.Глаговська,О.Iвкова,Ю.Пилипчак)- були дуже переконливi по перспективi розвитку характеру героїнь,враховуючи особливостi жанру.Помiтно зрiс(в порiвняннi з прем"єрною виставою) рiвень акторської майстерностi,органiчнiшою стала взаємодiя у дiалогах.
    Детальнiше...

 Зразковий ансамбль танцю "Первоцвiт" виступав в Угорщинi
    18-19 жовтня 2018 року Зразковий ансамбль танцю "Первоцвiт"(кер.Л.Прiбега) виступав на Святi мiста Хайдусобосло(Угорщина).Тут колектив ,за запрошенням,виступав уже неодноразово.
    Детальнiше...

 Концерти гурту-VIP-Тернопiль
    28 жовтня 2018 року шанувальники гумору мали нагоду прийти на концерти гурту-VIP-Тернопiль(а їх в Червоноградi було два).Двi години добiрного гумору,не залишили нiкого байдужим у залi:всi веселились i смiялись,та гучними оплесками дякували акторам за їх мистецтво.
    Детальнiше...

 Група вихованцiв Зразкового ансамблю танцю "Первоцвiт" у Києвi
    27 жовтня 2018 року до Києва,на Мiжнародний фестиваль хореографiчного мистецтва "Барвиcта осiнь", в рамках фестивалю "Квiтуча Україна",вирушила молодша група вихованцiв Зразкового ансамблю танцю "Первоцвiт"(кер.Л.Прiбега).Супроводжувала групу- керiвник "Первоцвiтикiв"-Мишок К.Р. На фестивалi червоноградцi танцювали "Коломийку",i були удостоєнi I-го мiсця у своїй вiковiй категорiї.
    Детальнiше...

 Народний ансамбль танцю "Молодiсть" були учасниками Мiжнародних фольклорних зустрiчей у Польщi
    З 24 по 29 жовтня 2018 року Народний ансамбль танцю "Молодiсть"(кер.Прiбега Л.В.) були учасниками Мiжнародних фольклорних зустрiчей у Польщi. "Осiннi зустрiчi з фольклором",якi проходили в м.Дзялошин та Требачев.Виступали учасники хореографiчних колективiв Польщi,Словенiї та України.Вихованцi "Молодостi" мали виступи в школi у м.Требачев,а ще їх виступ було включено у програму гала-концерту,що вiдбувався в м.Дзялошин.В рамках фестивалю,червоноградцi вiдвiдали i м.Ченстохово.
    Детальнiше...

 Зразковий дитячий театр ляльок "Казка" показали виставу "Котигорошко"
    21 жовтня 2018 року Зразковий дитячий театр ляльок "Казка"(кер.С.Романова) для молодших школярiв та вихованцiв дитсадкiв мiста показали у Великiй залi ЧНД виставу "Котигорошко".Маленькi глядачi,як завжди, з захопленням спостерiгали за грою акторiв та оплесками дякували їм за тi хвилини насолоди,якi вони їм подарували.
    Детальнiше...

 Взяли участь в IУ Фестивалi аматорських театральних колективiв
    18 жовтня 2018 року учасники Народного театру iм..Лесi Українки ЧНД взяли участь в IУ Фестивалi аматорських театральних колективiв "Комора",що проходив у м.Кам"янець-Подiльський Хмельницької областi). Театрали повезли на конкурс французьку п"єсу в перекладi А.Курейчика "Обережно,жiнки"(реж.Алла Мельник).Серед дорослих театральних колективiв червоноградцi отримали Диплом у номiнацiї "За виразнiсть театральних костюмiв".
    Детальнiше...

 Привезли до Червонограда новий проект
    15 жовтня 2018 року танець-театр "Життя" зi Львова(режисер-Н.а.України Iрина Мазур) привезли до Червонограда новий проект "Ремiнiсценцiя-Iсторiя правди".Проект дуже цiкавий ,i в планi iнформативному,i в планi мистецькому.Червоноградцi дуже позитивно сприйняли побачене,i належним чином оцiнили вибiр теми,режисуру та майстернiсть акторiв.
    Детальнiше...

 Творча група Червоноградського Народного дому вирушили до м.Рубiжне Луганської областi
    12 жовтня 2018 року мер Червонограда-Залiвський А.I.,начальник вiддiлу культури-Забава Т.П.,директор Народного дому- Ейхорн I.Я., разом iз творчою групою Червоноградського Народного дому вирушили до м.Рубiжне Луганської областi.Поїздка палацiвським автобусом планувалась заздалегiдь, в рамках проекту "Захiд-Схiд:З Україною в серцi".Концертна програма була присвячена до Дня Захисника України.Серед учасникiв концерту були вихованцi ансамблю "Червона рута"(кер.Iванна Ейхорн),Народного ансамблю танцю "Молодiсть"(кер.Людмила Прiбега),а ще-учасник ВIА "Вiкенд" ЧНД -Олег Побережник та керiвник ансамблю-Свiтлана Зенiхiна.
    Детальнiше...

 Вiдбулося два концерта гумористичного шоу "Вар"яти"
    18 листопада 2018 року вiдбулося два концерта гумористичного шоу "Вар"яти" з Сергiєм Притулою.Як завжди,зал активно реагував на гумористичнi "приколи" улюблених гумористiв,якi щоразу привозять новi,актуальнi,взятi з щоденного життя українцiв,iнтермедiї.
    Детальнiше...

 Концерт до 100-рiччя проголошення ЗУНР "Герої листопадового чину"
    31 жовтня 2018 року в Червоноградському Народному домi вiдбувся святковий концерт до 100-рiччя проголошення ЗУНР "Герої листопадового чину".
    В концертнiй програмi були виступи голови братства ОУН-УПА Андрiя Пирога, Iвана Iщука (члена братства) та виступ спiвочої чоти Червоноградської станицi ОУН-УПА "Нескоренi" (керiвник i диригент - А.Войтухiв). Спогадами й власними думками, з нагоди визначної подiї в iсторiї України, подiлилась Оксана Бiлозiр - голова Червоноградського товариства полiтв`язнiв та репресованих.
    Детальнiше...

 Зустрiч з Президентом органiзацiї Українцiв в Словенiї
    5 жовтня 2018 року Вiдбулась приємна зустрiч колективу Народного дому з Президентом органiзацiї Українцiв в Словенiї Галиною Маловшек.
    Панi Галина опiкувалась нашою "Молодiстю" пiд час фестивалю "Вiд Целя до Жальцю", а сьогоднi завiтала до нас з листами подяки за популяризацiю української творчостi за межами України, вiдвiдала аматорськi колективи.
    Пiд час зустрiчi виникли новi iдеї для подальшої спiвпрацi, угода про яку пiдписана ще в минулому роцi.
    Колектив Червоноградського Народного дому висловлює щиру подяку Галинi Маловшек за увагу i пiдтримку. Ми впевненi, що наша творча спiвпраця буде плiдною i сприятиме популяризацiї України в свiтi!
    Детальнiше...

 Показ проекту "Ремiнiсценцiї UA. Iсторiя правди"
    15 жовтня 2018 року в Великiй залi Народного дому пройшла презентацiя проекту "Ремiнiсценцiї UA Iсторiя правди", присвячена Дню захисника України (Дню захисника Вiтчизни).
    На початку привiтала залу та вручила подяки вiйськовим Заступник мiського голови Наталiя Романiвна Турко.
    Зi словами подяки, пiдтримки, побажань та привiтання зi святом органiзаторам, всiм присутнiм, i, саме головне, нашим воїнам-захисникам, звернувся голова Львiвської обласної державної адмiнiстрацiї Олег Михайлович Синютка.
    Через хореграфiю, пiснi, костюми, театралiзовану постановку до глядача доноситься правда i вiдновлюється справедливiсть щодо українського народу, мови, культури.
    Детальнiше...

 Проект-переможець по утепленню покрiвлi сцени реалiзовано
    Якщо про проблему нiхто не каже, то про її iснування нiхто i не дiзнається.
    Вiдвiдувачi заходiв в Великiй залi Народного дому пам'ятають, як воно, бути глядачем концерту або вистави взимку. Холод i неймовiрний протяг не давали спокiйно насолодитись дiйством i то не кажучи про артистiв, якi змушенi були виступати на "морозильнiй сценi" в концертних костюмах.
    Проект будiвництва в 50-60 роки минулого столiття не передбачав заощадження та енергоефективностi, опалення Палацу культури у мiстi вугiльникiв було забезпечено в повнiй мiрi. Дах над сценою був покритий лише одним шаром шиферу, який з вiком, звiсно, зносився i вийшов з ладу, почав протiкати. Вирiшувати проблему основної культурної установи мiста було необхiдно термiново i негайно!
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - Червоноградський Народний дiм с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради