ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
На початок<< Вверх<< Культура - Червоноградський Народний дiм с.1 >>Вниз >>На кiнець
       Поштова адреса : м. Червоноград , пр.Шевченка ,15
       Ел.адреса dzvinochky2008@ukr.net
       Тел.+380 (3249) 3-13-52, +380 (3249) 3-13-54
       Директор - Ейхорн Iванна Ярославiвна
       Заст.директора - Коваленко Вiктор Володимирович
       Заст.директора з госппитань - Коваленко Iгор Володимирович
       Зав.вiддiлом культурно- просвiтницькiй роботi - Степанець Лариса Iванiвна

          
Перелiк творчих колективiв:
      - Червоноградський Народний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Мельник А.В.)
      - Народний ансамбль танцю «Молодiсть» (Прiбега Л.В.)
      - Народний хор «Просвiта» (Бабська О.М.)
      - Народний ансамбль бандуристiв «Зоряне намисто» (Прибула Г.В.)
      - Народна студiя образотворчого мистецтва (Орлянська В.В.)
      - Зразковий дитячий театр ляльок «Казка» (Романова С.Г.)
      - Зразковий дитячий театр естрадної пiснi «Апельсин» (Кухарук I.I.)
      - Зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» (Прiбега Л.В.)
      - Вокальний ансамбль «Червона рута» (Ейхорн I.Я.)
      - Вокально-інструментальний ансамбль «Вікенд» (Кравчук В.Р.)
      - Спiвоча чота «Нескоренi» (Войтухiв А.В.)
      - Хор ветеранів війни та праці «Жива пам’ять» (Кiсик Л.I)
      - Дитячий хореографiчний гурток «Первоцвітики» (Мишок К.Р.)
      - Експериментальний театр «Смайлик» (Степанець Л.І.)
      - Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Творча майстерня «CRAFT DECOR»
      - Колектив східного танцю «Ельміра» (Мельник А.В.)
      - Школа бального танцю «Глорія» (Радух Ю.I.)
      - Гурток сучасної хореографії «Медея» (Шевченко Р.Ю.)
      - Гурток «Крою та шиття» (Легеза О.Й.)
      - Гурток «Основи фотографії» (Косцова О.О.)
      - Гурток аеробiки (Баличева О.Б.)
      - Карате клуб "Антей" (Денис Я.Ю.) )
 Запрошення на презентацiю результатiв проекту "Укрофiшки: креативна Україна очами молодi"
    Запрошення на презентацiю результатiв проекту "Укрофiшки: креативна Україна очами молодi"
    Детальнiше...

 Вихованцi Народного ансамблю танцю "Молодiсть" мали за честь виступати у Львовi
    17 листопада 2018 року вихованцi Народного ансамблю танцю "Молодiсть"(кер.Прiбега Л.В.) мали за честь виступати у Львовi на концертi "Спомин серця",присвяченому вшануванню пам"ятi провiдного балетмейстера Захiдної України Василя Пiпаша.Органiзатором була кафедра режисури i хореографiї Львiвського Нацiонального унiверситету iм..Iв.Франка,де Василь Онуфрiєвич.
    Детальнiше...

 13 вихованок гуртка схiдних танцiв "Ельмiра" приїхали iз Луцька з численними нагородами
    10 листопада 2018 року 13 вихованок гуртка схiдних танцiв "Ельмiра"(кер.А.Мельник) приїхали iз Луцька з численними нагородами у рiзних номiнацiях ,де презентували своє мистецтво на Мiжнародному фестивалi ОРIЄНТАЛ ДРЕМС(вiдбiрна чемпiонату України по схiдних танцях ). Крiм колективiв з України,були учасники з Молдавiї i Бiлорусiї.Перше мiсце червоноградськi красунi вибороли за два групових танцi,три дуета i одне трiо.За сольнi номери отримано три 1-х мiсця,два-2-гих i одне-3-тє мiсце.Варто зазначити,що в рамках конкурсу,тi,хто зайняв три призовi мiсця,автоматично пройшли вiдбiр на чемпiонат України по схiдних танцях,який буде проходити в Києвi у груднi 2018 року Колектив "Ельмiри" отримав також Сертифiкат на безкоштовну участь в однiй iз конкурсних програм Кубка Європи,який буде проходити у м.Несебр(Болгарiя).
    Детальнiше...

 Творчої групи з Луганщини провела екскурсiю по музею писанки Тараса Городецького
    08 листопада 2018 року для творчої групи з Луганщини,Юлiя Бурко провела екскурсiю по музею писанки Тараса Городецького.Для гостей з Рубiжного- це була дуже цiкава iнформацiя,i вони були в захватi вiд побаченого i почутого.
    08 листопада 2018 року в Червоноградському Народному домi, з нагоди Всеукраїнського Дня працiвникiв культури та майстрiв народного мистецтва, вiдбулося нагородження грамотами Червоноградської мiської ради та виконавчого комiтету та вiддiлу культури.Грамоти вручили i привiтали зi святом працiвникiв культури мiський голова -Андрiй Залiвський та начальник мiського вiддiлу культури Тетяна Забава.
    Детальнiше...

 Народний драмтеатр iм.Л.Українки показав виставу за п"єсою французьського драматурга
    04 листопада 2018 року Народний драмтеатр iм..Л.Українки(режисер-Алла Мельник,художник-постановник-Оксана Ленiв) для шанувальникiв театрального мистецтва Червонограда показав виставу,за п"єсою французьського драматурга,в перекладi А.Курейчика "Обережно,жiнки".Виконавцi жiночих ролей(Н.Глаговська,О.Iвкова,Ю.Пилипчак)- були дуже переконливi по перспективi розвитку характеру героїнь,враховуючи особливостi жанру.Помiтно зрiс(в порiвняннi з прем"єрною виставою) рiвень акторської майстерностi,органiчнiшою стала взаємодiя у дiалогах.
    Детальнiше...

 Зразковий ансамбль танцю "Первоцвiт" виступав в Угорщинi
    18-19 жовтня 2018 року Зразковий ансамбль танцю "Первоцвiт"(кер.Л.Прiбега) виступав на Святi мiста Хайдусобосло(Угорщина).Тут колектив ,за запрошенням,виступав уже неодноразово.
    Детальнiше...

 Концерти гурту-VIP-Тернопiль
    28 жовтня 2018 року шанувальники гумору мали нагоду прийти на концерти гурту-VIP-Тернопiль(а їх в Червоноградi було два).Двi години добiрного гумору,не залишили нiкого байдужим у залi:всi веселились i смiялись,та гучними оплесками дякували акторам за їх мистецтво.
    Детальнiше...

 Група вихованцiв Зразкового ансамблю танцю "Первоцвiт" у Києвi
    27 жовтня 2018 року до Києва,на Мiжнародний фестиваль хореографiчного мистецтва "Барвиcта осiнь", в рамках фестивалю "Квiтуча Україна",вирушила молодша група вихованцiв Зразкового ансамблю танцю "Первоцвiт"(кер.Л.Прiбега).Супроводжувала групу- керiвник "Первоцвiтикiв"-Мишок К.Р. На фестивалi червоноградцi танцювали "Коломийку",i були удостоєнi I-го мiсця у своїй вiковiй категорiї.
    Детальнiше...

 Народний ансамбль танцю "Молодiсть" були учасниками Мiжнародних фольклорних зустрiчей у Польщi
    З 24 по 29 жовтня 2018 року Народний ансамбль танцю "Молодiсть"(кер.Прiбега Л.В.) були учасниками Мiжнародних фольклорних зустрiчей у Польщi. "Осiннi зустрiчi з фольклором",якi проходили в м.Дзялошин та Требачев.Виступали учасники хореографiчних колективiв Польщi,Словенiї та України.Вихованцi "Молодостi" мали виступи в школi у м.Требачев,а ще їх виступ було включено у програму гала-концерту,що вiдбувався в м.Дзялошин.В рамках фестивалю,червоноградцi вiдвiдали i м.Ченстохово.
    Детальнiше...

 Зразковий дитячий театр ляльок "Казка" показали виставу "Котигорошко"
    21 жовтня 2018 року Зразковий дитячий театр ляльок "Казка"(кер.С.Романова) для молодших школярiв та вихованцiв дитсадкiв мiста показали у Великiй залi ЧНД виставу "Котигорошко".Маленькi глядачi,як завжди, з захопленням спостерiгали за грою акторiв та оплесками дякували їм за тi хвилини насолоди,якi вони їм подарували.
    Детальнiше...

 Взяли участь в IУ Фестивалi аматорських театральних колективiв
    18 жовтня 2018 року учасники Народного театру iм..Лесi Українки ЧНД взяли участь в IУ Фестивалi аматорських театральних колективiв "Комора",що проходив у м.Кам"янець-Подiльський Хмельницької областi). Театрали повезли на конкурс французьку п"єсу в перекладi А.Курейчика "Обережно,жiнки"(реж.Алла Мельник).Серед дорослих театральних колективiв червоноградцi отримали Диплом у номiнацiї "За виразнiсть театральних костюмiв".
    Детальнiше...

 Привезли до Червонограда новий проект
    15 жовтня 2018 року танець-театр "Життя" зi Львова(режисер-Н.а.України Iрина Мазур) привезли до Червонограда новий проект "Ремiнiсценцiя-Iсторiя правди".Проект дуже цiкавий ,i в планi iнформативному,i в планi мистецькому.Червоноградцi дуже позитивно сприйняли побачене,i належним чином оцiнили вибiр теми,режисуру та майстернiсть акторiв.
    Детальнiше...

 Творча група Червоноградського Народного дому вирушили до м.Рубiжне Луганської областi
    12 жовтня 2018 року мер Червонограда-Залiвський А.I.,начальник вiддiлу культури-Забава Т.П.,директор Народного дому- Ейхорн I.Я., разом iз творчою групою Червоноградського Народного дому вирушили до м.Рубiжне Луганської областi.Поїздка палацiвським автобусом планувалась заздалегiдь, в рамках проекту "Захiд-Схiд:З Україною в серцi".Концертна програма була присвячена до Дня Захисника України.Серед учасникiв концерту були вихованцi ансамблю "Червона рута"(кер.Iванна Ейхорн),Народного ансамблю танцю "Молодiсть"(кер.Людмила Прiбега),а ще-учасник ВIА "Вiкенд" ЧНД -Олег Побережник та керiвник ансамблю-Свiтлана Зенiхiна.
    Детальнiше...

 Вiдбулося два концерта гумористичного шоу "Вар"яти"
    18 листопада 2018 року вiдбулося два концерта гумористичного шоу "Вар"яти" з Сергiєм Притулою.Як завжди,зал активно реагував на гумористичнi "приколи" улюблених гумористiв,якi щоразу привозять новi,актуальнi,взятi з щоденного життя українцiв,iнтермедiї.
    Детальнiше...

 Концерт до 100-рiччя проголошення ЗУНР "Герої листопадового чину"
    31 жовтня 2018 року в Червоноградському Народному домi вiдбувся святковий концерт до 100-рiччя проголошення ЗУНР "Герої листопадового чину".
    В концертнiй програмi були виступи голови братства ОУН-УПА Андрiя Пирога, Iвана Iщука (члена братства) та виступ спiвочої чоти Червоноградської станицi ОУН-УПА "Нескоренi" (керiвник i диригент - А.Войтухiв). Спогадами й власними думками, з нагоди визначної подiї в iсторiї України, подiлилась Оксана Бiлозiр - голова Червоноградського товариства полiтв`язнiв та репресованих.
    Детальнiше...

 Зустрiч з Президентом органiзацiї Українцiв в Словенiї
    5 жовтня 2018 року Вiдбулась приємна зустрiч колективу Народного дому з Президентом органiзацiї Українцiв в Словенiї Галиною Маловшек.
    Панi Галина опiкувалась нашою "Молодiстю" пiд час фестивалю "Вiд Целя до Жальцю", а сьогоднi завiтала до нас з листами подяки за популяризацiю української творчостi за межами України, вiдвiдала аматорськi колективи.
    Пiд час зустрiчi виникли новi iдеї для подальшої спiвпрацi, угода про яку пiдписана ще в минулому роцi.
    Колектив Червоноградського Народного дому висловлює щиру подяку Галинi Маловшек за увагу i пiдтримку. Ми впевненi, що наша творча спiвпраця буде плiдною i сприятиме популяризацiї України в свiтi!
    Детальнiше...

 Показ проекту "Ремiнiсценцiї UA. Iсторiя правди"
    15 жовтня 2018 року в Великiй залi Народного дому пройшла презентацiя проекту "Ремiнiсценцiї UA Iсторiя правди", присвячена Дню захисника України (Дню захисника Вiтчизни).
    На початку привiтала залу та вручила подяки вiйськовим Заступник мiського голови Наталiя Романiвна Турко.
    Зi словами подяки, пiдтримки, побажань та привiтання зi святом органiзаторам, всiм присутнiм, i, саме головне, нашим воїнам-захисникам, звернувся голова Львiвської обласної державної адмiнiстрацiї Олег Михайлович Синютка.
    Через хореграфiю, пiснi, костюми, театралiзовану постановку до глядача доноситься правда i вiдновлюється справедливiсть щодо українського народу, мови, культури.
    Детальнiше...

 Проект-переможець по утепленню покрiвлi сцени реалiзовано
    Якщо про проблему нiхто не каже, то про її iснування нiхто i не дiзнається.
    Вiдвiдувачi заходiв в Великiй залi Народного дому пам'ятають, як воно, бути глядачем концерту або вистави взимку. Холод i неймовiрний протяг не давали спокiйно насолодитись дiйством i то не кажучи про артистiв, якi змушенi були виступати на "морозильнiй сценi" в концертних костюмах.
    Проект будiвництва в 50-60 роки минулого столiття не передбачав заощадження та енергоефективностi, опалення Палацу культури у мiстi вугiльникiв було забезпечено в повнiй мiрi. Дах над сценою був покритий лише одним шаром шиферу, який з вiком, звiсно, зносився i вийшов з ладу, почав протiкати. Вирiшувати проблему основної культурної установи мiста було необхiдно термiново i негайно!
    Детальнiше...

 Iнформацiя про проведенi заходи вересень 2018 року
    02 вересня 2018 року у Великiй залi Червоноградського Народного дому творчий колектив Зразкового дитячого театру ляльок "Казка" (керiвник Романова С.Г.), виставою "Iвасик Телесик" вiдкрили для дiтей мiста новий театральний сезон 2018-2019. Малеча з цiкавiстю спостерiгала за спiлкуванням Iвасика Телесика iз дiдусем та бабусею, а також, зi злими силами та добрими друзями, якi виручали його iз бiди. Маленькi глядачi виходили з зали схвильованi, одразу ж висловлюючи старшим свої враження вiд побаченого.
    Детальнiше...

 Нашi колективи виступали в Соснiвцi на День мiста
Опублiковано 2.10.2018

    30 вересня 2018 року творча група Червоноградського Народного дому вирушила з концертною програмою до м. Соснiвка, яка в цей день святкувала День мiста. У концертi взяли участь юнi таланти з ансамблю "Червона рута" (керiвник - Iванна Ейхорн): Данилко Савенко, Дiма Бурко, Дiана Реган, Яна Турко, Влада Щесняк, Галинка Лель; зi Зразкового театру естрадної пiснi "Апельсин": Iринка Стирчак, Софiйка Iванчук, Алiна Науменко (керiвник - Iрина Кухарук), Каролiна Йонак, Артур Ейхорн, Саша Наливайко на чолi зi своїм керiвником Свiтланою Зенiхiною, яка також взяла участь у концертi. Ведучою програми була вихованка "Апельсину" Алiна Науменко.
    Детальнiше...

 Святкування Дня Шахтаря в Червоноградi 26 серпня 2018 року. Докладнiше...
    Святкування Дня Шахтаря 26 серпня, попри сильний дощ, який не вщухав впродовж декiлькох годин поспiль, не зiрвав концертiв нi на сценi перед Народним домом, де о 18.20 таки розпочали концертну програму вихованцi Зразкового театру естрадної пiснi "Апельсин" (керiвник - Iрина Кухарук), нi на стадiонi "Шахтар", де о 19.00 було заплановано виступ гурту "KAZKA". Не зважаючи на негоду й невелику кiлькiсть глядачiв, ведуча Свiтлана Зенiхiна докладала максимум зусиль аби пiдбадьорити i червоноградцiв, та тих, хто готувався до виходу на сцену - Артура Ейхорна, Каролiну Йонак, Iринку Стирчак, Катрусю Кушнiр, Олену Мєшкову та Дiану Прiбегу та iнших наших маленьких артистiв.
    Детальнiше...

 Вiдзвiтував Зразковий ансамбль народного танцю "Первоцвiт"
    10 червня вiдзвiтував Зразковий ансамбль народного танцю "Первоцвiт" (керiвник - Людмила Прiбега). Творчий рiк колективу був дуже насичений участю в мiжнародних та обласних фестивалях: "Свитазiвськi притупи", "Осiннє перевесло", "Ми - дiти України", "Вогнi Львова", "Зимовий вернiсаж", "Рiздвяна радiсть", "Стрiтенськi ангелики", "Яблуневий цвiт", "Талановитi дiти України". Нашi артисти щоразу радують своїми перемогами i призовими мiсцями, що засвiдчує неабияку майстернiсть та досвiд.
    Детальнiше...

 Червоноградська "Казка" на фестивалi "Казка в гаю" у Львовi
    2-3 червня 2018р. у Львовi в Музеї народної архiтектури та побуту iм.Климентiя Шептицького вiдбувся ювiлейний XV Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективiв "Казка у гаю".
    Подiя була приурочена до Дня захисту дiтей i органiзаторам вдалося створити дiтям атмосферу чарiвного спiлкування з улюбленими персонажами серед казкових декорацiй - старих дерев'яних хат з солом'яними стрiхами, зелених дерев, високих смерек.
    Детальнiше...

 Прем'єра музичної вистави для дiтей "Запеклi вороги"
    23 травня 2018 року у Червоноградському Народному домi вiдбулася прем'єра музичної вистави для дiтей "Запеклi вороги", за п'єсою Уно Лайєса (переклад українською В.Зуба).
    Це була цiкава iсторiя про ворожнечу Пса (Павло Кравчук) i Кицьки (Дiана Реган), а також їх дiтей - Кiкi (Артур Ейхорн) та Мiкi (Аня Слука), котрим вони також забороняли дружити. Iсторiя мала початок вiд їх стосункiв, коли всi були запеклими ворогами, i у фiналi, пiсля рiзноманiтних подiй з iнтерактивними елементами, пiд час яких були задiянi глядачi, стали друзями. В динамiчно розвиваючому сюжетi були ще Вовк (Максим Головенко) та Їжак (Юрiй Кравчук). Усi актори - вихованцi Дитячого експериментального театру "Смайлик" (керiвник - ЛарисаСтепанець).Гарнi декорацiї,музика,свiтло,костюми створенi групою працiвникiв Народного дому.
    Детальнiше...

 Фестиваль "Пiсня серця-2018"
    Фестиваль "Пiсня серця-2018" мiжнародний конкурс сучасної релiгiйної пiснi, що присвячено року молитви.
    Органiзаторами конкурсу виступили:
    - Патрiарша катехитична комiсiя УГКЦ;
    - Катехитично-педагогiчний iнститут УКУ;
    - Львiвський iнститут банкiвської справи унiверситету банкiвської справи НБУ.
    - Львiвська мiська рада.
    - Львiвська обласна рада
    Детальнiше...

 ЧНМД театр iм.Лесi Українки на фестивалi українського аматорського театру "ДЕНЬ ТЕАТРУ"
    11-14 травня 2018 року Червоноградський Народний музично-драматичний театр iм.Лесi Українки перебував у м.Київ, де презентував свої вистави на Другому фестивалi українського аматорського театру "ДЕНЬ ТЕАТРУ". Загалом участь приймало 75 аматорських театральних колективiв з 35 мiст України.
    12 травня 2018 була представлена вистава, що нещодавно змiг оцiнити на прем'єрному показi червоноградський глядач, "Обережно, жiнки!". В складi журi Другого фестивалю українського аматорського театру "ДЕНЬ ТЕАТРУ" на сценi Мистецько-концертного центру iм. Iвана Козловського Нацiональної оперети України були:
    Детальнiше...

 20 травня 2018 року Камерний хор "Кристинопiль" взяв участь фестивалi духовної пiснi "Достойно є"
    20 травня 2018 року Камерний хор "Кристинопiль" взяв участь у 4-му Мiжнародному фестивалi духовної пiснi "Достойно є" у храмi св.Володимира i Ольги у Винниках, за що був вiдмiчений Дипломом
    У фестивалi взяли участь: камерний хор "Кристинопiль" (м.Червоноград, Львiвської обл.), хор Асоцiацiї "Хвалiм Господа" (Румунiя), український чоловiчий хор "Журавлi" (Польща), хор "Gaudeamus" (Бiлорусь), вокальний ансамбль "Ретро" (Польща), дiвочий хор "Згарда" (Винники), Львiвський мунiципальний хор "Гомiн", Народний чоловiчий хор "Орфей" ("Львiвська полiтехнiка"), хор "Надсяння", хор "Ставрос" Львiвського ставропiгiйного братства св. ап. Андрiя Первозваного, народний камерний хор "Вознесiння" (м.Золочiв), народний хор "Воскресiння" (Винники).
    Детальнiше...

 Пригоди червоноградцiв в м.Хайдусобосло (Угорщина)
    Скрутнi часи, складностi i поневiряння викували рiзноманiтну i багату українську культуру. Через вiки i далi українцi гордо несуть у свiт свої пiснi i танцi. Цю мiсiю цiлком i повнiстю пiдтримують i творчi люди Червоноградського Народного дому. В контекстi презентацiї свiту української культури i традицiй нашi колективи Народний Ансамбль Танцю "Молодiсть" та Вокальний Ансамбль "Червона рута" 27 квiтня - 2 травня вiдвiдали Угорщину. При сприяннi осередку українцiв м.Хайдусобосло були органiзованi двi скороченi концертнi програми на вiдкриттi туристичного сезону в найкрупнiшому в Європi лiкувальному водному комплексi HungaroSpa, а також один повноцiнний концерт по запрошенню культурного центру мiста - наших колег, аналогу Народного дому.
    Детальнiше...

 28-29 квiтня 2018 року пройшов семiнар з "Шотокан Карате-До"
    28-29 квiтня 2018 року в Червоноградському Народному домi вiдбувся дводенний технiчний семiнар для каратистiв, що з'їхались до нас з рiзних мiст Львiвщини. За запрошенням органiзаторiв - ГО Карате клуб "Антей" м.Червоноград (кер. - Денис Ярослав) - семiнар провiв шеф-iнструктор з Шотокан Карате-До Осинський Сергiй (6 дан W.S.K.F.), представник Громадської органiзацiї "Федерацiя Шотокан Карате-До України".
    Пiд час тренувань були розглянутi i розiбранi важливi аспекти технiки карате (кiхон), як для каратистiв початкового рiвня, так i для учнiв з вищим рiвнем майстерностi. Також велика увага була придiлена технiчним формам (ката), якi детально, поелементно вiдпрацював з учасниками, у вiдповiдностi до канонiв "Шотокан Карате-До", сенсей Осинський.
    Детальнiше...

 Зразковий ансамбль танцю "Первоцвiт" здобув Гран-Прi на фестивалi у Києвi
    20 квiтня 2018 року Зразковий ансамбль танцю "Первоцвiт" ЧНД (керiвник - Людмила Прiбега) вирушив до Києва на Мiжнародний фестиваль-конкурс класичної музики, пiснi, танцю та декоративно-прикладного мистецтва "Талановитi дiти України", де здобули Гран-прi!!!
    Вiдео виступу...
    Детальнiше...

 Звiтний концерт Червоноградської дитячої школи мистецтв
    29 квiтня 2018 року вiдбувся звiтний концерт Червоноградської дитячої школи мистецтв. Впродовж двох годин зi сцени ЧНД лунала гарна музика, яку дарували глядачам вихованцi школи на своїх iнструментах (акордеон, саксофон, фортепiано, баян, флейта, бандура). Розпочав концертну програму хор молодших класiв - Лауреат обласного конкурсу (кер. - Наталiя Iванюк). Далi виступали Лауреат обласного конкурсу - хор старших класiв та камерний хор викладачiв школи "Кристинопiль" (кер. - Наталiя Зiнькiв). А ще успiшно виступили Фольклорний ансамбль (кер. - Тарас Кiх), переможець обласного конкурсу Ансамбль бандуристiв (кер. - Оксана Андрейчук) та ансамбль гiтаристiв (кер. - Зоряна Качуровська). Гарну творчу програму представили переможець обласного конкурсу -оркестр народних iнструментiв (кер. - Любов Лопатюк), Народний камерний оркестр (кер. - Вiра Дебела), а завершив концерт Лауреат обласного конкурсу - духовий оркестр школи (кер. - Павло Захарченко).
    Детальнiше...

 Концерт Зразкового хореографiчного колективу Червоноградської гiмназiї "Веселинка"
    27 квiтня 2018 року у переповненiй глядацькiй залi ЧНД було гамiрно, весело i дуже гарно й барвисто вiд розмаїття кольорiв українських костюмiв, в яких танцювали вихованцi Зразкового хореографiчного колективу Червоноградської гiмназiї "Веселинка" (керiвник - Свiтлана Монченко). Колектив пiдтверджував звання "Зразковий" якраз в рiк свого ювiлею - "Веселинцi" - 25! В концертнiй програмi були танцi, переважно Захiдного регiону України: "Веселi гуцулята", "Заракпатський кручений", "Гуцулка", Буковинський жартiвливий танець "Чабани", Карпатський танець "Дiбровчанка" та iншi. Фiнальним танцем був "Український святковий", а далi були вiтання вiд заступника мiського голови Наталiї Романiвни Турко, голови журi Побєди Софiйовича Харiсова, мiського вiддiлу освiти, директора гiмназiї, колишнiх i теперiшнiх вихованцiв колективу та їх батькiв.
    Детальнiше...

 Представники Народного ансамблю танцю "Молодiсть" ЧНД були учасниками Хореографiчного свята "Хореографiчна феєрiя" у Львовi
    22 квiтня 2018 року представники Народного ансамблю танцю "Молодiсть" ЧНД (керiвник - Людмила Прiбега) були учасниками Хореографiчного свята "Хореографiчна феєрiя" у Львовi, де окрiм нашого приймали участь колективи Львiвщини: "Первоцвiт" Золочiвського районного народного дому, "Арнiка" Буського районного народного дому, "Звенигород" Пустомитiвського району - загалом понад 250 учасникiв.
    Детальнiше...

 Вистава "Iвасик-Телесик" вiд Зразкового дитячого театру ляльок "Казка"
    22 квiтня 2018 року у Великiй залi ЧНД було гамiрно й весело вiд дитячих голосiв, їх вигукiв, вiд захоплення цiкавою виставою "Iвасик-Телесик", що до уваги маленьких глядачiв запропонував Зразковий дитячий театр ляльок "Казка" (керiвник - Свiтлана Романова). На сценi були чудовi декорацiї, музика, i акторська гра вихованцiв колективу. На вiдмiну вiд традицiйної гри за ширмою, вони вийшли на сцену в гарних костюмах й майстерно вели мiж собою дiалоги, вдало обiгравали мiзансцени, пiсля яких маленькi глядачi радо аплодували та смiялися.
    Детальнiше...

 "Первоцвiтики" зайняли I мiсце на фестивалi "Зернятко-2018" у м.Дубляни
    21 квiтня 2018 року дитячий хореографiчний гурток "Первоцвiтики" Червоноградського Народного Дому (керiвник - Катерина Мишок) вирушили до м.Дубляни (Львiвська область) на III Дитячий танцювальний фестиваль "Зернятко -2018". Виступ маленьких червоноградцiв був оцiнений Дипломом Львiвського обласного вiддiлення хореографiчної спiлки України за I мiсце.
    Детальнiше...

 Вiдкриття байкерського сезону
    21 квiтня 2018 року Вiчева площа Червонограда в обiдню пору була дуже гамiрною - близько ста мотоциклiв з'їхались сюди з усiєї України, в переважнiй бiльшостi зi Львiвщини, Iвано-Франкiвщини та Волинi, а саме зi Львова, Iвано-Франкiвська, Дрогобича, Калуша, Луцька, Чорткова, Новояворiвська, Рави-Руської, Нововолинську, Володимир-Волинського. Вiдбулося байкерське шоу, де представники мотоклубiв HULIGAN MFC, ГО "БЛЕК ГОЛД" та LIONS MC демонстрували свою майстернiсть та видовищнi трюки. А фiнальнi заїзди були найцiкавiшi для глядачiв, особливо дiтей, бо вони мали можливiсть проїхатись разом з байкерами на їх "стальних друзях".
    Детальнiше...

 Звiтний концерт Зразкового хореографiчного колективу "Рушничок" ЧБДЮТ
     20 квiтня 2018 року чудовий звiтний концерт з нагоди 15-рiччя представив Зразковий хореографiчний колектив "Рушничок" ЧБДЮТ (керiвник - Зоряна Кулiш). На сценi Червоноградського Народного дому майже три години при переповненiй залi глядачiв тривало дiйство з хореографiчними, вокальними номерами, привiтаннями вiд гостей зi Львова,Червонограда.
    Детальнiше...

 Огляд-конкурс дитячих камерних i симфонiчних оркестрiв
    20 квiтня 2018 року зранку до Червоноградського Народного дому почали з'їжджатися учасники огляду-конкурсу (кущовий вiдбiр) дитячих камерних i симфонiчних оркестрiв Сокальської, Белзької, Жовкiвської, Великомостiвської та Червоноградської ДМШ. Конкурс розпочався об 11:00. Кожна музична школа представила свою конкурсну програму. Всi мали гарний естетичний вигляд, серйозно i вправно представляли володiння своїм iнструментом в оркестровiй групi при виконаннi класичних творiв.
    Детальнiше...

 Вистава "Сватання на Гончарiвцi"
    19 квiтня 2018 року на сценi Червоноградського Народного дому занькiвчани показали виставу "Сватання на Гончарiвцi". Цю виставу вони вже неодноразово привозили, але, як то кажуть, класика залишається цiкавою й актуальною не одне десятилiття. Глядачi радо вiтали оплесками вихiд кожного персонажа, особливо, Стецька, роль якого майстерно виконав заслужений артист України Василь Коржук.
    Детальнiше...

 Iнформацiя про проведенi заходи 15-31 квiтня 2018 року
    15 квiтня 2018 року з успiхом пройшов концерт гурту "Вiкенд" Червоноградського Народного дому (кер. - Кравчук В.Р.). Дуже цiкавою була концертна програма, в яку увiйшли iнструментальнi твори та сольнi номери(авторськi та кавери).
    Пiд музичний супровiд "Вiкенду" спiвали Яна Турко та Влада Щесняк - вихованки ансамблю "Червона рута" ЧНД (кер.Iванна Ейхорн). Їх спiв, та спiв солiста гурту i Свiтлани Зенiхiної гучними оплесками вiтали глядачi. Свiтлана Зенiхiна була i ведучою концерту, який вела вiльно, невимушено. Спiлкуючись iз залом створила теплу атмосферу, що, безумовно, посприяло успiшному виступу гурту. Глядачi активно пiдтримували оплесками, вигуками - "Молодцi", за що на їх прохання гурт викунав одну зi своїх музичних композицiй на "бiс".
    Детальнiше...

 Iнформацiя про проведенi заходи 15-31 березня 2018 року
    16 березня 2018 року в Червоноградському Народному домi пройшов XII Всеукраїнський фестиваль театральних зустрiчей "Червоноград скликає друзiв", у якому взяли участь понад 200 учасникiв, серед яких дiти i молодь з iнвалiднiстю iз рiзних регiонiв України.
    18 березня 2018 року Народний хор "Просвiта" (керiвник i диригент хору - Ольга Бабська, концертмейстер - Мирослава Куранова) Червоноградського Народного дому, взяв участь в обласному оглядi-конкурсi хорових колективiв.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - Червоноградський Народний дiм с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради